• Ново
Топла продаде соларна батерија! 18 КОМПЈУТЕРИ ААА Сончевата Светлина Батерии Батерија 1.2 V 600mAh за Градина Lights-Зелена

Топла продаде соларна батерија! 18 КОМПЈУТЕРИ ААА Сончевата Светлина Батерии Батерија 1.2 V 600mAh за Градина Lights-Зелена

Оценка на клиентот:
DEN 787.20
DEN 590.00 -25 %

Износ
Залиха


Најниска цена во сите aliexpress
Русија и САД топла
18 КОМПЈУТЕРИ сет
Батерија тип : Ну-МЗ
Големина : AAA
Напон : 1.2 V
Капацитет : 600m Ah
Боја : Зелена
Pls Забелешки :
Ние треба целосно име и презиме да се испрати во Русија ,инаку тешко е да се добие на стоки од руската Обичаи .
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија,TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 50 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Нашата цел е задоволството на клиентите!
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Карактеристики

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Бренд Име:
Anmas Моќ
боја:
Зелена
Број На Модел На:
ААА
Тип:
Стандардна Батерија
Употреба:
Сончевата Светлина Батеријата

Производи во категоријата

DSTE Li-ion NP-BY1 Батеријата + 1.5 Двојна USB Батеријата е Полнач за Sony HDR-AZ1 AZ1VR AZ1VB AZ1VW Камера

DEN 1295.52

Драг пријател : Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Федерација од Кина, мора да обезбеди целосно име и презиме и целосна адреса , така што тоа би можело да се реализира успешно, ако не, и без разлика на големината на пакет ќе се врати, се надевам дека ќе можат да го разберат, ви благодариме.Овој објект се Вклучени : 1x DSTE Бренд Нова Батерија NPBY11x DSTE Бренд Двојна Батерија Полнач1x НИ Полнач1x Полнач за во АвтомобилБатеријата е Вовед : Батерија Тип : Литиум БатеријаЦелосна Декодираната Верзија : исто употреба како вашата оригинална батеријаИзлезен Напон : DC 4.2 V(Макс);DC 3.6 V(Значи)Капацитет : 3.0 Wh / 800 m AhТемпературата на работа : од 0 до 40 СтепенГаранција : 1 ГодинаПолначот е Вовед : Модел : DCLCDАТекст : AC 100 V240 V 50 / 60 Hz 1500m A(max)DC 1224 V 2000m A(мин)Излезен Напон : DC 4.2 V / 4.35 V / V 8.4Излезна Струја4.2 V / 4.35 V L 500m A x1 500m A x2 H 800m A x1 x2 800m A8.4 V / 8.7 V L 1000m A x1 500m A x2 H 1500m A x1 x2 800m AUSB Излез : 5 V2100m AПолначот Карактеристики : 1...

Руската продавачот !20 КОМПЈУТЕРИ сет Под C SC батеријата 1.2 V 1300mAh Ni-Cd NiCd Батерија 4.25 CM*2,2 СМ -Зелена Боја

1439.52 -20 % DEN 1152.00

Нови пристигнувањенајниска цена во сите aliexpress20 КОМПЈУТЕРИ СЕТ100% Сосема Нов и Висок квалитетНапон : 1.2 Vголемина : 4.25 CM*2,2 СМХемија : NICDКапацитет : 1300mahБоја : GeenПостојат 2 превозот методи за избор : Пакет директно испратени од нашите руски склад, кој ќе пристигне на вашата адреса во рок од 7 дена;Б Пакетот се испраќа од нашите Кинески склад, кој ќе пристигне на вашата адреса за 40 дена.Answer : ___________________________ Note : 1 пакет вклучува 20 компјутери2 Сите се со следење на број,можете да ги пратите на вашиот парцела во секое време ви се допаѓа;3 ние ќе ја испрати токму бројот што го наредил,никогаш не кратко испорака;4 Било quesitons,се чувствуваат слободни да побарате од мене!

