• Ново
2 парчиња ААА соларна батерија Сончевата Светлина Батерии Батерија 1.2 V 600mAh За Градина Lights-бела боја

2 парчиња ААА соларна батерија Сончевата Светлина Батерии Батерија 1.2 V 600mAh За Градина Lights-бела боја

Оценка на клиентот:
DEN 221.28
DEN 188.00 -15 %

Износ
Залиха


нови пристигнување соларни AAA батерија
2 ПАРЧИЊА сет
Батерија тип : Ну-МЗ
Големина : AAA
Напон : 1.2 V
Капацитет : 600m Ah
Боја : бела
Pls Забелешки :
Ние треба целосно име и презиме да се испрати во Русија ,инаку тешко е да се добие на стоки од руската Обичаи .
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија,TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 50 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Нашата цел е задоволството на клиентите!
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Карактеристики

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Бренд Име:
Anmas Моќ
боја:
Бела
Број На Модел На:
ААА
Тип:
Стандардна Батерија
Употреба:
Сончевата Светлина Батеријата

Производи во категоријата

DSTE 2 ПАРЧИЊА NB-2L14 Батерија за Canon Elura 40MC 50 60 65 70 80 85 90 FV500 20 30 100 200 DV3 DV5 DVM3 Камера

DEN 959.52

Драг пријател : Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Федерација од Кина, мора да обезбеди целосно име и презиме и целосна адреса , така што тоа би можело да се реализира успешно, ако не, и без разлика на големината на пакет ќе се врати, се надевам дека ќе можат да го разберат, ви благодариме.Овој објект се Вклучени : 2x DSTE Бренд Нова Батерија NB2 L14Батеријата е Вовед : Батерија Тип : Литиум БатеријаЦелосна Декодираната Верзија : исто употреба како вашата оригинална батеријаИзлезен Напон : DC 8.4 V(Макс);DC 7.2 V(Значи)Капацитет : 18.5 Wh / 25 00 m AhТемпературата на работа : од 0 до 40 СтепенГаранција : 1 ГодинаКомпатибилен Камера / Видео Камера Модели : ЗА Canon : Elura 40 MC 50 60 65 70 80 85 90FV500 FV20 FV30 FV100 FV200DV3 DV5 DVM3MD110 MD120 MD130 MD140 MD150 MD160MV5i MC MV6i MC MV800i MV850i MV880xiMV890 MV900 MV901 MV920 MV930 MV940MV950 MV960 MVX20i MV25i MV30i MV35iMV40i MV45i MV200ie MV250ie MV300 MV330i MV350iOptura30 / 40 / 50 / 400 / 500 / 60ZR100 ZR200 ZR300 ZR400 ZR500 ZR600 ZR700 ZR800 ZR830 ZR850Превозот Опис Објектот ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по целосната уплата...

Топла продаде соларна батерија! 18 КОМПЈУТЕРИ ААА Сончевата Светлина Батерии Батерија 1.2 V 600mAh за Градина Lights-Зелена

787.20 -25 % DEN 590.00

Најниска цена во сите aliexpressРусија и САД топла18 КОМПЈУТЕРИ сетБатерија тип : НуМЗГолемина : AAAНапон : 1.2 VКапацитет : 600m AhБоја : ЗеленаPls Забелешки : Ние треба целосно име и презиме да се испрати во Русија ,инаку тешко е да се добие на стоки од руската Обичаи .1...

DSTE 2x NB-4L Батеријата + 1.5 Двојна Полнач за Canon IXUS 40 30 50 55 60 65 70 75 80 90 i5 i7 SD400 Smart Дигитална Камера

