• Ново
Никогаш не се Скршени Најновите Нано Експлозија-доказ Мека Екран Заштитник Покрие Фолија За LG G5 G4 G3 G2 G2 мини G3 мини Филм Не Стакло

Никогаш не се Скршени Најновите Нано Експлозија-доказ Мека Екран Заштитник Покрие Фолија За LG G5 G4 G3 G2 G2 мини G3 мини Филм Не Стакло

Оценка на клиентот:
DEN 81.12
DEN 69.00 -15 %

Износ
Залиха


Карактеристики

боја:
За LG G5, Матирано, За LG G3, За LG G2, За G2 LG мини, За LG G3 мини
Материјал:
1PCS, 2 ПАРЧИЊА
Употреба:
Мобилен Телефон
Компатибилен Телефон Бренд:
LG
Пакет:
Yes
Карактеристики:
Нула Доказ
Бренд Име:
Saicrezy
Со Мало Пакет:
No
Тип:
Пред Филмот
На работ на работ Покриеност:
No

Производи во категоријата

Калено Стакло за Huawei Г-7 Plus Екран Заштитник за Huawei GX8 D199 Калено Стакло Телефон Филм за Huawei G8 Телефонот Cristal Филм

95.52 -5 % DEN 91.00

Калено Стакло за Huawei Г7 PlЕкран Заштитник за Huawei GX8 D199 Калено Стакло Телефон Филм за Huawei G8 Телефонот Cristal ФилмКарактеристики На Производот : 1...

YKSPACE трговија на Големо 30Pcs Анти Отпечаток Целосна Поклопец Назад на Екранот Заштитник Филм За Samsung Галакси S6 S7 Работ S8 Плус Забелешка 8 7 FE

523.20 -10 % DEN 471.00

Пакет : 30pcs X Назад Екран Заштитник Филм 30 компјутери X Влажна Крпа 30 компјутери X Сува Крпа.Ако ви треба мало пакување,ве молиме контактирајте со нас и да платат за екстра 1$ / еез.1...

cunzhi 3 ЕЕЗ Заштитна Фолија За PPTV Кралот 7S 7 LCD Екран Заштитник Ултра Тенок HD Филм

95.52 -35 % DEN 62.00

1.Пакет Содржина : 3 ЕЕЗ Екран Заштитник (Не стакло филм) 3 ПАРЧИЊА ткаенина за чистење 2.Не стакло филмЗабелешка (ве Молиме да ги прочитате пред цел) 1.Со цел да се спаси превозот цена за нашите клиенти, ние ќе го испрати на производи со бесплатен превозот од (Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус), која не може да се следи по парцела лево Кина...

0.33 mm Анти Шпионски Приватност Калено Стакло За Samsung Галакси S7 S6 S5 Екран Заштитник Стакло Филм За Samsung Галакси Забелешка 5 4 Saver

DEN 215.52

0.33 mm Анти Шпионски Приватност Калено Стакло За Samsung Галакси S7 S6 S5 Екран Заштитник Стакло Филм За Samsung Галакси Забелешка 5 4 SaverКарактеристики : 100% Нов висок квалитет на приватност калено стакло екран заштитник за samsung; Ултра силна : Вистински Стакло со нуладоказ, тешко обложени површина ( 9 H Цврстина) се спротивстави на остри објекти како ножеви и копчињата Ултра чувствителни : Стакло е само 0.33 mm дебелина која го задржува 100% чувствителност на допир...

За HTC Желба 620 620G 820 Мини 5.0 9H Цврстина 2.5 D Ултра-тенок Зајакнато Калено Стакло Филм Екран Заштитник Заштита на Стража

81.12 -9 % DEN 74.00

[ Ве Молиме Имајте На Ум : ] 1 Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт Ние ќе се реши тоа добро за вас...

