• Ново
За LETV ле една max 1 макс X900 Калено Стакло Екран Заштитник, Чувар Филм За LETV Ле Max Pro X910 6.33 инчен Стакло Филм

За LETV ле една max 1 макс X900 Калено Стакло Екран Заштитник, Чувар Филм За LETV Ле Max Pro X910 6.33 инчен Стакло Филм

Оценка на клиентот:
DEN 138.72

Износ
Залиха


Функција : Материјал : Калено стакло Дебелина : 0.26 mm Цврстина : 9 H Пакет се вклучуваат : 1* Калено стакло Екран заштитник 1* екран чистење на хартија(Сува) 1* Алкохол за чистење на хартија(Мокра) Погоден за : За LETV ле една max/1 max /X900 6.33 инчен / За LETV Ле Max Pro X910 6.33 инчен
Функција На Опис

Карактеристики

Употреба:
Мобилен Телефон
Пакет:
Yes
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Со Мало Пакет:
No
Тип:
Пред Филмот
Компатибилен Телефон Бренд:
LETV
Бренд Име:
wierss
На работ на работ Покриеност:
No
За LETV ле една max/1 макс X900 6.33 инчен:
За LETV Ле Max Pro X910 6.33 инчен

Производи во категоријата

За iPad mini 4 9H Цврстина 0.3 mm Не Отпечаток Тенок LCD Зајакнато Вистински Таблета Калено Стакло Екран Заштитник Заштитна Фолија

192.48 -25 % DEN 144.00

За i Pad mini 4 9 H Цврстина 0.3 mm Не Отпечаток Тенок LCD Зајакнато Вистински Таблета Калено Стакло Екран Заштитник Заштитна Фолија Опис : 1.калено стакло protectore вс направени од хемиски процесирани стакло ,кој има одлични прозорецот екранот ,висока чувствителност и удобно допир teeling 2.Oleophobic слој : A...

10pcs/пакет Екран Заштитник Ултра-Бриши/Мат/Нано Анти-Експлозија Заштитни Филмови За важни Телефон PH-1 ph1 Предниот или Задниот дел

DEN 109.92

10pcs / многу Заштитни филмови За важни Телефон PH1 Предниот или Задниот дел +крпа;3 вида на Екранот заштитник : Пакет & инсталацијаНашиот магацин (еден агол) :

cunzhi 3 ЕЕЗ Заштитна Фолија За PPTV Кралот 7S 7 LCD Екран Заштитник Ултра Тенок HD Филм

95.52 -35 % DEN 62.00

1.Пакет Содржина : 3 ЕЕЗ Екран Заштитник (Не стакло филм) 3 ПАРЧИЊА ткаенина за чистење 2.Не стакло филмЗабелешка (ве Молиме да ги прочитате пред цел) 1.Со цел да се спаси превозот цена за нашите клиенти, ние ќе го испрати на производи со бесплатен превозот од (Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус), која не може да се следи по парцела лево Кина...

9H калено стакло За Huawei 8 Чест 8 Honor8 FRD-AL00 FRD-AL10 FRD-DL00 FRD-L04 За huawei мобилен телефон elephone паметен телефон

217.44 -21 % DEN 172.00

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPSот, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.2...

ZTE Сечилото AF3 Калено Стакло 4.0 инчен 9H 2.5 D Премиум Екран Заштитник Филм За ZTE AF3 БОЛЕСТ 3 AF5 Про 4.0 Мобилен Телефон Стакло Guard

110.40 -32 % DEN 75.00

Добредојдовте на нашиот продавница : Шопинг Совети >>Цел ≥ 2 Парчиња 5% Попуст !!Првиот е КИНА ПОСТ Нормално Mail, (tracker број само следење во кина), што значи следење Бр...

Калено Стакло За Samsung Галакси S5 Екран Заштитник За Samsung Галакси S5 I9600 Стакло Филм За Samsung S5 Калено стакло Vidro

95.52 -5 % DEN 91.00

Калено Стакло За Samsung Галакси S5 Екран Заштитник За Samsung Галакси S5 I9600 Стакло Филм За Samsung S5 Калено стакло VidroКарактеристики На Производот : 1...

