• Ново
Ретки!!! Hitachi ZAXIS200 5 Серија Хидрауличен Багер 1/40 Скала DieCast Модел ЗЛАТО

Ретки!!! Hitachi ZAXIS200 5 Серија Хидрауличен Багер 1/40 Скала DieCast Модел ЗЛАТО

Оценка на клиентот:
DEN 6672.00
DEN 6272.00 -6 %

Износ
Залиха


Услов : се СОСЕМА НОВИ производи
Пакување : ОРИГИНАЛНОТО пакување
Контакт со нас на :
Се надеваме дека ќе ви даде позитивна aliexpress искуство работејќи напорно,
Секоја повратна информација е плодовите од нашиот труд,
Ве молиме НЕ ни остави неутрални или негативни повратни информации, без да ни се јавите во прв план.
Ние ќе се потрудиме да ви помогне да го решите вашиот проблем !
Поради 12 часа временската разлика помеѓу Западот и Азија ние ќе ви одговори во рок од 24 часа
Плаќање :
Плаќања треба да биде завршен во рок од 5 дена по аукцијата заврши или ќе се откаже од трансакцијата
Превозот :
објектот ќе се користат од страна на Воздух препорачана пошта брод надвор пакет(има следење на број)
Поради временските или царината на увоз на земјата etcnomal превозот време се земе
Ние ќе брод од пакетот рок од 2-3 дена по расчисти исплата.
Превозот времето е како што е подолу :
20-25 дена откако доби плаќање : САД,велика БРИТАНИЈА.
22-30 дена откако доби плаќање : Шпанија,Австралија,Канада,Италија
25-40 дена доби плаќање : Франција, Германија , Русија, Tunkey,Мексико,Полска, Украина, Панама,чиле
50-60 дена откако доби плаќање : Бразил,Панама,чиле,Аргентина,Боливија,Венецуела,Уругвај,перу,Колумбија,Еквадор или повеќе
(Со исклучок на сабота и недела)
Меѓународни купувачи се одговорни за какви било царински давачки
и локалната власт даноци должи при приемот на оваа точка
Ние не се одговорни за било одложување
Враќање :
Ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни,
контактирајте со нас за делумно/целосно враќање на средствата или замена на нашите трошоци.
Ако сакате да се вратите на објектот,ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена по пакет примени .
Враќање на производи исто така, мора да биде во оригинална состојба, вклучувајќи кутија, пакувањето и сите други додатоци.
Се враќа, кои се резултат на клиент грешка ќе биде предмет на тековен превозот надомест е ослободувањето од наплата

Карактеристики

Карактеристики:
Diecast,Модел
Возраст Опсег:
12-15 Години
Материјал:
Метал
Брод/Поморски Брод:
Други
Тип:
Автомобил
Скала:
1

Производи во категоријата

1:32 скала Diecast модел Нова Холандија FIAT 880 DT5 трактор New

2640.00 -6 % DEN 2482.00

Превозотпредмети превозот од Хонг Конговаа точка ќе се користи од страна на Воздух препорачана пошта брод надвор пакетПо 1520 дена по добиени плаќање : САД,велика БРИТАНИЈА.2025days по добиени плаќање : Шпанија,Австралија,Канада,Италија2540 дена доби плаќање : Франција, Германија, Бразил, Русија, Tunkey,Мексико, Бразил, Полска, Русија, Украина, Панама,чиле : Наплаќаат дополнителни 5 ДОЛАРИ трошоците за превозотАко сакате други превозот ве молиме контактирајте со нас.Купувачот е одговорен за важечките увозни давачки и локални даночни ако ги има.Ние ќе брод од пакетот рок од 2 работни дена по уплатата избришани...