За LETV ле една max 1 макс X900 Калено Стакло Екран Заштитник, Чувар Филм За LETV Ле Max Pro X910 6.33 инчен Стакло Филм

DEN 138.72

Функција : Материјал : Калено стакло Дебелина : 0.26 mm Цврстина : 9 H Пакет се вклучуваат : 1* Калено стакло Екран заштитник 1* екран чистење на хартија(Сува) 1* Алкохол за чистење на хартија(Мокра) Погоден за : За LETV ле една max / 1 max / X900 6.33 инчен / За LETV Ле Max Pro X910 6.33 инченФункција На Опис

Висок Јасно Засилен Експлозија-Доказ LCD HD Калено Стакло За ASUS Fonepad7 FE171MG 7 Таблет Екран Заштитник Заштитна Фолија

152.16 -20 % DEN 122.00

Висок Јасно Засилен ЕксплозијаДоказ LCD HD Калено Стакло За ASFonepad7 FE171 MG 7" Таблет Екран Заштитник Заштитна Фолија Опис : 1.калено стакло protectore вс направени од хемиски процесирани стакло ,кој има одлични прозорецот екранот ,висока чувствителност и удобно допир teeling 2.Oleophobic слој : A...

Екран Заштитник за Google Пиксели XL Калено Стакло со некоја Заштитна Фолија за Google Пиксели XL Екран Заштитник за Google Пиксели XL X L

190.08 -5 % DEN 180.00

Екран Заштитник за Google Пиксели XL Калено Стакло со некоја Заштитна Фолија за Google Пиксели XL Екран Заштитник за Google Пиксели XL X LКарактеристики На Производот : 1...

9H 0.26 mm Премиум Калено Стакло За Samsung Галакси Core II 2 СМ-G355H G355F ДС Core2 Случај Екран Заштитник, Чувар Покрие Филм

90.72 -11 % DEN 81.00

Известување Пред Цел : Ако изберете " Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ", ќе може да го пратите по што парцела лево Кина, Но овој начин ќе заштедите вашите пари...

Анти-шок анти-експлозија Екран Заштитник, Чувар За iphone 7 плус 6 6s плус samsung тип со мало пакет 100pcs/многу

DEN 2255.52

Антишок антиексплозија Екран Заштитник, Чувар За iphone 7 7 плус 6s плус 6s 5s 5c 5 Samsung тип со мало пакетпакетот вклучува : 100pcs пред калено стакло заштитник + мало пакет​Карактеристики : 1.Висок квалитет на екран заштитник дека е АнтиШок.Антиексплозија2.Го заштитува LCD екран од Гребење, Стружење & Триење.3.Јасно, Ултра тенки,Трајни и Прашина Repelling.4.Балонбесплатна Апликација.5.Нелепило подлога,нема да ја напушти леплива остатоци.6.Брзо и Лесно се лепат директно на вашиот екран.7.Ја Подобрува Препознавањето На Ракопис.8.Се намалува од 90% од УВ Зраци Предизвикани од Рефлектира Светлина, Заштита на вашите Очи.9.Перат и Еднократно.10.Штит и да го Заштитите екранот од несакани гребнатини.

25 Компјутери/Многу Целосна Покриеност Екран Заштитници За Huawei Уживаат 7S Нула Доказ Заштитна Фолија Калено Стакло За Huawei Стр Smart

DEN 1199.52

* Ние брод на светот очекуваат некои земји APO / AFO.* Ние брод на сите предмети во рамките на 3 работни дена по плаќање во готово.* Ние само брод преку Курир / Спедитор сте одбрале, ве молиме имајте во предвид.* Русија клиент, ве молиме да понудат на своите полно име...

YIPI За iphonex Калено Стакло Експлозија Доказ Екран Заштитник HD Висок Квалитет Филм 9H Силна назад Заштита за iphone X

335.52 -19 % DEN 272.00

12.99 АМЕРИКАНСКИ ДОЛАРИ 5.80 6.70 3.20 АМЕРИКАНСКИ ДОЛАРИ 4.80 3.20 АМЕРИКАНСКИ ДОЛАРИ 6.59 Руските Купувачи ве Молиме Имајте во предвид : руската купувачи да го користите целосното име според нова политика од aliexpress...

