• Ново
YKSPACE трговија на Големо 30Pcs Анти Отпечаток Целосна Поклопец Назад на Екранот Заштитник Филм За Samsung Галакси S6 S7 Работ S8 Плус Забелешка 8 7 FE

YKSPACE трговија на Големо 30Pcs Анти Отпечаток Целосна Поклопец Назад на Екранот Заштитник Филм За Samsung Галакси S6 S7 Работ S8 Плус Забелешка 8 7 FE

Оценка на клиентот:
DEN 523.20
DEN 471.00 -10 %

Износ
Залиха


. Пакет : 30pcs X Назад Екран Заштитник Филм 30 компјутери X Влажна Крпа. 30 компјутери X Сува Крпа.
Ако ви треба мало пакување,ве молиме контактирајте со нас и да платат за екстра 1$/еез.
1. Цените не вклучувајќи обичај должност на дестинација земји.
2. Начини на плаќање : со Кредитна Картичка, Web Money, T/T, Western Union, QIWI Паричник, Boleto.
1. Во Светот Превозот. ( Освен некои земји и APO/ FPO )
2. Цел ќе биде предаден во рок од 4 работни дена по Aliexpress потврдена.
3. Да се осигура дека вие може да ги добиете цел успешно, ве молиме да се осигурате ПРЕВОЗОТ АДРЕСА е ТОЧНА.
1. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако нарачката ќе биде примена и цел може да се врати во рок од 30 дена по примени. (Ако објектот е во вашиот процесија повеќе од 7 дена, тоа се смета да се КОРИСТИ и ние ќе НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕ EXPECPTIONS!) Враќање превозот цена е мечка од страна на продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со ПРИЕМОТ на пратката.
3. Ние НЕ преземаат ЦЕЛОСНА RESOPNSIBILITIES, како што се : сообраќајни несреќи, одложувања, екстра данок или други царински проблеми.
1. Предмети гаранција ограничено време е 12 месеци и додатоци доаѓаат со 3-месечен-време.
2. Сите неисправни објект се врати МОРА да БИДЕ во рамките на гарантниот период. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТОТ СО EXPERIED ГАРАНЦИЈА
1. Ако имате било какви прашања во врска со предмети, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Задоволство ни е да се обезбедат услуги за вас.
2. Ако имате било какви предлози за нашата продавница или на нашите услуги, ве молиме да ни кажете веднаш. Ние се случува да се промени на подобро.
3. Обезбедување добар шопинг средина е цел ние се настојува да се постигне. Ви благодариме! Сакате да имате добар шопинг искуство!

Карактеристики

боја:
За S6, За S6 работ, За S6 работ плус, За S7, За S7 работ, За S8, За S8 Плус, За Белешка 7, За Белешка 8
Употреба:
Мобилен Телефон
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S6 работ,Галакси S8 Плус,Галакси Забелешка 7,Галакси S7,Galaxy Note 8,Галакси S8,Галакси S7 работ,Галакси S6
Тип:
Назад филм
Компатибилен Телефон Бренд:
Samsung
Со Мало Пакет:
No
Пакет:
No
На работ на работ Покриеност:
Yes
Бренд Име:
YKSPACE
боја:
проѕирен

Производи во категоријата

0.3 mm 2.5 D 9H Експлозија Доказ Калено Стакло Екран Заштитник Заштитна Фолија За HTC One М8 M8s pelicula де vidro Guard

90.72 -26 % DEN 67.00

0.3 mm 2.5 D 9 H Експлозија Доказ Калено Стакло Екран Заштитник Заштитна Фолија За HTC One М8 M8s pelicula де vidro GuardПрочитајте пред вашиот цел : Ние не нудиме следење на број, што значи следење НЕ ќе ви даде не е валиден ,не можете да добиете следење на информации од вебсајт...

Екран Заштитник за Google Пиксели XL Калено Стакло со некоја Заштитна Фолија за Google Пиксели XL Екран Заштитник за Google Пиксели XL X L

190.08 -5 % DEN 180.00

Екран Заштитник за Google Пиксели XL Калено Стакло со некоја Заштитна Фолија за Google Пиксели XL Екран Заштитник за Google Пиксели XL X LКарактеристики На Производот : 1...

S6edge Плус 3D Криви Целосно Покривање Екран Заштитник За Samsung Галакси S6 Работ S6 Работ плус Случај Мека МИЛЕНИЧЕ Филмот Не Стакло

136.32 -30 % DEN 96.00

S6edge Плус 3 D Криви Целосно Покривање Екран Заштитник За Samsung Галакси S6 Работ S6 Работ плус Случај Мека МИЛЕНИЧЕ Филмот Не СтаклоСпецификација : Материјал : МИЛЕНИЧИЊАНето Тежина(1 buc) : 510gПредмет : 3 D Криви Целосно Покривање Мека МИЛЕНИЧЕ Екран Заштитник ФилмБоја : Црна, Бела, Златна, ТранспарентнаТип; Мека МИЛЕНИЧЕ Екран ЗаштитникФункција : 3 D Full Маска, Меки, Лесни Пакет се вклучени : 1x PET) Филм 1x Сува Ткаенина за Чистење 1x Влажни Алкохол Swrap1x Прашина Отстрани Налепница

