• Ново
10 компјутери/многу Посветен сервер IEC320-C13 приклучок кој се одвојува PDU моќ жици plug МД-09 Женски

10 компјутери/многу Посветен сервер IEC320-C13 приклучок кој се одвојува PDU моќ жици plug МД-09 Женски

Оценка на клиентот:
DEN 196.80
DEN 177.00 -10 %

Износ
Залиха


Ние Продаваме PLUG КОНВЕРТОР,AC ПАТНИЧКИ АДАПТЕР AC КАБЕЛОТ за НАПОЈУВАЊЕ,AC POWER PLUG/ГРЛО,МОЌ ВЛЕЗОТ/ИЗЛЕЗОТ,УНИВЕРЗАЛНА ПАТНИЧКИ АДАПТЕР големи.
Исто така, вклучуваат ЕМИ ФИЛТРИ,ВО ШТЕКЕР(ЗАВРТКА ТИП),ВО ШТЕКЕР(SNAP-IN ТИП),ВО ШТЕКЕР(PC ТИП),
РОКЕР SWITCHPUSH,КОПЧЕ ЗА ПРЕФРЛУВАЊЕ,ЗА ДА СЕ ПРЕФРЛАТЕ SWITCH,МИНИЈАТУРНИ ВКЛУЧИТЕ,ПРИТИСНЕТЕ ПРЕКИНУВАЧ,
Напон selsctor & ИЗЛИЗГАЈТЕ го ПРЕКИНУВАЧОТ,AC ПРИКЛУЧОЦИ,AC Adaptors,МОЌ КАНАПИ,DIP ПРЕКИНУВАЧ,ТЕРМИНАЛ БЛОКОВИ,
МИКРО ПРЕКИНУВАЧ .
Па ве молиме да се чувствуваат слободни да ни испратите вашето барање во секое време.
Опис На Производот
100% Сосема нов и висок квалитет
Компактен дизајн за патник или Домашна Употреба
3 pin
Оценка : 10 A , 250 VAC
Лесен за употреба, plug and play
Боја : Црна
Пакет се вклучени : 10 pc Приклучок

Карактеристики

Бренд Име:
JORINDO

Производи во категоријата

1Pcs Висок Квалитет 3 Pin Безбедно Машки Моќ Штекер Бакар со Двојна Fules Влезот Block Конектор Приклучок 10A 250VAC Компјутер Апарати

DEN 92.16

Пакет се вклучени : 1 Pcs Висок Квалитет 3 Pin Безбедно Машки Моќ Штекер Бакар со Двојна Fules Влезот Конектор Приклучок 10 A 250 VAC Компјутер Апаратистр ayment : Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.Кредитна картичка, T / T банка, Moneybookers, дебитна картичка.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.Превозот : Ние ќе брод од парцели во рок од 13 дневна по плаќање одобрени.Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви...

Со Двоен USB германски Штекер германски Стандард Штекер Европската Штекер Европските Регулативи 16A Европскиот Стандард Ѕид Socke

360.00 -11 % DEN 321.00

Детали за Производот ОписНоминална напон : 250 Vбоја : белаПродажбата спецификации : 1 bucИме : Со двоен USB приклучокСпецификации : германски стандардПроизвод Големина : 80 * 80mm[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа[xlmodel][производи][44138][xlmodel][производи][44138][xlmodel][производи][44138][xlmodel][производи][44138][xlmodel][производи][44138][xlmodel][производи][44138][xlmodel][производи][44138][xlmodel][производи][44138][xlmodel][производи][44138][xlmodel][производи][44138][xlmodel][производи][44138][xlmodel][производи][44138][xlmodel][производи][44138][xlmodel][производи][44138][xlmodel][производи][44138][xlmodel][производи][44138][xlmodel][производи][44138][xlmodel][производи][44138][xlmodel][производи][44138][xlmodel][производи][44138][xlmodel][производи][44138][xlmodel][производи][44138][xlmodel][производи][44138][xlmodel][производи][44138][xlmodel][производи][8888] Ќе Ви се Допадне .. УслугаПЛАЌАЊЕ : Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.Кредитна картичка, T / T банка, Moneybookers, дебитна картичка.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.http : / / help.aliexpress.com / pay_order.htmlПРЕВОЗОТ : Ние ќе брод од парцели во рок од 13 дневна по плаќање одобрени.Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви...

