• Ново
9H 0.26 mm Висок Јасно Експлозија-доказ Пред LCD Калено Стакло За Iphone 4 5 6 7 6 Плус 7 Plus Екран Заштитник

9H 0.26 mm Висок Јасно Експлозија-доказ Пред LCD Калено Стакло За Iphone 4 5 6 7 6 Плус 7 Plus Екран Заштитник

Оценка на клиентот:
DEN 110.40
DEN 75.00 -32 %

Износ
Залиха


Добредојдовте на нашиот продавница :
Шопинг Совети >>
Цел ≥ 2 Парчиња 5% Попуст !!
Првиот е КИНА ПОСТ Нормално Mail, (tracker број само следење во кина), што значи следење Бр. ние ви даде не е валиден, можете да 't добие следење на информации од веб-сајт. Но, во овој случај, може да заштедите пари.
Ако одберете Кина Пост Воздух Mail, тогаш, тоа е препорачана пошта, можете да добиете на следење на информации на вашата стока. Сепак, треба да платите дополнителна такса предизвика Пост Angency ќе наплаќаат ни повеќе за следење на информации.
Превозот време за многу земја, нормално е 15 - 45 работни дена (Русија и Бразил 30 - 60 работни дена) Ако треба да ги следат следење на информации, и имаат малку се грижите за следење на информации, така што 'd подобро да изберат Воздух Mail. Пакет :
1 X Калено Стакло За Iphone 4 5 6 7 6 Плус 7 Плус 1 X Ткаенина За Чистење. 1 X Прашина отстранување на хартија.

Карактеристики

боја:
За Iphone 4, Iphone 5, Iphone 6, За Iphone 6Plus, За Iphone 7, За Iphone 7 Плус
Материјал:
калено стакло
Употреба:
Мобилен Телефон
Пакет:
Yes
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Со Мало Пакет:
No
Тип:
Пред Филмот
Бренд Име:
DOB
Компатибилен Телефон Бренд:
HTC
На работ на работ Покриеност:
No
Компатибилен Модел 1:
калено стакло за iphone 4
Компатибилен Модел 2:
Калено Стакло За Iphone 5
Компатибилен Модел 3:
калено стакло за iphone 6
Компатибилен Модел 4:
Калено Стакло За iPhone 6 ПЛУС
Компатибилен Модел 5:
Калено Стакло За iPhone 7
Компатибилен Модел 6:
Калено Стакло За iPhone 7Plus
Стил:
Ултра Тенок Екран Заштитен Филм
Функција:
анти scrach,анти-вода,анти-нафта,анти-експлозија

Производи во категоријата

10PCS Рефус За Sony Xperia XZ2 / XZ2 Компактен 0.3 mm 2.5 D 9H Целосно Покривање Премиум Калено Стакло Екран Заштитник за Xperia Случаи

1176.00 -19 % DEN 953.00

10 PCS Рефус За Sony Xperia XZ2 / XZ2 Компактен 0.3 mm 2.5 D 9 H Целосно Покривање Премиум Калено Стакло Екран Заштитник за Xperia СлучаиКако да го инсталирате ?Превозот :

Црвена боја 4D калено стакло за iPhone 7 8 Плус полна покрие 4D(Нова 3D)филм заштитна стакло за iPhone 6 6S 6 Плус работ на екранот

186.24 -5 % DEN 177.00

Црвена боја 4 D калено стакло за i Phone 7 8 Плус полна покрие 4 D(Нова 3 D)филм заштитна стакло за i Phone 6 6 S 6 Плус работ на екранотГлавна Карактеристика : 1...

9H калено стакло За Huawei 8 Чест 8 Honor8 FRD-AL00 FRD-AL10 FRD-DL00 FRD-L04 За huawei мобилен телефон elephone паметен телефон

217.44 -21 % DEN 172.00

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPSот, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.2...

За HTC Желба 620 620G 820 Мини 5.0 9H Цврстина 2.5 D Ултра-тенок Зајакнато Калено Стакло Филм Екран Заштитник Заштита на Стража

81.12 -9 % DEN 74.00

[ Ве Молиме Имајте На Ум : ] 1 Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт Ние ќе се реши тоа добро за вас...

Калено Стакло Филм За Xiaomi Redmi 3 3S 3X 3 Про Екран Заштитник Заштитна Фолија + Чистење Колекции

217.44 -21 % DEN 172.00

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPSот, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.2...

25 Компјутери/Многу Целосна Покриеност Екран Заштитници За Huawei Уживаат 7S Нула Доказ Заштитна Фолија Калено Стакло За Huawei Стр Smart

DEN 1199.52

* Ние брод на светот очекуваат некои земји APO / AFO.* Ние брод на сите предмети во рамките на 3 работни дена по плаќање во готово.* Ние само брод преку Курир / Спедитор сте одбрале, ве молиме имајте во предвид.* Русија клиент, ве молиме да понудат на своите полно име...

