• Ново
МД-09 Конектор приклучок /индустриски приклучок IEC 320 C14 АУ AC POWER plug AC штекер МД-09

МД-09 Конектор приклучок /индустриски приклучок IEC 320 C14 АУ AC POWER plug AC штекер МД-09

Оценка на клиентот:
DEN 1060.80
DEN 955.00 -10 %

Износ
Залиха


Спецификации : МД-09 оценет напон : 10 A 250 V AC изолација отпор : ?100? Анти-снабдување со електрична енергија на ниво : ?2000 V AC/мин пакетот вклучува : 50 PCS ВО 1 BOX 1200 PCS ВО 1 КАРТОН Технички Детали
50 парчиња патување адаптери во еден пакет
CE означени за да се потврди релевантни стандарди за безбедност
Приклучокот било 240 V AC напојува електроника во Европската електрична енергија штекер Производ цитат inc слободни пратката од страна на Кина пост воздух пошта, ако би сакал да брод од страна на друг експрес сервис сака UPS-от, DHL, TNT..ект. Ве молиме контактирајте со нас за измена на трошоците. Ако ви требаат повеќе квантитет, ве молиме контактирајте со нас за информации за производот и товарни цена попуст. Ви благодарам многу! Фабриката за директна продажба! ДОБАР КВАЛИТЕТ! Мали пари да се добие посилен производ! Ако не се најде модел што треба, ве молиме контактирајте со нас. Еден вид забелешка е дека не може да се некои грешки поради тешки и сложени работно оптоварување. Вашето големо разбирање е многу добредојдена и ценета!!! Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас , ние ја прифати OEM цел! купи повеќе делови. се користи "Додади во кошничка" ние wi ќе направи попуст за вас. ! Плаќање Информации :
1.Ние го прифаќа Зачувам услуга.
2.Ако немате ЗАЧУВАМ сметка,ние исто така може да ги прифати преведување на КОМПАНИЈАТА ACCOUND,или лична сметка. Ве молиме контактирајте со нас за банкарските детали. ЦАРИНА & ПРЕДАВАЊЕ НА ПЛАЌАЊЕ :
За сите клиент налози, ние не се наплаќаат доделување на надомест, дури и 1pcs дел.
Кога делови пристигна во вашиот локален обичај, ако деловите се наплатува царина, ние не се одговорни за било обичај должност или увоз доход. Испорака :
1. Ние ќе брод од твоите предмети во рамките 1-5 дена по исплата е расчисти.
2. Нашите цени не вклучувајќи го дестинација царина.
3. Ние ќе се одговорни за Кина царинската проблем и купувачот треба да биде одговорен за дестинација царинската проблем.
·Меѓународна пост воздухопловната, Објекти брод од Кина и тоа трае 7-30 работни дена.
Земјата ЕМС DHL ПРОЗОРЦИ Изразат Штедач на енергија UPS-от Препорачана FEDEX ТНТ Кина Пост Воздух Mail Кина Пост Воздух Парцела Хонгконг Пост Воздух Mail Хонгконг Пост Воздух Парцела руската Федерација 11~25 - - - 6~16 8~26 21~39 20~38 17~36 17~36 сад 6~22 3~10 2~7 3~10 4~13 4~17 12~29 12~29 10~26 9~27 Бразил 15~28 5~18 5~11 6~19 7~18 6~19 20~60 20~53 18~58 17~52 Австралија 6~21 2~13 4~16 4~14 4~16 3~17 13~34 12~34 9~34 8~34 Обединето Кралство 7~22 2~10 3~12 4~15 4~15 3~18 10~34 10~34 8~34 8~34 Канада 7~22 2~11 3~11 4~13 4~13 4~15 15~34 15~35 10~34 9~34 Франција 6~19 3~11 3~9 4~12 5~14 4~18 10~33 10~34 8~32 8~33 Шпанија 7~22 3~12 3~13 5~13 6~13 3~14 12~34 12~34 10~34 10~34 Турција 6~22 - 3~7 4~13 - 2~18 11~29 12~30 8~28 9~28 Шведска 6~22 3~12 3~9 3~12 7~18 4~20 11~32 11~32 8~30 8~28 Нов Зеланд 6~21 3~12 5~14 4~11 5~17 4~13 11~32 11~32 7~28 7~26 Израел - 4~16 - - 5~17 5~19 15~34 15~35 12~34 13~34 Сингапур 4~19 2~12 3~11 3~9 3~13 3~18 12~33 10~34 9~29 7~29 Полска - 4~13 3~16 2~10 - - 11~35 12~35 9~34 9~32 Јапонија 4~22 2~10 2~9 2~11 3~11 1~15 8~27 7~27 6~31 6~24 Украина 9~22 - - - - 9~38 / / / / Норвешка 7~22 3~15 - 4~12 8~18 - 12~34 13~34 10~32 10~32 Италија 9~22 3~11 4~11 6~15 5~14 2~16 17~36 10~36 12~34 12~34 Швајцарија 6~20 3~13 4~13 5~12 5~14 2~14 10~33 11~34 9~33 9~34 Германија 8~25 3~11 4~14 5~15 5~15 3~18 13~35 13~35 11~34 12~33 Малезија 5~19 2~13 3~12 3~13 3~13 4~19 11~31 10~32 9~36 8~34 Тајланд 5~22 2~12 3~10 2~16 2~16 - 9~29 8~29 7~23 7~25 Белгија - 3~12 - 3~9 5~15 - 12~34 12~34 9~34 9~34 Данска - 3~13 - - 5~14 - 11~34 11~34 8~34 9~34 Ирска 7~22 3~11 - 4~12 5~18 - 13~34 12~35 10~32 9~32 Мексико 8~22 3~12 5~18 5~15 5~14 - - - - - Јужна Кореја 4~22 - 3~19 2~13 4~11 - 8~32 8~34 7~33 6~34 Ne.

