• Ново
За Мицубиши L200 / Автомобил Возење Видео Рекордер Мини DVR Wifi Камера Црна Кутија / Novatek 96658 FHD 1080P Цртичка Cam Потекло

За Мицубиши L200 / Автомобил Возење Видео Рекордер Мини DVR Wifi Камера Црна Кутија / Novatek 96658 FHD 1080P Цртичка Cam Потекло

Оценка на клиентот:
DEN 3626.40
DEN 3626.00 -0 %

Износ
Залиха


Автомобил DVR Возење Видео Рекордер
Автомобил Мини Wifi Камера Full HD 1080 P Автомобил Цртичка Cam Видео Рекордер Оригинален Стил Црна Кутија За Мицубиши L200
Спецификација за производ :
Сензор : ТАЈВАН Novatek NT96658
Дисплеј : мобилен телефон врска app / display телефон / Автомобил DVR екранот
Резолуција : 1920 * 1080 P, 30 ftps
Видео агол : широк агол 170 степени
Видео Фајл Големина : 3 минути
Снимањето на владата : јамка снимање
Видео систем : PAL / NTSC
Микрофон : Поддршка
Складирање : 2 ~ 32 GB, КЛАСА 6 погоре
Моќност : ACC
Батерија : нема батеријата, повеќе безбедност, експлозија-доказ
јазик : Кинески, англиски, француски, Германија, Јапонски, шпански итн .
G-сензор : поддршка
Регистрација беспрекорно : медиуми
Времето Печат : Прецизни Временски Жиг на Видео
Видео репродукција : игра Видео Време Наведени
Температурата на работа : -35 ~ 75 целзиусови степени
Предупредување : OBD конектор е задолжително, на дополнителни трошоци, ако треба, plesae остави порака .
pacchetto 1* 1080 P Автомобил Цртичка Камера
1* Полнач За Во Автомобил
1* USB Кабел
1* Шофершајбната Планината
1* Упатство

Карактеристики

Sd Мемориска Картичка:
8G, 16G, Ниту еден
Тип На Објект:
Автомобил DVR
Чипсет Производител:
Зоран
OSD Language:
Турски,Шпански,Индонезија,Фински,Норвешки,Филипински,Шведски,Француски,Словачка,Јапонски,Полски,Тајландски,Кинески (Поедноставен),Холандски,Исландски,Руски,Кинески (Традиционалните),Италијански,Виетнамски,Летонија,Чешки,Дански,Германски,Русија,Англиски,Корејски,Англиски
Специјални Функции:
SD/MMC Картичка,во Реално Време Надзор,Време и Датум Екран,Автоматски Баланс на Белата боја,Цикличното Снимањето,Bluetooth,Wifi Функција,Движење Откривање,Анти-Вибрации,Широк Динамички Опсег,Циклус на Снимањето,G-sensor,Ноќ Визија,Dual Леќа,Водоотпорен
Агол На Гледање:
170°
Број На Леќи:
1
Оригиналниот Пакет:
Yes
Слики Сензор:
Cmd Ов
Интерфејс:
WI-FI,Micro SD/ТФ
Бренд Име:
YESSUN
Екранот Размер:
Никој
Рамки Во Секунда:
30
Видео Формат:
MOV
Екран На Допир:
No
Видео Кодот:
MJPG
Собранието На Чекање:
Преносни Снимач
GPS logger:
Надворешни
Макс Надворешна Меморија:
16g
Пиксели:
1200Mega
Батеријата:
Никој
Мемориската Картичка Е Потребно Reding Брзина:
Класа 10
Камерата Резолуција:
1920x1080
Големина На Дисплеј:
Никој
Слики Сензор:
Преносни Снимач

Производи во категоријата

За Chevrolet Cruze / Автомобил Мини DVR Возење Видео Рекордер Контрола СТАН Wifi Камера Црна Кутија / Novatek 96658 Registrator Цртичка Cam

