• Ново
Европската 4.8 мм Pin Rewireable AC Power Plug Max. 250V 16A

Европската 4.8 мм Pin Rewireable AC Power Plug Max. 250V 16A

Оценка на клиентот:
DEN 254.40
DEN 229.00 -10 %

Износ
Залиха


Ние Продаваме PLUG КОНВЕРТОР,AC ПАТНИЧКИ АДАПТЕР AC КАБЕЛОТ за НАПОЈУВАЊЕ,AC POWER PLUG/ГРЛО,МОЌ ВЛЕЗОТ/ИЗЛЕЗОТ,УНИВЕРЗАЛНА ПАТНИЧКИ АДАПТЕР големи.
Исто така, вклучуваат ЕМИ ФИЛТРИ,ВО ШТЕКЕР(ЗАВРТКА ТИП),ВО ШТЕКЕР(SNAP-IN ТИП),ВО ШТЕКЕР(PC ТИП),
РОКЕР SWITCHPUSH,КОПЧЕ ЗА ПРЕФРЛУВАЊЕ,ЗА ДА СЕ ПРЕФРЛАТЕ SWITCH,МИНИЈАТУРНИ ВКЛУЧИТЕ,ПРИТИСНЕТЕ ПРЕКИНУВАЧ,
Напон selsctor & ИЗЛИЗГАЈТЕ го ПРЕКИНУВАЧОТ,AC ПРИКЛУЧОЦИ,AC Adaptors,МОЌ КАНАПИ,DIP ПРЕКИНУВАЧ,ТЕРМИНАЛ БЛОКОВИ,
МИКРО ПРЕКИНУВАЧ .
Па ве молиме да се чувствуваат слободни да ни испратите вашето барање во секое време.
Опис На Производот
100% Сосема нов и висок квалитет
Компактен дизајн за патник или Домашна Употреба
3 pin
Оценка : 16 A , 250 VAC
Лесен за употреба, plug and play
Боја : Црна
Пакет се вклучени : 1 компјутер Приклучок

Карактеристики

Бренд Име:
JORINDO

Производи во категоријата

1PCS YT1028 AC Штекер 15 / 250V Електричниот Приклучок за Штекер Кабел Штекерот Со Двојно Осигурач и Зелена LED Префрлате

263.52 -5 % DEN 251.00

Оваа цена е само содржи производотОваа цена е само содржи производотОвој производ е 15 / 250 V AC штекер, со двоен осигурач и зелена led префрлување, може да се користи во шасијата, инструменти, машини, прибор за на маса, контра, секојдневно домаќинство парична казна...

Fixmee 10x Панел Classis Планината DC 12V 3А Приклучок за Полнач Моќ Џек Plug 2 pin 2.5*5.5 ММ

115.20 -8 % DEN 106.00

Карактеристики : внатрешна игла со дијаметар од 2,5 mm џек штекер дијаметар 5.5 мм max панел длабочина 3мм фитинг дупка од 8мм9mm бара заврши со задните одредување заклучување орев целокупната 17mm, 3 ЗАСИЛУВАЧ max 2 терминал вид postive / негативни 12 V DCСпецификации : Боја : ЦрнаПакет Се Вклучени : 10pcs DC Приклучок за Полнење Напојување Џек Испорака Детали за Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 5 работен ден од Кина Пост Воздухопловната или e Packet по плаќањето е јасно.Нормално...

Бесплатен превозот , ЕУ Двојно Моќ Штекер Schuko, Црна Кристално Стакло Панел, 16A ЕУ Стандард Ѕидниот Штекер KP002EU-Б

672.00 -5 % DEN 638.00

Мојата фабрика прифати капка превозот бизнис.Ова е ЕУ двојно моќ контактот со земјата.имаме сосема KOPOU логото на стакло рамка, и имаат netural без лого на стакло рамка.ако сакате да ги купите сите чисти без лого на стакло рамка тип на ѕид моќ приклучоци, ве молиме порака мене кога ќе ги нарачате.