Карактеристики

Бренд Име:
JORINDO

Производи во категоријата

Велика БРИТАНИЈА приклучок адаптер 5x5x7cm 250V Европската Евра ЕУ Sockets 2 Pin на велика БРИТАНИЈА 3 Pin Приклучок Адаптер Патна Мрежа Адаптер конвертор приклучок

90.24 -10 % DEN 81.00

100% сосема нов и висок квалитет адаптерКомпактен дизајн за патниците или семејна употребаМала тежина, plug and play топлина, лесен за инсталација и употребаСе конвертира AC приклучок1 име на Производ : мерач адаптер приклучок2 производ параметри : номинална напон 250 V тековната 16 A.3 инструкции : овој производ може да се измери на ул апарат во приклучокот.4 производ слики : Пакетот вклучува : 1* Приклучок

Универзална Патување AC Адаптер за полнење Plug Конвертор 2 USB Порт АУ велика БРИТАНИЈА НИ ЕУ L057 нова жешка

230.40 -9 % DEN 210.00

Производство Спецификација : 2 USB порта (1000m A) може да се користи за полнење на мобилен телефон,дигитална камера,mp3,i Pod,iphone, итн...

1PCS Golded Работ Бела Црна Шампањ AC250V 16A 3 Pin 1 Притисни Копче за Префрлање АУ Приклучок за Штекер Ѕиден Прекинувач Плоча Нови 91 x 86mm

DEN 381.60

Име на производ Ѕид Плоча Одговара Приклучок Тип 3 Pin АУ Plug го Издржат Напон и Струја 16 A, AC250 V Главната БојаБелаБела+Gloded РаботЦрна+Gloded РаботШампањ Материјал Пластични & Метал Пред Лицето Големина(Приближно) 9.1 x 8.6 x 1cm / 3.6" x 3.4" x 0.4" (L*W*T Max) Вкупна Длабочина(Приближно) 3cm / 1.2"Количина : 1pcs

Високо Технолошки Двојно USB Електрични Ѕиден Штекер Дома Power Point Снабдување Плоча 2 Вклучете Дома Електрични Алатки (АУ Приклучок)

639.84 -23 % DEN 492.00

[imagelist] [ / imagelist]Опис : Сосема нов и висок квалитет.Овој USB Ѕид Напојување е составен од два моќ копчиња,две USB порти и два АУ стандард триprong џек на школка.Идеален за употреба во станбени, комерцијални и јавноста, како што се домови, канцеларии , хотели, аеродроми, салони и продавници за кафе.Карактеристики : 1...