9H калено стакло За Huawei 8 Чест 8 Honor8 FRD-AL00 FRD-AL10 FRD-DL00 FRD-L04 За huawei мобилен телефон elephone паметен телефон

217.44 -21 % DEN 172.00

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPSот, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.2...

9H 0.26 mm Висок Јасно Експлозија-доказ Пред LCD Калено Стакло За Iphone 4 5 6 7 6 Плус 7 Plus Екран Заштитник

110.40 -32 % DEN 75.00

Добредојдовте на нашиот продавница : Шопинг Совети >>Цел ≥ 2 Парчиња 5% Попуст !!Првиот е КИНА ПОСТ Нормално Mail, (tracker број само следење во кина), што значи следење Бр...

10PCS Рефус За Sony Xperia XZ2 / XZ2 Компактен 0.3 mm 2.5 D 9H Целосно Покривање Премиум Калено Стакло Екран Заштитник за Xperia Случаи

1176.00 -19 % DEN 953.00

10 PCS Рефус За Sony Xperia XZ2 / XZ2 Компактен 0.3 mm 2.5 D 9 H Целосно Покривање Премиум Калено Стакло Екран Заштитник за Xperia СлучаиКако да го инсталирате ?Превозот :

Нови пристигнување Akcoo Забелешка 8 Екран Заштитник, со инсталација послужавник за Samsung Галакси Note8 случај пријателски филм натпревар за било случаи

DEN 479.52

Случај friendly верзија Екран Заштитник за Samsung Galaxy Note 8(Со бесплатен дар инсталација фах)Случај friendly верзија : Точна големина,компатибилен за samsung galaxy Note 8 телефон случаи.Речиси секој Бренд Случај може да биде добро натпреварЛесно се инсталира, без ефект на случај маскаЛесен за инсталација : Излупете надвор од пластика, хартија,усогласување на дупки, притиснете го копчето за стакло браво!Answer : ___________________________ Note : Сите Забелешка 8 стакло лист филм обезбеди следење на број за да пратите вашиот пакетАнтиексплозија слој со свила печатени микроточки, на работ на мобилни има лепак Ве молиме известете купи случај покрие заедно да се заштитат вашиот телефон иЛесна инсталација, бесплатна инсталација фах како подарокПакет : 1 парчиња / пакет G...

ZTE Сечилото AF3 Калено Стакло 4.0 инчен 9H 2.5 D Премиум Екран Заштитник Филм За ZTE AF3 БОЛЕСТ 3 AF5 Про 4.0 Мобилен Телефон Стакло Guard

110.40 -32 % DEN 75.00

Добредојдовте на нашиот продавница : Шопинг Совети >>Цел ≥ 2 Парчиња 5% Попуст !!Првиот е КИНА ПОСТ Нормално Mail, (tracker број само следење во кина), што значи следење Бр...

CHYI Матирано мат за xiaomi redmi забелешка 4x премиер стакло redmi забелешка 4 глобалната зајакнато заштитна калено стакло нема отпечатоци од прсти

181.92 -35 % DEN 118.00

Забелешка : ве молиме погледнете вашиот телефон верзија пред да редCHYI Матирано мат за xiaomi redmi забелешка 4x стакло redmi забелешка 4 / plhd зајакнато заштитна калено стакло redmi забелешка 3 / pro / SEтрговија на големо сет : 1 x Стакло Екран Заштитник (телефон не е вклучен)1x Влажни Брише1x Сува Брише1x ПрашинаАпсорберплус hd зајакнато заштитна 9h цврстина експлозија доказ мека работ на цел екран 3d круг криви iphone чаша полна покрие 9h цврстина 0.26 mm експлозијадоказ калено стакло 3d криви целосно покривање калено стакло екран 3d криви целосно покривање екран во боја заштитник калено стакло за

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.