• Ново
Нови Сончевата Светлина Батерии ! 4 ПАРЧИЊА сет ААА 600mAh За Градина Lights-Жолта

Нови Сончевата Светлина Батерии ! 4 ПАРЧИЊА сет ААА 600mAh За Градина Lights-Жолта

Оценка на клиентот:
DEN 280.80
DEN 239.00 -15 %

Износ
Залиха


Новата висока технологија сончевата светлина батерии!
Русија и САД топла
4 ПАРЧИЊА сет
Батерија тип : Ну-МЗ
Големина : AAA
Напон : 1.2 V
Капацитет : 600m Ah
Pls Забелешки :
Ние треба целосно име и презиме да се испрати во Русија ,инаку тешко е да се добие на стоки од руската Обичаи .
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија,TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 50 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Нашата цел е задоволството на клиентите!
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Карактеристики

Батерија:
Yes
боја:
Жолта
Пакет:
Yes
Бренд Име:
Anmas Моќ
Број На Модел На:
ААА
Тип:
Стандардна Батерија
Употреба:
Сончевата Светлина Батеријата

Производи во категоријата

Кабел 3,5 mm Приклучок За Пионер Ip Автобус Ipod Psp (Црна)

DEN 185.76

12510 Препорачувам За Црна Боја Должина : 1 мт Црна БојаДолжина : 1 мтАдаптер кабел за да поврзете надворешен audio source (3.5 mm) за да IP Пионер стерео во автомобил преку CD промени АВТОБУСМатеријал : пластика + ПВЦНови и никогаш не се користат воПакет Содржина : 1 x КабелAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

Scud Bluetooth слушалки батеријата 3.7 V литиум полимер батерии 501225 универзална микро уреди

955.20 -27 % DEN 697.00

Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1...

DSTE 2x Li-ion ФОЛКСВАГЕН -VBD29 Батеријата + 1.5 Двојна Полнач за PANASONIC AJ-PX298MC HDC-MDH2GK Smart Дигитална Камера

DEN 2015.52

Драг пријател : Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Федерација од Кина, мора да обезбеди целосно име и презиме и целосна адреса , така што тоа би можело да се реализира успешно, ако не, и без разлика на големината на пакет ќе се врати, се надевам дека ќе можат да го разберат, ви благодариме.Овој објект се Вклучени : 2x DSTE Бренд Нова Батерија "ФОЛКСВАГЕН" VBD291x DSTE Бренд Двојна Батерија Полнач1x НИ Полнач1x Полнач за во АвтомобилБатеријата е Вовед : Батерија Тип : Литиум БатеријаЦелосна Декодираната Верзија : исто употреба како вашата оригинална батеријаИзлезен Напон : DC 8.4 V(Макс);DC 7.2 V(Значи)Капацитет : 20.9 Wh / 2900 m AhТемпературата на работа : од 0 до 40 СтепенГаранција : 1 ГодинаПолначот е Вовед : Модел : DCLCDАТекст : AC100 V240 V 50 / 60 Hz 1500m A(max)DC1224 V 2000m A(мин)Излезен Напон : DC 4.2 V / 4.35 V / V 8.4Излезна Струја4.2 V / 4.35 V L500m A x1 500m A x2 H 800m A x1 x2 800m A8.4 V / 8.7 V L1000m A x1 500m A x2 H 1500m A x1 x2 800m AUSB Излез : 5 V2100m AПолначот Карактеристики : 1...

4 Парчиња DuraPro NB-10L NB 10L NB10L Батеријата + 1 Buc USB Двојна Полнач за Canon G1X G15 G16 SX40HS SX50HS SX60HS SX40 SX50 SX60 ХС

1242.72 -9 % DEN 1131.00

4 Парчиња Dura Pro NB10 L NB 10 L NB10 L Батеријата + 1 Buc USB Двојна Полнач за Canon G1 X G15 G16 SX40 HS SX50 HS SX60 HS SX40 SX50 SX60 ХС NB10 L Замена на БАТЕРИЈАТА за CANON Камерите 7.4 V 1300m Ah / LiionКарактеристики : 1...