9H калено стакло За Huawei 8 Чест 8 Honor8 FRD-AL00 FRD-AL10 FRD-DL00 FRD-L04 За huawei мобилен телефон elephone паметен телефон

217.44 -21 % DEN 172.00

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPSот, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.2...

cunzhi 3 ЕЕЗ Заштитна Фолија За ASUS Zenfone 2 Делукс ZE551ML LCD Екран Заштитник Ултра Тенок HD Филм

95.04 -35 % DEN 62.00

1.Пакет Содржина : 3 ЕЕЗ Екран Заштитник (Не стакло филм) 3 ПАРЧИЊА ткаенина за чистење 2.Не стакло филмЗабелешка (ве Молиме да ги прочитате пред цел) 1.Со цел да се спаси превозот цена за нашите клиенти, ние ќе го испрати на производи со бесплатен превозот од (Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус), која не може да се следи по парцела лево Кина...

Nillkin екран заштитник за samsung галакси s9 во целост се опфаќаат CP+3D Max круг работ тенка за samsung s9 допир калено стакло 5.8

1124.16 -36 % DEN 720.00

Nillkin екран заштитник за целосно покривање CP+3 D Max круг работ тенка за samsung s9 допир калено стакло 5.8" бесплатен превозот3 D CP+ MAX Целосна покриеност Антиексплозија Калено Стакло Екран Заштитник За Samsung Галакси S9 Материјал : Јапонија увезени AGC стакло Техника : Врежан ивица, свиткување технологија Боја : Црна Функција : Антиексплозија, Антиотпечаток, Масло Отпор, Shatterproof работ, Антиотсјај, Чувствителен на допир, HD дисплеј

За Huawei Gr3 Калено Стакло Екран Заштитник Покрие 2.5 D 9H безбедност Заштитна Фолија за Гр 3 Уживаат 5s TAG-L01 TAG-L03 TAG-L13

81.60 -14 % DEN 70.00

За Huawei Gr3 Калено Стакло Екран Заштитник Покрие 2.5 D 9 H безбедност Заштитна Фолија за Гр 3 Уживаат 5s TAGL01 TAGL03 TAGL13 првиот е КИНА ПОСТ Нормално Mail,( само поддршка за следење во кина) на овој начин, тоа може да заштедите пари...

3D 9H Калено Стакло LCD Криви цел Екран Заштитници Филмот Маска за Samsung Galaxy Note 8 СМ-N950 Заштитна Фолија + Платно

186.72 -9 % DEN 170.00

3 D 9 H Калено Стакло LCD Криви цел екран заштитници Филмот маска За Samsung Galaxy Note 8 СМN950 Заштитна фолијаНе те : Ако треба кутија, ве молиме да контактирате со услуга за

За Asus Z00VD Калено Стакло За Asus Zenfone Оди ZC500TG СМРТНОСТ ZC500 500 500TG TG Екран Заштитник Стакло Филм 5.0 инчен

81.60 -14 % DEN 70.00

За AsZ00 VD Калено Стакло За AsZenfone Оди ZC500 TG СМРТНОСТ ZC500 500 500 TG TG Екран Заштитник Стакло Филм 5.0 инчен првиот е КИНА ПОСТ Нормално Mail,( само поддршка за следење во кина) на овој начин, тоа може да заштедите пари...

2 ПАРЧИЊА Стакло Huawei P9 Лајт Мини Екран Заштитник Калено Стакло За Huawei P9 Лајт Мини Стакло Анти-нула Филм P9 Лајт Мини 5.0

95.52 -5 % DEN 91.00

Упатства за употребаЧекор 1 : Чистење на LCD екран со clearning крпа предвидено темелно.Step2 : Излупете off маска со налепница внимателно...

BotexBling Анти-blueLight транспарентен калено стакло филм за samsung галакси C7 Про пред филмот C7000 C7010 guard филм полн маска

304.80 -12 % DEN 268.00

Answer : ___________________________ Note : HD транспарентен калено стакло филмот е Половина покрие / нема целосна маскаПревозот преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не е на следење на број вести...

9H Екран заштитник калено стакло ЗА Samsung гранд премиер Галакси забелешка 3 4 5 СМ G530 G355H G360 G850F GT i8262 i8552 i9082 случај

76.80 -17 % DEN 64.00

Компатибилен со Модел на Телефон : За Samsung Galaxy S Дуа Тренд Плус ПОБЕДИ Core i9082 G530 G255 H G360 G850 F i8262 i8552 S7562 N7505 забелешка 3 4 5Кога ќе ја прими стоката, ако производи скршена или да не се задоволи со тоа, немојте да се отвори спорот , ве Молиме Контактирајте со НАС , Ние ќе slove прашањето за што побрзо.На калено стакло за Samsung серија, тоа ги има следниве карактеристики : 1.Ултратенок стакло(0.26~0.3 mm) можат да се третираат од страна toughening под висока температура на 420.2.Целосно транспарентна : хемиски третирана транспарентен калено стакло.3.Целосно поврзување, автоматски адсорпција може да се повтори, да се постават.4.Површинска цврстина : 9 H,3 пати потешко отколку МИЛЕНИЧЕ екран заштитник...