3 Еез DuraPro NB-10L NB 10L NB10L Батеријата + 1 Buc USB Двојна Полнач за Canon G1X G15 G16 SX40HS SX50HS SX60HS SX40 SX50 SX60 ХС

1146.72 -9 % DEN 1044.00

3 Еез Dura Pro NB10 L NB 10 L NB10 L Батеријата + 1 Buc USB Двојна Полнач за Canon G1 X G15 G16 SX40 HS SX50 HS SX60 HS SX40 SX50 SX60 ХС NB10 L Замена на БАТЕРИЈАТА за CANON Камерите 7.4 V 1300m Ah / LiionКарактеристики : 1...

SAMSUNG Оригинални Замена на Батеријата ИО-BC115BBC За Samsung ГАЛАКСИ К Зум СМ-C1116 C1115 C1158 Автентична Батерија ИО-BC115BBE

541.44 -10 % DEN 487.00

Батеријата Бренд : SamsungБатерија Тип : ИОBC115 BBE / EBBC115 BBCКапацитетот на батеријата : 2430m AhНапон лимит : 4.35 VКомпатибилен со : Samsung GALAXY К Зум СМC1116 C1115 C1158Батеријата Земја на Потекло : КинаПакување спецификација : најголемиот дел пакетВажно : Новите Литиум Јон батерии мора да биде ЦЕЛОСНО НАПОЛНЕТА и ЦЕЛОСНО ИСПРАЗНЕТА 2 до 3 пати, пред да бидат ЦЕЛОСНО УСЛОВЕНИ...

PROBTY 2 x NP-F550 NPF570 Батеријата + Полнач За Sony MVC-FD51 FD7 FD71 FD73 FD73K FD75 FD81 FD83K GV-D200 D800 CCD-SC55 TR818

1847.52 -23 % DEN 1423.00

Опис На Производот Карактеристики : 1 Премиум Литиум јонска клетки Нова Батерија Pack 2 Висока Густина На Енергија, Екстра Долг Живот, Меморија Слободен 3...

DSTE Li-ion NB-9L Батеријата + 1.5 Двојна Полнач за Canon IXUS 1000HS IXY 50-ТИТЕ POWERSHOT N2 SD4500 Е Smart Дигитална Камера

DEN 1295.52

Драг пријател : Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Федерација од Кина, мора да обезбеди целосно име и презиме и целосна адреса , така што тоа би можело да се реализира успешно, ако не, и без разлика на големината на пакет ќе се врати, се надевам дека ќе можат да го разберат, ви благодариме.Овој објект се Вклучени : 1x DSTE Бренд Нова Батерија NB9 L1x DSTE Бренд Двојна Батерија Полнач1x НИ Полнач1x Полнач за во АвтомобилБатеријата е Вовед : Батерија Тип : Литиум БатеријаЦелосна Декодираната Верзија : исто употреба како вашата оригинална батеријаИзлезен Напон : DC 4.2 V(Макс);DC 3.6 V(Значи)Капацитет : 4.8 Wh / 1300 m AhТемпературата на работа : од 0 до 40 СтепенГаранција : 1 ГодинаПолначот е Вовед : Модел : DCLCDАТекст : AC100 V240 V 50 / 60 Hz 1500m A(max)DC1224 V 2000m A(мин)Излезен Напон : DC 4.2 V / 4.35 V / V 8.4Излезна Струја4.2 V / 4.35 V L500m A x1 500m A x2 H 800m A x1 x2 800m A8.4 V / 8.7 V L1000m A x1 500m A x2 H 1500m A x1 x2 800m AUSB Излез : 5 V2100m AПолначот Карактеристики : 1...

Руската продавачот !Новата висока технологија сончевата светлина батерија 24 КОМПЈУТЕРИ ААА Градина Светла Соларни Батерии Батерија 600mAh

919.20 -20 % DEN 735.00

Најниска цена во сите aliexpressРусија и САД топла24 КОМПЈУТЕРИ сетБатерија тип : НуМЗГолемина : AAAНапон : 1.2 VКапацитет : 600m AhПостојат 2 превозот методи за избор : Пакет директно испратени од нашите руски склад, кој ќе пристигне на вашата адреса во рок од 721 дена;Б Пакетот се испраќа од нашите Кинески склад, кој ќе пристигне на вашата адреса за 40 дена.Answer : ___________________________ Note : 1 пакет вклучува 24 компјутери2 Сите се со следење на број,можете да ги пратите на вашиот парцела во секое време ви се допаѓа;3 ние ќе ја испрати токму бројот што го наредил,никогаш не кратко испорака;4 Било quesitons,се чувствуваат слободни да побарате од мене!

