• Ново
TINTONLIFE ЕУ Plug Tankless Инстант Тапа Бојлер Инстант Бојлер Допрете Кујна Топла Вода Кран Дигитален LED

TINTONLIFE ЕУ Plug Tankless Инстант Тапа Бојлер Инстант Бојлер Допрете Кујна Топла Вода Кран Дигитален LED

Оценка на клиентот:
DEN 2064.00
DEN 1032.00 -50 %

Износ
Залиха


Карактеристики

сертификација:
CE
Енергетска Ефикасност Одделение:
Одделение Две
Времето на пазарот:
Јан-15
Број На Модел На:
SLT111AH
Стил:
Вертикална
Контрола на владата:
Microcomputer
Напон (V):
220v
Домување Материјал:
Пластични
Складирање / Tankless:
Инстант / Tankless
Бренд Име:
TINTON ЖИВОТ
Инсталација:
Самостојна&Монтира На Ѕид
Моќност (W):
3000W
Капацитет:
Инстант/Неблагодарен

Производи во категоријата

допрете континуирано бојлер 3800W Електрични инстант топло со LED Температура на Екранот за Кујнски мијалник Бања Туш греење

DEN 2841.60

Почитувани Купувачи, На бојлер сте во потрага е tankless бојлер, што значи дека без големи резервоарот за вода како традиционална складирање бојлер, ова бојлер може да обезбеди моментален топла вода и топла вода капацитет не е граница, не треба да се загрее водата , вие само треба да се сврти на бојлер секогаш кога ќе треба да ги користите топла вода,а потоа со топла вода ќе излезе од греалка во рок од неколку минути откако ќе го вклучите бојлер,без разлика колку долго можете да користите топла вода, топла вода ќе продолжи се додека не го исклучите бојлер.Никогаш не треба да се грижите за топла вода ќе снема кога го користите овој вид бојлер освен воданедостаток или моќисклучување...

6000W Електрични инстант бојлер допрете моментален топол туш за Бања Кујнски мијалник тапа Греење на вода мулти екранот

DEN 3731.52

Почитувани Купувачи, На бојлер сте во потрага е tankless бојлер, што значи дека без големи резервоарот за вода како традиционална складирање бојлер, ова бојлер може да обезбеди моментален топла вода и топла вода капацитет не е граница, не треба да се загрее водата , вие само треба да се сврти на бојлер секогаш кога ќе треба да ги користите топла вода,а потоа со топла вода ќе излезе од греалка во рок од неколку минути откако ќе го вклучите бојлер,без разлика колку долго можете да користите топла вода, топла вода ќе продолжи се додека не го исклучите бојлер.Никогаш не треба да се грижите за топла вода ќе снема кога го користите овој вид бојлер освен воданедостаток или моќисклучување.Па ние може да резиме на неговите карактеристики како што е подолу : Не чекајте, без лимит за топла вода,нека ви уживајте во вашиот капење секогаш кога сакате,можете дури и да се искапат во када за целиот ден, ако сакате;LED дигитални кориснички интерфејс, се попогодни за контрола на температура,лесно ракување;Мемориска функција на температурата поставување, ова се избегнува повторување работење секој пат кога ќе го користат;Бидејќи тоа не се големи резервоарот за вода,тоа е многу простор за заштеда на енергија и лесна инсталација ,тоа не е многу тешка на ѕидот, нема потреба да се грижите тоа ќе падне;Постојана топла вода,нека можете да уживате повеќе confortable туш;Висок квалитет на греење на елемент има добро ги кородираат отпор и киселинаотпор,со подолг животен век, моментален греење ефикасност до 99%;Бескрајни топла вода,заштеда на време,заштеда на вода,заштеда на електрична енергија;Нема потреба да се загрее пред да го користите, топла вода ќе излезе од греалка во рок од неколку минути откако ќе го вклучите бојлер,вие само треба да го запрете веднаш по користење,нема никакви отпад за вода или електрична енергија;Се размножуваат заштита, безбеден и сигурен : Во реално време следење;Антиелектричен шок;Струја на истекување заштита;Над вода притисок заштита;Во текот температура заштита;Суво топлинска заштита;Автопроверка на функцијата.итн.Напредни вода и електрична енергија поделба технологија;Технички Спецификации : Боја : црвена,црнаМатеријал : калено стакло+ ABS (Висока температура отпор)Номинална Напон : 220 V / 50 Hz (може да се користи директно под 208 V 50 / 60 Hz или 220 V 50 / 60 Hz)Номинална Моќност : 6000 WВодоотпорен одделение : IPX4Влезот на чекање : на дното на водата доводнотоТемпература : 3055℃(проток на вода се прилагодува)Кабел Жица пресек барања : 4 метри квадратниЗабелешка : На долниот капак и од страна на бојлер ќе биде по случаен избор со бела или темно сива боја.Овој модел е за мултиекран(производи ќе бидат со Кинески збор екран), ако ти треба само еден екран, ве молиме да се купи од следниот линк : (Внимание : ве Молиме овозможи 15мм разликата се должи на рачно мерење.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не ум, пред да се одржи редот.)На предната маска е направен од висок квалитет на калено стакло со карактеристики на вода доказ, убав изглед ,лесно чистењеДолниот капак е направен од Висок Квалитет на Пламен Отпор ABS,е повеќе безбедност и потрајни : Инсталација : Ве молиме погледнете го инсталација и работа со инструкциите,за да се подготви релативната инсталација на алатки и материјали,проверка на инсталацијата околност.

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.