• Ново
Tectra 4pcs NB-6L NB-6LH Камера Батеријата + USB Двојна Полнач за Canon IXUS 310 SX275 SX280 SX510 200 105 210 300 S90 S95

Tectra 4pcs NB-6L NB-6LH Камера Батеријата + USB Двојна Полнач за Canon IXUS 310 SX275 SX280 SX510 200 105 210 300 S90 S95

Оценка на клиентот:
DEN 1151.52
DEN 921.00 -20 %

Износ
Залиха


Tectra 4pcs NB-6 L NB-6 LH Камера Батеријата + USB Полначот Dual
за Canon IXUS 310 SX275 SX280 SX510 200 105 210 300 S90 S95
NB-6 L 3.7 V 1300m Ah/Li-ion Батерија за Canon Камерите
Компатибилен Канон Камера Модели :
Canon Powershot ELPH 500 ХС, 500 HS, Канон 500 ХС, ELPH 500 Canon Powershot SD770 Е, SD770 IS, SD770 Е, Канон SD770 Е Canon Powershot SD980 Е, SD980 IS, SD980 Е, Канон SD980 Е Canon Powershot SD1200 Е, SD1200 IS, SD1200 Е, Канон SD1200 Е Canon Powershot SD1300 Е, SD1300 IS, Канон SD1300 Е, Канон SD1300 IS Canon Powershot SD3500 Е, SD3500 IS, Канон SD3500 Е, Канон SD3500 IS Canon Powershot SD4000 Е, SD4000 IS, Канон SD4000 Е, Канон SD4000 IS Canon Powershot D10, Канон D10 Е, Canon Г 10, Канон D10 Canon Powershot D20, Канон D20, Канон D 20 Canon Powershot D30, Канон D30 Canon Powershot S90, Канон S90 Е, Power Shot S90 Canon Powershot S95,S 95 Канон, Power Shot S95 Canon Powershot S120, Канон S120, Powershot S120 Canon Powershot SX170 Е, Канон SX170 Canon Powershot SX240 ХС Canon Powershot SX260 ХС Canon Powershot SX270 ХС Canon Powershot SX280 ХС Canon Powershot SX500 Е Canon Powershot SX510 ХС, Канон SX510 Canon Powershot SX520 ХС, Канон SX520 Canon Powershot SX530 ХС, Canon SX530 Canon Powershot SX600 ХС, Канон SX600 Canon Powershot SX610 ХС, Канон SX610 Canon Powershot SX700 ХС, Канон SX700 Canon Powershot SX710 ХС, Канон SX710 Canon IXUS 85 Е, IXUS 85 Е Canon IXUS 95 Е, IXUS 95 Е Канон IXY Дигитална 25 Е Canon Дигитални IXUS 200 Е Canon Дигитални IXUS 210 Canon Дигитални IXUS 105 и повеќе модели.
Пакет Се Вклучени :
4 x NB-6 L Батерии
1 x USB Полначот Dual
1 x Микро Полнење Кабел
Батеријата Карактеристики :
1. Премиум Литиум јонска клетки, Нова Батерија на Пакет
2. Целосно декодирани, 100% компатибилен со оригинални Canon NB-6 L батеријата
3. Висока Густина На Енергија , Екстра Долг Живот, Меморија За Слободни
4. Екстра Моќ, Повеќе Снимки за Вашиот Камери
Полначот Карактеристики :
1.Дизајниран за Canon NB-6 L Батеријата/Bateria/Baterie/akku
2.Со LCD Скрин за да се покаже секое полнење на батеријата статус.
3.Со микро USB кабел за лесно полнење.
4.Постојан струја контрола за да се спречи во текот-напон, над-полнење, кратки-коло заштита.
5.Мек старт функција за да се избегне штета од големи наплатат струја додека се полни.
6.Prefect за патување и за домашна употреба, Преносни и удобен за носење.
Претпазливост :
Полнење на батерија пред користење
- Само користи посебни држачи
Чувате батеријата терминали чисти
Секогаш чувајте ја батеријата во суво место
Не предизвикувајте краток спој на батеријата пакет
Не расклопување на батеријата пакет
Не го изложувајте батеријата на висока температура

Карактеристики

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Бренд Име:
Tectra
боја:
Бела
Тип:
Стандардна Батерија
Употреба:
Камерата
Број На Модел На:
NB-6L

Производи во категоријата

3.7 V литиум полимер батерија, 603035 600mAh plug-in картичка, мини звучник, GPS безжични слушалки Батерија Li-ion Ќелија

576.00 -26 % DEN 426.00

Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1...