JCB трактор додатоци приколка забавува камион фарма камион легура модел подарок француски УХ 1:16

DEN 5522.88

[Бебе ] размер : 1 : 16 [Бебе ] Бренд : УХ Универзална Хоби [Бебе Име ] : JCB Оригинални Приколка || JCB Гроздобер Трактор намалување [Бебе Боја : види фото [Бебе ] Материјал : алуминиум авто / гума и гумени / пластични додатоци [ Бебе Големина : Тело должина : 27cm, ширина : 11cm, високи : 11cm; [ Уреди ] Реал : 0.65 KG [Бебе Пакет : Ново во оригинално пакување [Бебе Опис ] : легура тело , парична казна изработка ...

1:32 легура големи автобуски патувања, се Повлече назад звук и светло назад на училиште автобуски модели, детска играчка автомобил, бесплатен превозот...

575.52 -8 % DEN 529.00

[Име ] : 1 : 32 легура автомобил [Size] : 18.5*5.1*4cm Пакување не е батеријата [Производ Материјал] : цинк легура пластика гума [Боја] Црвено&Жолта&Бело [Употреба] : AG 13 Батерија Боја испратени по случаен избор, ви благодарам, посебно на големо, ве молиме поддршка разбирање! Ние сме најголемите и најпознатите професионални Кинески играчка фабрики,нашата цена е најниска целата мрежа

IXO Altaya 1:43 Скала Chevrolet Opala Policia Rodoviaria Сојузна Играчки Автомобил Diecast Модели Ограничено Издание Колекција

1536.00 -20 % DEN 1229.00

IXO Altaya 1 : 43 Скала Chevrolet Opala Policia Rodoviaria Сојузна Играчки Автомобил Diecast Модели Ограничено Издание на Наплатата ОписМатеријал : Diecast & Пластика.Модел Бр...

1:32 легура модели на автомобили, висока симулација Сантана играчка возила, метал diecasts, се повлече назад & трепка & музички, бесплатен превозот

623.52 -8 % DEN 574.00

[Име ] : 1 : 32 легура автомобил [Size] : 14*5.6*5.3 см од Пакување не е батеријата [Производ Материјал] : цинк легура пластика гума [Боја] : Бела [Употреба] : AG 13 Батерија Боја испратени по случаен избор, ви благодарам, посебно на големо, ве молиме поддршка разбирање! Ние сме најголемите и најпознатите професионални Кинески играчка фабрики,нашата цена е најниска целата мрежа

1:50 скала легура инженерски модели, слајд играчка автомобил, Камион, миксер,детски едукативни играчки,бесплатен превозот

383.52 -8 % DEN 353.00

[Име ] : 1 : 50 легура модел [Кутија Големина] : 22.5 cm*10.5 см*5.8 см [Производ Материјал] : Алуминиумски и пластични [Стока боја] : Multicolor ВНИМАНИЕ : ако немате конкретен избор на боја,ние ќе ви испратиме боја случајно Ние сме најголемите и најпознатите професионални Кинески играчка фабрики,нашата цена е најниска цена на целата мрежа може да биде некоја грешка, бидејќи на прирачник за мерење,тоа е подложен на вистинските производи

1:43 скала Steyr Камион Медицински Камион за Кинеската војска Воена Shan Xi Автомобилот црвениот крст камион PLA тешки Сад камион

DEN 6501.60

1 : 43 скала Steyr Камион Медицински Камион за Кинеската војска Воена Shan Xi Автомобилот камион PLA тежок камион Ве молиме имајте на ум има 1 картон вид и 3 картон прошири тип за вашата опција.Скала : 1 : 43 Големина : (должина околу 23 см ширина околу 6 cm висока околу 9 cm) тежина од околу 0.8 kg Материјал : алуминиум & ABS Кабината може да задниот дел, две врати може да се отвори, nek подвижен, шасија пред тркалото бунари може да врски...

