• Ново
Нови 24 компјутери ААА виолетова боја соларна батерија Сончевата Светлина Батеријата Полнење на батеријата 1.2 V 600mAh За Градина Светла

Нови 24 компјутери ААА виолетова боја соларна батерија Сончевата Светлина Батеријата Полнење на батеријата 1.2 V 600mAh За Градина Светла

Оценка на клиентот:
DEN 987.84
DEN 741.00 -25 %

Износ
Залиха

САД висока технологија
висок квалитет, но конкурентна цена
сончевата светлина AAA батерија
24 КОМПЈУТЕРИ сет
Батерија тип : Ну-МЗ
Големина : AAA
Напон : 1.2 V
Капацитет : 600m Ah
Боја : Виолетова
Pls Забелешки :
Ние треба целосно име и презиме да се испрати во Русија ,инаку тешко е да се добие на стоки од руската Обичаи .
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија,TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 50 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Нашата цел е задоволството на клиентите!
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Карактеристики

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Бренд Име:
Anmas Моќ
Број На Модел На:
ААА
Тип:
Стандардна Батерија
боја:
виолетова боја
Употреба:
Сончевата Светлина Батеријата

Производи во категоријата

DSTE 2 ПАРЧИЊА Li-ion ЛП-E8 лп-e8 Камера Батеријата Со LCD Двојна Полнач за CANON 550D 600D 650D 700D X4 Х5 X7i X6i T5i T4i T3i T2i

DEN 1631.52

Драг пријател : Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Федерација од Кина, мора да обезбеди целосно име и презиме и целосна адреса , така што тоа би можело да се реализира успешно, ако не, и без разлика на големината на пакет ќе се врати, се надевам дека ќе можат да го разберат, ви благодариме.Овој објект се Вклучени : 1x DSTE Бренд Нова Батерија ЛПE81x DSTE Бренд Двојна Батерија Полнач1x НИ Полнач1x Полнач за во АвтомобилБатеријата е Вовед : Батерија Тип : Литиум БатеријаЦелосна Декодираната Верзија : исто употреба како вашата оригинална батеријаИзлезен Напон : DC 8.4 V(Макс);DC 7.2 V(Значи)Капацитет : 15.5 Wh / 2100 m AhТемпературата на работа : од 0 до 40 СтепенГаранција : 1 ГодинаПолначот е Вовед : Модел : DCLCDАТекст : AC100 V240 V 50 / 60 Hz 1500m A(max)DC1224 V 2000m A(мин)Излезен Напон : DC 4.2 V / 4.35 V / V 8.4Излезна Струја4.2 V / 4.35 V L500m A x1 500m A x2 H 800m A x1 x2 800m A8.4 V / 8.7 V L1000m A x1 500m A x2 H 1500m A x1 x2 800m AUSB Излез : 5 V2100m AПолначот Карактеристики : 1...

DSTE 2x NB-4L Батеријата + 1.5 Двојна Полнач за Canon IXUS 40 30 50 55 60 65 70 75 80 90 i5 i7 SD400 Smart Дигитална Камера

DEN 1679.52

Драг пријател : Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Федерација од Кина, мора да обезбеди целосно име и презиме и целосна адреса , така што тоа би можело да се реализира успешно, ако не, и без разлика на големината на пакет ќе се врати, се надевам дека ќе можат да го разберат, ви благодариме.Овој објект се Вклучени : 2x DSTE Бренд Нова Батерија NB4 L1x DSTE Бренд Двојна Батерија Полнач1x НИ Полнач1x Полнач за во АвтомобилБатеријата е Вовед : Батерија Тип : Литиум БатеријаЦелосна Декодираната Верзија : исто употреба како вашата оригинална батеријаИзлезен Напон : DC 4.2 V(Макс);DC 3.6 V(Значи)Капацитет : 5.5 Wh / 1500 m AhТемпературата на работа : од 0 до 40 СтепенГаранција : 1 ГодинаПолначот е Вовед : Модел : DCLCDАТекст : AC100 V240 V 50 / 60 Hz 1500m A(max)DC1224 V 2000m A(мин)Излезен Напон : DC 4.2 V / 4.35 V / V 8.4Излезна Струја4.2 V / 4.35 V L500m A x1 500m A x2 H 800m A x1 x2 800m A8.4 V / 8.7 V L1000m A x1 500m A x2 H 1500m A x1 x2 800m AUSB Излез : 5 V2100m AКомпатибилен Камера / Видео Камера Модели : ЗА Canon : IXi5 i7 SD400IXizoomIXБезжична S5 WA60 TX1 DS4IXSD960 Е IXSD780 ЕIXЕ IXЕ 100IXХС LEGRIA мини Превозот Опис Објектот ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по целосната уплата...

