• Ново
Нови 5PCS/Многу Анти-Отсјај МАТ Екран Заштитник За HomTom HT6 Заштитна Фолија Анти Отпечаток Бесплатен Превозот

Нови 5PCS/Многу Анти-Отсјај МАТ Екран Заштитник За HomTom HT6 Заштитна Фолија Анти Отпечаток Бесплатен Превозот

Оценка на клиентот:
DEN 263.04
DEN 250.00 -5 %

Износ
Залиха


Карактеристики

Употреба:
Мобилен Телефон
Бренд Име:
ZUCZUG
Со Мало Пакет:
No
На работ на работ Покриеност:
Yes
Пакет:
Yes
Материјал:
домашно милениче
боја:
Транспарентна
statu:
во парк
Карактеристики:
мат екран заштитник
Продаваат на мало ПП Торба:
Yes
Од:
од фабриката директно
време на испорака:
5 работни дена
MOQ:
5pcs
Продажба Точка :
најниска цена
ОДГОВАРА ЗА:
За HomTom HT6

Производи во категоријата

За Xiaomi Redmi 4X 4prime 9 H 2.5 D Премиум Калено За Xiomi Xiami Redmi hongmi 4pro 4 X 5 Стакло Екран Заштитник Flim Случај

171.84 -18 % DEN 141.00

За Xiaomi Redmi 4 X 4prime 9 H 2.5 D Премиум Калено За Xiomi Xiami Redmi hongmi 4pro 4 X 5" Стакло Екран Заштитник Flim СлучајНапомена : Ако цел 2 парчиња или повеќе , може да се добијат 3% off попуст ! !Калено Стакло Екран Карактеристики >>1...

За Sony Xperia XA / XA Двојна 5.0 Целосна Покрие Калено Стакло Екран Заштитник Ултра Тенок Премиум Експлозија-доказ Заштитна Фолија

DEN 95.52

[ Ве Молиме Имајте На Ум : ]1 Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт Ние ќе се реши тоа добро за вас...

BotexBling Анти-blueLight транспарентен калено стакло филм за samsung галакси C7 Про пред филмот C7000 C7010 guard филм полн маска

304.80 -12 % DEN 268.00

Answer : ___________________________ Note : HD транспарентен калено стакло филмот е Половина покрие / нема целосна маскаПревозот преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не е на следење на број вести...

9H Калено Стакло За Asus Zenfone 3 Max ZC520TL 5.2 ZC553KL 2 Ласерски ZE500KL ZE550KL 5 Selfie ОДИ ZB452KG ZC451TG ZB500KL G550KL

217.44 -21 % DEN 172.00

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPSот, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.2...

За iPad mini 4 9H Цврстина 0.3 mm Не Отпечаток Тенок LCD Зајакнато Вистински Таблета Калено Стакло Екран Заштитник Заштитна Фолија

192.48 -25 % DEN 144.00

За i Pad mini 4 9 H Цврстина 0.3 mm Не Отпечаток Тенок LCD Зајакнато Вистински Таблета Калено Стакло Екран Заштитник Заштитна Фолија Опис : 1.калено стакло protectore вс направени од хемиски процесирани стакло ,кој има одлични прозорецот екранот ,висока чувствителност и удобно допир teeling 2.Oleophobic слој : A...

Калено Стакло за Huawei Г-7 Plus Екран Заштитник за Huawei GX8 D199 Калено Стакло Телефон Филм за Huawei G8 Телефонот Cristal Филм

95.52 -5 % DEN 91.00

Калено Стакло за Huawei Г7 PlЕкран Заштитник за Huawei GX8 D199 Калено Стакло Телефон Филм за Huawei G8 Телефонот Cristal ФилмКарактеристики На Производот : 1...