Слободен Испорака На Високо Квалитетни Површината Монтирани Водоотпорен Ѕиден Прекинувач ,Француски Стил Водоотпорен Штекер Кујна , Бања Внатрешна Употреба

441.60 -5 % DEN 420.00

1 Точка име : водоотпорен switch socket2 Материјал : ABS3 Струја : 16 A4 Напон : 250 V5 Заштита степен : IP556 Работна температура опсег : 20 степен centigrade до 50 степен centigrade7...

20PCS YT2000 DC-002 DC моќност штекер DC002 3.5 Калибар 1.3 MM контакт pin МАЛИ sockets конектор НАТОПИ 3PINS ROHS Бесплатен превозот

48.48 -5 % DEN 46.00

DC002Пакет : 20 PCS Плаќање : Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.Кредитна картичка, T / T банка, Moneybookers, дебитна картичка.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.Превозот : Ние ќе брод од парцели во 3 дневна по плаќање одобрени.Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви...

Висок квалитет програмабилни тајмер штекер дигитални LCD моќ време се префрлите конвертор за дома универзална опрема апаратот

DEN 723.84

Висок квалитет на 220 v приклучок во switch штекер дигитален тајмер конвертор Енергијазаштеда на програмабилни тајмери ЕУ Plug Тековна Оценка : 16 A Времето опсег : 168 Домување материјал : PC Диригент материјал : бакар Сертификација : CE, Отценети напон : 250 V опис на Производот : 1 : Поставете го исчистите екранот со оперативен поттикнува 2 : Дизајниран за домашна безбедност може слободно Здружување ...

Бесплатен превозот , ЕУ Двојно Моќ Штекер Schuko, Црна Кристално Стакло Панел, 16A ЕУ Стандард Ѕидниот Штекер KP002EU-Б

672.00 -5 % DEN 638.00

Мојата фабрика прифати капка превозот бизнис.Ова е ЕУ двојно моќ контактот со земјата.имаме сосема KOPOU логото на стакло рамка, и имаат netural без лого на стакло рамка.ако сакате да ги купите сите чисти без лого на стакло рамка тип на ѕид моќ приклучоци, ве молиме порака мене кога ќе ги нарачате.

10 Парчиња AC 250V 10A IEC 320 C13 Женски Штекер Моќ Штекер Менгеме Тип Адаптер

DEN 493.92

10 Парчиња AC 250 V 10 A IEC 320 C13 Женски Штекер Моќ Штекер Менгеме Тип АдаптерИме на производ Штекер Моќ Приклучок Конектор Тип IEC 320 C13 Напојување AC 250 V 10 A Pin Број 3 Вкупната Големина од 3,5 x 2.8 x 2cm / 1.4" x 1.1" x 0.8" (L * W * H) Одговара за Планината Големина 3.2 x x 2.5 1.6 см / 1.3" x 1" x 0.6(L * W * H) Монтажа Тип Менгеме Тип Материјал Пластика, Електронски Делови Боја Црна, Сребрена Тон Тежина 162g Пакет Содржина 10 x Штекер Моќ SocketОпис : C13 женски пол, од кои 3 терминали...

2017 10A 250V црн Американски стандард патување конвертор штекер еден-претвори-три AU/велика БРИТАНИЈА/НАС да НИ plug мулти-функција штекер конвертор

DEN 58.56

Модел : WDS6Производ големина : Matel материјал : phosphor бронза, полн бакарПластичен материјал : PC+ABSСпецификација : 110 V~250 V 2500 W 10 AПогоден За Област : Тајван, Јапонија, САД, Канада, Филипини, Кина, ТајландБоја : Црна / БелаСертификат : CE...

