• Ново
За Toyota, Тундра / Автомобил Возење Видео Рекордер Мини DVR Wifi Камера Црна Кутија / Novatek 96658 FHD 1080P Цртичка Cam Оригинален Стил

За Toyota, Тундра / Автомобил Возење Видео Рекордер Мини DVR Wifi Камера Црна Кутија / Novatek 96658 FHD 1080P Цртичка Cam Оригинален Стил

Оценка на клиентот:
DEN 3626.40
DEN 3626.00 -0 %

Износ
Залиха


Автомобил DVR Возење Видео Рекордер
Автомобил Мини Wifi Камера Full HD 1080 P Автомобил Цртичка Cam Видео Рекордер Оригинален Стил Црна Кутија
За Toyota, Тундра
Спецификација за производ :
Сензор : ТАЈВАН Novatek NT96658
Дисплеј : мобилен телефон врска app / display телефон / Автомобил DVR екранот
Резолуција : 1920 * 1080 P, 30 ftps
Видео агол : широк агол 170 степени
Видео Фајл Големина : 3 минути
Снимањето на владата : јамка снимање
Видео систем : PAL / NTSC
Микрофон : Поддршка
Складирање : 2 ~ 32 GB, КЛАСА 6 погоре
Моќност : ACC
Батерија : нема батеријата, повеќе безбедност, експлозија-доказ
јазик : Кинески, англиски, француски, Германија, Јапонски, шпански итн .
G-сензор : поддршка
Регистрација беспрекорно : медиуми
Времето Печат : Прецизни Временски Жиг на Видео
Видео репродукција : игра Видео Време Наведени
Температурата на работа : -35 ~ 75 целзиусови степени
Предупредување : OBD конектор е задолжително, на дополнителни трошоци, ако треба, plesae остави порака .
pacchetto 1* 1080 P Автомобил Цртичка Камера
1* Полнач За Во Автомобил
1* USB Кабел
1* Шофершајбната Планината
1* Упатство

Карактеристики

Sd Мемориска Картичка:
8G, 16G, Ниту еден
Тип На Објект:
Автомобил DVR
OSD Language:
Турски,Шпански,Индонезија,Фински,Норвешки,Филипински,Шведски,Француски,Словачка,Јапонски,Полски,Тајландски,Кинески (Поедноставен),Исланд,Холандија,Руски,Италијански,Кинески (Традиционалните),Виетнамски,Летонија,Чешки,Дански,Германски,Русија,Англиски,Корејски,Англиски
Специјални Функции:
SD/MMC Картичка,во Реално Време Надзор,Време и Датум Екран,Автоматски Баланс на Белата боја,Цикличното Снимањето,Bluetooth,Wifi Функција,Движење Откривање,Анти-Вибрации,Широк Динамички Опсег,Циклус на Снимањето,G-sensor,Ноќ Визија,Dual Леќа,Водоотпорен
Агол На Гледање:
170°
Слики Сензор:
1/3Sony Ccd
Број На Леќи:
1
Оригиналниот Пакет:
Yes
Интерфејс:
WI-FI,Micro SD/ТФ
Бренд Име:
YESSUN
Екранот Размер:
Никој
Макс Надворешна Меморија:
32g
Рамки Во Секунда:
30
Видео Формат:
MOV
Екран На Допир:
No
Чипсет Производител:
Allwinner
Видео Кодот:
H. 264
Собранието На Чекање:
Преносни Снимач
GPS logger:
Надворешни
Пиксели:
1200Mega
Батеријата:
Никој
Мемориската Картичка Е Потребно Reding Брзина:
Класа 10
Камерата Резолуција:
1920x1080
Големина На Дисплеј:
Никој
Слики Сензор:
Преносни Снимач

Производи во категоријата

BigBigRoad За KIA Sorento Душата Sportage shuma Cerato 2 vq Borrego Форте Автомобил Wifi DVR Видео Рекордер Двојна леќа Автомобил Црна Кутија

4624.80 -12 % DEN 4070.00

Big Big Road За KIA Sorento Душата Sportage shuma Cerato 2 vq Borrego Форте Автомобил Wifi DVR Видео Рекордер Двојна леќа Автомобил Црна Кутија Забелешка : важно !!!!! Ве молиме прочитајте го пред да го нарачате.Ако тоа не е погодна за вашиот автомобил, ве молиме да ми кажете,јас ќе ви препорача соодветна Автомобил DVR за вас ...