Мини DVR, батерија 3.7 V, литиум полимер батерија, 302030 MP3 Bluetooth картичка, говорникот Батерија Li-ion Ќелија

816.00 -26 % DEN 604.00

Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1...

PROBTY 2 x NP-F550 NPF570 Батеријата + Полнач За Sony MVC-FD51 FD7 FD71 FD73 FD73K FD75 FD81 FD83K GV-D200 D800 CCD-SC55 TR818

1847.52 -23 % DEN 1423.00

Опис На Производот Карактеристики : 1 Премиум Литиум јонска клетки Нова Батерија Pack 2 Висока Густина На Енергија, Екстра Долг Живот, Меморија Слободен 3...

1pc 1200mAh NB-5L NB 5L Батеријата За Canon SX200is SX210IS SX220HS SX230HS CB-2LXE Моќ Шут S100 S110 SD950 SD970 SD990 bateria

293.76 -24 % DEN 223.00

1pc 1200m Ah NB5 L NB 5 L Батеријата За Canon SX200is SX210 IS SX220 HS SX230 HS CB2 LXE Моќ Шут S100 S110 SD950 SD970 SD990 bateriaГлавната Тема : * Премиум Литиум јонска клетки Нова Батерија на Пакет * Висока Густина на Енергија, Екстра Долг Живот, Меморија за Слободни * Дополнителна Енергија, Повеќе Снимки за Вашиот Камери * Безбеден и сигурен, совршен за користење на патување и активности на отворено Спецификација : Батерија Тип : Liion Компатибилен со модели : За Canon SX200is SX210 IS SX220 HS SX230 HS CB2 LXE S100 S110 SD950 SD970 SD990 Модел : NB5 L Напон : 3.7 V Капацитет : 1200m Ah Пакет се Вклучени : 1 x NB5 L батеријата

DSTE 2 ПАРЧИЊА NB-2L14 Батерија за Canon Elura 40MC 50 60 65 70 80 85 90 FV500 20 30 100 200 DV3 DV5 DVM3 Камера

DEN 959.52

Драг пријател : Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Федерација од Кина, мора да обезбеди целосно име и презиме и целосна адреса , така што тоа би можело да се реализира успешно, ако не, и без разлика на големината на пакет ќе се врати, се надевам дека ќе можат да го разберат, ви благодариме.Овој објект се Вклучени : 2x DSTE Бренд Нова Батерија NB2 L14Батеријата е Вовед : Батерија Тип : Литиум БатеријаЦелосна Декодираната Верзија : исто употреба како вашата оригинална батеријаИзлезен Напон : DC 8.4 V(Макс);DC 7.2 V(Значи)Капацитет : 18.5 Wh / 25 00 m AhТемпературата на работа : од 0 до 40 СтепенГаранција : 1 ГодинаКомпатибилен Камера / Видео Камера Модели : ЗА Canon : Elura 40 MC 50 60 65 70 80 85 90FV500 FV20 FV30 FV100 FV200DV3 DV5 DVM3MD110 MD120 MD130 MD140 MD150 MD160MV5i MC MV6i MC MV800i MV850i MV880xiMV890 MV900 MV901 MV920 MV930 MV940MV950 MV960 MVX20i MV25i MV30i MV35iMV40i MV45i MV200ie MV250ie MV300 MV330i MV350iOptura30 / 40 / 50 / 400 / 500 / 60ZR100 ZR200 ZR300 ZR400 ZR500 ZR600 ZR700 ZR800 ZR830 ZR850Превозот Опис Објектот ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по целосната уплата...

