• Ново
За Huawei Gr3 Калено Стакло Екран Заштитник Покрие 2.5 D 9H безбедност Заштитна Фолија за Гр 3 Уживаат 5s TAG-L01 TAG-L03 TAG-L13

За Huawei Gr3 Калено Стакло Екран Заштитник Покрие 2.5 D 9H безбедност Заштитна Фолија за Гр 3 Уживаат 5s TAG-L01 TAG-L03 TAG-L13

Оценка на клиентот:
DEN 81.60
DEN 70.00 -14 %

Износ
Залиха


За Huawei Gr3 Калено Стакло Екран Заштитник Покрие 2.5 D 9 H безбедност Заштитна Фолија за Гр 3 Уживаат 5s TAG-L01 TAG-L03 TAG-L13 првиот е КИНА ПОСТ Нормално Mail,( само поддршка за следење во кина) на овој начин, тоа може да заштедите пари. Ако одберете Кина Пост Воздух Mail, тогаш, тоа е препорачана пошта,можете да добиете на следење на информации на вашата стока. но, треба повеќе трошоци, превозот на повеќето од државите е 15 - 45 работни дена (Русија и Бразил обично 30 - 60 работни дена) Ако ви е потребна за следење на услугата, ве молиме изберете Воздух Mail. нарачката е износот е над 5ќе го поддржи следење на услуга за слободни. Ако не примате стока во 60days,ние ќе се 100% наплата на вашата исплата. ви благодариме за вашата доверба, ви благодариме за позитивни повратни информации , ќе биде нашата ВИП ужива повеќе изненадување и попуст. Калено Стакло Екран Карактеристики
1. 9 H цврстина
2. Анти-отпечатоци слој
3. Незаменлива чувствителност на допир
4. HD оптички transmittance
5. Лесна инсталација
6. Ултра тенок, околу 0,3 mm, ултра трајни
7. 2.5 D Површина
(Повеќе од 3 PCS поддршка попуст ! обично брза испорака во 1 работен ден!
Ако постојат проблеми со квалитетот;
ќе контакт со нас, нашите прв пат да се реши;
вашето задоволство е наша цел !
она што во кутија?
1 X Калено Стакло ( Без Мало пакување )
1 X Алкохол брис
1 XCleaning Платно
Калено Стакло Екран Заштитник Слики

Карактеристики

Бренд Име:
маслиново лист
Со Мало Пакет:
No
Компатибилен Телефон Бренд:
Huawei
Пакет:
No
Карактеристики:
Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате,Ултра-тенки
Употреба:
Мобилен Телефон
На работ на работ Покриеност:
No
Тип:
Пред Филмот
Модел:
за Huawei GR3
Функција:
Експлозија-доказ, Анти да се Загрози
probuct боја:
Транспарентна
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
Дебелина:
0.3 mm Калено Стакло
ransparence:
Во 99% Јасен Екран заштитник
Стил:
Јасно & транспарентен
статус:
во парк
Состојба:
100% Сосема Нов

Производи во категоријата

3D 9H Калено Стакло LCD Криви цел Екран Заштитници Филмот Маска за Samsung Galaxy Note 8 СМ-N950 Заштитна Фолија + Платно

186.72 -9 % DEN 170.00

3 D 9 H Калено Стакло LCD Криви цел екран заштитници Филмот маска За Samsung Galaxy Note 8 СМN950 Заштитна фолијаНе те : Ако треба кутија, ве молиме да контактирате со услуга за

9H Екран заштитник калено стакло ЗА Samsung гранд премиер Галакси забелешка 3 4 5 СМ G530 G355H G360 G850F GT i8262 i8552 i9082 случај

76.80 -17 % DEN 64.00

Компатибилен со Модел на Телефон : За Samsung Galaxy S Дуа Тренд Плус ПОБЕДИ Core i9082 G530 G255 H G360 G850 F i8262 i8552 S7562 N7505 забелешка 3 4 5Кога ќе ја прими стоката, ако производи скршена или да не се задоволи со тоа, немојте да се отвори спорот , ве Молиме Контактирајте со НАС , Ние ќе slove прашањето за што побрзо.На калено стакло за Samsung серија, тоа ги има следниве карактеристики : 1.Ултратенок стакло(0.26~0.3 mm) можат да се третираат од страна toughening под висока температура на 420.2.Целосно транспарентна : хемиски третирана транспарентен калено стакло.3.Целосно поврзување, автоматски адсорпција може да се повтори, да се постават.4.Површинска цврстина : 9 H,3 пати потешко отколку МИЛЕНИЧЕ екран заштитник...