20PCS YT2000 DC-002 DC моќност штекер DC002 3.5 Калибар 1.3 MM контакт pin МАЛИ sockets конектор НАТОПИ 3PINS ROHS Бесплатен превозот

48.48 -5 % DEN 46.00

DC002Пакет : 20 PCS Плаќање : Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.Кредитна картичка, T / T банка, Moneybookers, дебитна картичка.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.Превозот : Ние ќе брод од парцели во 3 дневна по плаќање одобрени.Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви...

2017 10A 250V црн Американски стандард патување конвертор штекер еден-претвори-три AU/велика БРИТАНИЈА/НАС да НИ plug мулти-функција штекер конвертор

DEN 58.56

Модел : WDS6Производ големина : Matel материјал : phosphor бронза, полн бакарПластичен материјал : PC+ABSСпецификација : 110 V~250 V 2500 W 10 AПогоден За Област : Тајван, Јапонија, САД, Канада, Филипини, Кина, ТајландБоја : Црна / БелаСертификат : CE...

Високо Технолошки Двојно USB Електрични Ѕиден Штекер Дома Power Point Снабдување Плоча 2 Вклучете Дома Електрични Алатки (АУ Приклучок)

639.84 -23 % DEN 492.00

[imagelist] [ / imagelist]Опис : Сосема нов и висок квалитет.Овој USB Ѕид Напојување е составен од два моќ копчиња,две USB порти и два АУ стандард триprong џек на школка.Идеален за употреба во станбени, комерцијални и јавноста, како што се домови, канцеларии , хотели, аеродроми, салони и продавници за кафе.Карактеристики : 1...

Fixmee 10x Панел Classis Планината DC 12V 3А Приклучок за Полнач Моќ Џек Plug 2 pin 2.5*5.5 ММ

115.20 -8 % DEN 106.00

Карактеристики : внатрешна игла со дијаметар од 2,5 mm џек штекер дијаметар 5.5 мм max панел длабочина 3мм фитинг дупка од 8мм9mm бара заврши со задните одредување заклучување орев целокупната 17mm, 3 ЗАСИЛУВАЧ max 2 терминал вид postive / негативни 12 V DCСпецификации : Боја : ЦрнаПакет Се Вклучени : 10pcs DC Приклучок за Полнење Напојување Џек Испорака Детали за Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 5 работен ден од Кина Пост Воздухопловната или e Packet по плаќањето е јасно.Нормално...

Белиот Телефонски RJ11 Џек Ѕид Плоча RJ45 Приклучок Панел Една Банда Штекер Лице Плоча Приклучок за Мрежа Ѕид Панел без Модул 86x86

DEN 170.40

Име на производ Лице Плоча Компатибилен за RJ11, RJ45, итн Тип 1 Сокет Бела Боја Материјал Пластични Контактот Големина ~0.5" x0.5" (LW) Панел Големина 86 86 x x 7.5 mm (3.4" x 3.4" x 0.3" )(LWT)Количина : 1pcs

20PCS 2.54 mm 2x5 Pin 10 Pin Директно Машки Обвиткан насловот на IDC НОВ Приклучок

DEN 95.52

start Isv Module Wrap12140end Isv Module Wrap12140 Производ Discription : Теренот : 2.54 mm.Пол : МашкоБрој на Пиновите : 2x5 PinТелото Ориентација : СтрејтТип на Ред : Двоен Ред на Пакет се Вклучени : 20 x 2.54 mm 2x5 Pin 10 Pin Директно Машки Обвиткан насловот на IDC Штекер НОВА Фотографија :

Универзална Патување AC Адаптер за полнење Plug Конвертор 2 USB Порт АУ велика БРИТАНИЈА НИ ЕУ L057 нова жешка

230.40 -9 % DEN 210.00

Производство Спецификација : 2 USB порта (1000m A) може да се користи за полнење на мобилен телефон,дигитална камера,mp3,i Pod,iphone, итн...