3626.40 -0 % DEN 3626.00

Автомобил DVR Возење Видео РекордерАвтомобил Мини Wifi Камера Full HD 1080 P Автомобил Цртичка Cam Видео Рекордер Оригинален Стил Црна КутијаЗа Chevrolet CruzeСпецификација за производ : Сензор : ТАЈВАН Novatek NT96658Дисплеј : мобилен телефон врска app / display телефон / Автомобил DVR екранотРезолуција : 1920 * 1080 P, 30 ftpsВидео агол : широк агол 170 степениВидео Фајл Големина : 3 минутиСнимањето на владата : јамка снимањеВидео систем : PAL / NTSCМикрофон : ПоддршкаСкладирање : 2 ~ 32 GB, КЛАСА 6 погореМоќност : ACCБатерија : нема батеријата, повеќе безбедност, експлозијадоказјазик : Кинески, англиски, француски, Германија, Јапонски, шпански итн .Gсензор : поддршкаРегистрација беспрекорно : медиумиВремето Печат : Прецизни Временски Жиг на ВидеоВидео репродукција : игра Видео Време НаведениТемпературата на работа : 35 ~ 75 целзиусови степениПредупредување : OBD конектор е задолжително, на дополнителни трошоци, ако треба, plesae остави порака .pacchetto 1 x Автомобил DVR 1 x Моќ Кабел

4 инчен Dual Леќа Автомобил DVR Cam Dashcam 1080P Full HD Видео Registrator Рекордер Со Копија Rearview Камера G-Сензор

2136.00 -6 % DEN 2008.00

26.10 / торба Спецификација : Екран : 4.0 Инчен TFT,USB / AV НАДВОР стави ВИДЕО : H264, MOV, 1920*1080 P ЛЕЌА : Сензор,OV2710, 4.0 M пиксели , 170 Степен широк агол Функција : GСензор, WDR , H...

BigBigRoad За BMW 3-серија e36 320d 320i f30 e90 340i 328i 335i 318i gt м3 f31 Автомобил wifi DVR Видео Рекордер црна кутија Цртичка Cam

3766.08 -10 % DEN 3389.00

Big Big Road За BMW 3серија e36 320d 320i f30 e90 340i 328i 335i 318i gt м3 f31 Автомобил wifi DVR Видео Рекордер црна кутија Цртичка Cam Забелешка : важно !!!!! одговара За BMW 3серија e36 320i м3 f31 2013 2014 2015 2016 2017 (не вклучуваат 2015 320 Li) ве Молиме да ја прочитате пред да нарачате.Ако тоа не е погодна за вашиот автомобил, ако сакате да купите несоодветни еден,pls да ми кажете,јас ќе испрати линк до вас...

PLUSOBD Wifi Камери За BMW E65 E46 E38 E39 E53 X3 E83 Мини Оригинален Стил Автомобил DVR Рекордер Цртичка Cam G-сензор Црна Кутија 1080P

DEN 3600.00

PLUSOBD Wifi Камери За BMW E65 E46 E38 E39 E53 X3 E83 Мини Оригинален Стил Автомобил DVR Рекордер Цртичка Cam Gсензор Црна Кутија 1080 PAnswer : ___________________________ Note : Ова DVR е специјален дизајн за bmw серија 7 E65 3 серија E46 5 серија E38 E39 Х5 E53 X3 E83(со факултативниот вградена) МИНИПред да се направи нарачката, ве молиме проверете дали вашиот огледало носителот имаат ист облик на нашата DVR, ако не, немојте да се купи...

BigBigRoad За chevrolet cruze captiva aveo lacetti искра sonic epica trax Автомобил wifi мини DVR Видео Рекордер Цртичка Cam Црна Кутија

3814.56 -10 % DEN 3433.00

СТАН за Контрола на Автомобил wifi DVR Возење Видео Рекордер GСензор WDR FHD 1080 P Автомобил Цртичка Cam Novatek 96655 Автомобил Црна Кутија Ноќ визија Производ Детали Моќен IC : Novatek 96655 Novatek 96655 да се осигурате дека сте Јамка Снимањето, можете да го наместите видео како фрагмент 3 минута / 5 минути / 10minutes...

BigBigRoad За hyundai i20 santa fe Автомобил DVR Син Екран Rearview Огледало Видео Рекордер Автомобил Двојно Камера 5 ИНЧЕН паркинг dvr

3333.60 -11 % DEN 2967.00

Big Big Road За hyundai i20 santa fe Автомобил DVR Син Екран Rearview Огледало Видео Рекордер Автомобил Двојно Камера 5 ИНЧЕН паркинг dvr Главните Карактеристики : 1 , 5инчен IPS Голема Екранот5 инчен IPS екран обезбедува инстант видео репродукција...