Високо Технолошки Двојно USB Електрични Ѕиден Штекер Дома Power Point Снабдување Плоча 2 Вклучете Дома Електрични Алатки (АУ Приклучок)

639.84 -23 % DEN 492.00

[imagelist] [ / imagelist]Опис : Сосема нов и висок квалитет.Овој USB Ѕид Напојување е составен од два моќ копчиња,две USB порти и два АУ стандард триprong џек на школка.Идеален за употреба во станбени, комерцијални и јавноста, како што се домови, канцеларии , хотели, аеродроми, салони и продавници за кафе.Карактеристики : 1...

Слободен Испорака На Високо Квалитетни Површината Монтирани Водоотпорен Ѕиден Прекинувач ,Француски Стил Водоотпорен Штекер Кујна , Бања Внатрешна Употреба

441.60 -5 % DEN 420.00

1 Точка име : водоотпорен switch socket2 Материјал : ABS3 Струја : 16 A4 Напон : 250 V5 Заштита степен : IP556 Работна температура опсег : 20 степен centigrade до 50 степен centigrade7...

20 Парчиња AC250V 10A 3 Pin Лемење IEC320 C13 Влезот Женски Plug Моќ Socket

DEN 744.00

AC250 V 10 A 3 Pin Лемење IEC320 C13 Влезот Женски Plug Моќ Штекер 20 ПарчињаСпецификација : Име на Производ Моќ Приклучок Конектор Тип IEC320 C13 Напојување AC 250 V 10 A Pin Број 3 Вкупната Големина 5 x 2.9 x 2.8 cm (L * W * H) Планината Дупка Растојание 4cm / 1.6" Материјал Пластика, Електронски Делови Боја Црна, Сребрена Тон Тежина 300g Пакет Содржина 20 x Моќ СокетиОпис : се Користи за ПРОЗОРЦИ, возило за напојување, напојување кабинети, опрема за осветлување, комуникации кабинети и другите електрични уреди.

Многу 10 IEC-60320 C20 машки Receptale Кабелот за Напојување на Полнач Rewireable Plug 100~250V 16A

DEN 1550.40

ста Услови : Brand new Големина : 80 x 38 x 35 (mm) Боја : Црна Тежина : 69g / pc Ова е C20 машки plug на IEC 320 стандард AC кабел стандард кабелот на конекторот На приклучокот е наменет за брзо termiantion користење на завртка терминали...

ЕУ стандард германија ѕиден штекер,бел Кристал зајакнато стакло панел моќност приклучок, AC110-250V,Топла продажба

444.48 -15 % DEN 378.00

Име на производ ЕУ германија ѕиден штекер,бел Кристал зајакнато стакло панел моќност штекер Панел Материјал 4mm зајакнато стакло панел База Материјал 1.35 mm челична рамка и отпорни на оган PC база Напон 110250 V AC ,5060 HZ на струјата : 16 A Производ si ze 86*86mm Покрие Сликарство Луксузни кожатачувствував paiting,многу добро чувство

Франција стандард три бои на располагање 16A 220V ѕиден прекинувач штекер Кристално стакло панел висок квалитет штекер бесплатен превозот 2018

854.40 -49 % DEN 436.00

Спецификации : Бренд Име : SANGKOUПримена : Станбени / Општа НаменаЗаземјување : Стандард ЗаземјувањеНоминална Струја : 16 AСтандард : Ѕид ЕУ Моќ SocketБрој на модел : SKS03ЕУБоја : едноставна Бела боја , елегантен црно , шампањ златоРаботата на животната Средина : 30~70 centigrade; помалку од 95 RHНоминална Напон : AC110250 V 50~60 HzПанел Материјал : Зајакнато стакло, оганотпорни материјалиW осум : 0.2 kgКарактеристики : E u Франција стил моќ штекер.Т hree бои се достапни на клиентиова е ЕУ Франција моќ контактот со земјата.Т тој панел е направен од 4mm на калено стакло рамка (yes)имаме CE& Rohs FCC сертификатТ тој гаранција над 2 годининие сме неутрални без лого на стакло рамка...

