• Ново
10 компјутери 2017New трговија на Големо Цена Црна IEC 320 C13 Женски Plug Rewirable Моќ Конектор 3pin Штекер 10A /250V

10 компјутери 2017New трговија на Големо Цена Црна IEC 320 C13 Женски Plug Rewirable Моќ Конектор 3pin Штекер 10A /250V

Оценка на клиентот:
DEN 201.60
DEN 181.00 -10 %

Износ
Залиха


Ние Продаваме PLUG КОНВЕРТОР,AC ПАТНИЧКИ АДАПТЕР AC КАБЕЛОТ за НАПОЈУВАЊЕ,AC POWER PLUG/ГРЛО,МОЌ ВЛЕЗОТ/ИЗЛЕЗОТ,УНИВЕРЗАЛНА ПАТНИЧКИ АДАПТЕР големи.
Исто така, вклучуваат ЕМИ ФИЛТРИ,ВО ШТЕКЕР(ЗАВРТКА ТИП),ВО ШТЕКЕР(SNAP-IN ТИП),ВО ШТЕКЕР(PC ТИП),
РОКЕР SWITCHPUSH,КОПЧЕ ЗА ПРЕФРЛУВАЊЕ,ЗА ДА СЕ ПРЕФРЛАТЕ SWITCH,МИНИЈАТУРНИ ВКЛУЧИТЕ,ПРИТИСНЕТЕ ПРЕКИНУВАЧ,
Напон selsctor & ИЗЛИЗГАЈТЕ го ПРЕКИНУВАЧОТ,AC ПРИКЛУЧОЦИ,AC Adaptors,МОЌ КАНАПИ,DIP ПРЕКИНУВАЧ,ТЕРМИНАЛ БЛОКОВИ,
МИКРО ПРЕКИНУВАЧ .
Па ве молиме да се чувствуваат слободни да ни испратите вашето барање во секое време.
Опис На Производот
100% Сосема нов и висок квалитет
Компактен дизајн за патник или Домашна Употреба
3 pin
Оценка : 10 A , 250 VAC
Лесен за употреба, plug and play
Боја : Црна
Пакет се вклучени : 10 pc Приклучок

Карактеристики

Број На Модел На:
NK
Бренд Име:
JORINDO
Заземјување:
Стандард Заземјување
Стандард:
c13
Примена:
Индустриски
Номинална Струја:
10A

Производи во категоријата

16A ЕУ Plug Приклучок за Штекер Панел Ѕид Sockets Стандард Ѕид Адаптер за полнење 86 Тип Германија Стандард

89.28 -18 % DEN 73.00

Спецификации : 1.Материјал : ABS2.Моќ Оценка : 2000 W3.Модел : 86 Тип4.Боја : БелаКарактеристики : 1 100% сосема нов и висок квалитет на ѕидниот штекер панел.2...

1 buc ,Европскиот 2 Pin DIY Rewirable штекер ЕУ 2 Pin женски Приклучок ,16A 250V

91.20 -10 % DEN 82.00

Ние Продаваме PLUG КОНВЕРТОР,AC ПАТНИЧКИ АДАПТЕР AC КАБЕЛОТ за НАПОЈУВАЊЕ,AC POWER PLUG / ГРЛО,МОЌ ВЛЕЗОТ / ИЗЛЕЗОТ,УНИВЕРЗАЛНА ПАТНИЧКИ АДАПТЕР големи.Исто така, вклучуваат ЕМИ ФИЛТРИ,ВО ШТЕКЕР(ЗАВРТКА ТИП),ВО ШТЕКЕР(SNAPIN ТИП),ВО ШТЕКЕР(PC ТИП),РОКЕР SWITCHPUSH,КОПЧЕ ЗА ПРЕФРЛУВАЊЕ,ЗА ДА СЕ ПРЕФРЛАТЕ SWITCH,МИНИЈАТУРНИ ВКЛУЧИТЕ,ПРИТИСНЕТЕ ПРЕКИНУВАЧ,Напон selsctor & ИЗЛИЗГАЈТЕ го ПРЕКИНУВАЧОТ,AC ПРИКЛУЧОЦИ,AC Adaptors,МОЌ КАНАПИ,DIP ПРЕКИНУВАЧ,ТЕРМИНАЛ БЛОКОВИ,МИКРО ПРЕКИНУВАЧ .Па ве молиме да се чувствуваат слободни да ни испратите вашето барање во секое време.Опис На Производот100% Сосема нов и висок квалитетКомпактен дизајн за патник или Домашна Употреба3 pinОценка : 16 A , 250 VACЛесен за употреба, plug and playБоја : ЦрнаПакет се вклучени : 1 компјутер Приклучок

