• Ново
DC12V 15A 9 Channel Адаптер за Напојување за видео надзор Камера за видео надзор Систем 12V Безбедност професионални Конвертор Адаптер

DC12V 15A 9 Channel Адаптер за Напојување за видео надзор Камера за видео надзор Систем 12V Безбедност професионални Конвертор Адаптер

Оценка на клиентот:
DEN 2536.80
DEN 2410.00 -5 %

Износ
Залиха


DC12 V 15 A 9 Канал
Адаптер за напојување за видео надзор Камера за видео надзор Систем 12 V Безбедност професионални Конвертор Адаптер Карактеристики : Префрлување Напојување
Нов & висок квалитет
Мала тежина и лесно да се носат додека патуваат
AC ВЛЕЗ : 110/220 V±20%
DC ИЗЛЕЗ : 12 V15 A 9 Канал
Пакет : 1x 12 V Напојување за видео надзор камера
Wholesales & Мало се двете достапни. Тоа е моето задоволство да се изгради на долгорочни бизнис Голема Цел за Голем Попуст! Ве молиме прочитајте го ова внимателно пред да го купат! 1.Напомена : Freeshipping од Кина пост воздух mail е многу бавно , просечното време на испорака е за 30 дена, но понекогаш мора да почека за 45-50days.Ако cann дочекам.Ве молиме не го купи freeshipping предмети од нас. 2.Ние не сакаме Спор или Негативни повратни информации, ако не комуницира со нас пред да ја поднесете спор, ве молиме да не ги купуваат од нас .Ако не е така, тоа значи дека ќе се откажат после услугата. Плаќање Опис а)Метод на Плаќање Прифатено : ЗАЧУВАМ,Alipay,T/T,Western Union б)Мојот претпочитаниот метод на плаќање е по Потврдена или Банка за да Банка Телеграфска Трансфер(Т/T) или онлајн Банкарски Трансфер. в)Целосно плаќање мора да бидат примени во рок од 3 работни дена по вашата нарачка. Ве молиме контактирајте со нас како е можно поскоро ако имате проблеми за правење на плаќање. ДДВ/Увозни давачки, Ние не?т полнење било продажбата на даноците и манипулативните трошоци. Во секој случај, ние не сме одговорни за вредност(ДДВ)/Увозни Давачки или било еквивалент произлегува од испорака на трансакцијата. Ве молиме проверете со вашиот локален обичај законодавство и да ја посетите вашата локална царинска департментот веб-страница пред да купува. Превозот а) Имаме само брод потврдените адреса предвидено од страна Alipay. Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и телефонски број во Alipay адреса белешки за безбедно испорака. б) Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање. в) Регистрирани Нарачки ќе се испраќаат преку Кина Пост Воздухопловната или Хонг Конг Пост воздухопловната (Стандардно),EMS,DHL и ПРОЗОРЦИ и др(Изразат треба екстра плата). г) Бесплатен превозот со начинот и условите : Ако купите предмети во текот на две или повеќе, ние ви препорачуваме да изберете изразат испорака. e) Можете да платите дополнителни превозот цена да се изразат испорака, како што се ЕМС, DHL, или UPS. Тоа само е потребно 3-7business дена да се добие цел, ве молиме контактирајте со нас ако е потребно. ѓ)Ние ќе го означи објектот како ПОДАРОК и под неговата вредност брод за вас. Време на испорака трае приближно : сад : 10-20 дена Обединетото Кралство : 10-20 дена Однос со вас. Јас ќе се обидам да понуди најдобра цена за вашиот препродава бизнис! Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате на Трговија со Датот . П.