1:32 легура Воен камион,Diecast Метал Воена Модел,се Повлече назад Ракета Фрлач автомобили, од Легиран подарок играчки за во автомобил,бесплатен превозот

527.52 -8 % DEN 485.00

[Име ] : 1 : 32 Легура автомобил модел [Size] : 13cm * 5.5 cm*7.5 cm [Производ Материјал] : цинк легура пластика гума [Стока боја] : Ејми зелена [Употреба] : 3 AG13 копчето батерии ( Пакување не е батерија) Ние сме најголемите и најпознатите професионални Кинески играчка фабрики,нашата цена е најниска цена на целата мрежа може да биде некоја грешка, бидејќи на прирачник за мерење,тоа е подложен на вистинските производи

Омилен Модел на подарок,Алуминиумски Материјал камион, ѓубре камион,1:24 легура Инженеринг Возила,Diecast метал автомобили,со бесплатен превозот

1775.52 -5 % DEN 1687.00

[Име] 1 : 24 легура Инженеринг Возила [карактеристики на Производот] Лизгачки [Стока боја] портокал сини црвено [Size] за : 23.5 cm* 9cm * 5.5 cm [Производ Материјал] цинк легура / пластични делови Ние сме најголемите и најпознатите професионални Кинески играчка фабрики, нашата цена е најниска целата мрежа

Детски играчки брод авиони превозникот воен warship модел воена модел проектили уништувачи заврши со заградата

1343.52 -5 % DEN 1276.00

[Име] заврши воен разурнувачот модел Брод модел Пакување големина] должина 46.5 CM * 7,6 CM * висок 16 CM широк [Size] должина 44 CM * Висок 14.5 CM (не вклучуваат под протезата) [Тежина] околу 500 грама (вклучувајќи пакување) [Материјал] пластика

IXO Altaya 1:43 Скала Ford Corcel GT 1971 Автомобил Diecast Играчки Модели Авто Ограничено Издание Играчки Собирање на Жолти

1344.00 -20 % DEN 1075.00

IXO Altaya 1 : 43 Скала Ford Corcel GT 1971 Автомобил Diecast Модели Авто Ограничено Издание Играчки Собирање Жолта ОписМатеријал : Diecast & Пластика.Модел Бр...

1:43 скала Steyr Готвење Сад камион за Кинеската војска Воена Shan Xi Автомобилот PLA тешки Готвење камион

DEN 8517.60

1 : 43 скала Steyr Готвење Сад камион за Кинеската војска Воена Shan Xi Автомобилот PLA тешки Готвење камионСкала : 1 : 43 Големина : (должина околу 23 см ширина околу 6 cm висока околу 9 cm) тежина од околу 0.8 kg Материјал : алуминиум & ABS Кабината може да задниот дел, две врати може да се отвори, nek подвижен, шасија пред тркалото бунари може да врски...

До 2015 спејс Шатлот модели,1:43 легура се Повлече назад Авион модел Играчка Возила , Diecasts Авиони играчки, со бесплатен превозот

623.52 -8 % DEN 574.00

[Име ] : Бренд легура Авион Целосна back модел [Size] : 19cm * 14cm*7.5 cm [Производ Материјал] : цинк легура пластика гума [Стока боја] : Бела Ние сме најголемите и најпознатите професионални Кинески играчка фабрики,нашата цена е најниска цена на целата мрежа може да биде некоја грешка, бидејќи на прирачник за мерење,тоа е подложен на вистинските производи

16cm Обединетите Арапски Емирати Авиокомпанија Airbus Модел Авион Боинг 777 Легура Авијација Модел Авион Авионот Модел Стојат Занает 1:300

679.20 -20 % DEN 543.00

ве молиме љубезно ве молиме да знаат дека за различни фабрика за производство на многу , ќе има 2 вида на база на јасни и бела еден ...

Нова Година На Подарок Z06 1/24 Метал Модел На Автомобил Колекција Статични Играчка Автомобили Силна Материјал Легура Декорација Тркала Скала Симулација

2879.52 -10 % DEN 2592.00

Сите превозот методи се избрани од страна на продавачот , кој зависи од земјата и локалниот обичај ситуација...