DSTE Li-ion NB-9L Батеријата + 1.5 Двојна Полнач за Canon IXUS 1000HS IXY 50-ТИТЕ POWERSHOT N2 SD4500 Е Smart Дигитална Камера

DEN 1295.52

Драг пријател : Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Федерација од Кина, мора да обезбеди целосно име и презиме и целосна адреса , така што тоа би можело да се реализира успешно, ако не, и без разлика на големината на пакет ќе се врати, се надевам дека ќе можат да го разберат, ви благодариме.Овој објект се Вклучени : 1x DSTE Бренд Нова Батерија NB9 L1x DSTE Бренд Двојна Батерија Полнач1x НИ Полнач1x Полнач за во АвтомобилБатеријата е Вовед : Батерија Тип : Литиум БатеријаЦелосна Декодираната Верзија : исто употреба како вашата оригинална батеријаИзлезен Напон : DC 4.2 V(Макс);DC 3.6 V(Значи)Капацитет : 4.8 Wh / 1300 m AhТемпературата на работа : од 0 до 40 СтепенГаранција : 1 ГодинаПолначот е Вовед : Модел : DCLCDАТекст : AC100 V240 V 50 / 60 Hz 1500m A(max)DC1224 V 2000m A(мин)Излезен Напон : DC 4.2 V / 4.35 V / V 8.4Излезна Струја4.2 V / 4.35 V L500m A x1 500m A x2 H 800m A x1 x2 800m A8.4 V / 8.7 V L1000m A x1 500m A x2 H 1500m A x1 x2 800m AUSB Излез : 5 V2100m AПолначот Карактеристики : 1...

3.7 V 150mAh 401235 Литиум Полимер Li-Po li ion Батерија на клетките За Mp3 MP4 MP5 GPS PSP мобилни bluetooth

313.44 -23 % DEN 241.00

ДОЛАРИ 5.20 29.50 ДОЛАРИ 19.50 Карактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вградената заштита коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето 4> Големина : 4 mm (H)*12 mm (W)*35 mm (L) 5 > Оценка : DC 3.7 V 150 m AhМодел : 401235Капацитет : 150 MAHНапон : 3.7 VДимензии : Должина 35 MM 12 MM ширина дебелина 4 MM

DSTE 2x Li-ion NB-3L Батерија + 1.5 Двојна Полнач за Canon IXUS I5 IXUS 700 IXUS 750 Smart Дигитална Камера

DEN 1439.52

Драг пријател : Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Федерација од Кина, мора да обезбеди целосно име и презиме и целосна адреса , така што тоа би можело да се реализира успешно, ако не, и без разлика на големината на пакет ќе се врати, се надевам дека ќе можат да го разберат, ви благодариме.Овој објект се Вклучени : 2x DSTE Бренд Нова Батерија NB3 L1x DSTE Бренд Двојна Батерија Полнач1x НИ Полнач1x Полнач за во АвтомобилБатеријата е Вовед : Батерија Тип : Литиум БатеријаЦелосна Декодираната Верзија : исто употреба како вашата оригинална батеријаИзлезен Напон : DC 4.2 V(Макс);DC 3.6 V(Значи)Капацитет : 5.9 Wh / 1600 m AhТемпературата на работа : од 0 до 40 СтепенГаранција : 1 ГодинаПолначот е Вовед : Модел : DCLCDАТекст : AC100 V240 V 50 / 60 Hz 1500m A(max)DC1224 V 2000m A(мин)Излезен Напон : DC 4.2 V / 4.35 V / V 8.4Излезна Струја4.2 V / 4.35 V L500m A x1 500m A x2 H 800m A x1 x2 800m A8.4 V / 8.7 V L1000m A x1 500m A x2 H 1500m A x1 x2 800m AUSB Излез : 5 V2100m AПолначот Карактеристики : 1...

