• Ново
Висок Квалитет Barbell Подлога Гел Поддржува Клеча Олимписки Бар Дигање Се Повлече До Gripper Поддршка За Заштита На Клеча Бар Подлога

Висок Квалитет Barbell Подлога Гел Поддржува Клеча Олимписки Бар Дигање Се Повлече До Gripper Поддршка За Заштита На Клеча Бар Подлога

Оценка на клиентот:
DEN 475.20
DEN 428.00 -10 %

Износ
Залиха


Карактеристики :
100% Сосема Нов.
Материјали : Најлон
Боја : Црна
Големина : 43 x 8 x 8cm / 16.9 x 3.1 x 3.1 инчен

Карактеристики

Бренд Име:
MSFS
Број На Модел На:
1 x Barbell Подлога
Тип:
barbell подлога

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.