• Ново
Нано Експлозија-доказ Мека Стакло Јасно Екран Заштитник Lcd Заштитна Фолија За Micromax Платно Сок 2 AQ5001

Нано Експлозија-доказ Мека Стакло Јасно Екран Заштитник Lcd Заштитна Фолија За Micromax Платно Сок 2 AQ5001

Оценка на клиентот:
DEN 114.72
DEN 92.00 -20 %

Износ
Залиха


Карактеристики

Материјал:
Нано-обложена Калено Стакло Филм
Употреба:
Мобилен Телефон
Карактеристики:
ултра-тенок
Бренд Име:
Saicrezy
Со Мало Пакет:
No
Тип:
Пред Филмот
Пакет:
No
На работ на работ Покриеност:
No

Производи во категоријата

5.0 инчен Универзална Калено Стакло Екран Заштитник За Doogee Војаџер 2 DG310 9H 2.5 D Екран Стакло За Doogee Voyager2 DG310

239.52 -10 % DEN 216.00

5.0 инчен Универзална Калено Стакло Екран Заштитник За Doogee Војаџер 2 DG310 9 H 2.5 D Екран Стакло За Doogee Voyager2 DG310 се Обрне внимание : Тоа е универзална Калено Стакло Екран Заштитник, па затоа не може да се 100% совршен натпревар вашиот телефон...

Нови пристигнување Akcoo Забелешка 8 Екран Заштитник, со инсталација послужавник за Samsung Галакси Note8 случај пријателски филм натпревар за било случаи

DEN 479.52

Случај friendly верзија Екран Заштитник за Samsung Galaxy Note 8(Со бесплатен дар инсталација фах)Случај friendly верзија : Точна големина,компатибилен за samsung galaxy Note 8 телефон случаи.Речиси секој Бренд Случај може да биде добро натпреварЛесно се инсталира, без ефект на случај маскаЛесен за инсталација : Излупете надвор од пластика, хартија,усогласување на дупки, притиснете го копчето за стакло браво!Answer : ___________________________ Note : Сите Забелешка 8 стакло лист филм обезбеди следење на број за да пратите вашиот пакетАнтиексплозија слој со свила печатени микроточки, на работ на мобилни има лепак Ве молиме известете купи случај покрие заедно да се заштитат вашиот телефон иЛесна инсталација, бесплатна инсталација фах како подарокПакет : 1 парчиња / пакет G...

9H 2.5 D Калено Стакло За Huawei Нова G8 МИНИ GX8 G8 L23 Y311 Y511 Екран Заштитник За Чест 6 7 плус 6X 8 Телефон филм

60.48 -24 % DEN 46.00

9 H 2.5 D Калено Стакло За Huawei Нова G8 МИНИ GX8 G8 L23 Y311 Y511 Екран Заштитник За Чест 6 7 плус 6 X 8 Телефон филмДраг пријател,Забележите ова пред да редослед : 1.Ние не't имаат слика на некои производи.Па моделот е напишано во опција,ве молиме изберете модел на телефон што сакате.2...

ZTE Сечилото AF3 Калено Стакло 4.0 инчен 9H 2.5 D Премиум Екран Заштитник Филм За ZTE AF3 БОЛЕСТ 3 AF5 Про 4.0 Мобилен Телефон Стакло Guard

110.40 -32 % DEN 75.00

Добредојдовте на нашиот продавница : Шопинг Совети >>Цел ≥ 2 Парчиња 5% Попуст !!Првиот е КИНА ПОСТ Нормално Mail, (tracker број само следење во кина), што значи следење Бр...

Калено Стакло за Samsung Галакси S6 Екран Заштитник за Samsung Галакси S6 G920 Стакло Филм за Samsung Галакси S6 Стакло Филм

95.52 -5 % DEN 91.00

Калено Стакло за Samsung Галакси S6 Екран Заштитник за Samsung Галакси S6 G920 Стакло Филм за Samsung Галакси S6 Стакло ФилмКарактеристики На Производот : 1...

5pieces Ултра Јасно Транспарентни Пред Екранот Сјајни Guard Заштитник Заштитна HD Филм за Apple iphone 6 6s Плус за iphone6s

DEN 71.52

Опис : Состојба : 100% Сосема нов Заштита на вашиот телефон пред LCD екран од прашина и гребнатини Наменета за совршено се вклопуваат со LCD екран Нуди тешко, издржлив, транспарентен површината, додека одржување на LCD екранот чисти и unscratched Придава без проблеми со автопочитуваат површина; не остава остатоци кога отстранети Компатибилен со : За Apple iphone 6 6s,6 плус / 6s Плус Пакет вклучуваат : 5pcs Пред Екран Заштитник Филм за iphone= = = = = = = = Вашето Задоволство, Нашите Извршување= = = = = =1...

