• Ново
Lonati GL562GL462 GL472 Машина се Користи Sawblade 3 3/4 x 6 Поделба x 50 Заби / Lonati Sawblade D4080177

Lonati GL562GL462 GL472 Машина се Користи Sawblade 3 3/4 x 6 Поделба x 50 Заби / Lonati Sawblade D4080177

Оценка на клиентот:
DEN 2400.00

Износ
Залиха

Lonati Чорапи Машина се Користи Sawblade D4080171 Lonati Sawblade 3 3/4 x 6 Поделба x 50 Заби Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Испорака
1) ПРЕВОЗОТ ВО СВЕТОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка.
3) Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4) УСЛУГАТА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
5) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
6) Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Политика на враќање
1) Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Ако се чувствуваат разочарани објектот, кажете ни во рок од 7 дена од денот на испорака. Објектот мора да се врати во orginal услов за наплата/размена. Превозот на трошоците направени за вас.
2) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3) Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4) Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Карактеристики

Производи во категоријата

K40 Co2 Laser Глава се Фокусира Прилагодливи Фокусна Диоди Модул Црвена Точка Позиција Engraver Машина Кол 22mm

767.52 -23 % DEN 591.00

K40 Co2 Laser Глава се Фокусира Прилагодливи Фокусна Диоди Модул Црвена Точка Позиција Engraver Машина Кол 22mmТехнички Параметри : работа со K40 ласерски глава со воздух им помогне на млазницатаНосителот Дијаметар : 22mm Жици : 5 V Пакетот вклучува : 1 Сет Црвена Точка систем за позиционирањесобата не е вклучена K40 Ласерски глава, Препорачуваме да се провери Дијаметар на ласерски главата, пред да се изврши плаќање.Начин на плаќање : Ние сме воопшто одговорни за превозот адреса е предвидено...

Малата Прецизност Мултифункционален фреза Клупата Вежба менгеме на назад Тела Worktable X Y-оска Прилагодување Координираат Табела.

DEN 1439.52

Малата Прецизност Мултифункционален фреза Клупата Вежба менгеме на назад Тела Worktable X Yоска Прилагодување Координираат Табела.Функција : Табела Големина : 300 x 90mm X оската Патување : 200mm Yоската Патување : 50mm X Yоската Скала Прилагодување : 1 круг = 1.25 mm Subdivision Знаци = 0.05 mmПакет Се Вклучени : 1 x Прецизност DIY Worktable1 x КутијаВретено или Вретено комплет Купувачот : ве молиме оставете ја вашата email за инструкции.Превозот : Ако бесплатен превозот,јас ќе го избере најдобриот , брзо ,безбедно логистичка за вас, во различни земји, различни логистика.Сметка : Ако е потребно,јас ќе го испратам до вашиот email,па ве молиме да ми кажете на вашата email адреса.Русија клиенти : Ве молиме да ми кажете вашето име и презиме,име,презиме.Украина клиенти : Ако бесплатен превозот,поголемиот дел од стоката ќе бидат испратени од страна на 139express,www.139express.com ИЛИ Кина пост.Наплата : Ако можете да добиете на стоки не е она што го наредил, ЦЕЛОСНА исплата наплата.Данок и должност : Ако купувачот царинската бара даночни и должност, купувачот треба да ги сноси сите.Ако стоката се врати затоа што на купувачот одбие да плати за тоа, купувачотНе може да се добие било каква наплата од продавачот.По продажба : Секое барање или не знаат како да ги користат, ве молиме контактирајте ме наскоро,Ние ќе ви одговори што е можно поскоро...

BT50 алатка носителот поддршка железо+ABS пламен доказ гума

DEN 2160.00

BT50 алатка носителот поддршка железо+ABS пламен доказ гумаДобредојдовте во мојата продавница!Јас сум хобисти за cnc машина,и тоа ми е чест да комуницираат со cnc деловиdemander...

2M x 100mm Четка Правосмукалка Гравирање Машина за Прашина Маска За CNC Рутер За Вретено Мотор.

DEN 427.20

2 M x 100mm Четка Правосмукалка Гравирање Машина за Прашина Маска За CNC Рутер За Вретено Мотор.Функција : Големина : 2М x 100mmБоја : ЦрнаПакет Се Вклучени : 1 x ЧеткаПревозот ве Молиме отворете пакет и да провери доколку има некои оштетувања пред да го потпише, ако постојат некои штета , ве молиме да не го потпише и контактирајте со нас веднаш, Ние ќе го избере најдобар начин за испраќање на стоки на вас ако курир ви choosed тоа, не е добро да Царинење Ние брод на worldwidebut Ако вашата земја е обичај е строг, ве молиме контактирајте со нас пред да конкурираат за да ја проверите детали и потврди.Плаќање Ние прифаќаме банка TT,western union,moenybook,moenygram итн Плаќањето мора да се изврши во рок од 48hours на аукција крајот на времето на Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Busi Плетење Машина Нож Машина 89-7617

DEN 3600.00

Busi Плетење Машина Нож Машина 897617Плаќање 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена...