NP-BG1 НП BG1 NPBG1 NP-FG1 Камера Батеријата ЗА SONY DSC WX10 W290 W300 W210 W200 HX30 HX7 HX9 W120 W130 H55 H50 H70 W270 W30 W35

408.00 -6 % DEN 384.00

questa voce Comprende : ZHENFA Batteria NPBG1 x 1 batteria ди Introduzione : Tipo ди batteria : Batteria Ал Litio Ricaricabile Versione completa Decodificato : Самостојна lo stesso uso дојде ла batteria originale Tensione ди uscita : DC 4.2 V (Макс); DC 3.6 V (Медиуми) capacità : 1200 m Ah peso netto : 32.2 g compatibile Fotocamera / Videocamera Modelli : PERSONY : DSCW30 DSCW30 L DSCW30 S DSCW30 W DSCW35 DSCW40 DSCW50 DSCW50 B DSCW50 S DSCW55 DSCW55 / Б DSCW55 / LDSCW55 / P DSCW70 DSCW70 B DSCW70 S DSCW80 DSCW80 / Б DSCW80 / P DSCW80 / W DSCW80 S DSCW85 DSCW90 DSCW90 / Б DSCW90 S DSCW100 DSCW100 B DSCW100 S DSCW110 DSCW120 DSCW115 DSCW125 DSCW130 DSCW150 DSCW170 DSCW200 DSCW210 DSCW220 DSCW230 DSCW240 DSCW270 DSCW290 DSCN1 DSCN2 DSCT20 DSCT20 / W DSCT25 DSCT100 DSCT100 / Б DSCT100 / R DSCT100 S DSCH30 DSCWX1 DSCWX10 DSCHX10 DSCHX30 DSCHX7 DSCHX5 C DSCHX20 DSCH3 / Б DSCH7 DSCH7 / Б DSCH9 DSCH9 / Б DSCH10 DSCH50 DSCH90 N1 N2 T20 T100 H3 H7 H9 H10 H20 H50 H70 W30 W35 W50 W55 W70 W80 W90 W100 W120 W130 W150 W170 W200 W210 W220 W230 W270 W290 W300 WX1 HX5 C HX5 V WX10 HX7 HX9 HX30 HX20 HX10 H901...

Нови Сончевата Светлина Батерии ! 4 ПАРЧИЊА сет ААА 600mAh За Градина Lights-Жолта

280.80 -15 % DEN 239.00

Новата висока технологија сончевата светлина батерии!Русија и САД топла4 ПАРЧИЊА сетБатерија тип : НуМЗГолемина : AAAНапон : 1.2 VКапацитет : 600m AhPls Забелешки : Ние треба целосно име и презиме да се испрати во Русија ,инаку тешко е да се добие на стоки од руската Обичаи .1...

DSTE 2 ПАРЧИЊА EN-EL24 Батерија за NIKON 1 J5 Камера

DEN 671.52

Драг пријател : Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Федерација од Кина, мора да обезбеди целосно име и презиме и целосна адреса , така што тоа би можело да се реализира успешно, ако не, и без разлика на големината на пакет ќе се врати, се надевам дека ќе можат да го разберат, ви благодариме.Овој објект се Вклучени : 2x DSTE Бренд Нова Батерија ENEL24Батеријата е Вовед : Батерија Тип : Литиум БатеријаЦелосна Декодираната Верзија : исто употреба како вашата оригинална батеријаИзлезен Напон : DC 8.4 V(Макс);DC 7.2 V(Значи)Капацитет : 7.6 Wh / 1050 m AhТемпературата на работа : од 0 до 40 СтепенГаранција : 1 ГодинаКомпатибилен Камера / Видео Камера Модели : ЗА : NIKON 1 J5Превозот Опис Објектот ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по целосната уплата...