SAMSUNG Оригинални Замена на Батеријата ИО-BC115BBC За Samsung ГАЛАКСИ К Зум СМ-C1116 C1115 C1158 Автентична Батерија ИО-BC115BBE

541.44 -10 % DEN 487.00

Батеријата Бренд : SamsungБатерија Тип : ИОBC115 BBE / EBBC115 BBCКапацитетот на батеријата : 2430m AhНапон лимит : 4.35 VКомпатибилен со : Samsung GALAXY К Зум СМC1116 C1115 C1158Батеријата Земја на Потекло : КинаПакување спецификација : најголемиот дел пакетВажно : Новите Литиум Јон батерии мора да биде ЦЕЛОСНО НАПОЛНЕТА и ЦЕЛОСНО ИСПРАЗНЕТА 2 до 3 пати, пред да бидат ЦЕЛОСНО УСЛОВЕНИ...

Кабел 3,5 mm Приклучок За Пионер Ip Автобус Ipod Psp (Црна)

DEN 185.76

12510 Препорачувам За Црна Боја Должина : 1 мт Црна БојаДолжина : 1 мтАдаптер кабел за да поврзете надворешен audio source (3.5 mm) за да IP Пионер стерео во автомобил преку CD промени АВТОБУСМатеријал : пластика + ПВЦНови и никогаш не се користат воПакет Содржина : 1 x КабелAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

2017 Anmas моќ !9 КОМПЈУТЕРИ сет Под C SC батеријата 1.2 V 1300mAh Ni-Cd NiCd Батерија 4.25 CM*2,2 СМ -Бела Боја

793.92 -20 % DEN 635.00

најниска цена во сите aliexpress9 КОМПЈУТЕРИ СЕТ100% Сосема Нов и Висок квалитетНапон : 1.2 Vголемина : 4.25 CM*2,2 СМХемија : NICDКапацитет : 1300mahБоја : Бела1 пакет вклучува 9 компјутери2 Сите се со следење на број,можете да ги пратите на вашиот парцела во секое време ви се допаѓа;3 ние ќе ја испрати токму бројот што го наредил,никогаш не кратко испорака;4 Било quesitons,се чувствуваат слободни да побарате од мене!

2 ПАРЧИЊА DuraPro Wholesales 7.4 V NB-10L NB 10L NB10L Батерија Li-ion Камера Батеријата За Canon PowerShot SX40 ХС SX40 Z2

810.72 -11 % DEN 721.00

2 Парчиња Dura Pro 1300m Ah NB10 L NB10 L NB 10 L Камера Батеријата за Canon G1 X G15 G16 SX40 HS SX50 HS SX60 HS SX40 SX50 SX60 ХС NB10 L Замена на БАТЕРИЈАТА за CANON Камерите 7.4 V 1300m Ah / LiionКарактеристики : 1...

10pcs [SD] 3.7 V,150mAH,[402025] Полимер литиум јонска / Li-ion батерија за ИГРАЧКА,МОЌ БАНКА,GPS,mp3,mp4,мобилен телефон,говорникот

DEN 938.40

Карактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вградената заштита коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето 4> Големина : 4 mm (H)*20 mm (W)*25 mm (L) 5 > Оценка : DC 3.7 V 150 m AhМодел : 402025Капацитет : 150 MAHНапон : 3.7 VДимензии : Должина 25 MM 20 MM ширина дебелина 4 MM

2 парчиња/многу 7.4 V 1.1 Ах NB2L NB-2LH Заменливи Батеријата за Canon G9 Бунтовнички XTi Г-7 ХВ-јас zr 20-850 S30 ХВ-40 350D 400D Г-7 G9 S30 S40 z1

650.40 -10 % DEN 586.00

NB2 L Замена на БАТЕРИЈАТА за Canon Камерите 7.4 V 1100m Ah / Liion Компатибилен Камера Модели : За Canon G9 Бунтовнички XTi Г7 Бунтовнички XT ХВјас zr 20850 S30 ХВ40 S330 s50 на унодц ХВ10 ZR100 јас zr830 јас zr700 Дигитални Камери Карактеристики : 1...