За Chevrolet Cruze / Автомобил Мини DVR Возење Видео Рекордер Контрола СТАН Wifi Камера Црна Кутија / Novatek 96658 Registrator Цртичка Cam

3626.40 -0 % DEN 3626.00

Автомобил DVR Возење Видео РекордерАвтомобил Мини Wifi Камера Full HD 1080 P Автомобил Цртичка Cam Видео Рекордер Оригинален Стил Црна КутијаЗа Chevrolet CruzeСпецификација за производ : Сензор : ТАЈВАН Novatek NT96658Дисплеј : мобилен телефон врска app / display телефон / Автомобил DVR екранотРезолуција : 1920 * 1080 P, 30 ftpsВидео агол : широк агол 170 степениВидео Фајл Големина : 3 минутиСнимањето на владата : јамка снимањеВидео систем : PAL / NTSCМикрофон : ПоддршкаСкладирање : 2 ~ 32 GB, КЛАСА 6 погореМоќност : ACCБатерија : нема батеријата, повеќе безбедност, експлозијадоказјазик : Кинески, англиски, француски, Германија, Јапонски, шпански итн .Gсензор : поддршкаРегистрација беспрекорно : медиумиВремето Печат : Прецизни Временски Жиг на ВидеоВидео репродукција : игра Видео Време НаведениТемпературата на работа : 35 ~ 75 целзиусови степениПредупредување : OBD конектор е задолжително, на дополнителни трошоци, ако треба, plesae остави порака .pacchetto 1 x Автомобил DVR 1 x Моќ Кабел

2017 најдобрите мини wifi Автомобил DVR Камера Dashcam Full HD 1080P цртичка cam IMX 322 Novatek 96655

2635.20 -15 % DEN 2240.00

2017 најдобрите мини wifi Автомобил DVR Камера Dashcam Full HD 1080 P цртичка cam IMX 322 Novatek 96655ДИСКРЕТНА ДИЗАЈН : Скриени Недеструктивни Инсталација дизајнирана за оригиналниот автомобил стил...

YESSUN За Range rover аурора 2015 година / Автомобил DVR Возење Видео Рекордер Мини Контрола СТАН Wifi Камерата / Registrator Цртичка Cam

4005.12 -12 % DEN 3525.00

Автомобил DVR Возење Видео РекордерАвтомобил Мини Wifi Камера Full HD 1080 P Автомобил Цртичка Cam Видео Рекордер Оригинален Стил Црна КутијаЗа Range rover аурора 2015​Спецификација за производ : Сензор : ТАЈВАН Novatek NT96655Дисплеј : мобилен телефон врска app / display телефон / Автомобил DVR екранотРезолуција : 1920 * 1080 P, 30 ftpsВидео агол : широк агол 170 степениВидео Фајл Големина : 3 минутиСнимањето на владата : јамка снимањеВидео систем : PAL / NTSCМикрофон : ПоддршкаСкладирање : 2 ~ 32 GB, КЛАСА 6 погореМоќност : ACCБатерија : нема батеријата, повеќе безбедност, експлозијадоказјазик : Кинески, англиски, француски, Германија, Јапонски, шпански итн .Gсензор : поддршкаРегистрација беспрекорно : медиумиВремето Печат : Прецизни Временски Жиг на ВидеоВидео репродукција : игра Видео Време НаведениТемпературата на работа : 35 ~ 75 целзиусови степениpacchetto 1* 1080 P Автомобил Цртичка Camer1* Power Кабел1* Шофершајбната Планината1* Упатство

За Nissan Teana / Автомобил Wifi DVR Мини Камера за Возење Видео Рекордер Црна Кутија / Novatek 96658 Registrator Цртичка Cam Ноќ Визија