Карактеристики

Бренд Име:
PENGBO
Број На Модел На:
DPJ-АД-17

Производи во категоријата

РОЕ Splitter со IEEE 802.3 НА Стандардот 12V 2A Излез, DC48V Текст за видео надзор IP камера Accessoires Видео Систем за Безбедност

552.00 -15 % DEN 469.00

DC ИЗЛЕЗ : 12 V / 2 ADC ВО : 48 VКонектор : RJ45 10 / 100 MbpsНа моќ на Игла : 1 / 2(+),3 / 6() или 4 / 5(+),7 / 8()Податоци Pin : 1236ПО протокол : IEEE 802.3 НАКабли Должина : 20 CMМоќ Џек : 5.5*2.1 mmПакувањето се вклучени : 1× РОЕ Splitter со IEEE 802.3 НА Стандардот 12 V 2 A Излез, DC48 V на ТекстГаранција Термин : Една Година ГаранцијаПлаќање : 1...

AC 100-240V да DC 12V 2A Switch Префрлување Напојување Конвертор Адаптер ЕУ, велика БРИТАНИЈА НИ АУ 5.5 мм*2,5 mm Приклучок Бесплатен Превозот

240.00 -10 % DEN 216.00

причина не постои начин да се избере една која ќе треба .pls остави порака што сакате .ЕУ / UL / AUFaeture : 1.100% Сосема нов 100 V 240 V AC да за DC Адаптер за Полнач ...

Оригиналниот AC 24V 3А Dahua PTZ следење напојување 72VA 3000mA

DEN 479.52

Спецификации : Боја Црна Влезен напон 230 V Текст фреквенција 50 hz Излезниот напон од 24 V Излез тековната 3 Излезна моќност 84 W Приклучок тип на ЕУ Plug Ефикасност 88%мин Dielectric сила тест 100% во Текот напон заштита на YES во Текот температура заштита ДА во Текот тековната заштита YES Краток спој заштита YES Пакет Детали Поли кеси & Картон Средина Спецификации : Работна температура : 0°C40°C, температура на Чување : 10°C70°C Влажност : 5%95% Некондензирање

4 канал видео balun BNC Машки Pigtail 4Ch Пасивни UTP видео надзор Transceiver RJ45 coax адаптер за пренос

840.00 -15 % DEN 714.00

4 канал Пасивни UTP Видео Balun Предавателот Приемник RJ45 АктивниВидео Transceiver Вовед : На 7 различни модел на 4 канал Видео Трансивери се пасивни (незасилена) уред кој овозможува пренос на реално време монохроматски боја или видео над Unshielded Извртени Пар (UTP) телефонска жица...

8мм Lengh Бакарни Цилиндри М2*8

DEN 142.56

8мм Lengh Бакарни Цилиндри М2*8Големина на : Ве молиме Забелешка : Ова е цената за 3 pack, секој пакет вклучува 20pcs бакарен цилиндар.Други спецификации можете да контактирате со насM2 X 3+3 4+3 5+3 6+3 7+3 8+3 9+3 10+3 11+3 12+3 13+3 14+3 15+3 16+3 17+3 18+3 19+3..М2*3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ....

20pcs/многу 0.5 w 5mm 15 степени 850nm Инфраред Емитуваат Диоди со Висока Моќност IR LED Бакар Заградата Лесно Да се Загрее 24mil чип

1050.24 -5 % DEN 998.00

Драги ценети клиенти,Ние го ценат вашето купување од нас,ви благодарам многу за вашата цел и поддршка.Кинески Пролетниот Фестивал доаѓа ,тоа е многу, многу важно фестивал за нас .Па ќе имаме две недели одмор од 2018.2.08 да 2018.2.26.Во текот на овие денови,не можевме да брод на производи за да можете и таму ќе биде одложен одговор во Услуга на Клиентите и спор.Кога на одмор крај,ние ќе работат прекувремено,се обидуваме се потрудиме да ви послужи.Среќен Денот на Вљубените и Среќна Нова Година!Тип : Осветлување диоди Осветлување извор тип : Инфрацрвена Боја : бела јасно Големина : 5mm Облик : тркалезна бранова Должина : 850nm Max Моќ Дисипација : 0.5 W Напон : 1.61.7 V Forword струја : 180m A агол на Гледање : 15 степени, температурата на работа опсег (°C) : 40 до +85 Леќа Живот : 10,000 час