ИЗРАЕЛ и Палестина Патување Приклучок Адаптер Универзална Штекер Израелскиот 3 Pin Основани Приклучок Адаптер 10A 250V

DEN 24.00

Ние Продаваме PLUG КОНВЕРТОР,AC ПАТНИЧКИ АДАПТЕР AC КАБЕЛОТ за НАПОЈУВАЊЕ,AC POWER PLUG / ГРЛО,МОЌ ВЛЕЗОТ / ИЗЛЕЗОТ,УНИВЕРЗАЛНА ПАТНИЧКИ АДАПТЕР големи.Исто така, вклучуваат ЕМИ ФИЛТРИ,ВО ШТЕКЕР(ЗАВРТКА ТИП),ВО ШТЕКЕР(SNAPIN ТИП),ВО ШТЕКЕР(PC ТИП),РОКЕР SWITCHPUSH,КОПЧЕ ЗА ПРЕФРЛУВАЊЕ,ЗА ДА СЕ ПРЕФРЛАТЕ SWITCH,МИНИЈАТУРНИ ВКЛУЧИТЕ,ПРИТИСНЕТЕ ПРЕКИНУВАЧ,Напон selsctor & ИЗЛИЗГАЈТЕ го ПРЕКИНУВАЧОТ,AC ПРИКЛУЧОЦИ,AC Adaptors,МОЌ КАНАПИ,DIP ПРЕКИНУВАЧ,ТЕРМИНАЛ БЛОКОВИ,МИКРО ПРЕКИНУВАЧ .Па ве молиме да се чувствуваат слободни да ни испратите вашето барање во секое времеОпис на производот Услови : Brand new Големина : 60 x 36 x 36 (mm) Сертификат : CE означени Израел 3 pin(4.1 mm) на текст на Универзалната штекер да се прифати : велика БРИТАНИЈА,ЕУ, Schuko, НАС, АУ, Швајцарската 3 pin, Италија 3 pin, Кина, Јапонија, Индија...

AC 250V 13A 3 Pin велика БРИТАНИЈА Штекер Штекер Ѕид Плоча Панел Нови

DEN 312.96

Име на производ Ѕид Плоча Штекер Тип 3 Pin велика БРИТАНИЈА Штекер го Издржат Напон и Струја AC 250 V, 13 A Пред Лицето Големина 8.6 x 8.6 x 1.2 см / 3.4" x 3.4" x 0.47"(L*W*Длабочина) Вкупно Длабочина 2.66 cm / 1.05" Дупка во Предниот Лице Кол 0.4 cm / 0.157" Надворешен Материјал Пластични Боја Бела

10Pcs 10A/250VAC IEC320 C14 Машки 3Pin Панел Вградени Моќ Socket

DEN 239.52

ФункцијаТип : IEC320 C14Номинална Струја / напон : 10 A / 250 VМонтажа Големина : 26*21*28mm (L * W * Длабочина)Вкупната Големина : 31*23.7 mm (L*H) Контакт Материјал : МесингПакувањеIEC320 C14 Машки 3 Pin Панел Вградени Моќ Приклучок * 10ПревозотПратката пристигнување време( за референца само)Сад / Велика Британија / Австралија / КанадаПо 1520 денаГерманија / Франција / Белгија / Австрија / Netherland / Полска2030 работни денаШпанија / Бразил / Русија / Литванија / Други онлистата ЗемјиСо 2535 работни денаВраќање&Контактирајте со нас(1)Го прифати враќањето,ве Молиме контактирајте не преку порака или email прво, пред да се врати,објектот треба да се врати во рок од 14 дена и се врати превозот ќе биде платен од страна на купувачи.(2)Ако вашиот пакет за повеќе од 40 дена не биле примени, ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро.(Русија и други земјата ќе потрае многу подолго од друга земја, па ве молиме да бидете трпеливи,ако повеќе од 50 дена не биле примени,ве молиме concact нас)(3)ние се потрудиме да се обезбеди предмети " квалитет и нашите услуги...