GerTong 9H Калено Стакло За Xiaomi Redmi Забелешка 3 Про Redmi 5A 4А-3S 3 Про 2 Забелешка 2 Mi5 Про Mi4 Mi4C Mi4i Екран Заштитник Филм

57.12 -30 % DEN 40.00

2.5 D 9 H Калено Стакло За Xiaomi Redmi Забелешка 3 Про 150mm Верзија За Xiaomi Redmi Забелешка 3 За Xiaomi Redmi Забелешка 2 За Xiaomi Redmi 4АЗа Xiaomi Redmi 3 3 S За Xiaomi Redmi 3 Про За Xiaomi Redmi 5 A За Xiaomi Mi5 За Xiaomi Mi4 За Xiaomi MI4 C Екран Заштитник Покривајте Телефонот Филм со Чистење КолекцииСпецификации : Компатибилен Мобилен Телефон Модел : Калено Стакло За Xiaomi Redmi Забелешка 3 Про 150mm Верзија , За Xiaomi Redmi Забелешка 3, За Xiaomi Redmi Забелешка 2, За Xiaomi Redmi 3, За Xiaomi Redmi 2, За Xiaomi Redmi 3 Про, За Xiaomi Redmi 3 S, За Xiaomi Mi5, За Xiaomi Mi4 MI4i MI4 C .За Xiaomi Redmi 4А , За Xiaomi Redmi 5 A Материјал : Калено Стакло Оригинални Земјата : Шенжен Кина Дебелина : 0.3 mm Цврстина : 9 H Transparence : 99% Radian : 2.5 DЗа Производи : Кога ќе ја прими стоката, ако производи скршена или да не се задоволи со тоа, ве молиме не се отвори спорот,ве молиме Контактирајте со нас , ние ќе се реши прашањето за вас како е можно поскоро.За Превозот : 1.Нормално транспорт време треба 25 до 60 дена.Ако вашиот потврда дојде време, се уште не ја прими стоката, ве молиме не се отвори спорот, и ве молиме контактирајте со нас ! Ние ќе се прошири и датум на испорака за вас.2.Ако цел вкупната цена3.Ако ви треба целосна следење ,ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail "или "Aliexpress Стандарден Метод", и да додадете на пари за следење...

За Huawei Gr3 Калено Стакло Екран Заштитник Покрие 2.5 D 9H безбедност Заштитна Фолија за Гр 3 Уживаат 5s TAG-L01 TAG-L03 TAG-L13

81.60 -14 % DEN 70.00

За Huawei Gr3 Калено Стакло Екран Заштитник Покрие 2.5 D 9 H безбедност Заштитна Фолија за Гр 3 Уживаат 5s TAGL01 TAGL03 TAGL13 првиот е КИНА ПОСТ Нормално Mail,( само поддршка за следење во кина) на овој начин, тоа може да заштедите пари...

За Asus Z00VD Калено Стакло За Asus Zenfone Оди ZC500TG СМРТНОСТ ZC500 500 500TG TG Екран Заштитник Стакло Филм 5.0 инчен

81.60 -14 % DEN 70.00

За AsZ00 VD Калено Стакло За AsZenfone Оди ZC500 TG СМРТНОСТ ZC500 500 500 TG TG Екран Заштитник Стакло Филм 5.0 инчен првиот е КИНА ПОСТ Нормално Mail,( само поддршка за следење во кина) на овој начин, тоа може да заштедите пари...

9H Екран заштитник калено стакло ЗА Samsung гранд премиер Галакси забелешка 3 4 5 СМ G530 G355H G360 G850F GT i8262 i8552 i9082 случај

76.80 -17 % DEN 64.00

Компатибилен со Модел на Телефон : За Samsung Galaxy S Дуа Тренд Плус ПОБЕДИ Core i9082 G530 G255 H G360 G850 F i8262 i8552 S7562 N7505 забелешка 3 4 5Кога ќе ја прими стоката, ако производи скршена или да не се задоволи со тоа, немојте да се отвори спорот , ве Молиме Контактирајте со НАС , Ние ќе slove прашањето за што побрзо.На калено стакло за Samsung серија, тоа ги има следниве карактеристики : 1.Ултратенок стакло(0.26~0.3 mm) можат да се третираат од страна toughening под висока температура на 420.2.Целосно транспарентна : хемиски третирана транспарентен калено стакло.3.Целосно поврзување, автоматски адсорпција може да се повтори, да се постават.4.Површинска цврстина : 9 H,3 пати потешко отколку МИЛЕНИЧЕ екран заштитник...