DEN 1679.52

Драг пријател : Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Федерација од Кина, мора да обезбеди целосно име и презиме и целосна адреса , така што тоа би можело да се реализира успешно, ако не, и без разлика на големината на пакет ќе се врати, се надевам дека ќе можат да го разберат, ви благодариме.Овој објект се Вклучени : 2x DSTE Бренд Нова Батерија NB4 L1x DSTE Бренд Двојна Батерија Полнач1x НИ Полнач1x Полнач за во АвтомобилБатеријата е Вовед : Батерија Тип : Литиум БатеријаЦелосна Декодираната Верзија : исто употреба како вашата оригинална батеријаИзлезен Напон : DC 4.2 V(Макс);DC 3.6 V(Значи)Капацитет : 5.5 Wh / 1500 m AhТемпературата на работа : од 0 до 40 СтепенГаранција : 1 ГодинаПолначот е Вовед : Модел : DCLCDАТекст : AC100 V240 V 50 / 60 Hz 1500m A(max)DC1224 V 2000m A(мин)Излезен Напон : DC 4.2 V / 4.35 V / V 8.4Излезна Струја4.2 V / 4.35 V L500m A x1 500m A x2 H 800m A x1 x2 800m A8.4 V / 8.7 V L1000m A x1 500m A x2 H 1500m A x1 x2 800m AUSB Излез : 5 V2100m AКомпатибилен Камера / Видео Камера Модели : ЗА Canon : IXi5 i7 SD400IXizoomIXБезжична S5 WA60 TX1 DS4IXSD960 Е IXSD780 ЕIXЕ IXЕ 100IXХС LEGRIA мини Превозот Опис Објектот ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по целосната уплата...

3.7 V 150mAh 401235 Литиум Полимер Li-Po li ion Батерија на клетките За Mp3 MP4 MP5 GPS PSP мобилни bluetooth

313.44 -23 % DEN 241.00

ДОЛАРИ 5.20 29.50 ДОЛАРИ 19.50 Карактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вградената заштита коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето 4> Големина : 4 mm (H)*12 mm (W)*35 mm (L) 5 > Оценка : DC 3.7 V 150 m AhМодел : 401235Капацитет : 150 MAHНапон : 3.7 VДимензии : Должина 35 MM 12 MM ширина дебелина 4 MM

3 Еез DuraPro NB-10L NB 10L NB10L Батеријата + 1 Buc USB Двојна Полнач за Canon G1X G15 G16 SX40HS SX50HS SX60HS SX40 SX50 SX60 ХС

1146.72 -9 % DEN 1044.00

3 Еез Dura Pro NB10 L NB 10 L NB10 L Батеријата + 1 Buc USB Двојна Полнач за Canon G1 X G15 G16 SX40 HS SX50 HS SX60 HS SX40 SX50 SX60 ХС NB10 L Замена на БАТЕРИЈАТА за CANON Камерите 7.4 V 1300m Ah / LiionКарактеристики : 1...

Бесплатен превозот 50pcs/многу 3.7 V литиум батерија 200mah 402030 042030 GPS MP3

2687.52 -27 % DEN 1962.00

Здраво, ние сме сите батерии имаат обичај големина,ако треба да се прилагодите на големината на вашата батерија,контактирајте со нас, ние може да го прилагодите според вашите барања...

2 Парчиња DuraPro NB-10L NB 10L NB10L Батеријата + 1 Buc USB Двојна Полнач за Canon G1X G15 G16 SX40HS SX50HS SX60HS SX40 SX50 SX60 ХС

1050.72 -20 % DEN 840.00

2 Парчиња Dura Pro NB10 L NB 10 L NB10 L Батеријата + 1 Buc USB Двојна Полнач за Canon G1 X G15 G16 SX40 HS SX50 HS SX60 HS SX40 SX50 SX60 ХС NB10 L Замена на БАТЕРИЈАТА за CANON Камерите 7.4 V 1300m Ah / LiionКарактеристики : 1...

2 ПАРЧИЊА DuraPro Wholesales 7.4 V NB-10L NB 10L NB10L Батерија Li-ion Камера Батеријата За Canon PowerShot SX40 ХС SX40 Z2

810.72 -11 % DEN 721.00

2 Парчиња Dura Pro 1300m Ah NB10 L NB10 L NB 10 L Камера Батеријата за Canon G1 X G15 G16 SX40 HS SX50 HS SX60 HS SX40 SX50 SX60 ХС NB10 L Замена на БАТЕРИЈАТА за CANON Камерите 7.4 V 1300m Ah / LiionКарактеристики : 1...