ретки АТЛАС 1: 350 втората Светска Војна Орел orzel -1941 Легура модел подморници 10 Омилени Модел

1680.00 -20 % DEN 1344.00

[Име на модел] : orzel 1941 [Бренд] Модел : АТЛАС [Модел] размер : 1 : 350 (односот може да биде погрешно, специфични за sizebased) [Модел] Материјал : Алуминиумски + Пластика, Пакување Големина : за 24cm [Модел Пакет : оригинални блистер пакување Што е направен од алуминиум, но некои делови не се пластични...

Висок симулација легура автомобил модел,1:55 скала легура Инженеринг возила,Тешки бетон пумпа играчки,со бесплатен превозот

1583.52 -6 % DEN 1488.00

[Име ] : 1 : 55 Легура Инженеринг возила [Size] : 26cm*5cm*6cm Пакување не е батеријата [Производ Материјал] : цинк легура пластика гума [Боја] : Жолта Ние сме најголемите и најпознатите професионални Кинески играчка фабрики,нашата цена е најниска целата мрежа

Виткање креативен, флексибилен деца играчка прибор трговија на големо со пластични свиткана DIY трката слободни конверзија модел роденденски подарок

1382.40 -49 % DEN 705.00

Потсетувајќи : Чиста следење додатоци Нема боја кутија за пакување.Производ големина : Прирачник measuremengts може да има грешки на 12mm.Собранието форма песна : Следните песни се за повикување само и може да се состави според вашите сопствени потреби.Вистински шут покаже : 100% реално шоу,бидејќи снимањето на животната средина може да постои одредена боја разлика.Вистински снимање на магацин : Оваа продавница е директно управувани од страна на фабрика, и агентот е добредојден да соработуваат.Ние Прифаќаме : виза,matercard , зачувамКога го користите Зачувам,парите се депонирани сигурно во вашата сметка.Парите ќе бидат објавени до нас само откако ќе се потврди на испорака.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.Ако не можете да се исходот веднаш afer acution блиску , ве молиме почекајте за afew минути и обидете се повторно.Потврдите адресата со полно имеСите производи ќе бидат проверени строго пред превозот .Ние брод на Aliexpress адреса на САМО.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат...

JADA 1:24 Напредни легура автомобил играчка, висока имитација Бетмен спортски автомобил модел, 2 отворете ја вратата, собирање автомобил модел, бесплатен превозот

1103.52 -5 % DEN 1048.00

[Име ] : 1 : 24 Легура модел на Автомобил [Size] : 22*8.5 cm*5cm Пакување не е батеријата [Производ Материјал] : цинк легура пластика гума Ние сме најголемите и најпознатите професионални Кинески играчка фабрики,нашата цена е најниска целата мрежа

1:50 легура играчка возила, метал diecasts, висока симулација сладолед вагони, се Повлече назад Играчка Возила, бесплатен превозот

575.52 -6 % DEN 541.00

[Име ] : 1 : 50 легура автомобил [Size] : 13 cm*4.7 cm*6cm Пакување не е батеријата [Производ Материјал] : цинк легура пластика гума [Боја] : Бела [Употреба] : Нема Батеријата Боја испратени по случаен избор, ви благодарам, посебно на големо, ве молиме поддршка разбирање! Ние сме најголемите и најпознатите професионални Кинески играчка фабрики,нашата цена е најниска цена на целата мрежа.

Г-дин Froger Еден Тапан Ролери Модел легура автомобил модел Рафинирани метал Инженеринг Градежништво возила камион Декорација Класичните Играчки

979.20 -0 % DEN 979.00

Име : Еден Тапан Ролери Модел Бренд : KDW NO : 625018 Производ Големина : 13.5*6*7.5 см (1 : 50) Пакување големина : 19.5*7.5*11.5 cm Тежина : 341.9 g (Без кутија) Стока материјал : Метал + ABS Забелешка : Совршен модел, управувачот може да флексибилни ротација, пред тапанот може да дојдете на моторот покритие може да се отвори.Бидејќи играчка материјал, Приказ и други фактори , може да доведе до слики и физичко присуство нијанси, конечната боја ве молиме погледнете ги нашите актуелни стоки.Бренд вовед : Гдин Froger е Ningbo Фантастична Интелигентни Играчки CO., LTD., во 2016 година да се изгради бренд, главниот до играчка продажба, развој и медиумите...

