• Ново
2 парчиња 3pcs 5pcs 10pcs Оригинални A8020 за iphone 6 плус 6+ мала Моќност засилувач ПА чип IC

2 парчиња 3pcs 5pcs 10pcs Оригинални A8020 за iphone 6 плус 6+ мала Моќност засилувач ПА чип IC

Оценка на клиентот:
DEN 273.12
DEN 273.00 -0 %

Износ
Залиха


Начин На Плаќање :
Western Union, money gram, T/T
Време на испорака(во работни денови) :
DHL : 3-7 дена
EMS : 5-10 дена
ПРОЗОРЦИ : 3-7 дена
ТНТ : 5-7 дена
Fedex : 3-7 дена
Registerd Воздухопловната : 10-25 дена
Повратни информации :
1. Ние секогаш се остави позитивни повратни информации за нашите купувачи, како е можно поскоро.
2. Ве молиме не остави негативни netural повратни информации пред да контактирате со нас, затоа што тоа не може да го реши секој проблем.
Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите во времето.
Враќање & Гаранција :
1.Ве молиме да не известите во рок од 7 дена.(според објавување датум)
2.Се врати ставки мора да ги имаат сите на оригиналната амбалажа и додатоци,особено на етикети.
3.Ние не ќе биде одговорен за задоцнување при испораката вклучувајќи царински поштенски проверка, штрајк и слично.
4.За Замена, се врати превозот надомест ќе бидат платени од страна на Купувачот и Продавачот ќе се плати замена на превозот.
5.За Наплата на средствата, Превозот и Ракувањето со полнење не се враќа.
Поради временската разлика, одговори на купувачот прашања ќе биде одложен за еден ден во одговарајќи

Карактеристики

боја:
2 парчиња, 3pcs, 5pcs, 10pcs
Бренд Име:
HONGPU
Компатибилен Бренд:
Apple iphone

Производи во категоријата

Ymitn DC регулирани излез кабелот за напојување тест кабел мобилен телефон напојување dc напонски регулатор излезен интерфејс линија поправка алатка

DEN 187.20

Опис На Производот : 1 100% Сосема Нов2 Тежина : 100g3 DC регулирани излезен интерфејс линија4 Поправка / Замена на стари, скршени, испукана, оштетени домување.Пакет Се Вклучени : DC регулирани излезен интерфејс линија X1 сетСлики : S hipping : Ние често брод предмети во рок од 3 дена од Кина Пост Воздух Mail, и испорака често се зема за 1540 работни дена, различно време за различни земји...

2 ПАРЧИЊА сребро / Злато За Huawei G9 Плус Buttom Клупа Завртки Домување Завртка помине капи За Huawei G 9 Плус Мобилни Телефони тестирани добра

382.56 -12 % DEN 336.00

2 ПАРЧИЊА сребро / Злато За Huawei G9 Плус Buttom Клупа Завртки Домување Завртка помине капи За Huawei G 9 Плус Мобилни Телефони Бесплатен ПревозотКарактеристики : 1...

Etmakit 2017 Висок Квалитет Отворање Pry Алатки Шрафцигер Поправка Комплет Наместен со Шрафцигер за iPhone 3G 4 4s 6 Во 1

DEN 38.40

Опис : 6Парче Алатки за i Phone 3 G, 4 ,4 S Ова е 6парче алатка за полнење ќе ви помогне да го замени или поправи вашиот за i Phone 4 и 4 S, Ова е 100% сосема нов производ.Посебни Pentacle Ѕвезда Шрафцигер За i Phone 4 и 4 SПакетот Вклучува : 1x 1.5 MM крстот шрафцигер(45 # Легиран Челик материјал).1x 0.8 ѕвезда шрафцигер(45 # Легиран Челик материјал).2x Расклопување прачки.1x Расклопување чип.1x Гитара чип

YuXi ШУТ задната Камера стакло покритие за oppo A53 A59 A53M A53T Задните леќи на камерата

12.00 -17 % DEN 10.00

Потсетување : 1.информации за производот доаѓа од интернет,но нашите слики се реални,ние брод вашата нарачка ист како нашиот слика,па ве молиме да се споредат нашите слики со саканиот производ,со цел да се избегне trubble,Како враќање на поштенските трошоци за погрешна купување се на трошок на купувачот2.цел ќе биде предаден во 27working дена3.Arrial time : 1560days,зависи од пост услуга во вашата земја4.Вашиот пакет е испратите "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус", кој се може да го пратите надвор од Кина, па се надевам ќе може да чека тој трпеливо

Ymitn отклучен Домување Мобилни Електронски панел плоча Плоча Кола Кабел Со оперативен СИСТЕМ За Sony Xperia Z1 L39H C6903 C6902

DEN 1536.00

Карактеристики : Бренд Нови плоча за Sony Xperia Z1 L39 H C6903 C6902 100% Совршено се вклопуваат Замени скршен, оштетени или испукани мобилни домување...

SHUOHU 10pcs делови 22 1 сет за Поправка и Замена на Делови за iPhone 6/6s/6p/6sp Метален Држач за Прицврстување на Протезата Подлога Spacer

DEN 600.00

мали делови 22 1 сет за Поправка и Замена на Делови за i Phone 6 / 6s / 6p / 6sp Метален Држач за Прицврстување на Протезата Подлога SpacerМал, лесен и издржливи.Замени ги Сите Исчезнатите Завртки за Време на Одредување Телефонот.​

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.