SAMSUNG Оригинални Замена на Батеријата ИО-BC115BBC За Samsung ГАЛАКСИ К Зум СМ-C1116 C1115 C1158 Автентична Батерија ИО-BC115BBE

541.44 -10 % DEN 487.00

Батеријата Бренд : SamsungБатерија Тип : ИОBC115 BBE / EBBC115 BBCКапацитетот на батеријата : 2430m AhНапон лимит : 4.35 VКомпатибилен со : Samsung GALAXY К Зум СМC1116 C1115 C1158Батеријата Земја на Потекло : КинаПакување спецификација : најголемиот дел пакетВажно : Новите Литиум Јон батерии мора да биде ЦЕЛОСНО НАПОЛНЕТА и ЦЕЛОСНО ИСПРАЗНЕТА 2 до 3 пати, пред да бидат ЦЕЛОСНО УСЛОВЕНИ...

DSTE Li-ion NB-9L Батеријата + 1.5 Двојна Полнач за Canon IXUS 1000HS IXY 50-ТИТЕ POWERSHOT N2 SD4500 Е Smart Дигитална Камера

DEN 1295.52

Драг пријател : Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Федерација од Кина, мора да обезбеди целосно име и презиме и целосна адреса , така што тоа би можело да се реализира успешно, ако не, и без разлика на големината на пакет ќе се врати, се надевам дека ќе можат да го разберат, ви благодариме.Овој објект се Вклучени : 1x DSTE Бренд Нова Батерија NB9 L1x DSTE Бренд Двојна Батерија Полнач1x НИ Полнач1x Полнач за во АвтомобилБатеријата е Вовед : Батерија Тип : Литиум БатеријаЦелосна Декодираната Верзија : исто употреба како вашата оригинална батеријаИзлезен Напон : DC 4.2 V(Макс);DC 3.6 V(Значи)Капацитет : 4.8 Wh / 1300 m AhТемпературата на работа : од 0 до 40 СтепенГаранција : 1 ГодинаПолначот е Вовед : Модел : DCLCDАТекст : AC100 V240 V 50 / 60 Hz 1500m A(max)DC1224 V 2000m A(мин)Излезен Напон : DC 4.2 V / 4.35 V / V 8.4Излезна Струја4.2 V / 4.35 V L500m A x1 500m A x2 H 800m A x1 x2 800m A8.4 V / 8.7 V L1000m A x1 500m A x2 H 1500m A x1 x2 800m AUSB Излез : 5 V2100m AПолначот Карактеристики : 1...

DSTE 2x Li-ion NB-9L батеријата + 1.5 Двојна Полнач за Canon IXUS 1000HS IXY 50-ТИТЕ POWERSHOT N2 SD4500 Е Smart Дигитална Камера

DEN 1439.52

Драг пријател : Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Федерација од Кина, мора да обезбеди целосно име и презиме и целосна адреса , така што тоа би можело да се реализира успешно, ако не, и без разлика на големината на пакет ќе се врати, се надевам дека ќе можат да го разберат, ви благодариме.Овој објект се Вклучени : 2x DSTE Бренд Нова Батерија NB9 L1x DSTE Бренд Двојна Батерија Полнач1x НИ Полнач1x Полнач за во АвтомобилБатеријата е Вовед : Батерија Тип : Литиум БатеријаЦелосна Декодираната Верзија : исто употреба како вашата оригинална батеријаИзлезен Напон : DC 4.2 V(Макс);DC 3.6 V(Значи)Капацитет : 4.8 Wh / 1300 m AhТемпературата на работа : од 0 до 40 СтепенГаранција : 1 ГодинаПолначот е Вовед : Модел : DCLCDАТекст : AC100 V240 V 50 / 60 Hz 1500m A(max)DC1224 V 2000m A(мин)Излезен Напон : DC 4.2 V / 4.35 V / V 8.4Излезна Струја4.2 V / 4.35 V L500m A x1 500m A x2 H 800m A x1 x2 800m A8.4 V / 8.7 V L1000m A x1 500m A x2 H 1500m A x1 x2 800m AUSB Излез : 5 V2100m AПолначот Карактеристики : 1...

