• Ново
K660 Бренд Lankelsisi, Високо-јаглероден Челик Рамка, 21 Брзини, 26 инчи, 36/48V 240W, Виткање Електричен Велосипед, Диск Кочница, E Велосипед

K660 Бренд Lankelsisi, Високо-јаглероден Челик Рамка, 21 Брзини, 26 инчи, 36/48V 240W, Виткање Електричен Велосипед, Диск Кочница, E Велосипед

Оценка на клиентот:
DEN 38832.00

Износ
Залиха


Продавачот за Испорака метод, исто така, со следење на број и целата следење на информации !
Параметри на Рамка на Високо-јаглероден Челик & Виткање Rim 30 H Алуминиум Легура Палецот Derailleur Врвот Бренд TX30-7 Задните Derailleur Врвот Бренд TY300 Моторни 36/48 V 240 W Режими
Mode 1 : Работа со Батерија;
Режим 2 : Работа со Батерија & Педалата;
Режим на 3 : Работа со Максимална Брзина на Возилото
35km/h Батеријата Литиум Батерија, 2.6 KG Конектор за Специфични за Литиум Батерија & Над заштитени со Сопирачки Систем Алуминиумски Легури Диск Кочница/ Алуминиум моќ-исклучување Сопирачки Гуми 26 инчи*1.95 & Врвот Бренд висококвалитетна Гума Време на Полнење 5~7 Часа Вилушка Алуминиум Легура Lockable Суспензија Вилушка Издржливост
36 V/10 A (Mode 1 : 25~35km; Режим 2 : 40~50км)
36 V/15 A (Mode 1 : 40~50км; Режим 2 : 60~70km)
48 V/12 A (Mode 1 : 40~50км; Режим 2 : 60~70km) Соодветна Висина Погоден за 145cm~165cm Подароци Сет на Алатки; Кал Guard; Заклучување; Пумпа, Купот на Носителот.

Карактеристики

сертификација:
CE
Опсег на Моќ:
31 - 60 км
Стил:
мултифункционален тип
Напон:
48V
Напојување:
Литиум Батерија
Големина На Тркало:
26
Број На Модел На:
K660
Рамка Материјал:
Јаглероден Челик
Бренд Име:
LANKELEISI
Моторни:
Brushless
Номинална Патникот Капацитет:
Еден Седиште
Wattage:
200 - 250w
максимална брзина:
Свитлива:
Yes

Производи во категоријата

26inch електрични mountian велосипед три краци тркала 48V MTB анти-кражба литиум батерија 500w висока брзина на мотор 21speed ebike

68870.40 -20 % DEN 55096.00

Алуминиумска рамка виткање рамката на Предната Вилушка Алуминиум шок апсорбер вилушка Кочница Механички диск кочница + моќ кочница Тркала Алуминиумлегура на магнезиум 3 зборуваше прирабници Гуми 26inch Суспензија систем Предната вилушка шок апсорбер + Задни шок апсорпција електроенергетскиот систем 21 брзина Батеријата 48 V12.5 AH Време на Полнење 68 H Спектар 45 KM Брзина 30 KM / H Моторни 500 W висока брзина на мотор Качување 30° N.W...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.