Tectra 4pcs NB-6L NB-6LH Камера Батеријата + USB Двојна Полнач за Canon IXUS 310 SX275 SX280 SX510 200 105 210 300 S90 S95

1151.52 -20 % DEN 921.00

Tectra 4pcs NB6 L NB6 LH Камера Батеријата + USB Полначот Dualза Canon IXSX275 SX280 SX510 200 105 210 300 S90 S95NB6 L 3.7 V 1300m Ah / Liion Батерија за Canon КамеритеКомпатибилен Канон Камера Модели : Canon Powershot ELPH 500 ХС, 500 HS, Канон 500 ХС, ELPH 500 Canon Powershot SD770 Е, SD770 IS, SD770 Е, Канон SD770 Е Canon Powershot SD980 Е, SD980 IS, SD980 Е, Канон SD980 Е Canon Powershot SD1200 Е, SD1200 IS, SD1200 Е, Канон SD1200 Е Canon Powershot SD1300 Е, SD1300 IS, Канон SD1300 Е, Канон SD1300 IS Canon Powershot SD3500 Е, SD3500 IS, Канон SD3500 Е, Канон SD3500 IS Canon Powershot SD4000 Е, SD4000 IS, Канон SD4000 Е, Канон SD4000 IS Canon Powershot D10, Канон D10 Е, Canon Г 10, Канон D10 Canon Powershot D20, Канон D20, Канон D 20 Canon Powershot D30, Канон D30 Canon Powershot S90, Канон S90 Е, Power Shot S90 Canon Powershot S95,S 95 Канон, Power Shot S95 Canon Powershot S120, Канон S120, Powershot S120 Canon Powershot SX170 Е, Канон SX170 Canon Powershot SX240 ХС Canon Powershot SX260 ХС Canon Powershot SX270 ХС Canon Powershot SX280 ХС Canon Powershot SX500 Е Canon Powershot SX510 ХС, Канон SX510 Canon Powershot SX520 ХС, Канон SX520 Canon Powershot SX530 ХС, Canon SX530 Canon Powershot SX600 ХС, Канон SX600 Canon Powershot SX610 ХС, Канон SX610 Canon Powershot SX700 ХС, Канон SX700 Canon Powershot SX710 ХС, Канон SX710 Canon IXЕ, IXЕ Canon IXЕ, IXЕ Канон IXY Дигитална 25 Е Canon Дигитални IXЕ Canon Дигитални IXCanon Дигитални IXи повеќе модели.Пакет Се Вклучени : 4 x NB6 L Батерии1 x USB Полначот Dual1 x Микро Полнење КабелБатеријата Карактеристики : 1...

Бесплатен превозот 50pcs/многу 3.7 V литиум батерија 200mah 402030 042030 GPS MP3

2687.52 -27 % DEN 1962.00

Здраво, ние сме сите батерии имаат обичај големина,ако треба да се прилагодите на големината на вашата батерија,контактирајте со нас, ние може да го прилагодите според вашите барања...

2 ПАРЧИЊА NP-BG1 NP-FG1 Камера Батеријата ЗА SONY DSC H7 H10 W70 H3 W220 HX10 W170 W215 W110 T20 W50B W55 W90 WX1 W40 W210 W120 W30 W35

DEN 768.00

questa voce Comprende : ZHENFA Batteria NPBG1 x 2 ZHENFA Полначот x 1 batteria ди Introduzione : Tipo ди batteria : Batteria Ал Litio Ricaricabile Versione completa Decodificato : Самостојна lo stesso uso дојде ла batteria originale Tensione ди uscita : DC 4.2 V (Макс); DC 3.6 V (Медиуми) capacità : 6.5 Wh / 1750 m Ah peso netto : 32.2 g caricatore ди Introduzione : Влез : Микро DC 5 V Излез : наизменична СТРУЈА 4.2 / 8.4 V 400m Ah compatibile Fotocamera / Videocamera Modelli : PERSONY : DSCW30 DSCW30 L DSCW30 S DSCW30 W DSCW35 DSCW40 DSCW50 DSCW50 B DSCW50 S DSCW55 DSCW55 / Б DSCW55 / L DSCW55 / P DSCW70 DSCW70 B DSCW70 S DSCW80 DSCW80 / Б DSCW80 / P DSCW80 / W DSCW80 S DSCW85 DSCW90 DSCW90 / Б DSCW90 S DSCW100 DSCW100 B DSCW100 S DSCW110 DSCW120 DSCW115 DSCW125 DSCW130 DSCW150 DSCW170 DSCW200 DSCW210 DSCW220 DSCW230 DSCW240 DSCW270 DSCW290 DSCN1 DSCN2 DSCT20 DSCT20 / W DSCT25 DSCT100 DSCT100 / Б DSCT100 / R DSCT100 S DSCH30 DSCWX1 DSCWX10 DSCHX10 DSCHX30 DSCHX7 DSCHX5 C DSCHX20 DSCH3 / Б DSCH7 DSCH7 / Б DSCH9 DSCH9 / Б DSCH10 DSCH50 DSCH90 N1 N2 T20 T100 H3 H7 H9 H10 H20 H50 H70 W30 W35 W50 W55 W70 W80 W90 W100 W120 W130 W150 W170 W200 W210 W220 W230 W270 W290 W300 WX1 HX5 C HX5 V WX10 HX7 HX9 HX30 HX20 HX10 H901...