DSTE CGR-S002E Батеријата + 1.5 Двојна Апарат за полнење за на Panasonic LUMIX DMC-FZ5 DMC-FZ10 DMC-FZ20 DMC-FZ2 Smart Дигитална Камера

DEN 1391.52

Драг пријател : Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Федерација од Кина, мора да обезбеди целосно име и презиме и целосна адреса , така што тоа би можело да се реализира успешно, ако не, и без разлика на големината на пакет ќе се врати, се надевам дека ќе можат да го разберат, ви благодариме.Овој објект се Вклучени : 1x DSTE Бренд Нова Батерија CGRS002 E1x DSTE Бренд Двојна Батерија Полнач1x НИ Полнач1x Полнач за во АвтомобилБатеријата е Вовед : Батерија Тип : Литиум БатеријаЦелосна Декодираната Верзија : исто употреба како вашата оригинална батеријаИзлезен Напон : DC 4.2 V(Макс);DC 3.6 V(Значи)Капацитет : 8.9 Wh / 1200 m AhТемпературата на работа : од 0 до 40 СтепенГаранција : 1 ГодинаПолначот е Вовед : Модел : DCLCDАТекст : AC100 V240 V 50 / 60 Hz 1500m A(max)DC1224 V 2000m A(мин)Излезен Напон : DC 4.2 V / 4.35 V / V 8.4Излезна Струја4.2 V / 4.35 V L 500m A x1 500m A x2 H 800m A x1 x2 800m A8.4 V / 8.7 V L 1000m A x1 500m A x2 H 1500m A x1 x2 800m AUSB Излез : 5 V2100m A​Полначот Карактеристики : 1...

1pc 1200mAh NB-5L NB 5L Батеријата За Canon SX200is SX210IS SX220HS SX230HS CB-2LXE Моќ Шут S100 S110 SD950 SD970 SD990 bateria

293.76 -24 % DEN 223.00

1pc 1200m Ah NB5 L NB 5 L Батеријата За Canon SX200is SX210 IS SX220 HS SX230 HS CB2 LXE Моќ Шут S100 S110 SD950 SD970 SD990 bateriaГлавната Тема : * Премиум Литиум јонска клетки Нова Батерија на Пакет * Висока Густина на Енергија, Екстра Долг Живот, Меморија за Слободни * Дополнителна Енергија, Повеќе Снимки за Вашиот Камери * Безбеден и сигурен, совршен за користење на патување и активности на отворено Спецификација : Батерија Тип : Liion Компатибилен со модели : За Canon SX200is SX210 IS SX220 HS SX230 HS CB2 LXE S100 S110 SD950 SD970 SD990 Модел : NB5 L Напон : 3.7 V Капацитет : 1200m Ah Пакет се Вклучени : 1 x NB5 L батеријата

Tectra 4pcs NB-6L NB-6LH Камера Батеријата + USB Двојна Полнач за Canon IXUS 310 SX275 SX280 SX510 200 105 210 300 S90 S95

1151.52 -20 % DEN 921.00

Tectra 4pcs NB6 L NB6 LH Камера Батеријата + USB Полначот Dualза Canon IXSX275 SX280 SX510 200 105 210 300 S90 S95NB6 L 3.7 V 1300m Ah / Liion Батерија за Canon КамеритеКомпатибилен Канон Камера Модели : Canon Powershot ELPH 500 ХС, 500 HS, Канон 500 ХС, ELPH 500 Canon Powershot SD770 Е, SD770 IS, SD770 Е, Канон SD770 Е Canon Powershot SD980 Е, SD980 IS, SD980 Е, Канон SD980 Е Canon Powershot SD1200 Е, SD1200 IS, SD1200 Е, Канон SD1200 Е Canon Powershot SD1300 Е, SD1300 IS, Канон SD1300 Е, Канон SD1300 IS Canon Powershot SD3500 Е, SD3500 IS, Канон SD3500 Е, Канон SD3500 IS Canon Powershot SD4000 Е, SD4000 IS, Канон SD4000 Е, Канон SD4000 IS Canon Powershot D10, Канон D10 Е, Canon Г 10, Канон D10 Canon Powershot D20, Канон D20, Канон D 20 Canon Powershot D30, Канон D30 Canon Powershot S90, Канон S90 Е, Power Shot S90 Canon Powershot S95,S 95 Канон, Power Shot S95 Canon Powershot S120, Канон S120, Powershot S120 Canon Powershot SX170 Е, Канон SX170 Canon Powershot SX240 ХС Canon Powershot SX260 ХС Canon Powershot SX270 ХС Canon Powershot SX280 ХС Canon Powershot SX500 Е Canon Powershot SX510 ХС, Канон SX510 Canon Powershot SX520 ХС, Канон SX520 Canon Powershot SX530 ХС, Canon SX530 Canon Powershot SX600 ХС, Канон SX600 Canon Powershot SX610 ХС, Канон SX610 Canon Powershot SX700 ХС, Канон SX700 Canon Powershot SX710 ХС, Канон SX710 Canon IXЕ, IXЕ Canon IXЕ, IXЕ Канон IXY Дигитална 25 Е Canon Дигитални IXЕ Canon Дигитални IXCanon Дигитални IXи повеќе модели.Пакет Се Вклучени : 4 x NB6 L Батерии1 x USB Полначот Dual1 x Микро Полнење КабелБатеријата Карактеристики : 1...