DEN 3780.96

Автомобил DVR Возење Видео РекордерАвтомобил Мини Wifi Камера Full HD 1080 P Автомобил Цртичка Cam Видео Рекордер Оригинален Стил Црна КутијаСпецификација за производ : Сензор : ТАЈВАН Novatek NT96655Дисплеј : мобилен телефон врска app / display телефон / Автомобил DVR екранотРезолуција : 1920 * 1080 P, 30 ftpsВидео агол : широк агол 170 степениВидео Фајл Големина : 3 минутиСнимањето на владата : јамка снимањеВидео систем : PAL / NTSCМикрофон : ПоддршкаСкладирање : 2 ~ 32 GB, КЛАСА 6 погореМоќност : ACCБатерија : нема батеријата, повеќе безбедност, експлозијадоказјазик : Кинески, англиски, француски, Германија, Јапонски, шпански итн .Gсензор : поддршкаРегистрација беспрекорно : медиумиВремето Печат : Прецизни Временски Жиг на ВидеоВидео репродукција : игра Видео Време НаведениТемпературата на работа : 35 ~ 75 целзиусови степениpacchetto 1* 1080 P Автомобил Цртичка Camer1* Power Кабел1* Шофершајбната Планината1* Упатство

PLUSOBD Посебен Автомобил Камера За БМВ Х5 F15 Скриени Камери Wifi DVR Движење Откривање на Видео Снимање Со алуминиумски Легури Внатрешна Обвивка

DEN 3600.00

PLUSOBD Посебен Автомобил Камера За БМВ Х5 F15 Скриени Камери Wifi DVR Движење Откривање на Видео Снимање Со алуминиумски Легури Внатрешна ОбвивкаAnswer : ___________________________ Note : Ова DVR е специјален дизајн за бмв Х5 F15 20142015 НИСКА Конфигурација.Пред да се направи нарачката, ве молиме проверете дали вашиот огледало носителот имаат ист облик на нашата DVR, ако не, немојте да се купи...

За Toyota Hilux / Автомобил Wifi DVR Мини Камера за Возење Видео Рекордер Црна Кутија / Novatek 96658 Registrator Цртичка Cam Ноќ Визија

DEN 3780.96

Автомобил DVR Возење Видео РекордерАвтомобил Мини Wifi Камера Full HD 1080 P Автомобил Цртичка Cam Видео Рекордер Оригинален Стил Црна КутијаСпецификација за производ : Сензор : ТАЈВАН Novatek NT96655Дисплеј : мобилен телефон врска app / display телефон / Автомобил DVR екранотРезолуција : 1920 * 1080 P, 30 ftpsВидео агол : широк агол 170 степениВидео Фајл Големина : 3 минутиСнимањето на владата : јамка снимањеВидео систем : PAL / NTSCМикрофон : ПоддршкаСкладирање : 2 ~ 32 GB, КЛАСА 6 погореМоќност : ACCБатерија : нема батеријата, повеќе безбедност, експлозијадоказјазик : Кинески, англиски, француски, Германија, Јапонски, шпански итн .Gсензор : поддршкаРегистрација беспрекорно : медиумиВремето Печат : Прецизни Временски Жиг на ВидеоВидео репродукција : игра Видео Време НаведениТемпературата на работа : 35 ~ 75 целзиусови степениpacchetto 1* 1080 P Автомобил Цртичка Camer1* Power Кабел1* Шофершајбната Планината1* Упатство

PLUSOBD Кина Dashcam Wifi Автомобил Камера DVR Рекордер G-сензор Автомобил Црна Кутија За Порше Panamera Cayenne Macan Boxster Cayman 911

DEN 3600.00

PLUSOBD Кина Dashcam Wifi Автомобил Камера DVR Рекордер Gсензор Автомобил Црна Кутија За Порше Panamera Cayenne Macan Boxster Cayman 911Информации ве молиме : Ова DVR е специјален дизајн за panamera(201015), cayenne(201115),macan(1415), boxter / cayman(201315),911(201315)Пред да се направи нарачката, ве молиме проверете дали вашиот огледало носителот имаат ист облик на нашата DVR, ако не, немојте да се купи...