DSTE 2x Li-ion NB-9L батеријата + 1.5 Двојна Полнач за Canon IXUS 1000HS IXY 50-ТИТЕ POWERSHOT N2 SD4500 Е Smart Дигитална Камера

DEN 1439.52

Драг пријател : Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Федерација од Кина, мора да обезбеди целосно име и презиме и целосна адреса , така што тоа би можело да се реализира успешно, ако не, и без разлика на големината на пакет ќе се врати, се надевам дека ќе можат да го разберат, ви благодариме.Овој објект се Вклучени : 2x DSTE Бренд Нова Батерија NB9 L1x DSTE Бренд Двојна Батерија Полнач1x НИ Полнач1x Полнач за во АвтомобилБатеријата е Вовед : Батерија Тип : Литиум БатеријаЦелосна Декодираната Верзија : исто употреба како вашата оригинална батеријаИзлезен Напон : DC 4.2 V(Макс);DC 3.6 V(Значи)Капацитет : 4.8 Wh / 1300 m AhТемпературата на работа : од 0 до 40 СтепенГаранција : 1 ГодинаПолначот е Вовед : Модел : DCLCDАТекст : AC100 V240 V 50 / 60 Hz 1500m A(max)DC1224 V 2000m A(мин)Излезен Напон : DC 4.2 V / 4.35 V / V 8.4Излезна Струја4.2 V / 4.35 V L500m A x1 500m A x2 H 800m A x1 x2 800m A8.4 V / 8.7 V L1000m A x1 500m A x2 H 1500m A x1 x2 800m AUSB Излез : 5 V2100m AПолначот Карактеристики : 1...

DSTE 2 ПАРЧИЊА NB-2L14 Батерија за Canon Elura 40MC 50 60 65 70 80 85 90 FV500 20 30 100 200 DV3 DV5 DVM3 Камера

DEN 959.52

Драг пријател : Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Федерација од Кина, мора да обезбеди целосно име и презиме и целосна адреса , така што тоа би можело да се реализира успешно, ако не, и без разлика на големината на пакет ќе се врати, се надевам дека ќе можат да го разберат, ви благодариме.Овој објект се Вклучени : 2x DSTE Бренд Нова Батерија NB2 L14Батеријата е Вовед : Батерија Тип : Литиум БатеријаЦелосна Декодираната Верзија : исто употреба како вашата оригинална батеријаИзлезен Напон : DC 8.4 V(Макс);DC 7.2 V(Значи)Капацитет : 18.5 Wh / 25 00 m AhТемпературата на работа : од 0 до 40 СтепенГаранција : 1 ГодинаКомпатибилен Камера / Видео Камера Модели : ЗА Canon : Elura 40 MC 50 60 65 70 80 85 90FV500 FV20 FV30 FV100 FV200DV3 DV5 DVM3MD110 MD120 MD130 MD140 MD150 MD160MV5i MC MV6i MC MV800i MV850i MV880xiMV890 MV900 MV901 MV920 MV930 MV940MV950 MV960 MVX20i MV25i MV30i MV35iMV40i MV45i MV200ie MV250ie MV300 MV330i MV350iOptura30 / 40 / 50 / 400 / 500 / 60ZR100 ZR200 ZR300 ZR400 ZR500 ZR600 ZR700 ZR800 ZR830 ZR850Превозот Опис Објектот ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по целосната уплата...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.