1.5 kw Вода за Ладење CNC Вретено Мотор ER16 4 имајќи & 1.5 kw VFD/Инверторот&80mm Вретено Менгеме/Заградата & 75w пумпа за вода 9pcs ER 16

DEN 17184.00

Пакетот вклучува : 1pc 1.5 KW Вретено Мотор (ER16 ) 1pc 1.5 KW ПОЈАВУВАЊЕ на ИНВЕРТОРОТ 1pc Пумпа за Вода(75 W) 1pc водоводните Цевки(5 Метри) 1pc 80mm чак( слободен завртки) 9pc ER16 Collet(1mm, 2mm,3мм, 4mm, 5mm, 6mm, 7mm, 8mm, 9mm)Сликата е само за референца, со цел да ја примат вид.Совети : Како овој е бесплатен превозот на некоја земја, па ние ќе го избере најдобриот превозот пат кога ќе купат, како што можете да изберете локација за подигнување, но можеби и ние ќе се испрати до вас од страна на UPSот ИЛИ FEDEX ИЛИ ТНТ ИЛИ CDEK(нашиот сопствен начин) и да не забележите дека пред превозот, ако предвид тоа, ве молиме да не купи.Да Бразил, тоа мора да се од UPSот, и ние мора да ја прогласи реална вредност, и мора треба купувачот CPF БР...

Lonati LA04MJ / LA10P6-7 Чорапи Машина се Користи Предиво Сензор Репортажите 0401068 / 0401117

DEN 1920.00

Производ СликаПлаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена...

ATC Вретено алатка се справи со BT40-ER32-100 CNC BT40 коси мелничката чак со 1pc BT40 x 45 Степен се Повлече Студ & 1pc ER32 10мм collet

DEN 1776.00

ATC Вретено алатка се справи со BT40ER32100 CNC BT40 коси мелничката чак со 1pc BT40 x 45 Степен се Повлече Студ & 1pc ER32 10мм colletКарактеристики : 1...

100W AC110V CO2 laser напојување за 100W CO2 laser цевка

DEN 8064.00

100 W AC110 V CO2 laser напојување за 100 W CO2 laser цевка100 W Ласерски Напојување Главниот Featues : 1.Усвојување на нула тековната половина мост мека switch колото, напојување е опремен со висока ефикасност и брза реакција, и лесно да одговара на ласерски цевки на производители.2.Тоа е едноставна порт контрола, одговара на висок и низок степен на сигнали, можат да го контролираат ласерски старт и стоп преку TTL ниво, и е опремен со абнормални заштита switch за да се открие дали има вода или вентилација надвор.3.Ласерски моќ можат да бидат регулирани со внесувањето 05 V симулација сигнал или внесувањето на PWM сигналот.4.Снабдувањето со електрична енергија има отворено коло заштита функција : Под услов добро заземјување заштита, напојување можат да работат во отворен коло во кратко време, и тогаш тоа може да се избегне штетата предизвикана од страна на ласерски цевка за пукање.5.Ексфабрика стареење тест : Секој напојување може да се подложи на 12ч стареење тест на висока температура на 60ºC на полно оптоварување, и 500 пати на 7sec моќза вклучување / исклучување на тестови.Главниот Технички Податоци : AC влезен напонAC110 VDC влезниот напонDC300 V или DC150 VAC влез фреквенција47440 Hzизлезниот напон45 KVМаксимална струја30m A(според ласерски цевки од различни производители)Ефикасност91%Прекуструјна заштита130% од максималната струјаОтворено коло заштитаYes (кратко време)СтруктураВентилатор за ладењеВисоко ниво за контрола на напон спектар≥3 VНиско ниво на контрола на напон спектар≤0.8 VТемпературата на работа30 o +65 оРелативната влажност20_85%RH(noncondensing)Го издржат напонотInput—outputAC1500 V1 min ≤10m AТекст—школкаAC1500 V1 min ≤10m AИзлез—школкаВрскаОтпорност на изолација≥50 MΩ(DC500 V)Земјата струја на истекување≤0.5 мр(AC110 V)Отпорност на вибрацииАмплитудата 0.5 mm фреквенција 10~55 Hz тридимензионални насока 2hГрешкаслободно време MTBF≥30.000 часа60ºC висока температура тест време на полно оптоварување12 часа7s на моќ / исклучување тест500Максимална големина (L*W*H)300мм*200mm*95mmПревозот : Ако бесплатен превозот,јас ќе го избере најдобриот , брзо ,безбедно логистичка за вас, во различни земји, различни логистика.Сметка : Ако е потребно,јас ќе го испратам до вашиот email,па ве молиме да ми кажете на вашата email адреса.Русија клиенти : Ве молиме да ми кажете вашето име и презиме,име,презиме.Украина клиенти : Ако бесплатен превозот,поголемиот дел од стоката ќе бидат испратени од страна на 139express,www.139express.com.Ако некое место може да се стигне со 139express,јас ќе го испратам од Кина пост.Наплата : Ако можете да добиете на стоки не е она што го наредил, ЦЕЛОСНА исплата наплата.Данок и должностАко купувачот царинската бара даночни и должност, купувачот треба да ги сноси сите.Ако стоки retured затоа што на купувачот одбие да плаќаат за тоа, купувачотНе може да се добие било каква наплата од продавачот.По продажба : Секое барање или не знаат како да ги користат, ве молиме контактирајте ме наскоро,Ние ќе ви одговори што е можно поскоро.