9H 0.26 mm Премиум Калено Стакло За Samsung Галакси Core II 2 СМ-G355H G355F ДС Core2 Случај Екран Заштитник, Чувар Покрие Филм

90.72 -11 % DEN 81.00

Известување Пред Цел : Ако изберете " Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ", ќе може да го пратите по што парцела лево Кина, Но овој начин ќе заштедите вашите пари...

GerTong 9H Калено Стакло За Xiaomi Redmi Забелешка 3 Про Redmi 5A 4А-3S 3 Про 2 Забелешка 2 Mi5 Про Mi4 Mi4C Mi4i Екран Заштитник Филм

57.12 -30 % DEN 40.00

2.5 D 9 H Калено Стакло За Xiaomi Redmi Забелешка 3 Про 150mm Верзија За Xiaomi Redmi Забелешка 3 За Xiaomi Redmi Забелешка 2 За Xiaomi Redmi 4АЗа Xiaomi Redmi 3 3 S За Xiaomi Redmi 3 Про За Xiaomi Redmi 5 A За Xiaomi Mi5 За Xiaomi Mi4 За Xiaomi MI4 C Екран Заштитник Покривајте Телефонот Филм со Чистење КолекцииСпецификации : Компатибилен Мобилен Телефон Модел : Калено Стакло За Xiaomi Redmi Забелешка 3 Про 150mm Верзија , За Xiaomi Redmi Забелешка 3, За Xiaomi Redmi Забелешка 2, За Xiaomi Redmi 3, За Xiaomi Redmi 2, За Xiaomi Redmi 3 Про, За Xiaomi Redmi 3 S, За Xiaomi Mi5, За Xiaomi Mi4 MI4i MI4 C .За Xiaomi Redmi 4А , За Xiaomi Redmi 5 A Материјал : Калено Стакло Оригинални Земјата : Шенжен Кина Дебелина : 0.3 mm Цврстина : 9 H Transparence : 99% Radian : 2.5 DЗа Производи : Кога ќе ја прими стоката, ако производи скршена или да не се задоволи со тоа, ве молиме не се отвори спорот,ве молиме Контактирајте со нас , ние ќе се реши прашањето за вас како е можно поскоро.За Превозот : 1.Нормално транспорт време треба 25 до 60 дена.Ако вашиот потврда дојде време, се уште не ја прими стоката, ве молиме не се отвори спорот, и ве молиме контактирајте со нас ! Ние ќе се прошири и датум на испорака за вас.2.Ако цел вкупната цена3.Ако ви треба целосна следење ,ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail "или "Aliexpress Стандарден Метод", и да додадете на пари за следење...

Висок Јасно Засилен Експлозија-Доказ LCD HD Калено Стакло За ASUS Fonepad7 FE171MG 7 Таблет Екран Заштитник Заштитна Фолија

152.16 -20 % DEN 122.00

Висок Јасно Засилен ЕксплозијаДоказ LCD HD Калено Стакло За ASFonepad7 FE171 MG 7" Таблет Екран Заштитник Заштитна Фолија Опис : 1.калено стакло protectore вс направени од хемиски процесирани стакло ,кој има одлични прозорецот екранот ,висока чувствителност и удобно допир teeling 2.Oleophobic слој : A...

10pcs/пакет Екран Заштитник Ултра-Бриши/Мат/Нано Анти-Експлозија Заштитни Филмови За важни Телефон PH-1 ph1 Предниот или Задниот дел

DEN 109.92

10pcs / многу Заштитни филмови За важни Телефон PH1 Предниот или Задниот дел +крпа;3 вида на Екранот заштитник : Пакет & инсталацијаНашиот магацин (еден агол) :

За Wiko У ЧУВСТВУВААТ ЛАЈТ 5.0 Калено Стакло 9H 2.5 D Премиум Екран Заштитник Филм За Wiko У ЧУВСТВУВААТ ЛАЈТ 5.0 Инчен

DEN 71.52

[ Ве Молиме Имајте На Ум : ] 1 Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт Ние ќе се реши тоа добро за вас...

Nillkin екран заштитник за samsung галакси s9 во целост се опфаќаат CP+3D Max круг работ тенка за samsung s9 допир калено стакло 5.8

1124.16 -36 % DEN 720.00

Nillkin екран заштитник за целосно покривање CP+3 D Max круг работ тенка за samsung s9 допир калено стакло 5.8" бесплатен превозот3 D CP+ MAX Целосна покриеност Антиексплозија Калено Стакло Екран Заштитник За Samsung Галакси S9 Материјал : Јапонија увезени AGC стакло Техника : Врежан ивица, свиткување технологија Боја : Црна Функција : Антиексплозија, Антиотпечаток, Масло Отпор, Shatterproof работ, Антиотсјај, Чувствителен на допир, HD дисплеј

5.5 инчен Универзална Калено Стакло Екран Заштитник за Doogee Dagger генералниот ДИРЕКТОРАТ за 550 9H 2.5 D Екран Стакло Филм За Doogee Dagger DG550

239.52 -10 % DEN 216.00

5.5 инчен Универзална Калено Стакло Екран Заштитник за Doogee Dagger генералниот ДИРЕКТОРАТ за 550 9 H 2.5 D Екран Стакло Филм За Doogee Dagger DG550 се Обрне внимание : Тоа е универзална Калено Стакло Екран Заштитник, па затоа не може да се 100% совршен натпревар вашиот телефон...