0.3 mm 9H Премиум Калено Стакло За Xiaomi Redmi 2 / Redmi Забелешка 2 Забелешка 3 Mi5 Mi3 Mi4 Телефон Екран Заштитник Филм Чисти Колекции ><

95.52 -24 % DEN 73.00

0.3 mm 9 H Премиум Калено Стакло За Xiaomi Redmi 2 / Redmi Забелешка 2 Забелешка 3 Mi5 Mi3 Mi4 Телефон Екран Заштитник Филм Чисти Колекции > Описи Премиум калено Стакло Екран Заштитник е направен за да се заштити LCD од оштетување и гребнатини, со посебно обработени стакло кој е засилен за да се зголеми шок absorbency.Целата површина на стакло е транспарентен и на задната страна е опфатен со силна силикон лепило за лесна инсталација...

Екран Заштитник за Google Пиксели XL Калено Стакло со некоја Заштитна Фолија за Google Пиксели XL Екран Заштитник за Google Пиксели XL X L

190.08 -5 % DEN 180.00

Екран Заштитник за Google Пиксели XL Калено Стакло со некоја Заштитна Фолија за Google Пиксели XL Екран Заштитник за Google Пиксели XL X LКарактеристики На Производот : 1...

Калено Стакло За Samsung Галакси S5 Екран Заштитник За Samsung Галакси S5 I9600 Стакло Филм За Samsung S5 Калено стакло Vidro

95.52 -5 % DEN 91.00

Калено Стакло За Samsung Галакси S5 Екран Заштитник За Samsung Галакси S5 I9600 Стакло Филм За Samsung S5 Калено стакло VidroКарактеристики На Производот : 1...

За Wiko У ЧУВСТВУВААТ ЛАЈТ 5.0 Калено Стакло 9H 2.5 D Премиум Екран Заштитник Филм За Wiko У ЧУВСТВУВААТ ЛАЈТ 5.0 Инчен

DEN 71.52

[ Ве Молиме Имајте На Ум : ] 1 Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт Ние ќе се реши тоа добро за вас...

9H Екран заштитник калено стакло ЗА Samsung гранд премиер Галакси забелешка 3 4 5 СМ G530 G355H G360 G850F GT i8262 i8552 i9082 случај

76.80 -17 % DEN 64.00

Компатибилен со Модел на Телефон : За Samsung Galaxy S Дуа Тренд Плус ПОБЕДИ Core i9082 G530 G255 H G360 G850 F i8262 i8552 S7562 N7505 забелешка 3 4 5Кога ќе ја прими стоката, ако производи скршена или да не се задоволи со тоа, немојте да се отвори спорот , ве Молиме Контактирајте со НАС , Ние ќе slove прашањето за што побрзо.На калено стакло за Samsung серија, тоа ги има следниве карактеристики : 1.Ултратенок стакло(0.26~0.3 mm) можат да се третираат од страна toughening под висока температура на 420.2.Целосно транспарентна : хемиски третирана транспарентен калено стакло.3.Целосно поврзување, автоматски адсорпција може да се повтори, да се постават.4.Површинска цврстина : 9 H,3 пати потешко отколку МИЛЕНИЧЕ екран заштитник...

Нови пристигнување Akcoo Забелешка 8 Екран Заштитник, со инсталација послужавник за Samsung Галакси Note8 случај пријателски филм натпревар за било случаи

DEN 479.52

Случај friendly верзија Екран Заштитник за Samsung Galaxy Note 8(Со бесплатен дар инсталација фах)Случај friendly верзија : Точна големина,компатибилен за samsung galaxy Note 8 телефон случаи.Речиси секој Бренд Случај може да биде добро натпреварЛесно се инсталира, без ефект на случај маскаЛесен за инсталација : Излупете надвор од пластика, хартија,усогласување на дупки, притиснете го копчето за стакло браво!Answer : ___________________________ Note : Сите Забелешка 8 стакло лист филм обезбеди следење на број за да пратите вашиот пакетАнтиексплозија слој со свила печатени микроточки, на работ на мобилни има лепак Ве молиме известете купи случај покрие заедно да се заштитат вашиот телефон иЛесна инсталација, бесплатна инсталација фах како подарокПакет : 1 парчиња / пакет G...