PLUSOBD Автомобил DVR За ФОЛКСВАГЕН Поло, Голф Tiguan Passat CC Ноќ Визија Возачот Видео Рекордер Novatek 96655 Со Алуминиум И OBD2

DEN 3600.00

PLUSOBD Автомобил DVR За "ФОЛКСВАГЕН" Поло, Голф Tiguan Passat CC Ноќ Визија Возачот Видео Рекордер Novatek 96655 Со Алуминиум И OBD2Информации ве молиме : Ова DVR е специјален дизајн за "ФОЛКСВАГЕН" ПОЛО, ГОЛФ Tiguan magotan се зголемуваат тим baolai sharan passat CC.Пред да се направи нарачката, ве молиме проверете дали вашиот огледало носителот имаат ист облик на нашата DVR, ако не, немојте да се купи...

6PCS 2.0 ПРАТЕНИК HD AHD Автомобил Камера колекции 8CH 1080 3G Wifi, GPS Хард Диск AHD Мобилни Dvr Далечински Онлајн Видео IPHONE/Андроид /PC Играч Mdvr

DEN 25872.00

Фабриката за директна продажба !!1080 хард диск 8ch ahd мобилни dvr !! во реално време гледање поддршка на компјутер и телефон6 PCS 2.0 ПРАТЕНИК HD AHD Автомобил Камера колекции 8 CH 1080 3 G Wifi, GPS Хард Диск AHD Мобилни Dvr Далечински Онлајн Видео IPHONE / Андроид / PC Играч MdvrAnswer : ___________________________ Note : На овој линк има none / 500gb / 1tb / 2tb хард дискот за да изберете, ако се избере ниту еден, тоа ќе не има хард диск во вашиот налог.Плаќање : ; lineheight : 18px; verticalalign : основна линија; кутијаголемината : содржиниbox); листастилпозиција : надвор !важно; листастилimage : (слика : почетна !важно;">Ние прифаќаме alipay тука .Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Превозот : ; lineheight : 18px; verticalalign : основна линија; кутијаголемината : содржиниbox); листастилпозиција : надвор !важно; листастилimage : (слика : почетна !важно;">Ние Брод на Светот, освен APO / FPO .Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена.Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена.Гаранција и Гаранција : ; lineheight : 18px; verticalalign : основна линија; кутијаголемината : содржиниbox); листастилпозиција : надвор !важно; листастилimage : (слика : почетна !важно;">12 месеци Гаранција...

1080P Full HD Novatek GT300 Автомобил Dvr 170 Степен Широк Агол Автомобил Камера Рекордер Со Визија Ноќ Со G-Сензор Цртичка Cam Црна

DEN 756.48

1080 p FULL HD резолуција : 170 степен На + одделение висока резолуција широк Агол леќа.2.4 инчен висока резолуција на LCD, може да се види додека снимањето...

Најдобар (руски Глас) Нови 3 ВО 1 Автомобил Радар Детектор dvr видео recorde HD 720P 140 степени Агол GPS Logger руската верзија

3839.52 -5 % DEN 3648.00

Најдобар (руски глас) Нови 3 ВО 1 Автомобил Радар Детектор dvr видео recorde HD 720 P 140 степени Агол GPS Logger руската верзијаИзвестување? : 1, ве Молиме да користите нашите оригинални автомобил полнач, наместо на USB кабел, автомобил полнач може да бидете сигурни дека обезбеди доволно напон на работа, изграденаво капацитетот на батеријата е мала, само се користи за неколку секунди одложен исклучување (Gсензор функција)2, важно е да се користат Оригинални memorry Картичка 16 GB / 32 GB C10.на dvr само поддршка Оригиналната SD Картичка квалитет! Не ја вметнувајте мемориската картичка кога dvr пали; ја форматирате мемориската картичка пред да ја користите.3...

BigBigRoad За hyundai i20 santa fe Автомобил DVR Син Екран Rearview Огледало Видео Рекордер Автомобил Двојно Камера 5 ИНЧЕН паркинг dvr

3333.60 -11 % DEN 2967.00

Big Big Road За hyundai i20 santa fe Автомобил DVR Син Екран Rearview Огледало Видео Рекордер Автомобил Двојно Камера 5 ИНЧЕН паркинг dvr Главните Карактеристики : 1 , 5инчен IPS Голема Екранот5 инчен IPS екран обезбедува инстант видео репродукција...