Европската 4.8 мм Pin Rewireable AC Power Plug Max. 250V 16A

254.40 -10 % DEN 229.00

Ние Продаваме PLUG КОНВЕРТОР,AC ПАТНИЧКИ АДАПТЕР AC КАБЕЛОТ за НАПОЈУВАЊЕ,AC POWER PLUG / ГРЛО,МОЌ ВЛЕЗОТ / ИЗЛЕЗОТ,УНИВЕРЗАЛНА ПАТНИЧКИ АДАПТЕР големи.Исто така, вклучуваат ЕМИ ФИЛТРИ,ВО ШТЕКЕР(ЗАВРТКА ТИП),ВО ШТЕКЕР(SNAPIN ТИП),ВО ШТЕКЕР(PC ТИП),РОКЕР SWITCHPUSH,КОПЧЕ ЗА ПРЕФРЛУВАЊЕ,ЗА ДА СЕ ПРЕФРЛАТЕ SWITCH,МИНИЈАТУРНИ ВКЛУЧИТЕ,ПРИТИСНЕТЕ ПРЕКИНУВАЧ,Напон selsctor & ИЗЛИЗГАЈТЕ го ПРЕКИНУВАЧОТ,AC ПРИКЛУЧОЦИ,AC Adaptors,МОЌ КАНАПИ,DIP ПРЕКИНУВАЧ,ТЕРМИНАЛ БЛОКОВИ,МИКРО ПРЕКИНУВАЧ .Па ве молиме да се чувствуваат слободни да ни испратите вашето барање во секое време.Опис На Производот100% Сосема нов и висок квалитетКомпактен дизајн за патник или Домашна Употреба3 pinОценка : 16 A , 250 VACЛесен за употреба, plug and playБоја : ЦрнаПакет се вклучени : 1 компјутер Приклучок

10Pcs 10A/250VAC IEC320 C14 Машки 3Pin Панел Вградени Моќ Socket

DEN 239.52

ФункцијаТип : IEC320 C14Номинална Струја / напон : 10 A / 250 VМонтажа Големина : 26*21*28mm (L * W * Длабочина)Вкупната Големина : 31*23.7 mm (L*H) Контакт Материјал : МесингПакувањеIEC320 C14 Машки 3 Pin Панел Вградени Моќ Приклучок * 10ПревозотПратката пристигнување време( за референца само)Сад / Велика Британија / Австралија / КанадаПо 1520 денаГерманија / Франција / Белгија / Австрија / Netherland / Полска2030 работни денаШпанија / Бразил / Русија / Литванија / Други онлистата ЗемјиСо 2535 работни денаВраќање&Контактирајте со нас(1)Го прифати враќањето,ве Молиме контактирајте не преку порака или email прво, пред да се врати,објектот треба да се врати во рок од 14 дена и се врати превозот ќе биде платен од страна на купувачи.(2)Ако вашиот пакет за повеќе од 40 дена не биле примени, ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро.(Русија и други земјата ќе потрае многу подолго од друга земја, па ве молиме да бидете трпеливи,ако повеќе од 50 дена не биле примени,ве молиме concact нас)(3)ние се потрудиме да се обезбеди предмети " квалитет и нашите услуги...

МД-09 Конектор приклучок /индустриски приклучок IEC 320 C14 АУ AC POWER plug AC штекер МД-09

1060.80 -10 % DEN 955.00

Спецификации : МД09 оценет напон : 10 A 250 V AC изолација отпор : ?100? Антиснабдување со електрична енергија на ниво : ?2000 V AC / мин пакетот вклучува : 50 PCS ВО 1 BOX 1200 PCS ВО 1 КАРТОН Технички Детали50 парчиња патување адаптери во еден пакетCE означени за да се потврди релевантни стандарди за безбедностПриклучокот било 240 V AC напојува електроника во Европската електрична енергија штекер Производ цитат inc слободни пратката од страна на Кина пост воздух пошта, ако би сакал да брод од страна на друг експрес сервис сака UPSот, DHL, TNT..ект...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.