1:32 легура антички класичен автомобил модел звук и светло назад на власт, класичен собирање, високо-одделение украси, бесплатен превозот

527.52 -6 % DEN 496.00

[Име ] : 1 : 32 легура Супер автомобил [Size] : 12.5*7*5.5 см од Пакување не е батеријата [Производ Материјал] : цинк легура пластика гума [Боја] Црвено&Зелена [Употреба] : AG 13 Батерија Боја испратени по случаен избор, ви благодарам, посебно на големо, ве молиме поддршка разбирање! Ние сме најголемите и најпознатите професионални Кинески играчка фабрики,нашата цена е најниска целата мрежа

1 Buc Автомобил играчка Инженеринг камион товарен камион модел на автомобил играчки Diecast Метални Легури Modle Подарок За Деца деца бесплатен превозот

1775.52 -35 % DEN 1154.00

1 Buc Автомобил играчка Инженеринг камион товарен камион модел на автомобил играчки Diecast Метални Легури Modle Подарок За Деца деца бесплатен превозот Спецификација Тежина : 0.673 KG Големина : 45.5 X10 X17 CM Пакет : Оригинална Кутија Материјал : Алуминиум & Пластични & Гума Функција : Inertial моќ Пакет Содржина : 1 Buc сад камион модел играчка Почитувани Вредност на Клиентите 1.Ние сме искрени продавница,ако не можете да ја прими пратката во рок од 60 дена, pls контактирајте со нас прво ,ние ќе се прошири и на време на испорака за вас.Pls не се отвори спорот без контакт со нас!ако имате проблем на објектот, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот за вас...

1:32 легура сопственик на автомобил, од Легиран Инженеринг возила модел на автомобил, лизгачки играчки, подарок пакување, децата подароци, бесплатен превозот

575.52 -6 % DEN 541.00

[Име ] : 1 : 32 автомобил модел [Size] : 15cm * 8см*9.5 cm (Пакување не е батерија) [Производ Материјал] : цинк легура пластика гума [Боја] : Зелено и Жолто ВНИМАНИЕ : ако немате конкретен избор на боја,ние ќе ви испратиме боја случајно Ние сме најголемите и најпознатите професионални Кинески играчка фабрики,нашата цена е најниска цена на целата мрежа може да биде некоја грешка, бидејќи на прирачник за мерење,тоа е подложен на вистинските производи

Мулти-функционални машина автомобил,со Висок квалитет 1:50 легура Мултифункционален кранови,Diecast Метал модел автомобили,Спакувани Подарок Пакување

3023.52 -8 % DEN 2782.00

[Име] 1 : 50 легура Мултифункционални машина автомобил [карактеристики на Производот] Лизгачки [Стока боја] портокал [Кутија Големина] за : 30cm* 10см * 21cm [Производ Материјал] цинк легура / пластични делови Ние сме најголемите и најпознатите професионални Кинески играчка фабрики, нашата цена е најниска целата мрежа

1:40 легура играчка возила, метал diecasts, high off-road возило симулација модел, се Повлече назад Играчка Возила, бесплатен превозот

479.52 -6 % DEN 451.00

[Име ] : 1 : 40 легура автомобил [Size] : 12.5 cm*5cm*4cm Пакување не е батеријата [Производ Материјал] : цинк легура пластика гума [Боја] : ЦрноБело [Употреба] : Нема Батеријата Боја испратени по случаен избор, ви благодарам, посебно на големо, ве молиме поддршка разбирање! Ние сме најголемите и најпознатите професионални Кинески играчка фабрики,нашата цена е најниска цена на целата мрежа.

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.