Висок Капацитет 7.2 V 7800mAh NP-F970 NP-F960 декодираната Камера Батеријата за Sony NP-F960 NP-F970 Батеријата НП F970 НП F960 Бесплатен Превозот

1096.32 -31 % DEN 756.00

Висок Капацитет 7.2 V 7800m Ah NPF970 NPF960 Камера Liion Батерија за Sony NPF960 NPF970 Батеријата НП F970 НП F960 Бесплатен Превозот Главната Тема : * Премиум Литиум јонска клетки Нова Батерија на Пакет * Висока Густина на Енергија, Екстра Долг Живот, Меморија за Слободни * Дополнителна Енергија, Повеќе Снимки за Вашиот Камери * Безбеден и сигурен, совршен за користење на патување и активности на отворено Спецификација : Батерија Тип : Liion Компатибилен со модели : За Sony NPF960 NPF970 Батеријата Модел : NPF960 NPF970 Напон : 7.2 V Капацитет : 7800m Ah Пакет се Вклучени : 1 xNPF960 NPF970 батеријата

3.7 V литиум полимер батерија, 4045145 3200MAH мобилни моќ, таблет КОМПЈУТЕР, DIY Батерија Li-ion Ќелија

1104.00 -26 % DEN 817.00

Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1...

2 ПАРЧИЊА NP-BG1 NP-FG1 Камера Батеријата ЗА SONY DSC H7 H10 W70 H3 W220 HX10 W170 W215 W110 T20 W50B W55 W90 WX1 W40 W210 W120 W30 W35

DEN 768.00

questa voce Comprende : ZHENFA Batteria NPBG1 x 2 ZHENFA Полначот x 1 batteria ди Introduzione : Tipo ди batteria : Batteria Ал Litio Ricaricabile Versione completa Decodificato : Самостојна lo stesso uso дојде ла batteria originale Tensione ди uscita : DC 4.2 V (Макс); DC 3.6 V (Медиуми) capacità : 6.5 Wh / 1750 m Ah peso netto : 32.2 g caricatore ди Introduzione : Влез : Микро DC 5 V Излез : наизменична СТРУЈА 4.2 / 8.4 V 400m Ah compatibile Fotocamera / Videocamera Modelli : PERSONY : DSCW30 DSCW30 L DSCW30 S DSCW30 W DSCW35 DSCW40 DSCW50 DSCW50 B DSCW50 S DSCW55 DSCW55 / Б DSCW55 / L DSCW55 / P DSCW70 DSCW70 B DSCW70 S DSCW80 DSCW80 / Б DSCW80 / P DSCW80 / W DSCW80 S DSCW85 DSCW90 DSCW90 / Б DSCW90 S DSCW100 DSCW100 B DSCW100 S DSCW110 DSCW120 DSCW115 DSCW125 DSCW130 DSCW150 DSCW170 DSCW200 DSCW210 DSCW220 DSCW230 DSCW240 DSCW270 DSCW290 DSCN1 DSCN2 DSCT20 DSCT20 / W DSCT25 DSCT100 DSCT100 / Б DSCT100 / R DSCT100 S DSCH30 DSCWX1 DSCWX10 DSCHX10 DSCHX30 DSCHX7 DSCHX5 C DSCHX20 DSCH3 / Б DSCH7 DSCH7 / Б DSCH9 DSCH9 / Б DSCH10 DSCH50 DSCH90 N1 N2 T20 T100 H3 H7 H9 H10 H20 H50 H70 W30 W35 W50 W55 W70 W80 W90 W100 W120 W130 W150 W170 W200 W210 W220 W230 W270 W290 W300 WX1 HX5 C HX5 V WX10 HX7 HX9 HX30 HX20 HX10 H901...

PROBTY 2 x NP-F550 NPF570 Батеријата + Полнач За Sony MVC-FD51 FD7 FD71 FD73 FD73K FD75 FD81 FD83K GV-D200 D800 CCD-SC55 TR818

1847.52 -23 % DEN 1423.00

Опис На Производот Карактеристики : 1 Премиум Литиум јонска клетки Нова Батерија Pack 2 Висока Густина На Енергија, Екстра Долг Живот, Меморија Слободен 3...

