• Ново
Топла продажба diy Дијамант Сликарство Крстот Бод Сина Цвет Целосна Дијамант Везови Шема Мозаик Смола Дома декорација слика

Топла продажба diy Дијамант Сликарство Крстот Бод Сина Цвет Целосна Дијамант Везови Шема Мозаик Смола Дома декорација слика

Оценка на клиентот:
DEN 1374.24
DEN 962.00 -30 %

Износ
Залиха

Дијамант сликарство крстот бод е нова DIY рачно изработени везови проект со повеќе креативност од крстот бод. Неодамна развиена смола 2,5 mm плоштадот дијамант е боја-богата, со 18 аспекти ефект, и одличен сјај. Тоа може да процесот флорални дезени и сценски,животните и за други сликата шеми за сопствени дијамант мозаик. Дијамант Сликарство е стилски, благородна и елегантен. На готовиот дијамант слики се suitabale за дневна соба, спална соба, студија.
големина 30cm X 60cm
големина 40cm X 80см
Пред вашата исплата, ве молиме прочитајте ги следниве содржини внимателно, ќе ви гарантира среќен шопинг патување.
Продажба на мало : да ја прифатиме мало трансакцијата од сите клиенти од целиот свет. Ние не го поставите минимален лимит за сите артикли.
Трговија на големо : што прифати големо тргување од сите клиенти од целиот свет. Со цел да се олесни вашиот инвентар притисок, серијата ние во собата е поголема или еднаква на 2 парчиња. ако сакате големи количини на трговија на големо, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се разговара за промет на големо цена, начин на транспорт и така натаму со вас. Ние сметаме дека може да се постигне задоволително договор.
Испорака агент : ако сте странски онлајн продавачите, ние може да обезбеди превозот агент услуга за вас. Ве молиме јасно кажете ни за вашите купувачи,' адреса информации кога тргување, ние ќе се бориме да биде на услуга за вас, во исто време, и ние ќе се целосно почитување на вашиот бизнис тајни, никогаш не прави ништо штетно за интересите на вашето однесување.
Ако вашата земја и област не се во земјата на бесплатен превозот, можете да контактирате со нас, ние ќе ви обезбедиме со најдобар превозот метод.
2. Превоз :
Нашите производи се од Кина. По успешно плаќање, ние ќе ја испорача стоката во рок од 5-7 работни дена, на вашите производи, обично ќе пристигне во 7 до 50 дена. Во ретки случаи, тоа е веројатно да се одложи која зависи од времето и да го положат брзина на вашата земја и на стоки. Кога стоката испратена, ние активно ќе го следи вашите производи, транспорт држава.
Ние обично се користат Кина Пост мал пакет за вашиот транспорт, под нормални околности, стоките ќе бидат испорачани во 20-40 дена. Но, постојат и други случаи може да бидат одложени се, на пример, лошите временски услови одложен пристигнување во вашата земја и со поштенски систем одложувања испраќање на локалните поштата и така натаму. Затоа, Кина Пост парцела времето за испорака е најмногу до 60 дена.
3. Тарифниот :
По стоки пристигна во вашата земја, тоа може да произведуваат одредени тарифи во некои земји. Овој дел на тарифата треба да биде платена од вас . Ние ќе го означи тоа како подарок или намалување на вредноста на стоката за вас да се спаси дел од царински давачки.
4. По-продажбата на услугата :
На сите стоки што се продаваат се проверуваат строго. Ако најдете на стоката која сте ја добиле има квалитет проблем (не-вештачки штета) во рок од 3 дена. Ве молиме да земете во слики и контактирајте со нас, ние ќе го промени или наплата за вас.
5. Повратни информации :
Вашето задоволство е многу важна за нас.

Карактеристики

Големина:
size 30X60cm, size 40X80cm
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Европски и Американски Стил
Бренд Име:
СОПИРАЧКИ
Форма:
три-димензионални
Материјал:
Смола
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Дијамант форма:
Плоштад
Платно Пакување Метод:
Навива
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Број на Бои:
1-30
боја:
Сина
Употреба:
Декорација

Производи во категоријата

Златна panno,5D,DIY Дијамант Вез,Дијамант Сликарство,Крстот Бод,Целосна,плоштад,3D,Дијамант,Мозаик,Вежба,Црна Вештерка 809

416.16 -45 % DEN 229.00

Поради ограничување на мерење, вистинската големина, ќе имаат одредена мала грешка(13cm) Plesase им овозможи на некои мали разлики во бојата...