CHYI Матирано мат за xiaomi redmi забелешка 4x премиер стакло redmi забелешка 4 глобалната зајакнато заштитна калено стакло нема отпечатоци од прсти

181.92 -35 % DEN 118.00

Забелешка : ве молиме погледнете вашиот телефон верзија пред да редCHYI Матирано мат за xiaomi redmi забелешка 4x стакло redmi забелешка 4 / plhd зајакнато заштитна калено стакло redmi забелешка 3 / pro / SEтрговија на големо сет : 1 x Стакло Екран Заштитник (телефон не е вклучен)1x Влажни Брише1x Сува Брише1x ПрашинаАпсорберплус hd зајакнато заштитна 9h цврстина експлозија доказ мека работ на цел екран 3d круг криви iphone чаша полна покрие 9h цврстина 0.26 mm експлозијадоказ калено стакло 3d криви целосно покривање калено стакло екран 3d криви целосно покривање екран во боја заштитник калено стакло за

cunzhi 3 ЕЕЗ Заштитна Фолија За PPTV Кралот 7S 7 LCD Екран Заштитник Ултра Тенок HD Филм

95.52 -35 % DEN 62.00

1.Пакет Содржина : 3 ЕЕЗ Екран Заштитник (Не стакло филм) 3 ПАРЧИЊА ткаенина за чистење 2.Не стакло филмЗабелешка (ве Молиме да ги прочитате пред цел) 1.Со цел да се спаси превозот цена за нашите клиенти, ние ќе го испрати на производи со бесплатен превозот од (Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус), која не може да се следи по парцела лево Кина...

9H 0.26 mm Висок Јасно Експлозија-доказ Пред LCD Калено Стакло За Iphone 4 5 6 7 6 Плус 7 Plus Екран Заштитник

110.40 -32 % DEN 75.00

Добредојдовте на нашиот продавница : Шопинг Совети >>Цел ≥ 2 Парчиња 5% Попуст !!Првиот е КИНА ПОСТ Нормално Mail, (tracker број само следење во кина), што значи следење Бр...

Калено Стакло Филм За Xiaomi Redmi 3 3S 3X 3 Про Екран Заштитник Заштитна Фолија + Чистење Колекции

217.44 -21 % DEN 172.00

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPSот, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.2...

Анти-шок анти-експлозија Екран Заштитник, Чувар За iphone 7 плус 6 6s плус samsung тип со мало пакет 100pcs/многу

DEN 2255.52

Антишок антиексплозија Екран Заштитник, Чувар За iphone 7 7 плус 6s плус 6s 5s 5c 5 Samsung тип со мало пакетпакетот вклучува : 100pcs пред калено стакло заштитник + мало пакет​Карактеристики : 1.Висок квалитет на екран заштитник дека е АнтиШок.Антиексплозија2.Го заштитува LCD екран од Гребење, Стружење & Триење.3.Јасно, Ултра тенки,Трајни и Прашина Repelling.4.Балонбесплатна Апликација.5.Нелепило подлога,нема да ја напушти леплива остатоци.6.Брзо и Лесно се лепат директно на вашиот екран.7.Ја Подобрува Препознавањето На Ракопис.8.Се намалува од 90% од УВ Зраци Предизвикани од Рефлектира Светлина, Заштита на вашите Очи.9.Перат и Еднократно.10.Штит и да го Заштитите екранот од несакани гребнатини.

Нов Екран Заштитник Филм За DOOGEE T6 MT6735 64Bit A53 Quad Core 5.5 Инчен HD 1280x720 Бесплатен Превозот + Следење на Број

287.52 -9 % DEN 262.00

Топло Добредојде Во ПродавницаВистински Производ Фотографии Навистина Во ПаркВрвот Продавачот на Телефони ДодатоциДобар По Продажба На Услуги[ Вид Забелешка : ]1.Нашите Работното Време (Порака за одговор време) е Пекинг Време 9 : 0020 : 00 Часот Од понеделник До сабота.2.Сите делови се оригинални замена материјали amd пред насобраните.Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот, а исто така се штеди вашето време кога го заменува.3.Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини во Демонтирање или со Составување на телефони,така само купување на овој објект, ако знаеш како да го инсталирате.4.Препорачуваме професионална инсталација.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на телефонот ако немате технички вештини во менување на замена на делови.5...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.