Нови 24 компјутери ААА виолетова боја соларна батерија Сончевата Светлина Батеријата Полнење на батеријата 1.2 V 600mAh За Градина Светла

987.84 -25 % DEN 741.00

САД висока технологијависок квалитет, но конкурентна ценасончевата светлина AAA батерија24 КОМПЈУТЕРИ сетБатерија тип : НуМЗГолемина : AAAНапон : 1.2 VКапацитет : 600m AhБоја : ВиолетоваPls Забелешки : Ние треба целосно име и презиме да се испрати во Русија ,инаку тешко е да се добие на стоки од руската Обичаи .1...

Scud Bluetooth слушалки батеријата 3.7 V литиум полимер батерии 501225 универзална микро уреди

955.20 -27 % DEN 697.00

Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1...

Кабел 3,5 mm Приклучок За Пионер Ip Автобус Ipod Psp (Црна)

DEN 185.76

12510 Препорачувам За Црна Боја Должина : 1 мт Црна БојаДолжина : 1 мтАдаптер кабел за да поврзете надворешен audio source (3.5 mm) за да IP Пионер стерео во автомобил преку CD промени АВТОБУСМатеријал : пластика + ПВЦНови и никогаш не се користат воПакет Содржина : 1 x КабелAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

DSTE 2x Li-ion ФОЛКСВАГЕН -VBD29 Батеријата + 1.5 Двојна Полнач за PANASONIC AJ-PX298MC HDC-MDH2GK Smart Дигитална Камера

DEN 2015.52

Драг пријател : Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Федерација од Кина, мора да обезбеди целосно име и презиме и целосна адреса , така што тоа би можело да се реализира успешно, ако не, и без разлика на големината на пакет ќе се врати, се надевам дека ќе можат да го разберат, ви благодариме.Овој објект се Вклучени : 2x DSTE Бренд Нова Батерија "ФОЛКСВАГЕН" VBD291x DSTE Бренд Двојна Батерија Полнач1x НИ Полнач1x Полнач за во АвтомобилБатеријата е Вовед : Батерија Тип : Литиум БатеријаЦелосна Декодираната Верзија : исто употреба како вашата оригинална батеријаИзлезен Напон : DC 8.4 V(Макс);DC 7.2 V(Значи)Капацитет : 20.9 Wh / 2900 m AhТемпературата на работа : од 0 до 40 СтепенГаранција : 1 ГодинаПолначот е Вовед : Модел : DCLCDАТекст : AC100 V240 V 50 / 60 Hz 1500m A(max)DC1224 V 2000m A(мин)Излезен Напон : DC 4.2 V / 4.35 V / V 8.4Излезна Струја4.2 V / 4.35 V L500m A x1 500m A x2 H 800m A x1 x2 800m A8.4 V / 8.7 V L1000m A x1 500m A x2 H 1500m A x1 x2 800m AUSB Излез : 5 V2100m AПолначот Карактеристики : 1...