целосна дијамант сликарство цвет,дијамант вез,diamand сликарство виолетова lanvander во кристална вазна,diy 5d дијамант сликарство g053

393.60 -52 % DEN 189.00

целосна дијамант сликарство цвет,5d дијамант вез,diamand сликарство виолетова lanvander во кристална вазна,diy 5d дијамант сликарство f3Драги пријатели, ви благодариме за купување дијамант вез во нашата продавница,ние ќе ги пакет и во меур торба и ја стави во убава подароци ,а потоа ги достави до брзо!!! Ние сме професионални фабрика и да се фокусира на висок квалитет на DIY дијамант сликарство крстот бод за 8 години,не си многу убава кристал слики во нашата продавница и цените се евтини,ве молиме кликнете во нашата продавница да се избере дијамант мозаик ви се допаѓа најдобро...

5D DIY Уметности и Занаети Дијамант Слика Пејзажот на Крстот Бод Дијамант Везови Цвеќиња Рубикова Коцка Вежба Круг rhinestones

479.52 -33 % DEN 321.00

Име на производ : Дијамант Везови / Дијамант Мозаик / Дијамант Сликарство / Круг Дијамант сликарство Употреба : Почетна / Хотел / Office / Свадба Deocration / Луксузни Подароци...

година дијамант везови дијамант мозаик сликарство цвеќиња икона 5D diy дијамант сликарство крстот бод везана peony цвет

288.00 -20 % DEN 230.00

Почитувани, се обрне внимание! Ние се продава дијамант слики се полуготовиот производ не содржи рамка!Ние се продава дијамант сликарство материјал е смола, целиот мозаик модели се drilled надвор со смола дијамант, база на мапата со лепило фото хартија...

Божиќ декорација DIY Дијамант Везови Пејзаж 5D Кристал Дијамант Сликарство Дедо Мраз Везана Слики rhinestones

671.04 -49 % DEN 342.00

Име На Производ : Дијамант Везови / Дијамант Мозаик / Дијамант Сликарство Употреба : Почетна / Хотел / Office / Свадба Deocration / Луксузни Подароци...

5D Diy Дијамант Сликарство rhinestones Дома декор Дијамант везТигар PatterДијамант мозаик

399.84 -24 % DEN 304.00

Бренд име : KAMY YI Porduct име : Нова генерација DIY дијамант сликарство Дијамант type : Full вежба дијамант Пакување : Боја Кутија / Кеса Димензии : ако сакате други големини,ве молиме контактирајте со нас,ние може да го прилагодите1 : Поради ограничувањето на мерење, вистинската големина сигурно ќе имате некои мали грешки (помалку од 2cm).2 : Сите големина во нашата продавница обично значи Големина на Слика .База на HD платноПредметите вклучуваат : вежба,платно,фах,точка дијамант вежба пенкало,лепак,А4,кутија / хартија пакет Совети : ве молиме проверете внимателно откако ќе ја прими стоката,ако имате проблем,ве молиме договорот нас1 : Отворете го вашиот парцела,проверете колекции дали сите делови се целосно или не...

5D Diy Дијамант Сликарство Крстот Бод Коњ Пилешко Куче Лав Мачка Папагал Дијамант Мозаик Животинско Везови Целосна Rhinestones Подарок

528.00 -40 % DEN 317.00

Дијамант везови дијамант мозаик везови крстбод чај rhinestones Првенство Ѕид налепници кошница Колекции за везови предиво слика на платно дијамант мозаик foamiran дијамант сликарство слика на rhinestones слики rhinestones5 D Diy Дијамант Сликарство Крстот Бод Коњ Пилешко Куче Лав Мачка Папагал Дијамант Мозаик Животинско Везови Целосна Rhinestones Подарок (Z501 J557)Совети : Ние ви Препорачуваме Да Избор Големи Димензии Да се Направи Ред, Како и Големината На Дијаманти Е Околу 2,5 мм, Па Фото Големина на Повеќе Големи, Ефектот Ќе Биде многу Подобро достапни Големини : ве Молиме изберете Материјал : Памук и Квадрат дијамант употреба : diy дијамант слика ; дијамант везови слика; Ставки вклучени : 1...

5D Diy Дијамант Сликарство Крстот Бод Дијамант Везови Пејзаж Есен Шума Шема Хоби И Занаети Дијамант Мозаик Колекции

288.00 -22 % DEN 225.00

Бренд име : KAMY YI Porduct име : Нова генерација DIY дијамант сликарство Дијамант type : Full вежба дијамант Пакување : Боја Кутија / Кеса Димензии : ако сакате други големини,ве молиме контактирајте со нас,ние може да го прилагодите1 : Поради ограничувањето на мерење, вистинската големина сигурно ќе имате некои мали грешки (помалку од 2cm).2 : Сите големина во нашата продавница обично значи Големина на Слика .База на HD платноПредметите вклучуваат : вежба,платно,фах,точка дијамант вежба пенкало,лепак,А4,кутија / хартија пакет Совети : ве молиме проверете внимателно откако ќе ја прими стоката,ако имате проблем,ве молиме договорот нас1 : Отворете го вашиот парцела,проверете колекции дали сите делови се целосно или не...