20PCS/МНОГУ 3мм 850nm IR Инфраред LED Диоди Светилка За Надзор Додаток за Безбедност и Заштита на

215.04 -5 % DEN 204.00

Драги ценети клиенти,Ние го ценат вашето купување од нас,ви благодарам многу за вашата цел и поддршка.Кинески Пролетниот Фестивал доаѓа ,тоа е многу, многу важно фестивал за нас .Па ќе имаме две недели одмор од 2018.2.08 да 2018.2.26.Во текот на овие денови,не можевме да брод на производи за да можете и таму ќе биде одложен одговор во Услуга на Клиентите и спор.Кога на одмор крај,ние ќе работат прекувремено,се обидуваме се потрудиме да ви послужи.Среќен Денот на Вљубените и Среќна Нова Година!3мм 850nm IR Инфраред LED Диоди 12milСе Емитуваат Боја : ИнфрацрвенГолемина : 3ммЛеќа Боја : Вода ЈаснаНапред Напон (V) : 1.4~V 1.55Напред Тековната (m A) : 50m AПакет тип : Преку дупкабранова должина (nm) : 850nmПогледнете Агол : 15 степени,30 степени ,45 степени, 60 степени (60 степени е стандардно)​

DC Моќност Splitter Кабел Адаптер за Полнач 5.5x2.1mm Женски 1 до 5 Машки Приклучок за LED Лента и Камера за видео надзор,мин:1pcs

DEN 56.64

Објектот Карактеристики : 100% сосема нов 1 женски и 5 машки DC напојување splitter кабел Лесен инсталирани на Една Боја на LED осветлувањето систем Женски Внатрешниот : 2.1 мм, Outter : 5.5 мм Машки Outter : 5.5 mm, Внатрешен : 2.1 mm Материјал (Надворешен) : ПВЦ пластика Кабел должина : 30cmПакет се вклучени : 1 x DC Моќност Splitter​

DEFEWAY 1 Парче 12V/2A адаптер за видео надзор Камера или DVR CCTV Систем на ЕУ/велика БРИТАНИЈА/AU/Приклучете НИ се

DEN 840.96

Она што се вклучени : 1 компјутер 12 V / 2 A Адаптер (ЕУ / велика БРИТАНИЈА / AU / US) Кога ќе го поставите цел,ве молиме означете тип на adpter...

Оригинални DAHUA Ѕид PFB302S IP Камера Загради видео надзор Заградата Стои

1247.52 -5 % DEN 1185.00

здраво пријател, Добри вести~сега овој производ имаме акции, welome купи~100% Оригинални DAHUA Ѕид PFB302 S IP Камера Загради видео надзор Загради СтоиНие сме најголемиот Da Hua агенти, нашите Dahua камери, DVR и NVR,Dahua додатоци беа продадени во светот, и ние се осигура дека сите наши производи се вистинска Da Hua производи...

еден пар на видео надзор Камера за Видео Моќ Balun UTP Кабел Transceiver погоден за DC12V систем за видео надзор

456.00 -15 % DEN 388.00

Опис Лесна инсталација, со користење на стандардни UTP кабел систем Поддршка на сите видео уред, како што се камерата, монитор, DVR картичка и снимач итн...

Блек метал Надворешен Надзор и CCTV Камера 850nm 9Pcs Низа Инфраред 42mil Led Пополни Ноќ Визија илуминатор Светилка Freeshipping