DSTE 2 ПАРЧИЊА EN-EL24 Батерија за NIKON 1 J5 Камера

DEN 671.52

Драг пријател : Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Федерација од Кина, мора да обезбеди целосно име и презиме и целосна адреса , така што тоа би можело да се реализира успешно, ако не, и без разлика на големината на пакет ќе се врати, се надевам дека ќе можат да го разберат, ви благодариме.Овој објект се Вклучени : 2x DSTE Бренд Нова Батерија ENEL24Батеријата е Вовед : Батерија Тип : Литиум БатеријаЦелосна Декодираната Верзија : исто употреба како вашата оригинална батеријаИзлезен Напон : DC 8.4 V(Макс);DC 7.2 V(Значи)Капацитет : 7.6 Wh / 1050 m AhТемпературата на работа : од 0 до 40 СтепенГаранција : 1 ГодинаКомпатибилен Камера / Видео Камера Модели : ЗА : NIKON 1 J5Превозот Опис Објектот ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по целосната уплата...

DSTE 2 парчиња BP-208 Li-ion Батерија + UDC20 USB Порт Полнач за Канон DC220 DC40 DC50 DC51 DC95 MVX1Si MVX430 MVX460 OpturaS1

DEN 959.52

Драг пријател : Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Федерација од Кина, мора да обезбеди целосно име и презиме и целосна адреса , така што тоа би можело да се реализира успешно, ако не, и без разлика на големината на пакет ќе се врати, се надевам дека ќе можат да го разберат, ви благодариме.Овој објект се Вклучени : 2x DSTE Бренд Нова Батерија BP2081x DSTE Бренд USB Порт Патување за ПолнењеБатеријата е Вовед : Батерија Тип : Литиум БатеријаЦелосна Декодираната Верзија : исто употреба како вашата оригинална батеријаИзлезен Напон : DC 8.4 V(Макс);DC 7.2 V(Значи)Капацитет : 9.6 Wh / 1300 m AhТемпературата на работа : од 0 до 40 СтепенГаранција : 1 ГодинаПолначот е Вовед : Текст : 5 V1АИзлез : 8.4 V600 мрКомпатибилен Камера / Видео Камера Модели : ЗА Canon : DC10 DC100 DC20 DC201 DC21 DC210DC22 DC220 DC230 DC40 DC50 DC51 DC95Elura100 FVM300 Ivis DC22 IXY DVS1MVX1 Si MVX430 MVX460 Optura S1Превозот Опис Објектот ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по целосната уплата...

1pcs/многу Бесплатен превозот Двојна убав 3.7 V литиум полимер батерија 553444 950mah MP3 MP4 MP5 мали играчки

335.52 -22 % DEN 262.00

Модел : 553444Димензии : Должина 44 MM 34 MM дебели 5.5 ММ широкКапацитет : 950m AhНапон : 3 .7 VПолнење напон : 4.2 VПрирода : MP3 MP4 MP5 GPS навигација , Bluetooth слушалки, мали стерео , мали играчки , безбедност на производи , pda уредите , екниги , снимач на глас , мобилни моќ , светло аудио.3.7 V и 7,2 V фабрика директни литиум полимер батерија, може да се прилагоди серија ...

900mAh CGA-S006 CGR CGA S006E S006 S006A DMW-BMA7 DMW BMA7 Батеријата за Panasonic DMC FZ7 FZ8 FZ18 FZ28 FZ30 FZ35 FZ38 FZ50 SLR

953.28 -10 % DEN 858.00

CGAS006 / DMWBMA7 Замена на БАТЕРИЈАТА за Panasonic Камери 7.2 V 900m Ah / LiionКомпатибилен Камера Модели : За Panasonic Lumix DMCFZ7 DMCFZ8 DMCFZ18 DMCFZ28 DMCFZ30 DMCFZ35 DMCFZ38 DMCFZ50Карактеристики : 1...