Liandlee За Мерцедес Бенц C MB W204 2007~2014 Автомобил Црна Кутија WiFi DVR Цртичка Камера за Возење Видео Рекордер

3696.00 -8 % DEN 3400.00

Liand Lee Автомобил Црна Кутија Wi Fi DVR Цртичка Камера за Возење Видео Рекордер За Мерцедес Бенц C MB W204 2007~2014Посебна Забелешка : Различни земји модели на Автомобили се многу различни...

3 HD 170 Степен Автомобил Камера Возило DVR Несреќа Видео Рекордер Dashcam Патот Цртичка Cam Видео Рекордер /1080P/HDMI /ноќ визија

3729.12 -0 % DEN 3729.00

3" HD 170 Степен Автомобил Камера Возило DVR Несреќа Видео Рекордер Dashcam Патот Цртичка Cam Видео Рекордер / 1080 P / HDMI / ноќ визијаСпецификација : 1.Екран : 3.0 TFT висока резолуција 2.Широк агол 170 степен 3.HD 1080 P / 720 P / 480 P висока видео резолуција 4.видео формат : MJPEG AVI 5.Слика resolation : 12 M / 10 M / 8 M / 5 M / 3М / 1.3 M ,JPG 6.Фрекфенција : 50 Hz / 60 Hz 7.Батерија : Вграденво литиум полимер батерија 8.Системски побарувања : Windows 2000 / XP / Vista / Windows 7,над MAC OS*10.3.6 9.Микрофон / звучници : Вграденво 10.Интерфејс : USB2.0 / Држачи за Џек, HDMI Џек, ТФКартичка Слот Забелешка : 1...

Оригиналниот Podofo А1 Мини Автомобили DVRs Камера Цртичка Cam Full HD 1080P Видео Рекордер Матичарот Ноќ Визија Blackbox Carcam Цртичка Камера

DEN 949.92

Оригиналниот Podofo А1 Мини Автомобили DVRs Камера Цртичка Cam Full HD 1080 P Видео Рекордер Матичарот Ноќ Визија Црна Кутија Carcam DVR DashcamКако да се користи ?Линкот е : https : / / youtu.be / x3u N8 Dc6 Xi Aавтомобил камера;цртичка cam;автомобил dvr;dvr;dashcam;видео, видео регистратори за автомобили;регистар;Видео Рекордер, Видео рекордер;доменот на автомобилски;видео DVR;видео регистратори за автомобили;Видео logger;регистар;Видео Рекордер;доменот на автомобилски;dvr; Видео рекордер;Автомобил видео рекордери;Архивар;Автомобил рекордер;DvrСпецификација : 1080 P FULL HD резолуција140 степен На + одделение висока резолуција широк Агол леќа2.4 инчен висока резолуција на LCD, може да се види додека снимањето.Ноќно функција (Љубезно истакна дека светлината не е изгорена, ве молиме притиснете на "Моќ" копче по вклучувањето на, тоа ќе биде во ноќ визија.)Автоматски го вклучите / исклучите функцијатаПоддршка HDMI full HD видео преносПоддршка ТФ мемориска картичка до 32 gb (Картичка не е вклучена)Лесна циклус циклус снимка функцијаДвижење откривање функцијаG сензор функцијаЈазична поддршка : Кинески, македонски, руски, француски, германски, италијански, Spainish, Јапонски, корејски, Тајландски , португалскиПакетот Вклучува : најчесто поставувани ПРАШАЊА1 x Автомобил DVR Камера Снимач1 x Автомобил Полнач За Автомобил Камера / Цртичка Cam1 x USB Кабел За Автомобил Камера / Цртичка Cam1 x Заградата За Автомобил Камера / Цртичка Cam1 x Мало Поле За Автомобил Камера / Цртичка Cam најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1...

4 инчен Dual Леќа Автомобил DVR Cam Dashcam 1080P Full HD Видео Registrator Рекордер Со Копија Rearview Камера G-Сензор

2136.00 -6 % DEN 2008.00

26.10 / торба Спецификација : Екран : 4.0 Инчен TFT,USB / AV НАДВОР стави ВИДЕО : H264, MOV, 1920*1080 P ЛЕЌА : Сензор,OV2710, 4.0 M пиксели , 170 Степен широк агол Функција : GСензор, WDR , H...