10Pcs 10A/250VAC IEC320 C14 Машки 3Pin Панел Вградени Моќ Socket

DEN 239.52

ФункцијаТип : IEC320 C14Номинална Струја / напон : 10 A / 250 VМонтажа Големина : 26*21*28mm (L * W * Длабочина)Вкупната Големина : 31*23.7 mm (L*H) Контакт Материјал : МесингПакувањеIEC320 C14 Машки 3 Pin Панел Вградени Моќ Приклучок * 10ПревозотПратката пристигнување време( за референца само)Сад / Велика Британија / Австралија / КанадаПо 1520 денаГерманија / Франција / Белгија / Австрија / Netherland / Полска2030 работни денаШпанија / Бразил / Русија / Литванија / Други онлистата ЗемјиСо 2535 работни денаВраќање&Контактирајте со нас(1)Го прифати враќањето,ве Молиме контактирајте не преку порака или email прво, пред да се врати,објектот треба да се врати во рок од 14 дена и се врати превозот ќе биде платен од страна на купувачи.(2)Ако вашиот пакет за повеќе од 40 дена не биле примени, ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро.(Русија и други земјата ќе потрае многу подолго од друга земја, па ве молиме да бидете трпеливи,ако повеќе од 50 дена не биле примени,ве молиме concact нас)(3)ние се потрудиме да се обезбеди предмети " квалитет и нашите услуги...

16A ЕУ Plug Приклучок за Штекер Панел Ѕид Sockets Стандард Ѕид Адаптер за полнење 86 Тип Германија Стандард

89.28 -18 % DEN 73.00

Спецификации : 1.Материјал : ABS2.Моќ Оценка : 2000 W3.Модел : 86 Тип4.Боја : БелаКарактеристики : 1 100% сосема нов и висок квалитет на ѕидниот штекер панел.2...

СС-8D 20 парчиња/многу Патуваат Адаптерот/Приклучокот Конвертор во Црна *CE Означени

836.16 -10 % DEN 753.00

Технички ДеталиВелика БРИТАНИЈА 3pin за Европски 2pin патување адаптерот / приклучокот конвертор, Погоден за посетителите на Континентална Европа како Шпанија, Франција, Германија, Грција итн.20 парчиња патување адаптери во еден пакетCE означени за да се потврди релевантни стандарди за безбедностПриклучокот било 240 V AC напојува електроника во Европската електрична енергија socketПатнички Адаптер во Црна боја, квалитет на полиран бруто завршиФабриката за директна продажба! ДОБАР КВАЛИТЕТ! Мали пари да се добие посилен производ!Ако не се најде модел што треба, ве молиме контактирајте со нас.Еден вид забелешка е дека не може да се некои грешки поради тешки и сложени работно оптоварување...

10 Парчиња AC 250V 10A IEC 320 C13 Женски Штекер Моќ Штекер Менгеме Тип Адаптер

DEN 493.92

10 Парчиња AC 250 V 10 A IEC 320 C13 Женски Штекер Моќ Штекер Менгеме Тип АдаптерИме на производ Штекер Моќ Приклучок Конектор Тип IEC 320 C13 Напојување AC 250 V 10 A Pin Број 3 Вкупната Големина од 3,5 x 2.8 x 2cm / 1.4" x 1.1" x 0.8" (L * W * H) Одговара за Планината Големина 3.2 x x 2.5 1.6 см / 1.3" x 1" x 0.6(L * W * H) Монтажа Тип Менгеме Тип Материјал Пластика, Електронски Делови Боја Црна, Сребрена Тон Тежина 162g Пакет Содржина 10 x Штекер Моќ SocketОпис : C13 женски пол, од кои 3 терминали...

1Pcs Висок Квалитет 3 Pin Безбедно Машки Моќ Штекер Бакар со Двојна Fules Влезот Block Конектор Приклучок 10A 250VAC Компјутер Апарати

DEN 92.16

Пакет се вклучени : 1 Pcs Висок Квалитет 3 Pin Безбедно Машки Моќ Штекер Бакар со Двојна Fules Влезот Конектор Приклучок 10 A 250 VAC Компјутер Апаратистр ayment : Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.Кредитна картичка, T / T банка, Moneybookers, дебитна картичка.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.Превозот : Ние ќе брод од парцели во рок од 13 дневна по плаќање одобрени.Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.