• Ново
OUPUSHI VX5-LCR Супериорен квалитет на 10-80W 8Ohm Вградени звучници таванот говорникот Плоштадот таванот рог

OUPUSHI VX5-LCR Супериорен квалитет на 10-80W 8Ohm Вградени звучници таванот говорникот Плоштадот таванот рог

Оценка на клиентот:
DEN 4896.00

Износ
Залиха


Супериорен квалитет на 10-80 W 8 Ohm Вградени звучници таванот говорникот Плоштадот таванот рог
1 : 5.25" Во Ѕид Видео Заштитените Лево, Центар или Десно Канал Собраниски 2 : Woofer : 5.25" PP конус, гума опкружуваат, 18.5 оз Магнет, 1" глас калем, bumped задната плоча, vented пол дел 3 : Tweeter : Вртливата 30 степени,19mm свила купола, Ферро-течност за ладење, Neodymium магнет, широка дисперзија 4 : Crossover : Phonalic PCB одбор, 6d B woofer дел, 12d B tweeter дел, polymide авто заштитна ресетирате switch за tweeter 5 : Дупка големина : 412*387 MM Спецификации
Општи Податоци Фреквентен Опсег 55 Hz - 22 KHz Чувствителност 87d B Препорачува Засилувач Моќ 10-125 w Номинална Отпорност 8 ohm Отсечени Големина 16.299"X7.41 Топла продавање на производ
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П : Може да ви се произведуваат во согласност со клиент е дизајн?
A : Да, ние сме професионални производителот,вашиот логото или името на компанијата може да се печатат на вашите нарачани производи или пакување
П : Дали сте фабрика?
A : Да, сигурно! Ние сме професионални електронски,здравје и убавина фабрика со неколку години на OEM услуга во Шенжен, Кина. Ние ви посакам добредојде да ја посетите нашата компанија кога ќе дојде до Кина.
П : Дали сте за покривање на должност во нашата земја?
A : Многу земји полнење даноци кога ќе увоз ништо од странство. Вие сте одговорни за изнаоѓање на ситуацијата во вашата сопствена земја. Ние не прифаќаме никакви враќање или надоместок што произлегуваат од вас одбива да плати давачки или даноци. Но, она што можеме да направиме е прогласување помалку вредност за вас на комерцијална фактура, со цел да го платат помалку данок
П : Како да плаќање?
A : Ние прифати банкарски трансфер за големи нарачки. За мали цел, ќе е подобро да се плати преку Western Union, бидејќи се справи со надомест ќе бидат пониски.
П : Како да превозот?
A : Ние сме направи договор со DHL, UPS-от, Fedex, ТНТ, ЕМС.
3-5 дена за да ја Изразат, 7-10 дена за воздух товар, 20-40 дена за поморски превозот
П : Може ли да купат примерок од вас?
A : се разбира! Добредојдовте на нашиот тест супериорен квалитет и услуга. Но, според нашата компанија е правило,цената на примерок и товарни треба да бидат платени од вас. Сепак,ние ќе се врати цената на примерок за вас, кога ќе се одржи првиот ред со нас.
П : Како да контактирате со нас?
О : ги Испратите вашите истрага детали подолу, кликнете на копчето "испрати" сега!
Ако сакате да дознаете повеќе и да ја добиете најновата pri ce, ве молиме контактирајте не на Skype, Whatsapp, Трговија со датотеки, или испрати истрага за мене. Тоа е моето задоволство да услуга за вас!
Контактирајте со нас
ТЕЛ (Whatsapp) : 86-18307615835 86-13530960863
E-mail : szkas на 126.com џени во kaians.com аманда во kaians.com
Skype : jennling96 86-13530960863
Опис На Производот
Сертификати
Пакување & Испорака
Кои ние соработуваме
Пакување за Продажба Единици : Еден предмет Еден пакет големина : 19 X19 X8 cm Еден бруто тежина : 1.0 KG Пакет Тип : Пакување со стандардна картон со пластична кеса и пена за производ за заштита на

Карактеристики

Број на Говорници (Средината):
2
режим на звукот:
Управување со проектен циклус
Звучник Тип На Врска:
Коаксијален пренос
Бренд Име:
Oupushi
Посебна Карактеристика:
безжичен систем
Диск Формати:
dvd
Играчот Тип:
Засилувач и DVD посебна
Број На Модел На:
VX5-LCR
Канали:
5.1
Говорникот Кабинет Материјал:
ПВЦ
боја:
Бела
Тип:
таванот говорникот
говорникот единица:
5.5 инчен
Номинална Отпорност:
8 Ohm
Зачестеност одговор:
55Hz - 22KHz
Гаранција:
3 Години
Име на производ:
Вградени звучници таванот speake
Функција:
2-начин Материјал

Производи во категоријата

3x2 hdmi видео ѕид контролер за lcd видео ѕид hdmi излез vga dvi hdmi usb влез

33600.00 -22 % DEN 26208.00

3x2 2x3 hdmi видео ѕид контролерВидео ѕидот процесор за ТВ&LCD&следи&ПроекторпараметарБренд Име : ALLGEEсигнал текст : HDMI,VGA,USB,DVIсигнал излез : 6 НАЧИН HDMIКонтрола на владата : remoterМоќност : DC12 V3 AАпликации : ТВ / 3 DTV / LCD / monitor / Проекторбоја : црнаПакување големина : 44cmx26cmx8cmголемина : 36cmx17cmx5cmРезолуција : 1920x1080 / 60 HzТежина : 3.0 KgПакување : контролер,power кабел,remoter,адаптерУпотреба : ВнатрешнаЕкранот стил : 2x3,3x2Гаранција : 2 годиниПроизводи Статус : АкцииИспорака Детална : во 6 денаФункцииИзлез слика може да се постигне 180 степен флипАвтоматско прилагодување направи целата видео ѕид се прикаже иста бојаПоддршка USB играподдршка за 3 D,2 D видео дисплејНа работ маскирање техникиКарактеристики1.Економски и поддршка на 3 D ТЕЛЕВИЗИЈА,тоа е само 1 / 3 од LCD Видео ѕид трошоци,2.Нема потреба професионални видео ѕид техника,одговараат за DIY,3.Бренд ТЕЛЕВИЗИЈА со 3 години гаранција,но LCD видео ѕид е само една година гаранција,4.LCD ТЕЛЕВИЗОР може да се добијат, во локалниот пазар, погодно по продажба на услуги,само часа може да се реши,купи што треба да чини неколку дена или месеци да брод од нив LCD Видео ѕид во фабричка ако тоа не може да работи добро,5.На ТВ може да работи како што е, без ТВ Видео ѕид процесор,LCD Видео ѕид модел е професионална и посебно за видео ѕидУпотребаAG606 е широко се користат во КТВ,хотели и ресторани,барови,рекреативни центри,трговски центри,телевизија продавници,кина,производи екранот,медиумите, адвертајзингот,зграда,образование и обука,Бренд продавници,аеродроми,метрото,Карактеристики : Plugand Play 3x2 видео ѕид контролер без никаква инсталација на софтверПрифати FullHD HDMI, DVI, VGA , USB диск за влезниот извор.Сплит и скала на влезниот извор до 6 x HDMI екраниПоддршка директноигра од USB диск со сите видови на Аудио / Видео медиа формат.Преден панел со копчиња за влезниот извор селекција, излезната порта за конфигурација, рамки прилагодување, подесување.Во согласност со HDCP.Поддршка 180 степен ротација за днотодебели рамки на екранот.​Контролира преку предниот панел со копчиња, IRдалечински управувач.

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.