• Ново
DSTE 2 ПАРЧИЊА NB-2L14 Батерија за Canon Elura 40MC 50 60 65 70 80 85 90 FV500 20 30 100 200 DV3 DV5 DVM3 Камера

DSTE 2 ПАРЧИЊА NB-2L14 Батерија за Canon Elura 40MC 50 60 65 70 80 85 90 FV500 20 30 100 200 DV3 DV5 DVM3 Камера

Оценка на клиентот:
DEN 959.52

Износ
Залиха


Драг пријател :
Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Федерација од Кина, мора да обезбеди целосно име и презиме и целосна адреса , така што тоа би можело да се реализира успешно, ако не, и без разлика на големината на пакет ќе се врати, се надевам дека ќе можат да го разберат, ви благодариме.
Овој објект се Вклучени :
2x DSTE Бренд Нова Батерија NB-2 L14
Батеријата е Вовед :
Батерија Тип : Литиум Батерија
Целосна Декодираната Верзија : исто употреба како вашата оригинална батерија
Излезен Напон : DC 8.4 V(Макс);DC 7.2 V(Значи)
Капацитет : 18.5 Wh/25 00 m Ah
Температурата на работа : од 0 до 40 Степен
Гаранција : 1 Година
Компатибилен Камера/Видео Камера Модели :
ЗА Canon : Elura 40 MC 50 60 65 70 80 85 90
FV500 FV20 FV30 FV100 FV200
DV3 DV5 DVM3
MD110 MD120 MD130 MD140 MD150 MD160
MV5i MC MV6i MC MV800i MV850i MV880xi
MV890 MV900 MV901 MV920 MV930 MV940
MV950 MV960 MVX20i MV25i MV30i MV35i
MV40i MV45i MV200ie MV250ie MV300 MV330i MV350i
Optura30/40/50/400/500/60
ZR100 ZR200 ZR300 ZR400 ZR500 ZR600 ZR700 ZR800 ZR830 ZR850
Превозот Опис Објектот ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по целосната уплата. Превозот со авион mail доаѓаат со песна Нема Големо купувачот се Комбинираат превозот попусти, Со цел да се обезбеди добиете вашата нарачка ослободени од данок при увоз,
ние ќе го пријават како "Подарок", со ниска вредност.
Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле
или пазарната вредност на производот
и може да не важат за земјите со различни тарифни правила.
Секој увоз задолжен или такси се на купувачот одговорност. Враќање Опис
Кога ќе го добиете објект,
ако не ви се допаѓа тоа или не треба, тоа било повеќе,
можете да се вратите до нас во 14 дена откако ќе го добие пакетот,
вие само треба плати се врати превозот надомест,
кога ќе се дојде враќање пакет ќе целосна наплата на вашата исплата. Услуга На Клиентите
* Негативни повратни информации и случај не може да се реши проблемот,
ако пакет уште не пристигне или објектот не работи добро
ве молиме контактирајте со нас прво,ние ќе се справи со проблемот ПОБРЗО.
Ви благодариме за вашата поддршка и разбирање
* Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку порака
* Ние ќе одговор на вашето барање во рок од 24 часа.
(Викенди и државни Празници ќе бидат 48 часа)
Ние Обезбедуваме 1 година гаранција.
Ако објектот е неисправна, вие само треба контактирајте со нас прв,
потоа се плаќа враќањето пакет превозот надомест,
обележете го вашиот ID во пакетот,
кога ќе го добие го врати објектот,
Ние ќе размена на новиот еден или поправка за вас.

Карактеристики

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Бренд Име:
DSTE
Број На Модел На:
NB-2L14/BP-2L14
Употреба:
Камерата
Тип:
батеријата пакет
Тип:
Li-Ion
Составен Тип:
li-ion батерија
Напон:
7.4V
Нормалните Капацитет:
2500 mAh

Производи во категоријата

2 парчиња LI-70B Li-70B Li 70B Батерии и LCD USB Полнач за Олимп VG110 VG120 ВФ-160 X-940 Д-715 FE-4020 FE-4040 ВФ-140 VR-130

692.16 -10 % DEN 623.00

Power Trust 2 парчиња LI70 B Li70 B Li 70 B Батерии и LCD USB Полнач за Олимп VG110 VG120 ВФ160 X940 Д715 FE4020 FE4040 ВФ140 VR130 3.7 V 1800m Ah Li70 BОлимп Литиум јонска Батерија Пакет☞ Главна Карактеристика : ♣...