900mAh CGA-S006 CGR CGA S006E S006 S006A DMW-BMA7 DMW BMA7 Батеријата за Panasonic DMC FZ7 FZ8 FZ18 FZ28 FZ30 FZ35 FZ38 FZ50 SLR

953.28 -10 % DEN 858.00

CGAS006 / DMWBMA7 Замена на БАТЕРИЈАТА за Panasonic Камери 7.2 V 900m Ah / LiionКомпатибилен Камера Модели : За Panasonic Lumix DMCFZ7 DMCFZ8 DMCFZ18 DMCFZ28 DMCFZ30 DMCFZ35 DMCFZ38 DMCFZ50Карактеристики : 1...

Висок Капацитет 7.2 V 7800mAh NP-F970 NP-F960 декодираната Камера Батеријата за Sony NP-F960 NP-F970 Батеријата НП F970 НП F960 Бесплатен Превозот

1096.32 -31 % DEN 756.00

Висок Капацитет 7.2 V 7800m Ah NPF970 NPF960 Камера Liion Батерија за Sony NPF960 NPF970 Батеријата НП F970 НП F960 Бесплатен Превозот Главната Тема : * Премиум Литиум јонска клетки Нова Батерија на Пакет * Висока Густина на Енергија, Екстра Долг Живот, Меморија за Слободни * Дополнителна Енергија, Повеќе Снимки за Вашиот Камери * Безбеден и сигурен, совршен за користење на патување и активности на отворено Спецификација : Батерија Тип : Liion Компатибилен со модели : За Sony NPF960 NPF970 Батеријата Модел : NPF960 NPF970 Напон : 7.2 V Капацитет : 7800m Ah Пакет се Вклучени : 1 xNPF960 NPF970 батеријата

2 Парчиња DuraPro NB-10L NB 10L NB10L Батеријата + 1 Buc USB Двојна Полнач за Canon G1X G15 G16 SX40HS SX50HS SX60HS SX40 SX50 SX60 ХС

1050.72 -20 % DEN 840.00

2 Парчиња Dura Pro NB10 L NB 10 L NB10 L Батеријата + 1 Buc USB Двојна Полнач за Canon G1 X G15 G16 SX40 HS SX50 HS SX60 HS SX40 SX50 SX60 ХС NB10 L Замена на БАТЕРИЈАТА за CANON Камерите 7.4 V 1300m Ah / LiionКарактеристики : 1...

SAMSUNG Оригинални Замена на Батеријата ИО-BC115BBC За Samsung ГАЛАКСИ К Зум СМ-C1116 C1115 C1158 Автентична Батерија ИО-BC115BBE

541.44 -10 % DEN 487.00

Батеријата Бренд : SamsungБатерија Тип : ИОBC115 BBE / EBBC115 BBCКапацитетот на батеријата : 2430m AhНапон лимит : 4.35 VКомпатибилен со : Samsung GALAXY К Зум СМC1116 C1115 C1158Батеријата Земја на Потекло : КинаПакување спецификација : најголемиот дел пакетВажно : Новите Литиум Јон батерии мора да биде ЦЕЛОСНО НАПОЛНЕТА и ЦЕЛОСНО ИСПРАЗНЕТА 2 до 3 пати, пред да бидат ЦЕЛОСНО УСЛОВЕНИ...

Мини DVR, батерија 3.7 V, литиум полимер батерија, 302030 MP3 Bluetooth картичка, говорникот Батерија Li-ion Ќелија

816.00 -26 % DEN 604.00

Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1...

Tectra 4pcs NB-6L NB 6L Камера батеријата за Canon Моќ-shot Камера SX520 ХС SX530 SX600 SX610 SX700 SX710 IXUS 85 95 200 210 105

911.52 -11 % DEN 811.00

Tectra 4pcs NB6 L NB 6 L Камера батеријата за Canon Стр owershot Камера SX520 ХСSX530 SX600 SX610 SX700 SX710 IXNB6 L 3.7 V / 1300m Ah За Canon Камерите​Батеријата Карактеристики : 1...