1440.00 -39 % DEN 878.00

9 Pcs IR Led 9 PCS IR Спектар IR Led диоди Излез 7200m W бранова Должина 850nm IR Растојание од 3050 метри IR Осветлување Агол 30°,45°,60°,90°факултативна Напојување DC12 V / 3А Потрошувачка на Енергија 10 W Домување Материјал Hiheatconduction алуминиум Огледало Лице HiПроѕирен Калење Стакло Работи Начин Авто Осветлување Реакција Живот ≥30000 Часа Примена предмет Дополнително Осветлување за Hiвидео надзор Уред Водоотпорен Ниво на IP 66 Работна Температура 40 C~ +60 C RH95% МАКС Температура на Чување 50 C~ +70 C RH95% МАКСИМАЛНА Димензија 115(W)*85(H)*80(D)mm Тежина 500g Пријателски Потсетување : Овој производ може да работи и со 12 V Моќност adpater, ве молиме кликнете на копчето за да се купи моќ apdater.Ви благодариме!​1.Руската Федерација : 722 дена Од RETSЕкспрес2.Бразил : 1530 дена EПакет3.Источна Азија (Јапонија и Кореја) : 715 дена или ЕМС EПакет4.Југоисточна Азија : 715 дена Eпакет или Сингапур Пост5.Централна Азија и Јужна Азија : 720days Кина пост6.Западна Азија (Израел) : EПакет; Холандија Пост; Швајцарската Пост, за 715 дена7.Сад и Канада : 715 дена EПакет8.Европа : EПакет; Холандија Пост; Швајцарската Пост, за 715 дена9.Океанија (Австралија и Нов Зеланд) : 715 дена EПакетНапомена : ние само го помина два дена (48 часа) за пратени парцела , имаат следење на број и следење на број информации,ви Благодариме!Пријателски Потсетување : ако сакате да ни испрати стоката брзо кои користат DHL,UPSот,Fed Ex,ARAMEX и така натаму.Ве молиме поврзете се со НАС преку остави ми порака во Aliexpress.Ние ќе се пресмета дополнителни превозот за вас и да ја прилагодите цена за вашата нарачка,ви Благодариме!ИЗВЕСТУВАЊЕ:ако имате било какви прашања во врска со овој Надзор Инфраред led Светло и Логистика,Контактирајте со нас во горната начин,ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнеме,ако текст спор или да даде негативни повратни информации, без одговорно ,ние не добредојдовте непријателски клиентот,ви Благодариме!

DC Моќност 1 Женски 2 машки порта , 5.5x2.1mm ,plitter Адаптер за Безбедност на системи за видео надзор Камера и LED Лента ,мин:5pcs

DEN 189.60

Објектот Карактеристики : 100% сосема нов 1 женски 2 машки DC напојување splitter кабел Лесен инсталирани на Една Боја на LED осветлувањето систем Женски Внатрешниот : 2.1 мм, Outter : 5.5 мм Машки Outter : 5.5 mm, Внатрешен : 2.1 mm Материјал (Надворешен) : ПВЦ пластика Кабел должина : 30cmПакет се вклучени : 1 x DC Моќност Splitter​

ДС-1272ZJ-110 Надворешен Ѕид Заградата За IP Камера ДС-2CD31 и DC-2CD21 Серија

DEN 936.00

ПРЕДМЕТ БР : ДС1272 ZJ110МНОГУ КОЛИЧИНА ПОДОБРА ЦЕНАКарактеристики : Број на Модел : DS1272 ZJ110 Употреба : Ѕид Заградата Структура : Ѕид Материјал : Алуминиум Легура Функција : Погодна за Двете Отворен и затворен ѕид монтирање Димензија : Кол.120 x 122 x 169mm Одговара за Hikvision Купола Камера : DS2 CD31 и DC2 CD21 СеријаИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Надзор Камера Метал Отворено Водоотпорен 4pcs Инфрацрвениот Спектар led Пополни Ноќ Vsion илуминатор Светилка Бесплатен Превозот