2 Парчиња DuraPro NB-10L NB 10L NB10L Батеријата + 1 Buc USB Двојна Полнач за Canon G1X G15 G16 SX40HS SX50HS SX60HS SX40 SX50 SX60 ХС

1050.72 -20 % DEN 840.00

2 Парчиња Dura Pro NB10 L NB 10 L NB10 L Батеријата + 1 Buc USB Двојна Полнач за Canon G1 X G15 G16 SX40 HS SX50 HS SX60 HS SX40 SX50 SX60 ХС NB10 L Замена на БАТЕРИЈАТА за CANON Камерите 7.4 V 1300m Ah / LiionКарактеристики : 1...

DSTE 2x Li-ion NB-3L Батерија + 1.5 Двојна Полнач за Canon IXUS I5 IXUS 700 IXUS 750 Smart Дигитална Камера

DEN 1439.52

Драг пријател : Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Федерација од Кина, мора да обезбеди целосно име и презиме и целосна адреса , така што тоа би можело да се реализира успешно, ако не, и без разлика на големината на пакет ќе се врати, се надевам дека ќе можат да го разберат, ви благодариме.Овој објект се Вклучени : 2x DSTE Бренд Нова Батерија NB3 L1x DSTE Бренд Двојна Батерија Полнач1x НИ Полнач1x Полнач за во АвтомобилБатеријата е Вовед : Батерија Тип : Литиум БатеријаЦелосна Декодираната Верзија : исто употреба како вашата оригинална батеријаИзлезен Напон : DC 4.2 V(Макс);DC 3.6 V(Значи)Капацитет : 5.9 Wh / 1600 m AhТемпературата на работа : од 0 до 40 СтепенГаранција : 1 ГодинаПолначот е Вовед : Модел : DCLCDАТекст : AC100 V240 V 50 / 60 Hz 1500m A(max)DC1224 V 2000m A(мин)Излезен Напон : DC 4.2 V / 4.35 V / V 8.4Излезна Струја4.2 V / 4.35 V L500m A x1 500m A x2 H 800m A x1 x2 800m A8.4 V / 8.7 V L1000m A x1 500m A x2 H 1500m A x1 x2 800m AUSB Излез : 5 V2100m AПолначот Карактеристики : 1...

Anmas моќ нови пристигнување 3 ЕЕЗ Ni-Cd 4/5 SubC Под C батерија Полнење на Батеријата 1.2 V 1800mAh со црвена Табот 3.3 cm x 2,2 см

438.24 -25 % DEN 329.00

3 ЕЕЗ сетнајниска цена100% Сосема Нов и висок квалитетКапацитет : 1800m AhНапон : 1.2 VХемија : NiCdДимензија : 4 / 5 Под Вголемина : 3.3 cm x 2,2 смрезултатите од тестот се за повикување само, на тестот, резултатите ќе преовладува...

NP-BG1 НП BG1 NPBG1 NP-FG1 Камера Батеријата ЗА SONY DSC WX10 W290 W300 W210 W200 HX30 HX7 HX9 W120 W130 H55 H50 H70 W270 W30 W35