DSTE 2 ПАРЧИЊА Li-ion ЛП-E8 лп-e8 Камера Батеријата Со LCD Двојна Полнач за CANON 550D 600D 650D 700D X4 Х5 X7i X6i T5i T4i T3i T2i

DEN 1631.52

Драг пријател : Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Федерација од Кина, мора да обезбеди целосно име и презиме и целосна адреса , така што тоа би можело да се реализира успешно, ако не, и без разлика на големината на пакет ќе се врати, се надевам дека ќе можат да го разберат, ви благодариме.Овој објект се Вклучени : 1x DSTE Бренд Нова Батерија ЛПE81x DSTE Бренд Двојна Батерија Полнач1x НИ Полнач1x Полнач за во АвтомобилБатеријата е Вовед : Батерија Тип : Литиум БатеријаЦелосна Декодираната Верзија : исто употреба како вашата оригинална батеријаИзлезен Напон : DC 8.4 V(Макс);DC 7.2 V(Значи)Капацитет : 15.5 Wh / 2100 m AhТемпературата на работа : од 0 до 40 СтепенГаранција : 1 ГодинаПолначот е Вовед : Модел : DCLCDАТекст : AC100 V240 V 50 / 60 Hz 1500m A(max)DC1224 V 2000m A(мин)Излезен Напон : DC 4.2 V / 4.35 V / V 8.4Излезна Струја4.2 V / 4.35 V L500m A x1 500m A x2 H 800m A x1 x2 800m A8.4 V / 8.7 V L1000m A x1 500m A x2 H 1500m A x1 x2 800m AUSB Излез : 5 V2100m AПолначот Карактеристики : 1...

DSTE 2x Li-ion NB-3L Батерија + 1.5 Двојна Полнач за Canon IXUS I5 IXUS 700 IXUS 750 Smart Дигитална Камера

DEN 1439.52

Драг пријател : Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Федерација од Кина, мора да обезбеди целосно име и презиме и целосна адреса , така што тоа би можело да се реализира успешно, ако не, и без разлика на големината на пакет ќе се врати, се надевам дека ќе можат да го разберат, ви благодариме.Овој објект се Вклучени : 2x DSTE Бренд Нова Батерија NB3 L1x DSTE Бренд Двојна Батерија Полнач1x НИ Полнач1x Полнач за во АвтомобилБатеријата е Вовед : Батерија Тип : Литиум БатеријаЦелосна Декодираната Верзија : исто употреба како вашата оригинална батеријаИзлезен Напон : DC 4.2 V(Макс);DC 3.6 V(Значи)Капацитет : 5.9 Wh / 1600 m AhТемпературата на работа : од 0 до 40 СтепенГаранција : 1 ГодинаПолначот е Вовед : Модел : DCLCDАТекст : AC100 V240 V 50 / 60 Hz 1500m A(max)DC1224 V 2000m A(мин)Излезен Напон : DC 4.2 V / 4.35 V / V 8.4Излезна Струја4.2 V / 4.35 V L500m A x1 500m A x2 H 800m A x1 x2 800m A8.4 V / 8.7 V L1000m A x1 500m A x2 H 1500m A x1 x2 800m AUSB Излез : 5 V2100m AПолначот Карактеристики : 1...

Scud Bluetooth слушалки батеријата 3.7 V литиум полимер батерии 501225 универзална микро уреди

955.20 -27 % DEN 697.00

Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1...

Anmas моќ нови пристигнување 3 ЕЕЗ Ni-Cd 4/5 SubC Под C батерија Полнење на Батеријата 1.2 V 1800mAh со црвена Табот 3.3 cm x 2,2 см

438.24 -25 % DEN 329.00

3 ЕЕЗ сетнајниска цена100% Сосема Нов и висок квалитетКапацитет : 1800m AhНапон : 1.2 VХемија : NiCdДимензија : 4 / 5 Под Вголемина : 3.3 cm x 2,2 смрезултатите од тестот се за повикување само, на тестот, резултатите ќе преовладува...

DSTE Li-ion DMW-BLH7 Батеријата + 1.5 Двојна Апарат за полнење за на Panasonic Lumix DMC-GM1 DMC-GM1K Smart Дигитална Камера

DEN 1391.52

Драг пријател : Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Федерација од Кина, мора да обезбеди целосно име и презиме и целосна адреса , така што тоа би можело да се реализира успешно, ако не, и без разлика на големината на пакет ќе се врати, се надевам дека ќе можат да го разберат, ви благодариме.Овој објект се Вклучени : 1x DSTE Бренд Нова Батерија DMWBLH7 E1x DSTE Бренд Двојна Батерија Полнач1x НИ Полнач1x Полнач за во АвтомобилБатеријата е Вовед : Батерија Тип : Литиум БатеријаЦелосна Декодираната Верзија : исто употреба како вашата оригинална батеријаИзлезен Напон : DC 8.4 V(Макс);DC 7.2 V(Значи)Капацитет : 7.2 Wh / 1000 m AhТемпературата на работа : од 0 до 40 СтепенГаранција : 1 ГодинаПолначот е Вовед : Модел : DCLCDАТекст : AC100 V240 V 50 / 60 Hz 1500m A(max)DC1224 V 2000m A(мин)Излезен Напон : DC 4.2 V / 4.35 V / V 8.4Излезна Струја4.2 V / 4.35 V L500m A x1 500m A x2 H 800m A x1 x2 800m A8.4 V / 8.7 V L1000m A x1 500m A x2 H 1500m A x1 x2 800m AUSB Излез : 5 V2100m AПолначот Карактеристики : 1...