3 Еез DuraPro NB-10L NB 10L NB10L Батеријата + 1 Buc USB Двојна Полнач за Canon G1X G15 G16 SX40HS SX50HS SX60HS SX40 SX50 SX60 ХС

1146.72 -9 % DEN 1044.00

3 Еез Dura Pro NB10 L NB 10 L NB10 L Батеријата + 1 Buc USB Двојна Полнач за Canon G1 X G15 G16 SX40 HS SX50 HS SX60 HS SX40 SX50 SX60 ХС NB10 L Замена на БАТЕРИЈАТА за CANON Камерите 7.4 V 1300m Ah / LiionКарактеристики : 1...

1pcs/многу Бесплатен превозот Двојна убав 3.7 V литиум полимер батерија 553444 950mah MP3 MP4 MP5 мали играчки

335.52 -22 % DEN 262.00

Модел : 553444Димензии : Должина 44 MM 34 MM дебели 5.5 ММ широкКапацитет : 950m AhНапон : 3 .7 VПолнење напон : 4.2 VПрирода : MP3 MP4 MP5 GPS навигација , Bluetooth слушалки, мали стерео , мали играчки , безбедност на производи , pda уредите , екниги , снимач на глас , мобилни моќ , светло аудио.3.7 V и 7,2 V фабрика директни литиум полимер батерија, може да се прилагоди серија ...

Anmas моќ нови пристигнување 3 ЕЕЗ Ni-Cd 4/5 SubC Под C батерија Полнење на Батеријата 1.2 V 1800mAh со црвена Табот 3.3 cm x 2,2 см

438.24 -25 % DEN 329.00

3 ЕЕЗ сетнајниска цена100% Сосема Нов и висок квалитетКапацитет : 1800m AhНапон : 1.2 VХемија : NiCdДимензија : 4 / 5 Под Вголемина : 3.3 cm x 2,2 смрезултатите од тестот се за повикување само, на тестот, резултатите ќе преовладува...

2 парчиња [SD] 3.7 V,600mAH,[404040] Полимер литиум јонска / Li-ion батерија за ИГРАЧКА,МОЌ БАНКА,GPS,mp3,mp4,мобилен телефон,говорникот

431.52 -7 % DEN 401.00

Карактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вградената заштита коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето 4> Големина : 4 mm (H)*40 mm (W)*40 mm (L) 5 > Оценка : DC 3.7 V 600 m AhМодел : 404040Капацитет : 600 MAHНапон : 3.7 VДимензии : Должина 40 MM 40 MM ширина дебелина 4 MM

Scud Bluetooth слушалки батеријата 3.7 V литиум полимер батерии 501225 универзална микро уреди

955.20 -27 % DEN 697.00

Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1...

DSTE 2x NB-4L Батеријата + 1.5 Двојна Полнач за Canon IXUS 40 30 50 55 60 65 70 75 80 90 i5 i7 SD400 Smart Дигитална Камера

DEN 1679.52

Драг пријател : Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Федерација од Кина, мора да обезбеди целосно име и презиме и целосна адреса , така што тоа би можело да се реализира успешно, ако не, и без разлика на големината на пакет ќе се врати, се надевам дека ќе можат да го разберат, ви благодариме.Овој објект се Вклучени : 2x DSTE Бренд Нова Батерија NB4 L1x DSTE Бренд Двојна Батерија Полнач1x НИ Полнач1x Полнач за во АвтомобилБатеријата е Вовед : Батерија Тип : Литиум БатеријаЦелосна Декодираната Верзија : исто употреба како вашата оригинална батеријаИзлезен Напон : DC 4.2 V(Макс);DC 3.6 V(Значи)Капацитет : 5.5 Wh / 1500 m AhТемпературата на работа : од 0 до 40 СтепенГаранција : 1 ГодинаПолначот е Вовед : Модел : DCLCDАТекст : AC100 V240 V 50 / 60 Hz 1500m A(max)DC1224 V 2000m A(мин)Излезен Напон : DC 4.2 V / 4.35 V / V 8.4Излезна Струја4.2 V / 4.35 V L500m A x1 500m A x2 H 800m A x1 x2 800m A8.4 V / 8.7 V L1000m A x1 500m A x2 H 1500m A x1 x2 800m AUSB Излез : 5 V2100m AКомпатибилен Камера / Видео Камера Модели : ЗА Canon : IXi5 i7 SD400IXizoomIXБезжична S5 WA60 TX1 DS4IXSD960 Е IXSD780 ЕIXЕ IXЕ 100IXХС LEGRIA мини Превозот Опис Објектот ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по целосната уплата...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.