• Ново
Бебе Девојка 5D Diy Дијамант Слика Мозаик Плоштадот Вежба Смола Пејст Везови Шема 3D Крстот Бод Комплет КАРТОН рачно изработени Занаетчиски

Бебе Девојка 5D Diy Дијамант Слика Мозаик Плоштадот Вежба Смола Пејст Везови Шема 3D Крстот Бод Комплет КАРТОН рачно изработени Занаетчиски

Оценка на клиентот:
DEN 384.00
DEN 261.00 -32 %

Износ
Залиха


Бебе Девојка 5 D Diy Дијамант Слика Мозаик Плоштадот Вежба Смола Пејст Везови Шема 3 D Крстот Бод Комплет КАРТОН рачно изработени Занаетчиски
Драги Ценети Купувачи :
Сите ние дијамант сликарство комплет не вклучува рамка,и да се полу-готови,ќе треба да се заврши тоа,ние ви нудиме алатки.
Тип на слика : Без рамка, не се заврши. Сите димензии се во големина на слика.
Производство Детали
За Ефектот
Поголем големина, подобар ефект! Секој дијамант големина : 2.5x2.5мм. Ако сликата е комплексен, мала големина, ќе не е многу добро! Ако ви треба голем големината на никакви слики, ве молиме контактирајте со нас! За Нас Нашите дијамант сликарство се полу заврши, не вклучуваат рамка. Ние ќе се обезбеди дијамант везови алатки за вашиот направи. И ние ќе сместени 20% повеќе дијаманти! Иако нашите производи не е најевтин, но квалитетот на нашите производи е најдобар! Кога ќе се заврши тоа, можете да испраќате фотографии од вашите слики за нас, ние ќе го покаже тоа да купувачи од целиот свет го цениме! Повратни информации Од вашето мислење е важно за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со производот и услугата, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и било неутрален повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодариме!

Карактеристики

Големина:
20cm x 20cm, 30cm x 30cm, 40cm x 40cm, 50cm x 50cm, 60cm x 60cm
Употреба:
Слики
Стил:
Европски и Американски Стил
Материјал:
Смола
Шаблон Тип:
Цртан филм
Дијамант форма:
Плоштад
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Платно Пакување Метод:
Навива
Рамка:
No
Број на Бои:
1-30
Тема:
Картон 5d diy дијамант сликарство
Дијамант форма:
5D полн плоштад Дијамант
Дијамант Област:
Целосна Дијамант Вежба Слика
Рака Алатки:
Plastis Пенкало ,Лепак,Пластичен Послужавник,Платно
Пакет:
Торба и боја кутија за пакување
Стил:
Европски и Американски Стил
Употреба:
Дома Декор, Подароци за пријатели или љубовник
кодот:
1
Рамка или Готови:
No

Производи во категоријата

ZOOYA Дијамант Везови 5D DIY Дијамант Сликарство Снег Куќа Пејзаж Дијамант Сликарство Крстот Бод Кристал Мозаик BJ1663

368.16 -35 % DEN 240.00

Бод Везови Везана Алатка Пинцети Игла Слика Сликарство Комплет Крстот Бод Дијамант Кристал Поставен Плоштадот Пинцети Слободни shippingСоветиДраги пријатели, кога ќе го купите дијаманти цртежи во нашата продавница или во други продавачот 's продавница , ве молиме имајте го на ум следново : 1...

крстот бод daimond сликарство Цвеќиња и овошје 5d diy дијамант сликарство везови занает хоби забава целосна плоштадот BAC061

822.72 -34 % DEN 543.00

Внимание : Нашата дијамант сликарство е без рамка,и тоа не е готов слика,што треба да заврши себе.Име на производ : DIY Дијамант СликарствоБренд : MANHUIГолемина на слика 40*30cm 60*45см 65*50cm 80*60см 95*70cm 100*75смБоја Количина : 3045 БоиУпотреба : Почетна / Хотел / Канцеларија Декорација,Уникатен ПодарокDiamond Материјал : Смола ДупчењеЗа Вежба : 100% Полн Круг ДијамантЗа рамка : Без Рамка, Откако ќе заврши потребни за адхезија на локалните купи РамкаПлатно Пакет : Навивам , Избегне НабориПакет вклучуваат : комплетна вежба, печатен текстил, алаткиЗАБЕЛЕШКА : Како и со светлосни ефекти, објекти можеби малку повеќе слики.И овој одличен квалитет Дијамант сликарство е без рамка за да се задржи надолу превозот цена,Ако сакате други големина,ве молиме контактирајте со насОна што е дијамант слика : Дијамант сликарство, исто така познат како на DIY Дијамант Сликарство, е дијамант дизајнер кој е комбинација на исклучителна пенливи вештачки рамен дијаманти (некои несакани вежби) и добро дизајнирани модели...