NP-BG1 НП BG1 NPBG1 NP-FG1 Камера Батеријата ЗА SONY DSC WX10 W290 W300 W210 W200 HX30 HX7 HX9 W120 W130 H55 H50 H70 W270 W30 W35

408.00 -6 % DEN 384.00

questa voce Comprende : ZHENFA Batteria NPBG1 x 1 batteria ди Introduzione : Tipo ди batteria : Batteria Ал Litio Ricaricabile Versione completa Decodificato : Самостојна lo stesso uso дојде ла batteria originale Tensione ди uscita : DC 4.2 V (Макс); DC 3.6 V (Медиуми) capacità : 1200 m Ah peso netto : 32.2 g compatibile Fotocamera / Videocamera Modelli : PERSONY : DSCW30 DSCW30 L DSCW30 S DSCW30 W DSCW35 DSCW40 DSCW50 DSCW50 B DSCW50 S DSCW55 DSCW55 / Б DSCW55 / LDSCW55 / P DSCW70 DSCW70 B DSCW70 S DSCW80 DSCW80 / Б DSCW80 / P DSCW80 / W DSCW80 S DSCW85 DSCW90 DSCW90 / Б DSCW90 S DSCW100 DSCW100 B DSCW100 S DSCW110 DSCW120 DSCW115 DSCW125 DSCW130 DSCW150 DSCW170 DSCW200 DSCW210 DSCW220 DSCW230 DSCW240 DSCW270 DSCW290 DSCN1 DSCN2 DSCT20 DSCT20 / W DSCT25 DSCT100 DSCT100 / Б DSCT100 / R DSCT100 S DSCH30 DSCWX1 DSCWX10 DSCHX10 DSCHX30 DSCHX7 DSCHX5 C DSCHX20 DSCH3 / Б DSCH7 DSCH7 / Б DSCH9 DSCH9 / Б DSCH10 DSCH50 DSCH90 N1 N2 T20 T100 H3 H7 H9 H10 H20 H50 H70 W30 W35 W50 W55 W70 W80 W90 W100 W120 W130 W150 W170 W200 W210 W220 W230 W270 W290 W300 WX1 HX5 C HX5 V WX10 HX7 HX9 HX30 HX20 HX10 H901...

Руската продавачот !Новата висока технологија сончевата светлина батерија 24 КОМПЈУТЕРИ ААА Градина Светла Соларни Батерии Батерија 600mAh

919.20 -20 % DEN 735.00

Најниска цена во сите aliexpressРусија и САД топла24 КОМПЈУТЕРИ сетБатерија тип : НуМЗГолемина : AAAНапон : 1.2 VКапацитет : 600m AhПостојат 2 превозот методи за избор : Пакет директно испратени од нашите руски склад, кој ќе пристигне на вашата адреса во рок од 721 дена;Б Пакетот се испраќа од нашите Кинески склад, кој ќе пристигне на вашата адреса за 40 дена.Answer : ___________________________ Note : 1 пакет вклучува 24 компјутери2 Сите се со следење на број,можете да ги пратите на вашиот парцела во секое време ви се допаѓа;3 ние ќе ја испрати токму бројот што го наредил,никогаш не кратко испорака;4 Било quesitons,се чувствуваат слободни да побарате од мене!

2 парчиња/Многу Нови AHDBT-302 Батеријата за GoPro HD HERO3 и HERO3+ Видео Камери. Компатибилен AHDBT-301, AHDBT-201

DEN 460.80

2 парчиња / Многу Нови AHDBT302 Батеријата за Go Pro HD HERO3 и HERO3+ Видео Камери Компатибилен AHDBT301, AHDBT201Пакетот вклучува : 2 парчиња на AHDBT301 / 302 Батерии Карактеристики : 100% Компатибилен со оригиналниот производител опрема, вклучувајќи и полначи; Премија Liion клетки; Апсолутно нема меморија ефект; можете да ја полните батеријата и во секое време; Ниска отпорност на батеријата дизајн; 12 месеци гаранција...

2 парчиња/многу 7.4 V 1.1 Ах NB2L NB-2LH Заменливи Батеријата за Canon G9 Бунтовнички XTi Г-7 ХВ-јас zr 20-850 S30 ХВ-40 350D 400D Г-7 G9 S30 S40 z1

650.40 -10 % DEN 586.00

NB2 L Замена на БАТЕРИЈАТА за Canon Камерите 7.4 V 1100m Ah / Liion Компатибилен Камера Модели : За Canon G9 Бунтовнички XTi Г7 Бунтовнички XT ХВјас zr 20850 S30 ХВ40 S330 s50 на унодц ХВ10 ZR100 јас zr830 јас zr700 Дигитални Камери Карактеристики : 1...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.