Висок Јасно Засилен Експлозија-Доказ LCD HD Калено Стакло За ASUS Fonepad7 FE171MG 7 Таблет Екран Заштитник Заштитна Фолија

152.16 -20 % DEN 122.00

Висок Јасно Засилен ЕксплозијаДоказ LCD HD Калено Стакло За ASFonepad7 FE171 MG 7" Таблет Екран Заштитник Заштитна Фолија Опис : 1.калено стакло protectore вс направени од хемиски процесирани стакло ,кој има одлични прозорецот екранот ,висока чувствителност и удобно допир teeling 2.Oleophobic слој : A...

Црвена боја 4D калено стакло за iPhone 7 8 Плус полна покрие 4D(Нова 3D)филм заштитна стакло за iPhone 6 6S 6 Плус работ на екранот

186.24 -5 % DEN 177.00

Црвена боја 4 D калено стакло за i Phone 7 8 Плус полна покрие 4 D(Нова 3 D)филм заштитна стакло за i Phone 6 6 S 6 Плус работ на екранотГлавна Карактеристика : 1...

9H калено стакло За Huawei 8 Чест 8 Honor8 FRD-AL00 FRD-AL10 FRD-DL00 FRD-L04 За huawei мобилен телефон elephone паметен телефон

217.44 -21 % DEN 172.00

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPSот, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.2...

Калено Стакло За LG G ПОДЛОГА 10.1 / V700 Екран Заштитник Таблета Нема Отпечатоци Јасно Транспарентен 2.5 D Лак Работ Заштитна Фолија

312.48 -25 % DEN 234.00

Калено Стакло За LG G ПОДЛОГА 10.1 / V700 Екран Заштитник Таблета Нема Отпечатоци Јасно Транспарентен 2.5 D Лак Работ Заштитна Фолија Опис : На екранот заштитници направен од посебно обработени стакло кој е многу ефикасен за заштита на екранот од оштетување.Тоа е чувар на вашиот екран, и ќе се грижи за вашиот екран...

Екран Заштитник за Google Пиксели XL Калено Стакло со некоја Заштитна Фолија за Google Пиксели XL Екран Заштитник за Google Пиксели XL X L

190.08 -5 % DEN 180.00

Екран Заштитник за Google Пиксели XL Калено Стакло со некоја Заштитна Фолија за Google Пиксели XL Екран Заштитник за Google Пиксели XL X LКарактеристики На Производот : 1...

25 Компјутери/Многу Целосна Покриеност Екран Заштитници За Huawei Уживаат 7S Нула Доказ Заштитна Фолија Калено Стакло За Huawei Стр Smart

DEN 1199.52

* Ние брод на светот очекуваат некои земји APO / AFO.* Ние брод на сите предмети во рамките на 3 работни дена по плаќање во готово.* Ние само брод преку Курир / Спедитор сте одбрале, ве молиме имајте во предвид.* Русија клиент, ве молиме да понудат на своите полно име...

Калено Стакло за Huawei Г-7 Plus Екран Заштитник за Huawei GX8 D199 Калено Стакло Телефон Филм за Huawei G8 Телефонот Cristal Филм

95.52 -5 % DEN 91.00

Калено Стакло за Huawei Г7 PlЕкран Заштитник за Huawei GX8 D199 Калено Стакло Телефон Филм за Huawei G8 Телефонот Cristal ФилмКарактеристики На Производот : 1...

5pcs/многу Јасни/Мат/Нано Заштитни Филмови За Samsung Подлога Табот E T560 T561 9.6/Tab 10.1 Година T580 T585 Екран Заштитник, Чувар

180.48 -0 % DEN 180.00

5pcs Заштитни филмови За Samsung Подлога Табот E T560 9.6" / Tab 10.1 2016 Година T580 + крпа;3 типови на заштитна flimsПакет & инсталација :

WolfRule 2 ПАРЧИЊА Стакло сфор Nokia 6 Екран Заштитник Калено Стакло За Microsoft Nokia 6 Стакло Заштитна Телефон Филм За Nokia 6

95.52 -5 % DEN 91.00

>>> Опис На Производот[ Компатибилен Телефон Модел] : За Microsoft Nokia 6[Телефон Големина ]5.5 инчен[ Материјал ] : Калено Стакло[ Функција ] : Нула Доказ + Ултратенок + Лесно да се инсталира>>> Пакет Листа1...