Cloudray Висок Напон Flyback Трансформатор за CO2 80W Ласерски Напојување

DEN 2880.00

1.На flyback трансформатор користи во DY13 Co2 laser напојување / ласерски машина engrave2.На flyback трансформатор се погодни само за DY13 Co2 laser напојување3.На DY13 Ласерски Напојување има 2 парче / еден пар flyback трансформатор...

FASTCAM брз кам Гнездење Софтвер Професионална Верзија CNC Плазма Машина

DEN 7632.00

Брз кам Гнездење Софтвер Професионална ВерзијаНапомена : Овој софтверски имаат лимит област 1800*6000mm.друга функција е вклучуваат(i f треба без ограничување на област,контактирајте со мене.малку скапи.Јазик : АнглискиFast CAM автоматско програмирање гнездење на софтверот е дизајниран за развој на CNC машина за сечење, цртање вгнездување на софтвер на вашиот компјутер за да го користите, постојат четири модули, вклучувајќи : Fast CAM цртање модул, Fast NEST гнездење модул, Fast PATH програмски модул и Fast PLOT провери модул...

CNC мелничката вретено ER20 2.2 KW вода за ладење вретено+1 парче вретено поддршка +12 парчиња ER20 collets

12480.00 -5 % DEN 11856.00

CNC мелничката вретено ER20 2.2 KW вода за ладење вретено+1 парче вретено поддршка +12 парчиња ER20 collets ве Молиме љубезно ве молиме имајте во пакетот вклучува 1*ER20 2.2 KW воздух за ладење вретено 1*вретено поддршка12*ER20 collets Моќ : 2.2 k W Напон : 220 V (мора да бидат одобрени од страна на инверторот излез, може да не бидат директно да се користи обичните апарати за домаќинство електрични) Струја : 8 A Фреквенција : 400 Hz Дијаметар : 80mm Брзина : 024000 r / мин ER collet : ER20 Ладење : водено Ладење Вретено Тежина : 5.5 килограми Имајќи : C7005*2 C6002*1 Вретено поддршка Материјал : фрлија алуминиум со Дијаметар : 80mm ER20Превозот : Ако бесплатен превозот,јас ќе го избере најдобриот , брзо ,безбедно логистичка за вас, во различни земји, различни логистика.Сметка : Ако е потребно,јас ќе го испратам до вашиот email,па ве молиме да ми кажете на вашата email адреса.Русија клиенти : Ве молиме да ми кажете вашето име и презиме,име,презиме.Украина клиенти : Ако бесплатен превозот,поголемиот дел од стоката ќе бидат испратени од страна на 139express,www.139express.com ИЛИ Кина пост.Наплата : Ако можете да добиете на стоки не е она што го наредил, ЦЕЛОСНА исплата наплата.Данок и должност : Ако купувачот царинската бара даночни и должност, купувачот треба да ги сноси сите.Ако стоката се врати затоа што на купувачот одбие да плати за тоа, купувачотНе може да се добие било каква наплата од продавачот.По продажба : Секое барање или не знаат како да ги користат, ве молиме контактирајте ме наскоро,Ние ќе ви одговори што е можно поскоро...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.