0.3 mm 9H Премиум Калено Стакло За Xiaomi Redmi 2 / Redmi Забелешка 2 Забелешка 3 Mi5 Mi3 Mi4 Телефон Екран Заштитник Филм Чисти Колекции ><

95.52 -24 % DEN 73.00

0.3 mm 9 H Премиум Калено Стакло За Xiaomi Redmi 2 / Redmi Забелешка 2 Забелешка 3 Mi5 Mi3 Mi4 Телефон Екран Заштитник Филм Чисти Колекции > Описи Премиум калено Стакло Екран Заштитник е направен за да се заштити LCD од оштетување и гребнатини, со посебно обработени стакло кој е засилен за да се зголеми шок absorbency.Целата површина на стакло е транспарентен и на задната страна е опфатен со силна силикон лепило за лесна инсталација...

CHYI Матирано мат за xiaomi redmi забелешка 4x премиер стакло redmi забелешка 4 глобалната зајакнато заштитна калено стакло нема отпечатоци од прсти

181.92 -35 % DEN 118.00

Забелешка : ве молиме погледнете вашиот телефон верзија пред да редCHYI Матирано мат за xiaomi redmi забелешка 4x стакло redmi забелешка 4 / plhd зајакнато заштитна калено стакло redmi забелешка 3 / pro / SEтрговија на големо сет : 1 x Стакло Екран Заштитник (телефон не е вклучен)1x Влажни Брише1x Сува Брише1x ПрашинаАпсорберплус hd зајакнато заштитна 9h цврстина експлозија доказ мека работ на цел екран 3d круг криви iphone чаша полна покрие 9h цврстина 0.26 mm експлозијадоказ калено стакло 3d криви целосно покривање калено стакло екран 3d криви целосно покривање екран во боја заштитник калено стакло за

Калено Стакло за Huawei Г-7 Plus Екран Заштитник за Huawei GX8 D199 Калено Стакло Телефон Филм за Huawei G8 Телефонот Cristal Филм

95.52 -5 % DEN 91.00

Калено Стакло за Huawei Г7 PlЕкран Заштитник за Huawei GX8 D199 Калено Стакло Телефон Филм за Huawei G8 Телефонот Cristal ФилмКарактеристики На Производот : 1...

10pcs јасно екран филм За iphone 6 6s плус 7 8 плус пред Екран Заштитник за iphone 5 5s Se мат екранот стража

133.92 -20 % DEN 107.00

10pcs јасно екран филм За iphone 6 6s плус 7 8 плус пред Екран Заштитник за iphone 5 5s Se мат екранот стражаAnswer : ___________________________ Note : (ве Молиме да ги прочитате пред цел) 1...

Нови пристигнување Akcoo Забелешка 8 Екран Заштитник, со инсталација послужавник за Samsung Галакси Note8 случај пријателски филм натпревар за било случаи

DEN 479.52

Случај friendly верзија Екран Заштитник за Samsung Galaxy Note 8(Со бесплатен дар инсталација фах)Случај friendly верзија : Точна големина,компатибилен за samsung galaxy Note 8 телефон случаи.Речиси секој Бренд Случај може да биде добро натпреварЛесно се инсталира, без ефект на случај маскаЛесен за инсталација : Излупете надвор од пластика, хартија,усогласување на дупки, притиснете го копчето за стакло браво!Answer : ___________________________ Note : Сите Забелешка 8 стакло лист филм обезбеди следење на број за да пратите вашиот пакетАнтиексплозија слој со свила печатени микроточки, на работ на мобилни има лепак Ве молиме известете купи случај покрие заедно да се заштитат вашиот телефон иЛесна инсталација, бесплатна инсталација фах како подарокПакет : 1 парчиња / пакет G...

5pieces Ултра Јасно Транспарентни Пред Екранот Сјајни Guard Заштитник Заштитна HD Филм за Apple iphone 6 6s Плус за iphone6s

DEN 71.52

Опис : Состојба : 100% Сосема нов Заштита на вашиот телефон пред LCD екран од прашина и гребнатини Наменета за совршено се вклопуваат со LCD екран Нуди тешко, издржлив, транспарентен површината, додека одржување на LCD екранот чисти и unscratched Придава без проблеми со автопочитуваат површина; не остава остатоци кога отстранети Компатибилен со : За Apple iphone 6 6s,6 плус / 6s Плус Пакет вклучуваат : 5pcs Пред Екран Заштитник Филм за iphone= = = = = = = = Вашето Задоволство, Нашите Извршување= = = = = =1...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.