5D Diy Дијамант Сликарство Крстот Бод Дијамант Везови Пејзаж Есен Шума Шема Хоби И Занаети Дијамант Мозаик Колекции

288.00 -22 % DEN 225.00

Бренд име : KAMY YI Porduct име : Нова генерација DIY дијамант сликарство Дијамант type : Full вежба дијамант Пакување : Боја Кутија / Кеса Димензии : ако сакате други големини,ве молиме контактирајте со нас,ние може да го прилагодите1 : Поради ограничувањето на мерење, вистинската големина сигурно ќе имате некои мали грешки (помалку од 2cm).2 : Сите големина во нашата продавница обично значи Големина на Слика .База на HD платноПредметите вклучуваат : вежба,платно,фах,точка дијамант вежба пенкало,лепак,А4,кутија / хартија пакет Совети : ве молиме проверете внимателно откако ќе ја прими стоката,ако имате проблем,ве молиме договорот нас1 : Отворете го вашиот парцела,проверете колекции дали сите делови се целосно или не...

Нашата Дама Син Религија Нови 5d DIY Целосна Дијамант Сликарство Везови Кристал Мозаик Икона Крстот бод Занаети Дома Декор Подарок

383.04 -35 % DEN 249.00

Почитувани, се обрне внимание! Ние се продава дијамант слики се полуготовиот производ не содржи рамка!Ние се продава дијамант сликарство материјал е смола, целиот мозаик модели се drilled надвор со смола дијамант, база на мапата со лепило фото хартија...

целосна вежба 5D DIY Дијамант Везови сценографијата есен зајдисонце езеро Везана дијамант сликарство Крстот Бод За статистика оркестарот евтини

384.00 -22 % DEN 300.00

целосна вежба 5 D DIY Дијамант Везови сценографијата есен зајдисонце езеро Везана дијамант сликарство Крстот Бод За статистика оркестарот евтиниЗа Ефектот На поголема на големината, подобар ефект! Секој дијамант големина : 2.5x2.5мм...

Моден Пејзажи 5D DIY Дијаманти Везови Дијамант Сликарство Крстот Бод за Полнење

608.64 -21 % DEN 481.00

Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Wish List" Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продавница,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Продавница Листа".Ние нудиме на Голема Цел од Голем Попуст ,Ако Имате Било какви прашања ве Молиме Контактирајте со Нас ви Благодарам многу!!!100% Сосема Нов и висок квалитетСпецифики : Стил : 5 D Дијамант СликарствоБоја : Како на сликата прикажаниМодел : Пејзажи Гарден ЛоџMaterail : Bling Смола ДијамантСоба : Дневната Соба / Спалната Соба / Студија Соба / ВлезГолемини : 2 Големина за изборДимензии Дијамант Количина90*50cm / 35.4"*19.7" 15112 Компјутери115*58cm / 45.3"*22.8" 67680 КомпјутериАлатки Вклучени : точка вежба пенкало / кутија / плоча / лепак / мултибоја кристал / ПлатноПакет се Вклучени : 1 Сет Дијамант Сликарство (Не се вклучени рамка)DIY Дијамант сликарство производството чекори : 1...

3d DIY Дијамант Везови Пејзаж Цвеќиња 5D Кристал Пејст Дијамант Сликарство сценографијата Везана Слики Целосна rhinestones

671.04 -49 % DEN 342.00

Име На Производ : Дијамант Везови / Дијамант Мозаик / Дијамант Сликарство Употреба : Почетна / Хотел / Office / Свадба Deocration / Луксузни Подароци...

дијамант сликарство афион 5d дијамант сликарство продажба целосна дијамант мозаик 3d слика на rhinestones крст-бод божиќ дома декор

3004.32 -32 % DEN 2043.00

дијамант сликарство афион 5d дијамант сликарство продажба целосна дијамант мозаик 3d слика на rhinestones крстбод божиќ дома декорГолемина 1 : 2 0x35cmx2pcs+20x45cmx2pcs+20x55cmx1pcsГолемина на 2 : 25x48cmx2pcs+25x60cmx2pcs+25x75cmx1pcsГолемина 3 : 30x53cmx2pcs+30x65cmx2pcs+30x85cmx1pcsако сакате други големини,ве молиме контактирајте со нас,ние може да го прилагодитеDiy дијамант сликарствоМатеријалПамук и смола дијамантСтавки вклучени1...

5D DIY Уметности и Занаети Дијамант Слика Пејзажот на Крстот Бод Дијамант Везови Цвеќиња Рубикова Коцка Вежба Круг rhinestones

479.52 -33 % DEN 321.00

Име на производ : Дијамант Везови / Дијамант Мозаик / Дијамант Сликарство / Круг Дијамант сликарство Употреба : Почетна / Хотел / Office / Свадба Deocration / Луксузни Подароци...