PLUSOBD Кина Dashcam Wifi Автомобил Камера DVR Рекордер G-сензор Автомобил Црна Кутија За Порше Panamera Cayenne Macan Boxster Cayman 911

DEN 3600.00

PLUSOBD Кина Dashcam Wifi Автомобил Камера DVR Рекордер Gсензор Автомобил Црна Кутија За Порше Panamera Cayenne Macan Boxster Cayman 911Информации ве молиме : Ова DVR е специјален дизајн за panamera(201015), cayenne(201115),macan(1415), boxter / cayman(201315),911(201315)Пред да се направи нарачката, ве молиме проверете дали вашиот огледало носителот имаат ист облик на нашата DVR, ако не, немојте да се купи...

6PCS 2.0 ПРАТЕНИК HD AHD Автомобил Камера колекции 8CH 1080 3G Wifi, GPS Хард Диск AHD Мобилни Dvr Далечински Онлајн Видео IPHONE/Андроид /PC Играч Mdvr

DEN 25872.00

Фабриката за директна продажба !!1080 хард диск 8ch ahd мобилни dvr !! во реално време гледање поддршка на компјутер и телефон6 PCS 2.0 ПРАТЕНИК HD AHD Автомобил Камера колекции 8 CH 1080 3 G Wifi, GPS Хард Диск AHD Мобилни Dvr Далечински Онлајн Видео IPHONE / Андроид / PC Играч MdvrAnswer : ___________________________ Note : На овој линк има none / 500gb / 1tb / 2tb хард дискот за да изберете, ако се избере ниту еден, тоа ќе не има хард диск во вашиот налог.Плаќање : ; lineheight : 18px; verticalalign : основна линија; кутијаголемината : содржиниbox); листастилпозиција : надвор !важно; листастилimage : (слика : почетна !важно;">Ние прифаќаме alipay тука .Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Превозот : ; lineheight : 18px; verticalalign : основна линија; кутијаголемината : содржиниbox); листастилпозиција : надвор !важно; листастилimage : (слика : почетна !важно;">Ние Брод на Светот, освен APO / FPO .Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена.Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена.Гаранција и Гаранција : ; lineheight : 18px; verticalalign : основна линија; кутијаголемината : содржиниbox); листастилпозиција : надвор !важно; листастилimage : (слика : почетна !важно;">12 месеци Гаранција...

BigBigRoad За BMW 5 серијата 528Li 530Li 540Li ниска конфигурација Автомобил wifi DVR Видео Рекордер Автомобил црна кутија dashcam ноќ визија

7691.04 -22 % DEN 5999.00

Answer : ___________________________ NOTE : Забелешка : важно !!!!! Big Big Road За BMW 5 серијата 528 Li 530 Li 540 Li 2018 ниска конфигурација ве Молиме прочитајте го пред да го нарачате.Ако тоа не е погодна за вашиот автомобил, ве молиме да ми кажете,јас ќе ви препорача соодветна Автомобил DVR за вас ...

Мини Автомобили Dvr Камера Full HD 1920x1080P Рекордер Dashcam Видео Registrator DVRs G-Сензор Novatek 96220 Цртичка Cam Црна Кутија

2399.52 -20 % DEN 1920.00

автомобил dvr автомобил dvr автомобил dvr автомобил dvr автомобил dvr автомобил dvr автомобил dvr автомобил dvr автомобил dvr автомобил dvr автомобил dvr автомобил dvr автомобил dvrМини Автомобили Dvr Камера Full HD 1920x1080 P Рекордер Dashcam Видео Registrator DVRs GСензор Novatek 96220 Цртичка Cam Црна КутијаОпис : СЕНЗОР OV9712LCD екран 3.0 инченЛеќи на камерата : 120 °SDRAM / НПД DDR1 8 MBSPI MX25 L1632 G SD картичка капацитетИнфрацрвена светлина / LED светло инфрацрвена светлинаЗвучн...

За Toyota, Тундра / Автомобил Возење Видео Рекордер Мини DVR Wifi Камера Црна Кутија / Novatek 96658 FHD 1080P Цртичка Cam Оригинален Стил

