• Ново
Widescreen 17 17.1 Инчен вклучува USB Контролер 4 Wire Resistive Екран на Допир Панел Win10 Компатибилен

Widescreen 17 17.1 Инчен вклучува USB Контролер 4 Wire Resistive Екран на Допир Панел Win10 Компатибилен

Оценка на клиентот:
DEN 2832.00

Износ
Залиха


Win10 Компатибилен Widescreen 17 17.1 Инчен вклучува USB Контролер 4 Wire Resistive Екран на Допир Панел
Answer : ___________________________ Note :
-
Пакетот Вклучува :
1 x Екран на Допир
1 x USB Контролер + лепило гума
-
Ние сме Екранот на Допир и ПОС Систем производителот, имаме 8 години искуство во развој на производот и производството. Имаме 5 инчен 32 инчен Resistive Touch Screen, само се чувствуваат слободни да контакт што сакате. ОЕМ ODM добредојдени. Бидејќи Aliexpress ажурирање правило, сите наши претходниот објект врски се избришани, ние само треба да се создаде овој нов објект линк. Можете да ги видите нашите повратни информации минатото 3 години во Aliexpress. - Гаранција : 1 Година Гаранција; Секој Допир е тестиран критички пред пратката остварува, и се потврди тоа да работат совршено 100% . Ве молиме да се чувствуваат слободни да се одржи ред; Голема количина на залиха и брод од 3 работни дена после потврда на плаќањето. - 1. Општ Опис 4-жица аналогни resistive touch технологија е погодна за апликации кои бараат олеснување на интеграцијата, ниска потрошувачка на енергија, лесни, преносливост, ефикасноста на трошоците и компактен механизам. Прифатлива, издржливи и разноврсна, на 4-wire resistive touch screens примарно се користи во мобилни апликации, како што се smart телефони, pda уредите, е-книги, веб влошки, дигитални камери, GPS, и други потрошувачите или канцеларија електроника.
2. За Поддршка На Системот
За НАС : Шенжен Haina Допир Technology Co., Ltd е Екранот на Допир, Монитор, Touch screen монитор, Допрете ПОС Терминал Сите во еден КОМПЈУТЕР производителот. Имањето на повеќе од 8 години, во што нашата фирма е професионална производител и извозник кои се занимаваат со дизајн, развој и производство на Допир, Монитор, Touch screen монитор, Допрете ПОС Терминал Сите во еден КОМПЈУТЕР. Нашата фабрика е основана во 2007 година со 5 милиони евра инвестиции, вкупните капацитети се повеќе од 1,500 квадратни метри, во која над 1.000 квадратни метри се на линија за производство и 500 квадратни метри се Исчисти Собата. За да се обезбеди давање на нашите клиенти на најдобар квалитет и задоволство производи, нашата Компанија донесува користи првиот-класа на опрема и репроматеријали. Со широк опсег, со добар квалитет, разумни цени и стилски дизајн, нашите производи се широко се користи во индустриски претставки и други индустрии. Нашите производи се широко признати и доверени од страна на корисниците и може да се сретне постојано менување на економските и социјалните потреби. Ние го поздравуваме нови и стари клиенти од сите сфери на животот да не контактирате за идните деловни односи и заеднички успех!
За Уредот возачот : 1.Со цел да се направи за испорака глатко, Ние нема да вклучува CD на пакет, и испратете линк до вас за симнување на возачите преку е-маил. За Плаќање : 1. ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата ЗАЧУВАМ. 2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 3. Ако не можете да се исходот inmediately по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.

Карактеристики

Пакет:
Yes
Интерфејс Тип:
USB
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
HNT17
Тип:
Resistive
Бренд Име:
HAINA ДОПИР
Големина На Екранот:
17

Производи во категоријата

Xintai Допир 42 инчен 6 поени Висок квалитет IR multi Touch Screen/ Panel /Рамка за Полнење 16:9 Fromat За LED TV,Интерактивна Маса

7968.00 -15 % DEN 6773.00

42 инчен 6 поени Висок квалитет IR multi Touch Screen / Panel / Рамка за Полнење 16 : 9 Fromat За LED TV,Интерактивна МасаИнфраред Екран На Допир Панел Работа На ДиректоротIR Екранот на Допир е еден допир рамка која е обично инсталиран во предниот дел на екран...