20 Парчиња IEC320 C14 Машки Plug 3 Рамен Pin Панел Монтажа AC Приклучок Адаптер 250V 10A

DEN 600.00

20 Парчиња IEC320 C14 Машки Plug 3 Рамен Pin Панел Монтажа AC Приклучок Адаптер 250 V 10 AСпецификација : Име на Производ Моќ Влезот Приклучок за Напојување 250 V 10 A Приклучок Тип IEC320 C14 Pin Број 3 Монтажа Големина 27 x 19 x 26mm (L*W*T) Монтажа Дупка Кол 4mm Вкупната Големина 5 x 2 x 3 cm (L*W*H) Материјал Пластика, Метал Главната Боја Црна Нето Тежина 200g Пакет Содржина 20 x Моќ СокетиОпис : C14 машки приклучокот, 3 pin терминали, црна трајни пластични материјали изградба, рамни pin дизајн, долго време за користење...

16A ЕУ Plug Приклучок за Штекер Панел Ѕид Sockets Стандард Ѕид Адаптер за полнење 86 Тип Германија Стандард

89.28 -18 % DEN 73.00

Спецификации : 1.Материјал : ABS2.Моќ Оценка : 2000 W3.Модел : 86 Тип4.Боја : БелаКарактеристики : 1 100% сосема нов и висок квалитет на ѕидниот штекер панел.2...

Европската 4.8 мм Pin Rewireable AC Power Plug Max. 250V 16A

254.40 -10 % DEN 229.00

Ние Продаваме PLUG КОНВЕРТОР,AC ПАТНИЧКИ АДАПТЕР AC КАБЕЛОТ за НАПОЈУВАЊЕ,AC POWER PLUG / ГРЛО,МОЌ ВЛЕЗОТ / ИЗЛЕЗОТ,УНИВЕРЗАЛНА ПАТНИЧКИ АДАПТЕР големи.Исто така, вклучуваат ЕМИ ФИЛТРИ,ВО ШТЕКЕР(ЗАВРТКА ТИП),ВО ШТЕКЕР(SNAPIN ТИП),ВО ШТЕКЕР(PC ТИП),РОКЕР SWITCHPUSH,КОПЧЕ ЗА ПРЕФРЛУВАЊЕ,ЗА ДА СЕ ПРЕФРЛАТЕ SWITCH,МИНИЈАТУРНИ ВКЛУЧИТЕ,ПРИТИСНЕТЕ ПРЕКИНУВАЧ,Напон selsctor & ИЗЛИЗГАЈТЕ го ПРЕКИНУВАЧОТ,AC ПРИКЛУЧОЦИ,AC Adaptors,МОЌ КАНАПИ,DIP ПРЕКИНУВАЧ,ТЕРМИНАЛ БЛОКОВИ,МИКРО ПРЕКИНУВАЧ .Па ве молиме да се чувствуваат слободни да ни испратите вашето барање во секое време.Опис На Производот100% Сосема нов и висок квалитетКомпактен дизајн за патник или Домашна Употреба3 pinОценка : 16 A , 250 VACЛесен за употреба, plug and playБоја : ЦрнаПакет се вклучени : 1 компјутер Приклучок

Висок квалитет 3 pin AC Американски САД Моќ Приклучок Адаптер, Патување Конвертор UAS на ЕУ, Европската

239.04 -10 % DEN 215.00

Опис : 100% Сосема Нов и Висок квалитет Адаптер Компактен дизајн за патник или Домашна Употреба мала тежина, лесно да го инсталирате и користите UAS НА Европската Напон спектар : 110v250v Номинална струја : 10 A16 A Боја : Црна Пакет се Вклучени : 1pc UAS НА Европската Приклучок Адаптер

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.