QUIDUX Автомобил DVR Full HD 1080P WiFi Видео Камера Sony IMX 323 Сензорот 150 степени Агол G-Сензор Авто 2.45 инчен Рекордер Цртичка Cam

5028.48 -40 % DEN 3017.00

Можеби ви се допаѓа : QUIDUX FHD 1080 P Автомобил DVR + GPS Навигација + ADAS Функцијата + Bluetooth Handfree и така натаму..Главната Поента : 1080 P FULL HD висок квалитет резолуција.150 Степен Агол ЛеќаНапредни H...

PLUSOBD Wifi Камери За BMW E65 E46 E38 E39 E53 X3 E83 Мини Оригинален Стил Автомобил DVR Рекордер Цртичка Cam G-сензор Црна Кутија 1080P

DEN 3600.00

PLUSOBD Wifi Камери За BMW E65 E46 E38 E39 E53 X3 E83 Мини Оригинален Стил Автомобил DVR Рекордер Цртичка Cam Gсензор Црна Кутија 1080 PAnswer : ___________________________ Note : Ова DVR е специјален дизајн за bmw серија 7 E65 3 серија E46 5 серија E38 E39 Х5 E53 X3 E83(со факултативниот вградена) МИНИПред да се направи нарачката, ве молиме проверете дали вашиот огледало носителот имаат ист облик на нашата DVR, ако не, немојте да се купи...

Скриени Wifi HD Автомобил DVR За Benz C/E Класа 204-212(Година 2008-14) Видео Рекордер Ноќ Визија Движење Откривање Carcam Автомобил Цртичка Cam

DEN 3600.00

Авто Видео Full HD 1080 P Камера dvrs Цртичка Cam Blackbox DVR За Benz C / E Класа 204212(Година 200814) 170 Агол Скриени Инсталирате Забелешка : Пред да се направи нарачката, ве молиме проверете дали вашиот огледало носителот имаат ист облик на нашата DVR, ако не, ве молиме испратете слики на вашата огледало и носителот на вашиот автомобил модел за мене, јас ќе проверите дали вашиот автомобил да одговара на DVR или други модели, во нашата продавница.1...

новите конкретни Автомобил DVR Цртичка Cam Автомобил Црна Кутија одговара за Maserati автомобил со wifi поддршка mobilephone СТАН

DEN 7200.00

НОВИОТ Автомобил HD DVR 170 Степен Автомобил Рекордер 1080p со HD Ноќ Визија Gсензор F или Maserati АвтомобилТехнички Спецификации : 1...

PLUSOBD Автомобил Камера DVR се Регистрирате За Audi A4 A5 A6 A7 П5 A8 Q7 Циклус Снимање Вграден Микрофон 1200Mega Со руски Јазик

DEN 3600.00

PLUSOBD Автомобил Камера DVR се Регистрирате За Audi A4 A5 A6 A7 П5 A8 Q7 Циклус Снимање Вграден Микрофон 1200 Mega Со руски ЈазикAnswer : ___________________________ Note : Ова DVR е специјален дизајн за Audi A4 A5 A6 A7 П5 (20082012) A8 Q7 (20072015).Пред да се направи нарачката, ве молиме проверете дали вашиот огледало носителот имаат ист облик на нашата DVR, ако не, немојте да се купи...

BigBigRoad За BMW 5 серијата 528Li 530Li 540Li ниска конфигурација Автомобил wifi DVR Видео Рекордер Автомобил црна кутија dashcam ноќ визија

7691.04 -22 % DEN 5999.00

Answer : ___________________________ NOTE : Забелешка : важно !!!!! Big Big Road За BMW 5 серијата 528 Li 530 Li 540 Li 2018 ниска конфигурација ве Молиме прочитајте го пред да го нарачате.Ако тоа не е погодна за вашиот автомобил, ве молиме да ми кажете,јас ќе ви препорача соодветна Автомобил DVR за вас ...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.