Калено стакло FO R Huawei p9 Искачи p9 ЕВА-L09 ЕВА-L19 ЕВА-AL00 екран заштитник филм ЗА huawei мобилен телефон паметен телефон случај

86.40 -5 % DEN 82.00

Калено стакло FO R Huawei p9 Искачи p9 ЕВАL09 ЕВАL19 ЕВАAL00 екран заштитник филм ЗА huawei мобилен телефон паметен телефон случај Кога ќе ја прими стоката, ако производи скршена или да не се задоволи со тоа, немојте да се отвори спорот , ве Молиме Контактирајте со НАС , Ние ќе slove прашањето за што побрзо...

Анти-шок анти-експлозија Екран Заштитник, Чувар За iphone 7 плус 6 6s плус samsung тип со мало пакет 100pcs/многу

DEN 2255.52

Антишок антиексплозија Екран Заштитник, Чувар За iphone 7 7 плус 6s плус 6s 5s 5c 5 Samsung тип со мало пакетпакетот вклучува : 100pcs пред калено стакло заштитник + мало пакет​Карактеристики : 1.Висок квалитет на екран заштитник дека е АнтиШок.Антиексплозија2.Го заштитува LCD екран од Гребење, Стружење & Триење.3.Јасно, Ултра тенки,Трајни и Прашина Repelling.4.Балонбесплатна Апликација.5.Нелепило подлога,нема да ја напушти леплива остатоци.6.Брзо и Лесно се лепат директно на вашиот екран.7.Ја Подобрува Препознавањето На Ракопис.8.Се намалува од 90% од УВ Зраци Предизвикани од Рефлектира Светлина, Заштита на вашите Очи.9.Перат и Еднократно.10.Штит и да го Заштитите екранот од несакани гребнатини.

9H Калено Стакло За Asus Zenfone 3 Max ZC520TL 5.2 ZC553KL 2 Ласерски ZE500KL ZE550KL 5 Selfie ОДИ ZB452KG ZC451TG ZB500KL G550KL

217.44 -21 % DEN 172.00

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPSот, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.2...

5.5 инчен Универзална Калено Стакло Екран Заштитник за Doogee Dagger генералниот ДИРЕКТОРАТ за 550 9H 2.5 D Екран Стакло Филм За Doogee Dagger DG550

239.52 -10 % DEN 216.00

5.5 инчен Универзална Калено Стакло Екран Заштитник за Doogee Dagger генералниот ДИРЕКТОРАТ за 550 9 H 2.5 D Екран Стакло Филм За Doogee Dagger DG550 се Обрне внимание : Тоа е универзална Калено Стакло Екран Заштитник, па затоа не може да се 100% совршен натпревар вашиот телефон...

Nillkin екран заштитник за samsung галакси s9 во целост се опфаќаат CP+3D Max круг работ тенка за samsung s9 допир калено стакло 5.8

1124.16 -36 % DEN 720.00

Nillkin екран заштитник за целосно покривање CP+3 D Max круг работ тенка за samsung s9 допир калено стакло 5.8" бесплатен превозот3 D CP+ MAX Целосна покриеност Антиексплозија Калено Стакло Екран Заштитник За Samsung Галакси S9 Материјал : Јапонија увезени AGC стакло Техника : Врежан ивица, свиткување технологија Боја : Црна Функција : Антиексплозија, Антиотпечаток, Масло Отпор, Shatterproof работ, Антиотсјај, Чувствителен на допир, HD дисплеј

10PCS Рефус За Sony Xperia XZ2 / XZ2 Компактен 0.3 mm 2.5 D 9H Целосно Покривање Премиум Калено Стакло Екран Заштитник за Xperia Случаи

1176.00 -19 % DEN 953.00

10 PCS Рефус За Sony Xperia XZ2 / XZ2 Компактен 0.3 mm 2.5 D 9 H Целосно Покривање Премиум Калено Стакло Екран Заштитник за Xperia СлучаиКако да го инсталирате ?Превозот :

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.