3626.40 -0 % DEN 3626.00

Автомобил DVR Возење Видео РекордерАвтомобил Мини Wifi Камера Full HD 1080 P Автомобил Цртичка Cam Видео Рекордер Оригинален Стил Црна КутијаЗа Toyota, ТундраСпецификација за производ : Сензор : ТАЈВАН Novatek NT96658Дисплеј : мобилен телефон врска app / display телефон / Автомобил DVR екранотРезолуција : 1920 * 1080 P, 30 ftpsВидео агол : широк агол 170 степениВидео Фајл Големина : 3 минутиСнимањето на владата : јамка снимањеВидео систем : PAL / NTSCМикрофон : ПоддршкаСкладирање : 2 ~ 32 GB, КЛАСА 6 погореМоќност : ACCБатерија : нема батеријата, повеќе безбедност, експлозијадоказјазик : Кинески, англиски, француски, Германија, Јапонски, шпански итн .Gсензор : поддршкаРегистрација беспрекорно : медиумиВремето Печат : Прецизни Временски Жиг на ВидеоВидео репродукција : игра Видео Време НаведениТемпературата на работа : 35 ~ 75 целзиусови степениПредупредување : OBD конектор е задолжително, на дополнителни трошоци, ако треба, plesae остави порака .pacchetto 1* 1080 P Автомобил Цртичка Камера1* Полнач За Во Автомобил1* USB Кабел1* Шофершајбната Планината1* Упатство

YESSUN За Range rover аурора 2015 година / Автомобил DVR Возење Видео Рекордер Мини Контрола СТАН Wifi Камерата / Registrator Цртичка Cam

4005.12 -12 % DEN 3525.00

Автомобил DVR Возење Видео РекордерАвтомобил Мини Wifi Камера Full HD 1080 P Автомобил Цртичка Cam Видео Рекордер Оригинален Стил Црна КутијаЗа Range rover аурора 2015​Спецификација за производ : Сензор : ТАЈВАН Novatek NT96655Дисплеј : мобилен телефон врска app / display телефон / Автомобил DVR екранотРезолуција : 1920 * 1080 P, 30 ftpsВидео агол : широк агол 170 степениВидео Фајл Големина : 3 минутиСнимањето на владата : јамка снимањеВидео систем : PAL / NTSCМикрофон : ПоддршкаСкладирање : 2 ~ 32 GB, КЛАСА 6 погореМоќност : ACCБатерија : нема батеријата, повеќе безбедност, експлозијадоказјазик : Кинески, англиски, француски, Германија, Јапонски, шпански итн .Gсензор : поддршкаРегистрација беспрекорно : медиумиВремето Печат : Прецизни Временски Жиг на ВидеоВидео репродукција : игра Видео Време НаведениТемпературата на работа : 35 ~ 75 целзиусови степениpacchetto 1* 1080 P Автомобил Цртичка Camer1* Power Кабел1* Шофершајбната Планината1* Упатство

1080P Full HD Novatek GT300 Автомобил Dvr 170 Степен Широк Агол Автомобил Камера Рекордер Со Визија Ноќ Со G-Сензор Цртичка Cam Црна

DEN 756.48

1080 p FULL HD резолуција : 170 степен На + одделение висока резолуција широк Агол леќа.2.4 инчен висока резолуција на LCD, може да се види додека снимањето...

Скриени Wifi HD Автомобил DVR За Benz C/E Класа 204-212(Година 2008-14) Видео Рекордер Ноќ Визија Движење Откривање Carcam Автомобил Цртичка Cam

DEN 3600.00

Авто Видео Full HD 1080 P Камера dvrs Цртичка Cam Blackbox DVR За Benz C / E Класа 204212(Година 200814) 170 Агол Скриени Инсталирате Забелешка : Пред да се направи нарачката, ве молиме проверете дали вашиот огледало носителот имаат ист облик на нашата DVR, ако не, ве молиме испратете слики на вашата огледало и носителот на вашиот автомобил модел за мене, јас ќе проверите дали вашиот автомобил да одговара на DVR или други модели, во нашата продавница.1...

Најдобар (руски Глас) Нови 3 ВО 1 Автомобил Радар Детектор dvr видео recorde HD 720P 140 степени Агол GPS Logger руската верзија

3839.52 -5 % DEN 3648.00

Најдобар (руски глас) Нови 3 ВО 1 Автомобил Радар Детектор dvr видео recorde HD 720 P 140 степени Агол GPS Logger руската верзијаИзвестување? : 1, ве Молиме да користите нашите оригинални автомобил полнач, наместо на USB кабел, автомобил полнач може да бидете сигурни дека обезбеди доволно напон на работа, изграденаво капацитетот на батеријата е мала, само се користи за неколку секунди одложен исклучување (Gсензор функција)2, важно е да се користат Оригинални memorry Картичка 16 GB / 32 GB C10.на dvr само поддршка Оригиналната SD Картичка квалитет! Не ја вметнувајте мемориската картичка кога dvr пали; ја форматирате мемориската картичка пред да ја користите.3...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.