20 Парчиња AC250V 10A 3 Pin Лемење IEC320 C13 Влезот Женски Plug Моќ Socket

DEN 744.00

AC250 V 10 A 3 Pin Лемење IEC320 C13 Влезот Женски Plug Моќ Штекер 20 ПарчињаСпецификација : Име на Производ Моќ Приклучок Конектор Тип IEC320 C13 Напојување AC 250 V 10 A Pin Број 3 Вкупната Големина 5 x 2.9 x 2.8 cm (L * W * H) Планината Дупка Растојание 4cm / 1.6" Материјал Пластика, Електронски Делови Боја Црна, Сребрена Тон Тежина 300g Пакет Содржина 20 x Моќ СокетиОпис : се Користи за ПРОЗОРЦИ, возило за напојување, напојување кабинети, опрема за осветлување, комуникации кабинети и другите електрични уреди.

2017 10A 250V црн Американски стандард патување конвертор штекер еден-претвори-три AU/велика БРИТАНИЈА/НАС да НИ plug мулти-функција штекер конвертор

DEN 58.56

Модел : WDS6Производ големина : Matel материјал : phosphor бронза, полн бакарПластичен материјал : PC+ABSСпецификација : 110 V~250 V 2500 W 10 AПогоден За Област : Тајван, Јапонија, САД, Канада, Филипини, Кина, ТајландБоја : Црна / БелаСертификат : CE...

Со Двоен USB германски Штекер германски Стандард Штекер Европската Штекер Европските Регулативи 16A Европскиот Стандард Ѕид Socke

360.00 -11 % DEN 321.00

Детали за Производот ОписНоминална напон : 250 Vбоја : белаПродажбата спецификации : 1 bucИме : Со двоен USB приклучокСпецификации : германски стандардПроизвод Големина : 80 * 80mm[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа[xlmodel][производи][44138][xlmodel][производи][44138][xlmodel][производи][44138][xlmodel][производи][44138][xlmodel][производи][44138][xlmodel][производи][44138][xlmodel][производи][44138][xlmodel][производи][44138][xlmodel][производи][44138][xlmodel][производи][44138][xlmodel][производи][44138][xlmodel][производи][44138][xlmodel][производи][44138][xlmodel][производи][44138][xlmodel][производи][44138][xlmodel][производи][44138][xlmodel][производи][44138][xlmodel][производи][44138][xlmodel][производи][44138][xlmodel][производи][44138][xlmodel][производи][44138][xlmodel][производи][44138][xlmodel][производи][44138][xlmodel][производи][44138][xlmodel][производи][8888] Ќе Ви се Допадне .. УслугаПЛАЌАЊЕ : Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.Кредитна картичка, T / T банка, Moneybookers, дебитна картичка.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.http : / / help.aliexpress.com / pay_order.htmlПРЕВОЗОТ : Ние ќе брод од парцели во рок од 13 дневна по плаќање одобрени.Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви...

20PCS YT2000 DC-002 DC моќност штекер DC002 3.5 Калибар 1.3 MM контакт pin МАЛИ sockets конектор НАТОПИ 3PINS ROHS Бесплатен превозот

48.48 -5 % DEN 46.00

DC002Пакет : 20 PCS Плаќање : Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.Кредитна картичка, T / T банка, Moneybookers, дебитна картичка.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.Превозот : Ние ќе брод од парцели во 3 дневна по плаќање одобрени.Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви...

1PCS YT1028 AC Штекер 15 / 250V Електричниот Приклучок за Штекер Кабел Штекерот Со Двојно Осигурач и Зелена LED Префрлате

263.52 -5 % DEN 251.00

Оваа цена е само содржи производотОваа цена е само содржи производотОвој производ е 15 / 250 V AC штекер, со двоен осигурач и зелена led префрлување, може да се користи во шасијата, инструменти, машини, прибор за на маса, контра, секојдневно домаќинство парична казна...