9H Екран заштитник калено стакло ЗА Samsung гранд премиер Галакси забелешка 3 4 5 СМ G530 G355H G360 G850F GT i8262 i8552 i9082 случај

76.80 -17 % DEN 64.00

Компатибилен со Модел на Телефон : За Samsung Galaxy S Дуа Тренд Плус ПОБЕДИ Core i9082 G530 G255 H G360 G850 F i8262 i8552 S7562 N7505 забелешка 3 4 5Кога ќе ја прими стоката, ако производи скршена или да не се задоволи со тоа, немојте да се отвори спорот , ве Молиме Контактирајте со НАС , Ние ќе slove прашањето за што побрзо.На калено стакло за Samsung серија, тоа ги има следниве карактеристики : 1.Ултратенок стакло(0.26~0.3 mm) можат да се третираат од страна toughening под висока температура на 420.2.Целосно транспарентна : хемиски третирана транспарентен калено стакло.3.Целосно поврзување, автоматски адсорпција може да се повтори, да се постават.4.Површинска цврстина : 9 H,3 пати потешко отколку МИЛЕНИЧЕ екран заштитник...

cunzhi 3 ЕЕЗ Заштитна Фолија За PPTV Кралот 7S 7 LCD Екран Заштитник Ултра Тенок HD Филм

95.52 -35 % DEN 62.00

1.Пакет Содржина : 3 ЕЕЗ Екран Заштитник (Не стакло филм) 3 ПАРЧИЊА ткаенина за чистење 2.Не стакло филмЗабелешка (ве Молиме да ги прочитате пред цел) 1.Со цел да се спаси превозот цена за нашите клиенти, ние ќе го испрати на производи со бесплатен превозот од (Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус), која не може да се следи по парцела лево Кина...

9H Калено Стакло За Asus Zenfone 3 Max ZC520TL 5.2 ZC553KL 2 Ласерски ZE500KL ZE550KL 5 Selfie ОДИ ZB452KG ZC451TG ZB500KL G550KL

217.44 -21 % DEN 172.00

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPSот, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.2...

YIPI За iphonex Калено Стакло Експлозија Доказ Екран Заштитник HD Висок Квалитет Филм 9H Силна назад Заштита за iphone X

335.52 -19 % DEN 272.00

12.99 АМЕРИКАНСКИ ДОЛАРИ 5.80 6.70 3.20 АМЕРИКАНСКИ ДОЛАРИ 4.80 3.20 АМЕРИКАНСКИ ДОЛАРИ 6.59 Руските Купувачи ве Молиме Имајте во предвид : руската купувачи да го користите целосното име според нова политика од aliexpress...

За Huawei Gr3 Калено Стакло Екран Заштитник Покрие 2.5 D 9H безбедност Заштитна Фолија за Гр 3 Уживаат 5s TAG-L01 TAG-L03 TAG-L13

81.60 -14 % DEN 70.00

За Huawei Gr3 Калено Стакло Екран Заштитник Покрие 2.5 D 9 H безбедност Заштитна Фолија за Гр 3 Уживаат 5s TAGL01 TAGL03 TAGL13 првиот е КИНА ПОСТ Нормално Mail,( само поддршка за следење во кина) на овој начин, тоа може да заштедите пари...

Калено стакло FO R Huawei p9 Искачи p9 ЕВА-L09 ЕВА-L19 ЕВА-AL00 екран заштитник филм ЗА huawei мобилен телефон паметен телефон случај

86.40 -5 % DEN 82.00

Калено стакло FO R Huawei p9 Искачи p9 ЕВАL09 ЕВАL19 ЕВАAL00 екран заштитник филм ЗА huawei мобилен телефон паметен телефон случај Кога ќе ја прими стоката, ако производи скршена или да не се задоволи со тоа, немојте да се отвори спорот , ве Молиме Контактирајте со НАС , Ние ќе slove прашањето за што побрзо...