9H Ултра Јасно 2.5 D Премиум Нема Отпечатоци Калено Стакло За Huawei Искачи P6 Анти-Експлозија Екран Заштитник Заштитна Фолија

81.12 -10 % DEN 73.00

9 H Ултра Јасно 2.5 D Премиум Нема Отпечатоци Калено Стакло За Huawei Искачи P6 АнтиЕксплозија Екран Заштитник Заштитна ФолијаОпис : 1.Површината е антимасло за обработка (Oleophobic слој), па отпечатоци од прсти и нафта не е лесно да се остане на површината, лесно да се чисти.2.Целосно поврзување, автоматски адсорпција може да се повтори, да се постават.3.Целосно транспарентна : многу тенка, хемиски третирана транспарентен калено стакло.4.Површинска цврстина : површината има тврдост од 89h,Тоа е 9 пати посилно од обични очила...

10pcs јасно екран филм За iphone 6 6s плус 7 8 плус пред Екран Заштитник за iphone 5 5s Se мат екранот стража

133.92 -20 % DEN 107.00

10pcs јасно екран филм За iphone 6 6s плус 7 8 плус пред Екран Заштитник за iphone 5 5s Se мат екранот стражаAnswer : ___________________________ Note : (ве Молиме да ги прочитате пред цел) 1...

2 парчиња/многу Huawei Y7 премиер Екран Заштитник NILLKIN Мат ИЛИ Супер Јасно Заштитна Фолија Huawei Y7 премиер Proective филм

288.00 -5 % DEN 274.00

2 парчиња / многу Huawei Y7 премиер Екран Заштитник NILLKIN Мат ИЛИ Супер Јасно Заштитна Фолија Huawei Y7 премиер Proective филм Huawei Y7 премиер и Huawei уживаат 7 плус може да го користите овој филм...

За Huawei Gr3 Калено Стакло Екран Заштитник Покрие 2.5 D 9H безбедност Заштитна Фолија за Гр 3 Уживаат 5s TAG-L01 TAG-L03 TAG-L13

81.60 -14 % DEN 70.00

За Huawei Gr3 Калено Стакло Екран Заштитник Покрие 2.5 D 9 H безбедност Заштитна Фолија за Гр 3 Уживаат 5s TAGL01 TAGL03 TAGL13 првиот е КИНА ПОСТ Нормално Mail,( само поддршка за следење во кина) на овој начин, тоа може да заштедите пари...

Висок Јасно Засилен Експлозија-Доказ LCD HD Калено Стакло За ASUS Fonepad7 FE171MG 7 Таблет Екран Заштитник Заштитна Фолија

152.16 -20 % DEN 122.00

Висок Јасно Засилен ЕксплозијаДоказ LCD HD Калено Стакло За ASFonepad7 FE171 MG 7" Таблет Екран Заштитник Заштитна Фолија Опис : 1.калено стакло protectore вс направени од хемиски процесирани стакло ,кој има одлични прозорецот екранот ,висока чувствителност и удобно допир teeling 2.Oleophobic слој : A...

2 ПАРЧИЊА Стакло Huawei P9 Лајт Мини Екран Заштитник Калено Стакло За Huawei P9 Лајт Мини Стакло Анти-нула Филм P9 Лајт Мини 5.0

95.52 -5 % DEN 91.00

Упатства за употребаЧекор 1 : Чистење на LCD екран со clearning крпа предвидено темелно.Step2 : Излупете off маска со налепница внимателно...

WolfRule 2 ПАРЧИЊА Стакло сфор Nokia 6 Екран Заштитник Калено Стакло За Microsoft Nokia 6 Стакло Заштитна Телефон Филм За Nokia 6

95.52 -5 % DEN 91.00

>>> Опис На Производот[ Компатибилен Телефон Модел] : За Microsoft Nokia 6[Телефон Големина ]5.5 инчен[ Материјал ] : Калено Стакло[ Функција ] : Нула Доказ + Ултратенок + Лесно да се инсталира>>> Пакет Листа1...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.