целосна вежба 5D DIY Дијамант Везови сценографијата есен зајдисонце езеро Везана дијамант сликарство Крстот Бод За статистика оркестарот евтини

384.00 -22 % DEN 300.00

целосна вежба 5 D DIY Дијамант Везови сценографијата есен зајдисонце езеро Везана дијамант сликарство Крстот Бод За статистика оркестарот евтиниЗа Ефектот На поголема на големината, подобар ефект! Секој дијамант големина : 2.5x2.5мм...

5pcs Целосна дијамант 5D DIY дијамант сликарство Боја paintin дијамант везови крстот бод сликарство дневна соба свадба декорација

1113.60 -20 % DEN 891.00

големина : 15x35x2 15x45x2 15x55Porduct име : Нова генерација DIY дијамант paiting Рубикова Коцка дијамант Сликарство Функција : Плоштадот дијамант ; Дијамант покривање на платно заврши , тоа е полна дијамант вез Материјал : Нова генерација Круг Смола Дијамант со 447 DMC Бои Пакување : Боја Кутија / Торба Повеќенаменски : Може да се користи во Спалната соба, Dinning Соба, Бања, Бања, Кујна, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан и Бар Процес : Нова технологија , со Различни плоштадот дијаманти и други дијамант ...

Златна panno,Целосна,DIY Дијамант Вез,5D,Дијамант Сликарство,Крстот Бод,3D,Дијамант,Мозаик,Везана,Големи црвени rose728

259.20 -45 % DEN 143.00

Ова е ЦЕЛОСНА недовршени формулиран плоштадот дијамант сликарство.големина на слика за : 16x16cm / 28x28cmЗабелешка : Големината е рачни мерења на локации, може да биде малолетно лицеразлики(2~3cm), тоа е нормално, ве молиме да бидат сигурни.Внимание : Драги пријатели,поради малата големина на ефектот е лоша,само за децатаentertaintment и нови рака пракса,picky и умот клиенти,ве молиме изберете внимателно!!Што повеќе,не се отвори спорот за малата големина на сила и големина,ниенема да се презема никаква одговорност.Ви благодариме за вашето разбирање и соработка.

5d DIY дијамант везови цртан филм принцеза крстот бод Дел Круг Дијамант сликарство дијамант мозаик занает Везана Pshiny F413

2876.64 -40 % DEN 1726.00

[ Нови производи ]Посебен облик на дијамант : смола круг вежба+кристал круг вежба+Пеперутка sequins 3 видовиЗа платно : Екопамук,Животната срединаCanvas Size(големина на слика+бела назад големина) : 50*75см (можеби 2 CM грешка)Големина на слика : 40*65cm (можеби 2 CM грешка)Pls забелешка : оваа ставка не е со рамка.Може да ви се допаѓа : Слики Детали : Декорација Детали : Ние гарантираме соодветна број на Сите видови rhinestones , Овој производ не содржи рамкиСтавете Опсег : Дел дијамант ( само thered дел треба да се минатото,според сликата )За боја : Поради светлина, различни компјутерски монитор,можеби бојата на фото преземено малку се разликува од вистинскиот објект.Ве молиме погледнете го стоки, всушност, се примени .На следете ги сликите се само за вашиот референца.Ви благодариме за вашето разбирање.Комплет вклучува : платно, доволно rhinestones, збир на алатки, сакате да имате среќен шопинг, ви благодариме! 5d DIY дијамант везови цртан филм принцеза крстот бод Дел Круг Дијамант сликарство дијамант мозаик занает Везана Pshiny F413 Големина детали : Како да го користите : Како да се заштитат платно по завршена : Како да пакување(кутија за пакување за пример) : Превозот и Плаќање и Повратни информации : Плаќање : Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање.За Превозот : 1...

Дијамант Сликарство Крстот Бод Diy 5D Дијамант Мозаик рачно изработени Колекции Дијамант Везови Пејзажот, Моделот Rhinestones Слики

671.04 -49 % DEN 342.00

Име На Производ : Дијамант Везови / Дијамант Мозаик / Дијамант Сликарство Употреба : Почетна / Хотел / Office / Свадба Deocration / Луксузни Подароци...

Полн Плоштад Дијамант Сликарство Религија Исус Христос Икони Дијамант Мозаик Колекции Дијамант Везови Крстот Бод Поставува Ѕид Налепници

493.92 -35 % DEN 321.00

Ставките коишто се вклучени : 1 Доволно смола дијаманти 2 A4 Модел HD цртежи (вклучувајќи цртежи, боја табела) 3...

