• Ново
Висок Квалитет за Мото Google Nexus 6 Sim Картичка Конектор Фах Слотот за Држачот за Приклучок Replacemet

Висок Квалитет за Мото Google Nexus 6 Sim Картичка Конектор Фах Слотот за Држачот за Приклучок Replacemet

Оценка на клиентот:
DEN 191.52

Износ
Залиха

За SIM Картичка Фах Замена на Делови Оригинални Држачот за SIM Картичка Слот за Мото Nexus 6 Карактеристики : 100% Оригинални Сосема Нов. Висок квалитет и најдобра цена. Функција : Користете да се замени скршен бескорисни SIM картичка послужавник. Материјал : Метал Компатибилен : за Мото Nexus 6 Пакет се Вклучени : 1 X Оригинални Слотот за SIM Картичката( SIM Картичка Фах Замена) за Мото Nexus 6
Пакет Содржи :
1 x SIM Картичка Фах Држачот за Мото Nexus 6
Плаќање
-Ние само го прифатат плаќање преку Aliexpress.
-Ве молиме да бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна. Ние само ќе го следат вашиот адресата наведена во плаќањето за испорака.
-Меѓународните Купувачи? Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Се враќа
-Ние нудиме 1 месеци Гаранција.
-Ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни, или објектот не како што е опишано, ве молиме вратете го во рок од 15 дена за замена или пари назад. Ние не сме одговорни за било купите по овој 15-дневен период. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
-Се врати превозот е одговорност на купувачот освен ако враќањето е резултат на нашата грешка (на пример, сте го добиле погрешен точка). Ние ќе плаќаат за превозот замена назад до тебе ако размена е побарано.
Повратни информации
-Ние ќе ви даде повратна информација кога цел е да заврши.
-Негативни повратни информации не реши ништо. Ако имате проблем со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас на прво место. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор.
Контактирајте Со Нас
-Ве молиме контактирајте со нас со сите коментари, прашања или предлози кои може да ги имате, ние ќе бидеме среќни да ви помогнат.
-Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака, или e-mail за нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Карактеристики

Компатибилен Бренд:
Motorola
Број На Модел На:
за Мото Google Nexus 6
Големина:
for Moto Google Nexus 6
Бренд Име:
JEDX
Компоненти:
за Мото Google Nexus 6
Класификација:
Мобилен Телефон SIM Носителот
Функција:
SIM Картичка Conect
Бесплатен превозот :
Yes
во парк:
Yes
Стоковните:
SIM Картичка Фах Носителот
Состојба:
Супер добар бренд нови оригинални вистински
Компатибилен:
за Мото Google Nexus 6
Тип На Производ:
Sim Картички Адаптери

Производи во категоријата

Ymitn отклучен Домување Мобилни Електронски панел плоча Плоча Кола Кабел Со оперативен СИСТЕМ За Sony Xperia Z1 L39H C6903 C6902

DEN 1536.00

Карактеристики : Бренд Нови плоча за Sony Xperia Z1 L39 H C6903 C6902 100% Совршено се вклопуваат Замени скршен, оштетени или испукани мобилни домување...

2 парчиња 3pcs 5pcs 10pcs Оригинални A8020 за iphone 6 плус 6+ мала Моќност засилувач ПА чип IC

273.12 -0 % DEN 273.00

Начин На Плаќање : Western Union, money gram, T / TВреме на испорака(во работни денови) : DHL : 37 денаEMS : 510 денаПРОЗОРЦИ : 37 денаТНТ : 57 денаFedex : 37 денаRegisterd Воздухопловната : 1025 денаПовратни информации : 1...

Ymitn DC регулирани излез кабелот за напојување тест кабел мобилен телефон напојување dc напонски регулатор излезен интерфејс линија поправка алатка

DEN 187.20

Опис На Производот : 1 100% Сосема Нов2 Тежина : 100g3 DC регулирани излезен интерфејс линија4 Поправка / Замена на стари, скршени, испукана, оштетени домување.Пакет Се Вклучени : DC регулирани излезен интерфејс линија X1 сетСлики : S hipping : Ние често брод предмети во рок од 3 дена од Кина Пост Воздух Mail, и испорака често се зема за 1540 работни дена, различно време за различни земји...

SHUOHU 10pcs делови 22 1 сет за Поправка и Замена на Делови за iPhone 6/6s/6p/6sp Метален Држач за Прицврстување на Протезата Подлога Spacer

DEN 600.00

мали делови 22 1 сет за Поправка и Замена на Делови за i Phone 6 / 6s / 6p / 6sp Метален Држач за Прицврстување на Протезата Подлога SpacerМал, лесен и издржливи.Замени ги Сите Исчезнатите Завртки за Време на Одредување Телефонот.​

Etmakit 2017 Висок Квалитет Отворање Pry Алатки Шрафцигер Поправка Комплет Наместен со Шрафцигер за iPhone 3G 4 4s 6 Во 1

DEN 38.40

Опис : 6Парче Алатки за i Phone 3 G, 4 ,4 S Ова е 6парче алатка за полнење ќе ви помогне да го замени или поправи вашиот за i Phone 4 и 4 S, Ова е 100% сосема нов производ.Посебни Pentacle Ѕвезда Шрафцигер За i Phone 4 и 4 SПакетот Вклучува : 1x 1.5 MM крстот шрафцигер(45 # Легиран Челик материјал).1x 0.8 ѕвезда шрафцигер(45 # Легиран Челик материјал).2x Расклопување прачки.1x Расклопување чип.1x Гитара чип

2 ПАРЧИЊА сребро / Злато За Huawei G9 Плус Buttom Клупа Завртки Домување Завртка помине капи За Huawei G 9 Плус Мобилни Телефони тестирани добра

382.56 -12 % DEN 336.00

2 ПАРЧИЊА сребро / Злато За Huawei G9 Плус Buttom Клупа Завртки Домување Завртка помине капи За Huawei G 9 Плус Мобилни Телефони Бесплатен ПревозотКарактеристики : 1...

YuXi ШУТ задната Камера стакло покритие за oppo A53 A59 A53M A53T Задните леќи на камерата

12.00 -17 % DEN 10.00

Потсетување : 1.информации за производот доаѓа од интернет,но нашите слики се реални,ние брод вашата нарачка ист како нашиот слика,па ве молиме да се споредат нашите слики со саканиот производ,со цел да се избегне trubble,Како враќање на поштенските трошоци за погрешна купување се на трошок на купувачот2.цел ќе биде предаден во 27working дена3.Arrial time : 1560days,зависи од пост услуга во вашата земја4.Вашиот пакет е испратите "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус", кој се може да го пратите надвор од Кина, па се надевам ќе може да чека тој трпеливо

Оригиналниот Гласно говорник ѕвончето измамник За Doogee X9 Про 5.5 HD MTK6737 Quad Core Бесплатен превозот

431.52 -9 % DEN 393.00

Оригиналниот Гласно говорник ѕвончето измамник За Doogee X9 Про 5.5" HD MTK6737 Quad Core Бесплатен превозот1 висок quanity производи .2, Сите предмети биле тест пред брод .3...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.