2 Парчиња/Многу За Samsung J7 Max Калено Стакло 9H 2.5 D Премиум Екран Заштитник Филм За Samsung Галакси J7 Max G615 5.7

DEN 95.52

[ Ве Молиме Имајте На Ум : ] 1 Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт Ние ќе се реши тоа добро за вас...

S6edge Плус 3D Криви Целосно Покривање Екран Заштитник За Samsung Галакси S6 Работ S6 Работ плус Случај Мека МИЛЕНИЧЕ Филмот Не Стакло

136.32 -30 % DEN 96.00

S6edge Плус 3 D Криви Целосно Покривање Екран Заштитник За Samsung Галакси S6 Работ S6 Работ плус Случај Мека МИЛЕНИЧЕ Филмот Не СтаклоСпецификација : Материјал : МИЛЕНИЧИЊАНето Тежина(1 buc) : 510gПредмет : 3 D Криви Целосно Покривање Мека МИЛЕНИЧЕ Екран Заштитник ФилмБоја : Црна, Бела, Златна, ТранспарентнаТип; Мека МИЛЕНИЧЕ Екран ЗаштитникФункција : 3 D Full Маска, Меки, Лесни Пакет се вклучени : 1x PET) Филм 1x Сува Ткаенина за Чистење 1x Влажни Алкохол Swrap1x Прашина Отстрани Налепница

2.5 D Премиум Калено Стакло за Huawei P8 Лајт 2017 LCD Екран Заштитник Зајакнато со некоја Заштитна Фолија за Huawei P8 Лајт 2017

95.04 -14 % DEN 82.00

2.5 D Премиум Калено Стакло за Huawei P8 Лајт 2017 LCD Екран Заштитник Зајакнато со некоја Заштитна Фолија за Huawei P8 Лајт 2017 Карактеристики : 1.Површината е антимасло за обработка (Oleophobic слој), па отпечатоци од прсти и нафта не е лесно да се остане на површината, лесно да се чисти...

Калено Стакло Заштитник Целосно Покривање Заштита За iphone 7 плус 7plus Назад Задните Леќи на Камерата на Екранот Јасно Заштитна Фолија Guard

DEN 52.32

Опис : Состојба : 100% Сосема нов Заштита на вашиот телефон на камерата леќи на Камерата против Пауза ,прашина и гребнатини Нуди тешко, издржлив, транспарентен површината, додека одржување на чиста и unscratched HD Филм,Придава без проблеми со автопочитуваат површината Компатибилен со : За Apple iphone Пакет вклучуваат : 1pcs на камерата Леќи на Камерата Стакло Заштитник Филм за iphone= = = = = = = = Вашето Задоволство, Нашите Извршување= = = = = =1...

10pcs јасно екран филм За iphone 6 6s плус 7 8 плус пред Екран Заштитник за iphone 5 5s Se мат екранот стража

133.92 -20 % DEN 107.00

10pcs јасно екран филм За iphone 6 6s плус 7 8 плус пред Екран Заштитник за iphone 5 5s Se мат екранот стражаAnswer : ___________________________ Note : (ве Молиме да ги прочитате пред цел) 1...

YIPI За iphonex Калено Стакло Експлозија Доказ Екран Заштитник HD Висок Квалитет Филм 9H Силна назад Заштита за iphone X

335.52 -19 % DEN 272.00

12.99 АМЕРИКАНСКИ ДОЛАРИ 5.80 6.70 3.20 АМЕРИКАНСКИ ДОЛАРИ 4.80 3.20 АМЕРИКАНСКИ ДОЛАРИ 6.59 Руските Купувачи ве Молиме Имајте во предвид : руската купувачи да го користите целосното име според нова политика од aliexpress...

За Xiaomi Redmi 4X 4prime 9 H 2.5 D Премиум Калено За Xiomi Xiami Redmi hongmi 4pro 4 X 5 Стакло Екран Заштитник Flim Случај

171.84 -18 % DEN 141.00

За Xiaomi Redmi 4 X 4prime 9 H 2.5 D Премиум Калено За Xiomi Xiami Redmi hongmi 4pro 4 X 5" Стакло Екран Заштитник Flim СлучајНапомена : Ако цел 2 парчиња или повеќе , може да се добијат 3% off попуст ! !Калено Стакло Екран Карактеристики >>1...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.