• Ново
Нови 5Pcs/Многу ЈАСНО Висок Квалитет Екран Заштитник, Чувар Покрие Филм За Zopo ZP998 Заштитна Фолија Бесплатен Превозот

Нови 5Pcs/Многу ЈАСНО Висок Квалитет Екран Заштитник, Чувар Покрие Филм За Zopo ZP998 Заштитна Фолија Бесплатен Превозот

Оценка на клиентот:
DEN 215.04
DEN 204.00 -5 %

Износ
Залиха


Карактеристики

Употреба:
Мобилен Телефон
Бренд Име:
ZUCZUG
Со Мало Пакет:
No
На работ на работ Покриеност:
Yes
Пакет:
Yes
Карактеристики:
ултра-тенок
Тип:
Пред Филмот
Материјал:
домашно милениче
боја:
Транспарентна
statu:
во парк
Карактеристики:
Висок ЈАСНО екран заштитник
Продаваат на мало ПП Торба:
Yes
Од:
од фабриката директно
време на испорака:
5 работни дена
MOQ:
5pcs
Продажба Точка :
најниска цена
ОДГОВАРА ЗА:
За ZOPO ZP998

Производи во категоријата

cunzhi 3 ЕЕЗ Заштитна Фолија За ASUS Zenfone 2 Делукс ZE551ML LCD Екран Заштитник Ултра Тенок HD Филм

95.04 -35 % DEN 62.00

1.Пакет Содржина : 3 ЕЕЗ Екран Заштитник (Не стакло филм) 3 ПАРЧИЊА ткаенина за чистење 2.Не стакло филмЗабелешка (ве Молиме да ги прочитате пред цел) 1.Со цел да се спаси превозот цена за нашите клиенти, ние ќе го испрати на производи со бесплатен превозот од (Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус), која не може да се следи по парцела лево Кина...

10pcs 3D 9H Калено Стакло LCD Криви цел Екран Заштитници Филмот Маска за Samsung Galaxy Note 8 СМ-N950 Заштитна Фолија +Платно

1247.52 -9 % DEN 1135.00

3 D 9 H Калено Стакло LCD Криви цел екран заштитници Филмот маска За Samsung Galaxy Note 8 СМN950 Заштитна фолијаЗабелешка : Ако ви треба кутија, ве молиме да контактирате со услуга за

За Huawei Gr3 Калено Стакло Екран Заштитник Покрие 2.5 D 9H безбедност Заштитна Фолија за Гр 3 Уживаат 5s TAG-L01 TAG-L03 TAG-L13

81.60 -14 % DEN 70.00

За Huawei Gr3 Калено Стакло Екран Заштитник Покрие 2.5 D 9 H безбедност Заштитна Фолија за Гр 3 Уживаат 5s TAGL01 TAGL03 TAGL13 првиот е КИНА ПОСТ Нормално Mail,( само поддршка за следење во кина) на овој начин, тоа може да заштедите пари...

9H 0.26 mm Премиум Калено Стакло За Samsung Галакси Core II 2 СМ-G355H G355F ДС Core2 Случај Екран Заштитник, Чувар Покрие Филм

90.72 -11 % DEN 81.00

Известување Пред Цел : Ако изберете " Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ", ќе може да го пратите по што парцела лево Кина, Но овој начин ќе заштедите вашите пари...

Црвена боја 4D калено стакло за iPhone 7 8 Плус полна покрие 4D(Нова 3D)филм заштитна стакло за iPhone 6 6S 6 Плус работ на екранот

186.24 -5 % DEN 177.00

Црвена боја 4 D калено стакло за i Phone 7 8 Плус полна покрие 4 D(Нова 3 D)филм заштитна стакло за i Phone 6 6 S 6 Плус работ на екранотГлавна Карактеристика : 1...

9H Калено Стакло За Asus Zenfone 3 Max ZC520TL 5.2 ZC553KL 2 Ласерски ZE500KL ZE550KL 5 Selfie ОДИ ZB452KG ZC451TG ZB500KL G550KL

217.44 -21 % DEN 172.00

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPSот, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.2...

2 парчиња/многу Huawei Y7 премиер Екран Заштитник NILLKIN Мат ИЛИ Супер Јасно Заштитна Фолија Huawei Y7 премиер Proective филм

288.00 -5 % DEN 274.00

2 парчиња / многу Huawei Y7 премиер Екран Заштитник NILLKIN Мат ИЛИ Супер Јасно Заштитна Фолија Huawei Y7 премиер Proective филм Huawei Y7 премиер и Huawei уживаат 7 плус може да го користите овој филм...