864.00 -39 % DEN 527.00

IRLed 4 PCS IR Спектар IR Led диоди Излез 7200m W бранова Должина 850nm IR Растојание од 1050 метри IR Осветлување Агол од 30°,60°,90°факултативна Напојување DC12 V / 2 A Потрошувачка на Енергија 0.95 W Домување Материјал Hiheatconduction алуминиум Огледало Лице HiПроѕирен Калење Стакло Работи Начин Авто Осветлување Реакција Живот ≥30000 Часа Примена предмет Дополнително Осветлување за Hiвидео надзор Уред Водоотпорен Ниво на IP 66 Работна Температура 40 C~ +60 C RH95% МАКС Температура на Чување 50 C~ +70 C RH95% МАКС Димензија 115(W)*85(H)*80(D)mm Тежина 350gПријателски Потсетување : Овој производ може да работи и со 12 V Моќност adpater, ве молиме кликнете на копчето за да се купи моќ apdater.Ви благодариме!​1.Руската Федерација : 722 дена Од RETSЕкспрес2.Бразил : 1530 дена EПакет3.Источна Азија (Јапонија и Кореја) : 715 дена или ЕМС EПакет4.Југоисточна Азија : 715 дена Eпакет или Сингапур Пост5.Централна Азија и Јужна Азија : 720days Кина пост6.Западна Азија (Израел) : EПакет; Холандија Пост; Швајцарската Пост, за 715days7.Сад и Канада : 715 дена EПакет8.Европа : EПакет; Холандија Пост; Швајцарската Пост, за 715 дена9.Океанија (Австралија и Нов Зеланд) : 715 дена EПакетНапомена : ние само го помина два дена (48 часа) за пратени парцела , имаат следење на број и следење на број информации,ви Благодариме!Пријателски Потсетување : ако сакате да ни испрати стоката брзо кои користат DHL,UPSот,Fed Ex,ARAMEX и така натаму.Ве молиме поврзете се со НАС преку остави ми порака во Aliexpress.Ние ќе се пресмета дополнителни превозот за вас и да ја прилагодите цена за вашата нарачка,ви Благодариме!

360 степени Ротирате 48 LED За IR Инфраред Ноќ Визија им Помогне на LED Светилка За видео надзор Надзор за Безбедност на Камера

604.80 -50 % DEN 302.00

Вовед : Инфраред јас lluminators (или IR illuminators) обично се користи кога амбиентална светлина се или не се присутни или премногу слабо...

Моќ Видео Кабел BNC & DC Конектор да се Одземени Жица видео надзор крајот кабел 60cm со Терминали за PCB Одбор на Камерата за видео надзор

220.80 -15 % DEN 188.00

60cm Моќ Видео Кабел BNC & DC Конектор да се Одземени Жица видео надзор крајот кабел со Терминали За PCB Одбор на Камерата за видео надзорСпецификации : 1...

Dahua Делница Кутија PFA139 IP Камера Загради Додатоци за видео надзор

DEN 311.04

Карактеристики : 1.Материјал : Алуминиум2.Сливните Кутија3.Уредни & Интегриран дизајнСпецификации : Модел PFA139 Општи Материјал Алуминиум Димензија φ108.0x28.5mm Инчен Тема M20(G1 / 2") Температурата на работа 40ºC ~60ºC Влажност 0~90% RH Товарот 1.0 Kg Тежина 0.16 Кг Боја Бела Применлив Модел ве Молиме видете во "Додаток Избор"Објектот Вклучува : 1 x Водадоказ Делница Кутија

2 парчиња(1 пар) ПО Адаптер Кабел RJ45 РОЕ Инјектор + РОЕ Splitter РОЕ Splitter Напојување на Модулот на 12-48v За IP Камера,

DEN 85.44

Спецификации : Боја : Бела или ЦрнаМатеријал : ПластикаИнјектор : RJ45 Машки + Моќ Во RJ45 ЖенскиSplitter : RJ45 Женски RJ45 Машки + Моќ НадворПоддржува : 5 V, 12 V, 24 V, 48 VPower plug / џек : 2.1 * 5.5 мм / 0.9 * 2.2 воМоќ Игли : 4,5 + и 7,8Должина : 16cm / 6.9 воПренос на далечина : 3040 m / ft 100130Примена : WLAN рутери, прекинувачи, интернет телефонија, безбедност мониторинг итнПроизвод големина : 16 * 1.9 * 1.8 cmПроизвод тежина : 53g / 1.86 озПакет Листата : Рое инјектор кабел x 1pcsРое splitter кабел x 1pcs

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.