Xintai Допир 6 вистински поени 40 usb ir multi touch screen рамка / 16:9 формат без стакло, стабилна и не лебдат, Брза испорака

7968.00 -15 % DEN 6773.00

Xintai Допир Најдобра цена 6 вистински поени 40" usb ir multi touch screen рамка / 16 : 9 формат без стакло, стабилна и не лебдат, Брза испоракаИнфраред Екран На Допир Панел Работа На ДиректоротIR Екранот на Допир е еден допир рамка која е обично инсталиран во предниот дел на екран...

Xintai Допир 47 инфраред usb multi touch screen шалче без стакло и 6 допир поени

8880.00 -15 % DEN 7548.00

47" инфраред usb multi touch screen шалче без стакло и 6 контакт точки Инфраред екран на Допир Панел Работа на ДиректоротIR Екранот на Допир е еден допир рамка која е обично инсталиран во предниот дел на екран...

Навистина 6 Допир Поени 42 Инчен Multi Touch Screen Panel/ 42 USB IR Екран на Допир Рамка Шалче за полнење, возачот слободни, plug and play

7968.00 -15 % DEN 6773.00

Навистина 6 Допир Поени 42 Инчен Multi Touch Screen Panel / 42" USB IR Екран на Допир Рамка Шалче за полнење, возачот слободни, plug and playИнфраред Екран На Допир Панел Работа На ДиректоротIR Екранот на Допир е еден допир рамка која е обично инсталиран во предниот дел на екран...

Вистински 10 поени 47 IR мулти-екран на допир панел за полнење со брза испорака

DEN 8880.00

Вистински 10 поени 47" IR мултиекран на допир панел за полнење со брза испоракаИнфраред Екран На Допир Панел Работа На ДиректоротIR Екранот на Допир е еден допир рамка која е обично инсталиран во предниот дел на екран...

Бесплатен Превозот! 53.7 IR допир рамка мулти 4 поени Инфраред екран на допир панел, со активна област димензија 610mmx1220mm

10636.80 -5 % DEN 10105.00

Бесплатен Превозот! 53.7" IR допир рамка мулти 4 поени Инфраред екран на допир панел, со активна област димензија 610mmx1220mmИнфраред Екран На Допир Панел Работа На ДиректоротIR Екранот на Допир е еден допир рамка која е обично инсталиран во предниот дел на екран...

Xintai Допир 20 Инчи Двојна IR Инфраред Екран на Допир за Полнење / IR Екран на Допир Рамка/IR Допир Комплет

3057.60 -5 % DEN 2905.00

20 Инчи Двојна IR Инфраред Екран на Допир за Полнење / IR Екран на Допир Рамка / IR Допир КомплетИнфраред Екран На Допир Панел Работа На ДиректоротIR Екранот на Допир е еден допир рамка која е обично инсталиран во предниот дел на екран...

50 USB индустриски екран на допир, мулти инфраред екран на допир шалче комплет со вистински 10 точки на допир

DEN 9360.00

50" USB индустриски екран на допир, мулти инфраред екран на допир шалче комплет со вистински 10 точки на допирИнфраред Екран На Допир Панел Работа На ДиректоротIR Екранот на Допир е еден допир рамка која е обично инсталиран во предниот дел на екран...

Xintai Допир 32 навистина 6 поени IR екран на допир рамка со USB приклучок и игра

6240.00 -9 % DEN 5678.00

Xintai Допир 32" навистина 6 поени IR екран на допир рамка со USB приклучок и играIR рамка за работа на ДиректоротIR Екранот на Допир е еден допир рамка која е обично инсталиран во предниот дел на екран...

Промоција! 40 usb multi touch screen шалче за полнење 10 поени IR допир рамка без стакло лесно да се инсталира

DEN 8160.00

Промоција! 40" usb multi touch screen шалче за полнење 10 поени IR допир рамка без стакло лесно да се инсталираИнфраред Екран На Допир Панел Работа На ДиректоротIR Екранот на Допир е еден допир рамка која е обично инсталиран во предниот дел на екран...