S6edge Плус 3D Криви Целосно Покривање Екран Заштитник За Samsung Галакси S6 Работ S6 Работ плус Случај Мека МИЛЕНИЧЕ Филмот Не Стакло

136.32 -30 % DEN 96.00

S6edge Плус 3 D Криви Целосно Покривање Екран Заштитник За Samsung Галакси S6 Работ S6 Работ плус Случај Мека МИЛЕНИЧЕ Филмот Не СтаклоСпецификација : Материјал : МИЛЕНИЧИЊАНето Тежина(1 buc) : 510gПредмет : 3 D Криви Целосно Покривање Мека МИЛЕНИЧЕ Екран Заштитник ФилмБоја : Црна, Бела, Златна, ТранспарентнаТип; Мека МИЛЕНИЧЕ Екран ЗаштитникФункција : 3 D Full Маска, Меки, Лесни Пакет се вклучени : 1x PET) Филм 1x Сува Ткаенина за Чистење 1x Влажни Алкохол Swrap1x Прашина Отстрани Налепница

Нови пристигнување Akcoo Забелешка 8 Екран Заштитник, со инсталација послужавник за Samsung Галакси Note8 случај пријателски филм натпревар за било случаи

DEN 479.52

Случај friendly верзија Екран Заштитник за Samsung Galaxy Note 8(Со бесплатен дар инсталација фах)Случај friendly верзија : Точна големина,компатибилен за samsung galaxy Note 8 телефон случаи.Речиси секој Бренд Случај може да биде добро натпреварЛесно се инсталира, без ефект на случај маскаЛесен за инсталација : Излупете надвор од пластика, хартија,усогласување на дупки, притиснете го копчето за стакло браво!Answer : ___________________________ Note : Сите Забелешка 8 стакло лист филм обезбеди следење на број за да пратите вашиот пакетАнтиексплозија слој со свила печатени микроточки, на работ на мобилни има лепак Ве молиме известете купи случај покрие заедно да се заштитат вашиот телефон иЛесна инсталација, бесплатна инсталација фах како подарокПакет : 1 парчиња / пакет G...

0.3 mm 9H Премиум Калено Стакло За Xiaomi Redmi 2 / Redmi Забелешка 2 Забелешка 3 Mi5 Mi3 Mi4 Телефон Екран Заштитник Филм Чисти Колекции ><

95.52 -24 % DEN 73.00

0.3 mm 9 H Премиум Калено Стакло За Xiaomi Redmi 2 / Redmi Забелешка 2 Забелешка 3 Mi5 Mi3 Mi4 Телефон Екран Заштитник Филм Чисти Колекции > Описи Премиум калено Стакло Екран Заштитник е направен за да се заштити LCD од оштетување и гребнатини, со посебно обработени стакло кој е засилен за да се зголеми шок absorbency.Целата површина на стакло е транспарентен и на задната страна е опфатен со силна силикон лепило за лесна инсталација...

9H калено стакло За Huawei 8 Чест 8 Honor8 FRD-AL00 FRD-AL10 FRD-DL00 FRD-L04 За huawei мобилен телефон elephone паметен телефон

217.44 -21 % DEN 172.00

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPSот, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.2...

Калено Стакло Филм За Xiaomi Redmi 3 3S 3X 3 Про Екран Заштитник Заштитна Фолија + Чистење Колекции

217.44 -21 % DEN 172.00

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPSот, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.2...

Висок Јасно Засилен Експлозија-Доказ LCD HD Калено Стакло За ASUS Fonepad7 FE171MG 7 Таблет Екран Заштитник Заштитна Фолија

152.16 -20 % DEN 122.00

Висок Јасно Засилен ЕксплозијаДоказ LCD HD Калено Стакло За ASFonepad7 FE171 MG 7" Таблет Екран Заштитник Заштитна Фолија Опис : 1.калено стакло protectore вс направени од хемиски процесирани стакло ,кој има одлични прозорецот екранот ,висока чувствителност и удобно допир teeling 2.Oleophobic слој : A...

2.5 D Премиум Калено Стакло за Huawei P8 Лајт 2017 LCD Екран Заштитник Зајакнато со некоја Заштитна Фолија за Huawei P8 Лајт 2017

95.04 -14 % DEN 82.00

2.5 D Премиум Калено Стакло за Huawei P8 Лајт 2017 LCD Екран Заштитник Зајакнато со некоја Заштитна Фолија за Huawei P8 Лајт 2017 Карактеристики : 1.Површината е антимасло за обработка (Oleophobic слој), па отпечатоци од прсти и нафта не е лесно да се остане на површината, лесно да се чисти...

Калено Стакло За Samsung Галакси S5 Екран Заштитник За Samsung Галакси S5 I9600 Стакло Филм За Samsung S5 Калено стакло Vidro

95.52 -5 % DEN 91.00

Калено Стакло За Samsung Галакси S5 Екран Заштитник За Samsung Галакси S5 I9600 Стакло Филм За Samsung S5 Калено стакло VidroКарактеристики На Производот : 1...

2 ПАРЧИЊА Стакло Huawei P9 Лајт Мини Екран Заштитник Калено Стакло За Huawei P9 Лајт Мини Стакло Анти-нула Филм P9 Лајт Мини 5.0

95.52 -5 % DEN 91.00

Упатства за употребаЧекор 1 : Чистење на LCD екран со clearning крпа предвидено темелно.Step2 : Излупете off маска со налепница внимателно...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.