1pcs/многу Бесплатен превозот Двојна убав 3.7 V литиум полимер батерија 553444 950mah MP3 MP4 MP5 мали играчки

335.52 -22 % DEN 262.00

Модел : 553444Димензии : Должина 44 MM 34 MM дебели 5.5 ММ широкКапацитет : 950m AhНапон : 3 .7 VПолнење напон : 4.2 VПрирода : MP3 MP4 MP5 GPS навигација , Bluetooth слушалки, мали стерео , мали играчки , безбедност на производи , pda уредите , екниги , снимач на глас , мобилни моќ , светло аудио.3.7 V и 7,2 V фабрика директни литиум полимер батерија, може да се прилагоди серија ...

PROBTY 2 x NP-F550 NPF570 Батеријата + Полнач За Sony MVC-FD51 FD7 FD71 FD73 FD73K FD75 FD81 FD83K GV-D200 D800 CCD-SC55 TR818

1847.52 -23 % DEN 1423.00

Опис На Производот Карактеристики : 1 Премиум Литиум јонска клетки Нова Батерија Pack 2 Висока Густина На Енергија, Екстра Долг Живот, Меморија Слободен 3...

10pcs [SD] 3.7 V,150mAH,[402025] Полимер литиум јонска / Li-ion батерија за ИГРАЧКА,МОЌ БАНКА,GPS,mp3,mp4,мобилен телефон,говорникот

DEN 938.40

Карактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вградената заштита коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето 4> Големина : 4 mm (H)*20 mm (W)*25 mm (L) 5 > Оценка : DC 3.7 V 150 m AhМодел : 402025Капацитет : 150 MAHНапон : 3.7 VДимензии : Должина 25 MM 20 MM ширина дебелина 4 MM

1pc 1200mAh NB-5L NB 5L Батеријата За Canon SX200is SX210IS SX220HS SX230HS CB-2LXE Моќ Шут S100 S110 SD950 SD970 SD990 bateria

293.76 -24 % DEN 223.00

1pc 1200m Ah NB5 L NB 5 L Батеријата За Canon SX200is SX210 IS SX220 HS SX230 HS CB2 LXE Моќ Шут S100 S110 SD950 SD970 SD990 bateriaГлавната Тема : * Премиум Литиум јонска клетки Нова Батерија на Пакет * Висока Густина на Енергија, Екстра Долг Живот, Меморија за Слободни * Дополнителна Енергија, Повеќе Снимки за Вашиот Камери * Безбеден и сигурен, совршен за користење на патување и активности на отворено Спецификација : Батерија Тип : Liion Компатибилен со модели : За Canon SX200is SX210 IS SX220 HS SX230 HS CB2 LXE S100 S110 SD950 SD970 SD990 Модел : NB5 L Напон : 3.7 V Капацитет : 1200m Ah Пакет се Вклучени : 1 x NB5 L батеријата

2017 Anmas моќ !9 КОМПЈУТЕРИ сет Под C SC батеријата 1.2 V 1300mAh Ni-Cd NiCd Батерија 4.25 CM*2,2 СМ -Бела Боја

793.92 -20 % DEN 635.00

најниска цена во сите aliexpress9 КОМПЈУТЕРИ СЕТ100% Сосема Нов и Висок квалитетНапон : 1.2 Vголемина : 4.25 CM*2,2 СМХемија : NICDКапацитет : 1300mahБоја : Бела1 пакет вклучува 9 компјутери2 Сите се со следење на број,можете да ги пратите на вашиот парцела во секое време ви се допаѓа;3 ние ќе ја испрати токму бројот што го наредил,никогаш не кратко испорака;4 Било quesitons,се чувствуваат слободни да побарате од мене!

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.