Бесплатен Превозот! 47 инчи навистина 10 поени USB IR мулти-Екран на Допир Панел Рамка forInteractive Маса, Интерактивни Ѕид

8880.00 -7 % DEN 8258.00

Бесплатен Превозот! 47 инчи навистина 10 поени USB IR мултиЕкран на Допир Панел Рамка for Interactive Маса, Интерактивни ЅидИнфраред Екран На Допир Панел Работа На ДиректоротIR Екранот на Допир е еден допир рамка која е обично инсталиран во предниот дел на екран...

Xintai Допир 47 Инчи IR мулти-Екран на Допир Панел 6 поени Инфраред екран на Допир Панел Рамка со Висока чувствителност за Допир Следи итн

8880.00 -15 % DEN 7548.00

Xintai Допир 47 Инчи IR мултиЕкран на Допир Панел 6 поени Инфраред екран на Допир Панел Рамка со Висока чувствителност за LED TV,Допрете го Следи итнИнфраред Екран На Допир Панел Работа На ДиректоротIR Екранот на Допир е еден допир рамка која е обично инсталиран во предниот дел на екран...

Xintai Допир 46 инчи usb мулти-екран на допир панел за полнење,CE FCC ROHS за допир маса, киоск и слично со 6 точки на допир

8880.00 -15 % DEN 7548.00

46 инчи usb мултиекран на допир панел за полнење,CE FCC ROHS за допир маса, киоск и слично со 6 точки на допирИнфраред Екран На Допир Панел Работа На ДиректоротIR Екранот на Допир е еден допир рамка која е обично инсталиран во предниот дел на екран...

50 Инчи 10 поени инфраред ir екран на допир рамка за Интерактивна маса, Интерактивни Ѕид, Multi Touch Monitor, без стакло

DEN 7440.00

50 Инчи 10 поени инфраред ir екран на допир рамка за Интерактивна маса, Интерактивни Ѕид, Multi Touch Monitor, без стаклоИнфраред Екран На Допир Панел Работа На ДиректоротIR Екранот на Допир е еден допир рамка која е обично инсталиран во предниот дел на екран...

Xintai Допир 47 usb IR екран на допир рамка / 6 поени IR екран на допир панел, со НАЈДОБРА ЦЕНА за lcd маса, киоск итн

8880.00 -15 % DEN 7548.00

Xintai Допир 47" usb IR екран на допир рамка / 6 поени IR екран на допир панел, со НАЈДОБРА ЦЕНА за lcd маса, киоск итнИнфраред Екран На Допир Панел Работа На ДиректоротIR Екранот на Допир е еден допир рамка која е обично инсталиран во предниот дел на екран...

55 10 Допир Поени IR Екран на Допир Шалче Рамка за Допир Екран, Допрете Ѕидовите,Интерактивна Табла,итн.

7680.00 -7 % DEN 7142.00

55" 10 Допир Поени IR Екран на Допир Шалче Рамка за Допир Екран, Допрете Ѕидовите,Интерактивна Табла,итн.Инфраред Екран На Допир Панел Работа На ДиректоротIR Екранот на Допир е еден допир рамка која е обично инсталиран во предниот дел на екран...

НАЈДОБРА ЦЕНА,брза испорака! 42 multi touch screen шалче за полнење,IR допир рамка со 16 поени допир за допир маса, киоск итн

DEN 10848.00

НАЈДОБРА ЦЕНА,брза испорака! 42" multi touch screen шалче за полнење,IR допир рамка со 16 поени допир за допир маса, киоск итнИнфраред Екран На Допир Панел Работа На ДиректоротIR Екранот на Допир е еден допир рамка која е обично инсталиран во предниот дел на екран...

Xintai Допир 32 инчен IR multi touch/multi touch screen/32 6 поени multi touch шалче за рекламирање и diplay

6240.00 -9 % DEN 5678.00

32 инчен IR multi touch / multi touch screen / 32" 6 поени multi touch шалче за рекламирање и diplayIR рамка за работа на ДиректоротIR Екранот на Допир е еден допир рамка која е обично инсталиран во предниот дел на екран...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.