5D Diy Полн Круг Дијамант Сликарство Зголемените Орел Мозаици Крст-бод Дијамант Везови Нова Година Декорација Подароци Diamant

403.20 -35 % DEN 262.00

Бренд име : KAMY YI Porduct име : Нова генерација DIY дијамант сликарство Дијамант type : Full вежба дијамант Пакување : Боја Кутија / Кеса Димензии : ако сакате други големини,ве молиме контактирајте со нас,ние може да го прилагодите1 : Поради ограничувањето на мерење, вистинската големина сигурно ќе имате некои мали грешки (помалку од 2cm).2 : Сите големина во нашата продавница обично значи Големина на Слика .База на HD платноПредметите вклучуваат : вежба,платно,фах,точка дијамант вежба пенкало,лепак,А4,кутија / хартија пакет Совети : ве молиме проверете внимателно откако ќе ја прими стоката,ако имате проблем,ве молиме договорот нас1 : Отворете го вашиот парцела,проверете колекции дали сите делови се целосно или не...

Дева Марија Христос Облека Дијамант Сликарство Религиозни Икони Слики DIY 3D Дијамант Везови Исус сина Носи Мозаик Цртежи

336.00 -25 % DEN 252.00

Wecome на нашите stroe Кликнете на сликата ви се допаѓа .Кликнете на за да внесете предмет за производотartoonОвошје Слика ЦветВе молиме Имајте во предвид : Дијамант Сликарство големина е големината на сликата не големина на екранот (имаат 12 cm грешка).Мозаикот сликарство не HD слика...

diy дијамант сликарство целосна 5d дијамант Везови Крстот бод слики ангелите чувари слики за дневна соба ѕид уметност Оркестарот

355.68 -27 % DEN 260.00

diy дијамант сликарство целосна 5d дијамант Везови Крстот бод слики ангелите чувари слики за дневна соба ѕид уметност Оркестарот големина : 20*25cm,30*40cm,35*45см,40*50cm,45*60см,50*65cm,55*70cmDiy дијамант сликарствоМатеријалПамук и смола дијамантСтавки вклучени1...

Нови Пристигнување Флорални Мозаик 5D Diy Везови икони Дијамант Сликарство Божиќ подароци Пеперутки Ѕид Налепница соба декорација

312.00 -17 % DEN 259.00

Нови Пристигнување Флорални Мозаик 5 D Diy Везови икони Дијамант Сликарство Божиќ подароци Пеперутки Ѕид Налепница соба декорацијаДраги Ценети Купувачи : Сите ние дијамант сликарство комплет не вклучува рамка,и да се полуготови,ќе треба да се заврши тоа,ние ви нудиме алатки.Тип на слика : Без рамка, не се заврши...

Моден Пејзажи 5D DIY Дијаманти Везови Дијамант Сликарство Крстот Бод за Полнење

608.64 -21 % DEN 481.00

Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Wish List" Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продавница,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Продавница Листа".Ние нудиме на Голема Цел од Голем Попуст ,Ако Имате Било какви прашања ве Молиме Контактирајте со Нас ви Благодарам многу!!!100% Сосема Нов и висок квалитетСпецифики : Стил : 5 D Дијамант СликарствоБоја : Како на сликата прикажаниМодел : Пејзажи Гарден ЛоџMaterail : Bling Смола ДијамантСоба : Дневната Соба / Спалната Соба / Студија Соба / ВлезГолемини : 2 Големина за изборДимензии Дијамант Количина90*50cm / 35.4"*19.7" 15112 Компјутери115*58cm / 45.3"*22.8" 67680 КомпјутериАлатки Вклучени : точка вежба пенкало / кутија / плоча / лепак / мултибоја кристал / ПлатноПакет се Вклучени : 1 Сет Дијамант Сликарство (Не се вклучени рамка)DIY Дијамант сликарство производството чекори : 1...

3d DIY Дијамант Везови Пејзаж Цвеќиња 5D Кристал Пејст Дијамант Сликарство сценографијата Везана Слики Целосна rhinestones

671.04 -49 % DEN 342.00

Име На Производ : Дијамант Везови / Дијамант Мозаик / Дијамант Сликарство Употреба : Почетна / Хотел / Office / Свадба Deocration / Луксузни Подароци...

Златна panno,5D,diy дијамант вез,Полни,на плоштадот Дијамант Сликарство,Крстот Бод,3D,дијамант,Мозаик,Везана,розова вазна 728S

856.32 -44 % DEN 480.00

Поради ограничување на мерење, вистинската големина, ќе имаат одредена мала грешка(13cm) Plesase им овозможи на некои мали разлики во бојата...

Нова година Дијамант везови цвеќиња крстот бод розева роза кристал Мозаик везени шема налепници 5d дијаманти сликарство

DEN 408.00

Нова година Дијамант везови цвеќиња крстот бод розева роза кристал Мозаик везени шема налепници 5d дијаманти сликарствоЗа Ефектот На поголема на големината, подобар ефект! Секој дијамант големина : 2.5x2.5мм...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.