3.7 V полимеризација литиум батерија, 651462 MP4 MP5 точка читање пенкало, микро камера, LED светло бар, 600MAH Батерија Li-ion C

530.40 -26 % DEN 393.00

Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1...

3.7 V литиум полимер батерија, 603035 600mAh plug-in картичка, мини звучник, GPS безжични слушалки Батерија Li-ion Ќелија

576.00 -26 % DEN 426.00

Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1...

Бесплатен превозот 50pcs/многу 3.7 V литиум батерија 200mah 402030 042030 GPS MP3

2687.52 -27 % DEN 1962.00

Здраво, ние сме сите батерии имаат обичај големина,ако треба да се прилагодите на големината на вашата батерија,контактирајте со нас, ние може да го прилагодите според вашите барања...

Њуман A73HD изграден во батерии, таблет компјутери, батерии 30701000370100 голем капацитет, 2500MAH Батерија Li-ion Ќелија

888.00 -26 % DEN 657.00

Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1...

3.7 V литиум полимер батерија, 4045145 3200MAH мобилни моќ, таблет КОМПЈУТЕР, DIY Батерија Li-ion Ќелија

1104.00 -26 % DEN 817.00

Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1...

Висок Капацитет 7.2 V 7800mAh NP-F970 NP-F960 декодираната Камера Батеријата за Sony NP-F960 NP-F970 Батеријата НП F970 НП F960 Бесплатен Превозот

1096.32 -31 % DEN 756.00

Висок Капацитет 7.2 V 7800m Ah NPF970 NPF960 Камера Liion Батерија за Sony NPF960 NPF970 Батеријата НП F970 НП F960 Бесплатен Превозот Главната Тема : * Премиум Литиум јонска клетки Нова Батерија на Пакет * Висока Густина на Енергија, Екстра Долг Живот, Меморија за Слободни * Дополнителна Енергија, Повеќе Снимки за Вашиот Камери * Безбеден и сигурен, совршен за користење на патување и активности на отворено Спецификација : Батерија Тип : Liion Компатибилен со модели : За Sony NPF960 NPF970 Батеријата Модел : NPF960 NPF970 Напон : 7.2 V Капацитет : 7800m Ah Пакет се Вклучени : 1 xNPF960 NPF970 батеријата

1Pcs 1000mAh NP-BN1 НП BN1 NPBN1 Камера Батеријата Пакет за Sony TX9 WX100 TX5 WX5C W620 W630 W670 TX100 NP-BN1 Батеријата

369.60 -29 % DEN 263.00

1 Pcs 1000m Ah NPBN1 НП BN1 NPBN1 Камера Батеријата Пакет за Sony TX9 WX100 TX5 WX5 C W620 W630 W670 TX100 NPBN1 БатеријатаГлавната Тема : * Премиум Литиум јонска клетки Нова Батерија на Пакет * Висока Густина на Енергија, Екстра Долг Живот, Меморија за Слободни * Дополнителна Енергија, Повеќе Снимки за Вашиот Камери * Безбеден и сигурен, совршен за користење на патување и активности на отворено Спецификација : Батерија Тип : Liion Компатибилен со модели : За Sony TX9 WX100 TX5 WX5 C W620 W630 W670 TX100 Батеријата Модел : NPBN1 Напон : 3.7 V Капацитет : 1000m Ah Пакет се Вклучени : 1 xNPBN1 батеријата

3.7 V 500mAh 502050 Литиум Полимер Li-Po li ion Батерија на клетките За Mp3 MP4 MP5 GPS PSP мобилни bluetooth

334.08 -22 % DEN 261.00

Здраво, ние сме сите батерии имаат обичај големина,ако треба да се прилагодите на големината на вашата батерија,контактирајте со нас, ние може да го прилагодите според вашите барања...

Batmax 4Pcs 1800mAh BLH-1 BLH1 Батеријата accu + LCD Двојна USB Полнач за Олимп Дигитални Батеријата EM1 MARK II EM1-2 EM1 Марко 2

1818.72 -10 % DEN 1637.00

Компатибилен Со : За Олимп EM1 MARK II ве Молиме да се напомене : Batmax BLH1 батерии се целосно НЕ ги декодира и НЕ може да биде исполнета со оригинални полнач...

3.7 V 200mAh 501240 Литиум Полимер Li-Po li ion Батерија на клетките За Mp3 MP4 MP5 GPS PSP мобилни bluetooth

319.20 -22 % DEN 249.00

Здраво, ние сме сите батерии имаат обичај големина,ако треба да се прилагодите на големината на вашата батерија,контактирајте со нас, ние може да го прилагодите според вашите барања...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.