408.00 -6 % DEN 384.00

questa voce Comprende : ZHENFA Batteria NPBG1 x 1 batteria ди Introduzione : Tipo ди batteria : Batteria Ал Litio Ricaricabile Versione completa Decodificato : Самостојна lo stesso uso дојде ла batteria originale Tensione ди uscita : DC 4.2 V (Макс); DC 3.6 V (Медиуми) capacità : 1200 m Ah peso netto : 32.2 g compatibile Fotocamera / Videocamera Modelli : PERSONY : DSCW30 DSCW30 L DSCW30 S DSCW30 W DSCW35 DSCW40 DSCW50 DSCW50 B DSCW50 S DSCW55 DSCW55 / Б DSCW55 / LDSCW55 / P DSCW70 DSCW70 B DSCW70 S DSCW80 DSCW80 / Б DSCW80 / P DSCW80 / W DSCW80 S DSCW85 DSCW90 DSCW90 / Б DSCW90 S DSCW100 DSCW100 B DSCW100 S DSCW110 DSCW120 DSCW115 DSCW125 DSCW130 DSCW150 DSCW170 DSCW200 DSCW210 DSCW220 DSCW230 DSCW240 DSCW270 DSCW290 DSCN1 DSCN2 DSCT20 DSCT20 / W DSCT25 DSCT100 DSCT100 / Б DSCT100 / R DSCT100 S DSCH30 DSCWX1 DSCWX10 DSCHX10 DSCHX30 DSCHX7 DSCHX5 C DSCHX20 DSCH3 / Б DSCH7 DSCH7 / Б DSCH9 DSCH9 / Б DSCH10 DSCH50 DSCH90 N1 N2 T20 T100 H3 H7 H9 H10 H20 H50 H70 W30 W35 W50 W55 W70 W80 W90 W100 W120 W130 W150 W170 W200 W210 W220 W230 W270 W290 W300 WX1 HX5 C HX5 V WX10 HX7 HX9 HX30 HX20 HX10 H901...

2 парчиња [SD] 3.7 V,600mAH,[404040] Полимер литиум јонска / Li-ion батерија за ИГРАЧКА,МОЌ БАНКА,GPS,mp3,mp4,мобилен телефон,говорникот

431.52 -7 % DEN 401.00

Карактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вградената заштита коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето 4> Големина : 4 mm (H)*40 mm (W)*40 mm (L) 5 > Оценка : DC 3.7 V 600 m AhМодел : 404040Капацитет : 600 MAHНапон : 3.7 VДимензии : Должина 40 MM 40 MM ширина дебелина 4 MM

DSTE 2x Li-ion ФОЛКСВАГЕН -VBD29 Батеријата + 1.5 Двојна Полнач за PANASONIC AJ-PX298MC HDC-MDH2GK Smart Дигитална Камера

DEN 2015.52

Драг пријател : Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Федерација од Кина, мора да обезбеди целосно име и презиме и целосна адреса , така што тоа би можело да се реализира успешно, ако не, и без разлика на големината на пакет ќе се врати, се надевам дека ќе можат да го разберат, ви благодариме.Овој објект се Вклучени : 2x DSTE Бренд Нова Батерија "ФОЛКСВАГЕН" VBD291x DSTE Бренд Двојна Батерија Полнач1x НИ Полнач1x Полнач за во АвтомобилБатеријата е Вовед : Батерија Тип : Литиум БатеријаЦелосна Декодираната Верзија : исто употреба како вашата оригинална батеријаИзлезен Напон : DC 8.4 V(Макс);DC 7.2 V(Значи)Капацитет : 20.9 Wh / 2900 m AhТемпературата на работа : од 0 до 40 СтепенГаранција : 1 ГодинаПолначот е Вовед : Модел : DCLCDАТекст : AC100 V240 V 50 / 60 Hz 1500m A(max)DC1224 V 2000m A(мин)Излезен Напон : DC 4.2 V / 4.35 V / V 8.4Излезна Струја4.2 V / 4.35 V L500m A x1 500m A x2 H 800m A x1 x2 800m A8.4 V / 8.7 V L1000m A x1 500m A x2 H 1500m A x1 x2 800m AUSB Излез : 5 V2100m AПолначот Карактеристики : 1...

2 парчиња/многу 7.4 V 1.1 Ах NB2L NB-2LH Заменливи Батеријата за Canon G9 Бунтовнички XTi Г-7 ХВ-јас zr 20-850 S30 ХВ-40 350D 400D Г-7 G9 S30 S40 z1

650.40 -10 % DEN 586.00

NB2 L Замена на БАТЕРИЈАТА за Canon Камерите 7.4 V 1100m Ah / Liion Компатибилен Камера Модели : За Canon G9 Бунтовнички XTi Г7 Бунтовнички XT ХВјас zr 20850 S30 ХВ40 S330 s50 на унодц ХВ10 ZR100 јас zr830 јас zr700 Дигитални Камери Карактеристики : 1...