10 компјутери/многу Посветен сервер IEC320-C13 приклучок кој се одвојува PDU моќ жици plug МД-09 Женски

196.80 -10 % DEN 177.00

Ние Продаваме PLUG КОНВЕРТОР,AC ПАТНИЧКИ АДАПТЕР AC КАБЕЛОТ за НАПОЈУВАЊЕ,AC POWER PLUG / ГРЛО,МОЌ ВЛЕЗОТ / ИЗЛЕЗОТ,УНИВЕРЗАЛНА ПАТНИЧКИ АДАПТЕР големи.Исто така, вклучуваат ЕМИ ФИЛТРИ,ВО ШТЕКЕР(ЗАВРТКА ТИП),ВО ШТЕКЕР(SNAPIN ТИП),ВО ШТЕКЕР(PC ТИП),РОКЕР SWITCHPUSH,КОПЧЕ ЗА ПРЕФРЛУВАЊЕ,ЗА ДА СЕ ПРЕФРЛАТЕ SWITCH,МИНИЈАТУРНИ ВКЛУЧИТЕ,ПРИТИСНЕТЕ ПРЕКИНУВАЧ,Напон selsctor & ИЗЛИЗГАЈТЕ го ПРЕКИНУВАЧОТ,AC ПРИКЛУЧОЦИ,AC Adaptors,МОЌ КАНАПИ,DIP ПРЕКИНУВАЧ,ТЕРМИНАЛ БЛОКОВИ,МИКРО ПРЕКИНУВАЧ .Па ве молиме да се чувствуваат слободни да ни испратите вашето барање во секое време.Опис На Производот100% Сосема нов и висок квалитетКомпактен дизајн за патник или Домашна Употреба3 pinОценка : 10 A , 250 VACЛесен за употреба, plug and playБоја : ЦрнаПакет се вклучени : 10 pc Приклучок

10Pcs 10A/250VAC IEC320 C14 Машки 3Pin Панел Вградени Моќ Socket

DEN 239.52

ФункцијаТип : IEC320 C14Номинална Струја / напон : 10 A / 250 VМонтажа Големина : 26*21*28mm (L * W * Длабочина)Вкупната Големина : 31*23.7 mm (L*H) Контакт Материјал : МесингПакувањеIEC320 C14 Машки 3 Pin Панел Вградени Моќ Приклучок * 10ПревозотПратката пристигнување време( за референца само)Сад / Велика Британија / Австралија / КанадаПо 1520 денаГерманија / Франција / Белгија / Австрија / Netherland / Полска2030 работни денаШпанија / Бразил / Русија / Литванија / Други онлистата ЗемјиСо 2535 работни денаВраќање&Контактирајте со нас(1)Го прифати враќањето,ве Молиме контактирајте не преку порака или email прво, пред да се врати,објектот треба да се врати во рок од 14 дена и се врати превозот ќе биде платен од страна на купувачи.(2)Ако вашиот пакет за повеќе од 40 дена не биле примени, ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро.(Русија и други земјата ќе потрае многу подолго од друга земја, па ве молиме да бидете трпеливи,ако повеќе од 50 дена не биле примени,ве молиме concact нас)(3)ние се потрудиме да се обезбеди предмети " квалитет и нашите услуги...

Слободен Испорака На Високо Квалитетни Површината Монтирани Водоотпорен Ѕиден Прекинувач ,Француски Стил Водоотпорен Штекер Кујна , Бања Внатрешна Употреба

441.60 -5 % DEN 420.00

1 Точка име : водоотпорен switch socket2 Материјал : ABS3 Струја : 16 A4 Напон : 250 V5 Заштита степен : IP556 Работна температура опсег : 20 степен centigrade до 50 степен centigrade7...

20 Парчиња IEC320 C14 Машки Plug 3 Рамен Pin Панел Монтажа AC Приклучок Адаптер 250V 10A

DEN 600.00

20 Парчиња IEC320 C14 Машки Plug 3 Рамен Pin Панел Монтажа AC Приклучок Адаптер 250 V 10 AСпецификација : Име на Производ Моќ Влезот Приклучок за Напојување 250 V 10 A Приклучок Тип IEC320 C14 Pin Број 3 Монтажа Големина 27 x 19 x 26mm (L*W*T) Монтажа Дупка Кол 4mm Вкупната Големина 5 x 2 x 3 cm (L*W*H) Материјал Пластика, Метал Главната Боја Црна Нето Тежина 200g Пакет Содржина 20 x Моќ СокетиОпис : C14 машки приклучокот, 3 pin терминали, црна трајни пластични материјали изградба, рамни pin дизајн, долго време за користење...

Бесплатен превозот , ЕУ Двојно Моќ Штекер Schuko, Црна Кристално Стакло Панел, 16A ЕУ Стандард Ѕидниот Штекер KP002EU-Б

672.00 -5 % DEN 638.00

Мојата фабрика прифати капка превозот бизнис.Ова е ЕУ двојно моќ контактот со земјата.имаме сосема KOPOU логото на стакло рамка, и имаат netural без лого на стакло рамка.ако сакате да ги купите сите чисти без лого на стакло рамка тип на ѕид моќ приклучоци, ве молиме порака мене кога ќе ги нарачате.