GerTong 9H Калено Стакло За Xiaomi Redmi Забелешка 3 Про Redmi 5A 4А-3S 3 Про 2 Забелешка 2 Mi5 Про Mi4 Mi4C Mi4i Екран Заштитник Филм

57.12 -30 % DEN 40.00

2.5 D 9 H Калено Стакло За Xiaomi Redmi Забелешка 3 Про 150mm Верзија За Xiaomi Redmi Забелешка 3 За Xiaomi Redmi Забелешка 2 За Xiaomi Redmi 4АЗа Xiaomi Redmi 3 3 S За Xiaomi Redmi 3 Про За Xiaomi Redmi 5 A За Xiaomi Mi5 За Xiaomi Mi4 За Xiaomi MI4 C Екран Заштитник Покривајте Телефонот Филм со Чистење КолекцииСпецификации : Компатибилен Мобилен Телефон Модел : Калено Стакло За Xiaomi Redmi Забелешка 3 Про 150mm Верзија , За Xiaomi Redmi Забелешка 3, За Xiaomi Redmi Забелешка 2, За Xiaomi Redmi 3, За Xiaomi Redmi 2, За Xiaomi Redmi 3 Про, За Xiaomi Redmi 3 S, За Xiaomi Mi5, За Xiaomi Mi4 MI4i MI4 C .За Xiaomi Redmi 4А , За Xiaomi Redmi 5 A Материјал : Калено Стакло Оригинални Земјата : Шенжен Кина Дебелина : 0.3 mm Цврстина : 9 H Transparence : 99% Radian : 2.5 DЗа Производи : Кога ќе ја прими стоката, ако производи скршена или да не се задоволи со тоа, ве молиме не се отвори спорот,ве молиме Контактирајте со нас , ние ќе се реши прашањето за вас како е можно поскоро.За Превозот : 1.Нормално транспорт време треба 25 до 60 дена.Ако вашиот потврда дојде време, се уште не ја прими стоката, ве молиме не се отвори спорот, и ве молиме контактирајте со нас ! Ние ќе се прошири и датум на испорака за вас.2.Ако цел вкупната цена3.Ако ви треба целосна следење ,ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail "или "Aliexpress Стандарден Метод", и да додадете на пари за следење...

5.0 инчен Универзална Калено Стакло Екран Заштитник За Doogee Војаџер 2 DG310 9H 2.5 D Екран Стакло За Doogee Voyager2 DG310

239.52 -10 % DEN 216.00

5.0 инчен Универзална Калено Стакло Екран Заштитник За Doogee Војаџер 2 DG310 9 H 2.5 D Екран Стакло За Doogee Voyager2 DG310 се Обрне внимание : Тоа е универзална Калено Стакло Екран Заштитник, па затоа не може да се 100% совршен натпревар вашиот телефон...

5pieces Ултра Јасно Транспарентни Пред Екранот Сјајни Guard Заштитник Заштитна HD Филм за Apple iphone 6 6s Плус за iphone6s

DEN 71.52

Опис : Состојба : 100% Сосема нов Заштита на вашиот телефон пред LCD екран од прашина и гребнатини Наменета за совршено се вклопуваат со LCD екран Нуди тешко, издржлив, транспарентен површината, додека одржување на LCD екранот чисти и unscratched Придава без проблеми со автопочитуваат површина; не остава остатоци кога отстранети Компатибилен со : За Apple iphone 6 6s,6 плус / 6s Плус Пакет вклучуваат : 5pcs Пред Екран Заштитник Филм за iphone= = = = = = = = Вашето Задоволство, Нашите Извршување= = = = = =1...

3D 9H Калено Стакло LCD Криви цел Екран Заштитници Филмот Маска за Samsung Galaxy Note 8 СМ-N950 Заштитна Фолија + Платно

186.72 -9 % DEN 170.00

3 D 9 H Калено Стакло LCD Криви цел екран заштитници Филмот маска За Samsung Galaxy Note 8 СМN950 Заштитна фолијаНе те : Ако треба кутија, ве молиме да контактирате со услуга за

HD Јасно 0.26 mm 2.5 D Премиум Калено Стакло Екран заштитник За Teclast x89 Kindow 7.5 Таблет Заштитна Фолија

360.00 -6 % DEN 338.00

Ултра тенок HD Јасно 0.26 mm 2.5 D Премиум Калено Стакло Екран заштитник За Teclast X89 Kindow 7.5" Заштитна ФолијаКарактеристики>>> Зајакнато ултратенок стакло(0.33 mm) со обична cambered површина, специјално дизајнирани за Вашите уреди...

cunzhi 3 ЕЕЗ Заштитна Фолија За ASUS Zenfone 2 Делукс ZE551ML LCD Екран Заштитник Ултра Тенок HD Филм

95.04 -35 % DEN 62.00

1.Пакет Содржина : 3 ЕЕЗ Екран Заштитник (Не стакло филм) 3 ПАРЧИЊА ткаенина за чистење 2.Не стакло филмЗабелешка (ве Молиме да ги прочитате пред цел) 1.Со цел да се спаси превозот цена за нашите клиенти, ние ќе го испрати на производи со бесплатен превозот од (Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус), која не може да се следи по парцела лево Кина...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.