1pcs/многу Бесплатен превозот Двојна убав 3.7 V литиум полимер батерија 553444 950mah MP3 MP4 MP5 мали играчки

335.52 -22 % DEN 262.00

Модел : 553444Димензии : Должина 44 MM 34 MM дебели 5.5 ММ широкКапацитет : 950m AhНапон : 3 .7 VПолнење напон : 4.2 VПрирода : MP3 MP4 MP5 GPS навигација , Bluetooth слушалки, мали стерео , мали играчки , безбедност на производи , pda уредите , екниги , снимач на глас , мобилни моќ , светло аудио.3.7 V и 7,2 V фабрика директни литиум полимер батерија, може да се прилагоди серија ...

DSTE Li-ion DMW-BLH7 Батеријата + 1.5 Двојна Апарат за полнење за на Panasonic Lumix DMC-GM1 DMC-GM1K Smart Дигитална Камера

DEN 1391.52

Драг пријател : Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Федерација од Кина, мора да обезбеди целосно име и презиме и целосна адреса , така што тоа би можело да се реализира успешно, ако не, и без разлика на големината на пакет ќе се врати, се надевам дека ќе можат да го разберат, ви благодариме.Овој објект се Вклучени : 1x DSTE Бренд Нова Батерија DMWBLH7 E1x DSTE Бренд Двојна Батерија Полнач1x НИ Полнач1x Полнач за во АвтомобилБатеријата е Вовед : Батерија Тип : Литиум БатеријаЦелосна Декодираната Верзија : исто употреба како вашата оригинална батеријаИзлезен Напон : DC 8.4 V(Макс);DC 7.2 V(Значи)Капацитет : 7.2 Wh / 1000 m AhТемпературата на работа : од 0 до 40 СтепенГаранција : 1 ГодинаПолначот е Вовед : Модел : DCLCDАТекст : AC100 V240 V 50 / 60 Hz 1500m A(max)DC1224 V 2000m A(мин)Излезен Напон : DC 4.2 V / 4.35 V / V 8.4Излезна Струја4.2 V / 4.35 V L500m A x1 500m A x2 H 800m A x1 x2 800m A8.4 V / 8.7 V L1000m A x1 500m A x2 H 1500m A x1 x2 800m AUSB Излез : 5 V2100m AПолначот Карактеристики : 1...

1Pcs 1000mAh NP-BN1 НП BN1 NPBN1 Камера Батеријата Пакет за Sony TX9 WX100 TX5 WX5C W620 W630 W670 TX100 NP-BN1 Батеријата

369.60 -29 % DEN 263.00

1 Pcs 1000m Ah NPBN1 НП BN1 NPBN1 Камера Батеријата Пакет за Sony TX9 WX100 TX5 WX5 C W620 W630 W670 TX100 NPBN1 БатеријатаГлавната Тема : * Премиум Литиум јонска клетки Нова Батерија на Пакет * Висока Густина на Енергија, Екстра Долг Живот, Меморија за Слободни * Дополнителна Енергија, Повеќе Снимки за Вашиот Камери * Безбеден и сигурен, совршен за користење на патување и активности на отворено Спецификација : Батерија Тип : Liion Компатибилен со модели : За Sony TX9 WX100 TX5 WX5 C W620 W630 W670 TX100 Батеријата Модел : NPBN1 Напон : 3.7 V Капацитет : 1000m Ah Пакет се Вклучени : 1 xNPBN1 батеријата

Литар енергија на батеријата 1pcs/многу 305060 Акумулаторот 3.7 V 1200mAh Литиум Полимер

DEN 383.52

Здраво, ние сме сите батерии имаат обичај големина,ако треба да се прилагодите на големината на вашата батерија,контактирајте со нас, ние може да го прилагодите според вашите барања...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.