Велика БРИТАНИЈА приклучок адаптер 5x5x7cm 250V Европската Евра ЕУ Sockets 2 Pin на велика БРИТАНИЈА 3 Pin Приклучок Адаптер Патна Мрежа Адаптер конвертор приклучок

90.24 -10 % DEN 81.00

100% сосема нов и висок квалитет адаптерКомпактен дизајн за патниците или семејна употребаМала тежина, plug and play топлина, лесен за инсталација и употребаСе конвертира AC приклучок1 име на Производ : мерач адаптер приклучок2 производ параметри : номинална напон 250 V тековната 16 A.3 инструкции : овој производ може да се измери на ул апарат во приклучокот.4 производ слики : Пакетот вклучува : 1* Приклучок

Висок квалитет 3 pin AC Американски САД Моќ Приклучок Адаптер, Патување Конвертор UAS на ЕУ, Европската

239.04 -10 % DEN 215.00

Опис : 100% Сосема Нов и Висок квалитет Адаптер Компактен дизајн за патник или Домашна Употреба мала тежина, лесно да го инсталирате и користите UAS НА Европската Напон спектар : 110v250v Номинална струја : 10 A16 A Боја : Црна Пакет се Вклучени : 1pc UAS НА Европската Приклучок Адаптер

ИЗРАЕЛ и Палестина Патување Приклучок Адаптер Универзална Штекер Израелскиот 3 Pin Основани Приклучок Адаптер 10A 250V

DEN 24.00

Ние Продаваме PLUG КОНВЕРТОР,AC ПАТНИЧКИ АДАПТЕР AC КАБЕЛОТ за НАПОЈУВАЊЕ,AC POWER PLUG / ГРЛО,МОЌ ВЛЕЗОТ / ИЗЛЕЗОТ,УНИВЕРЗАЛНА ПАТНИЧКИ АДАПТЕР големи.Исто така, вклучуваат ЕМИ ФИЛТРИ,ВО ШТЕКЕР(ЗАВРТКА ТИП),ВО ШТЕКЕР(SNAPIN ТИП),ВО ШТЕКЕР(PC ТИП),РОКЕР SWITCHPUSH,КОПЧЕ ЗА ПРЕФРЛУВАЊЕ,ЗА ДА СЕ ПРЕФРЛАТЕ SWITCH,МИНИЈАТУРНИ ВКЛУЧИТЕ,ПРИТИСНЕТЕ ПРЕКИНУВАЧ,Напон selsctor & ИЗЛИЗГАЈТЕ го ПРЕКИНУВАЧОТ,AC ПРИКЛУЧОЦИ,AC Adaptors,МОЌ КАНАПИ,DIP ПРЕКИНУВАЧ,ТЕРМИНАЛ БЛОКОВИ,МИКРО ПРЕКИНУВАЧ .Па ве молиме да се чувствуваат слободни да ни испратите вашето барање во секое времеОпис на производот Услови : Brand new Големина : 60 x 36 x 36 (mm) Сертификат : CE означени Израел 3 pin(4.1 mm) на текст на Универзалната штекер да се прифати : велика БРИТАНИЈА,ЕУ, Schuko, НАС, АУ, Швајцарската 3 pin, Италија 3 pin, Кина, Јапонија, Индија...

МД-09 Конектор приклучок /индустриски приклучок IEC 320 C14 АУ AC POWER plug AC штекер МД-09

1060.80 -10 % DEN 955.00

Спецификации : МД09 оценет напон : 10 A 250 V AC изолација отпор : ?100? Антиснабдување со електрична енергија на ниво : ?2000 V AC / мин пакетот вклучува : 50 PCS ВО 1 BOX 1200 PCS ВО 1 КАРТОН Технички Детали50 парчиња патување адаптери во еден пакетCE означени за да се потврди релевантни стандарди за безбедностПриклучокот било 240 V AC напојува електроника во Европската електрична енергија штекер Производ цитат inc слободни пратката од страна на Кина пост воздух пошта, ако би сакал да брод од страна на друг експрес сервис сака UPSот, DHL, TNT..ект...

ЕУ стандард германија ѕиден штекер,бел Кристал зајакнато стакло панел моќност приклучок, AC110-250V,Топла продажба

444.48 -15 % DEN 378.00

Име на производ ЕУ германија ѕиден штекер,бел Кристал зајакнато стакло панел моќност штекер Панел Материјал 4mm зајакнато стакло панел База Материјал 1.35 mm челична рамка и отпорни на оган PC база Напон 110250 V AC ,5060 HZ на струјата : 16 A Производ si ze 86*86mm Покрие Сликарство Луксузни кожатачувствував paiting,многу добро чувство

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.