Дијамант Извезени Слики Пејст Вежба Сина Буда Diy Дијамант Сликарство Крстот Бод Колекции Мозаик Дома Decortion

463.68 -38 % DEN 288.00

Дијамант Извезени Слики Пејст Вежба Сина Буда Diy Дијамант Сликарство Крстот Бод Колекции Мозаик Дома Decortion Големина на Слика : 20x25,20x30,25x30,30x40,35x45,40x50cm,50 x60cm ,55 x70cm ,60 x80cm Porduct име : Нова генерација DIY дијамант paiting emborideryРубикова Коцка дијамант Сликарство Функција ; Дијамант покривање на платно заврши , тоа е полн Плоштад дијамант вез Материјал : Нова генерација Смола Дијамант со 477 DMC Бои Пакување : Боја Кутија / Торба Повеќенаменски : Може да се користи во Спалната соба, Dinning Соба, Бања, Бања, Кујна, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан и БарDIY Дијамант сликарство производството чекори a...

ZOOYA Дијамант Везови DIY Дијамант Сликарство Убава Peony Цвет Дијамант Сликарство Крстот Бод Кристал Декорација CJ704

323.52 -34 % DEN 214.00

Внимание : Нашата Дијамант Сликарство Е Без Рамка,И Тоа Не Е Готов Слика, Што Треба Да Заврши Себе.Име на производ : Нова генерација DIY дијамант paiting Рубикова Коцка дијамант Сликарство Крстот БодБренд : ZOOYA Дијамант ВезовиБоја Количина : 1045 Бои.Функција : Круг дијамант ; Дијамант покривање на платно заврши , тоа е 100% фу ќе дијамант везовиМатеријал : Нова генерација Круг Смола Дупчење со 477 DMC БоиУпотреба : Почетна / Хотел / Канцеларија Декорација,Уникатен ПодарокЗа рамка : Без Рамка, Откако ќе заврши потребни за адхезија на локалните купи РамкаПлатно Пакет : Навивам , Избегне НабориПакет вклучуваат : комплетна вежба, печатен текстил, алатки.ЗАБЕЛЕШКА : Како и со светлосни ефекти, објекти можеби малку повеќе слики.И овој одличен квалитет Дијамант сликарство е без рамка за да се задржи надолу превозот цена,Ако сакате други големина,ве молиме контактирајте со нас.

целосна дијамант сликарство цвет,дијамант вез,diamand сликарство виолетова lanvander во кристална вазна,diy 5d дијамант сликарство g053

393.60 -52 % DEN 189.00

целосна дијамант сликарство цвет,5d дијамант вез,diamand сликарство виолетова lanvander во кристална вазна,diy 5d дијамант сликарство f3Драги пријатели, ви благодариме за купување дијамант вез во нашата продавница,ние ќе ги пакет и во меур торба и ја стави во убава подароци ,а потоа ги достави до брзо!!! Ние сме професионални фабрика и да се фокусира на висок квалитет на DIY дијамант сликарство крстот бод за 8 години,не си многу убава кристал слики во нашата продавница и цените се евтини,ве молиме кликнете во нашата продавница да се избере дијамант мозаик ви се допаѓа најдобро...

Златна panno,5D,diy дијамант вез,Полни,на плоштадот Дијамант Сликарство,Крстот Бод,3D,дијамант,Мозаик,Везана,розова вазна 728S

856.32 -44 % DEN 480.00

Поради ограничување на мерење, вистинската големина, ќе имаат одредена мала грешка(13cm) Plesase им овозможи на некои мали разлики во бојата...

Полн плоштад дијамант 5D DIY дијамант везови девојка е тајна дијамант сликарство Крстот Бод Кристал мозаик дома декорација CX

336.00 -35 % DEN 218.00

добредојдовте на нашата продавница Сите производи се направени директно од нашата фабрика Ние се обезбеди дијамант сликарство,ако треба,ве молиме договорот нас да Изберете шаблон Тип: / / / / / За слика Porduct име : Нова генерација DIY дијамант сликарство Дијамант type : Full вежба дијамант Пакување : Боја Кутија / Кеса Димензии : ако сакате други големини,ве молиме контактирајте со нас,ние може да го прилагодите За нашите дијамант Ние избрани животната срединапријателски смола материјали, производство во согласност со DMC меѓународната стандардна боја картичка, дијаманти за вкупно 447 видови, може точно да покаже сликата на бои шема за филтрирањеНашите смола дијаманти со брилијантен боја, 447 бои , употреба на еколошки смола материјал, нетоксични и невкусна предслужи за долго време, Не е лесно да исчезнат, да се обезбеди слика aestheticism и реални.База на материјали се направени на HD oilcloth и боја , секој соодветните боја блок се претставени преку писмо, Пост во дупчење процес може да се издвои од страна на соодветните вежба боја и писмо...

Златна panno,5D,DIY Дијамант Вез,Дијамант Сликарство,Крстот Бод,Целосна,плоштад,3D,Дијамант,Мозаик,Вежба,Црна Вештерка 809

416.16 -45 % DEN 229.00

Поради ограничување на мерење, вистинската големина, ќе имаат одредена мала грешка(13cm) Plesase им овозможи на некои мали разлики во бојата...

diy дијамант сликарство целосна целата смола вежба плоштадот кристал пејст крстот бод везови цртан филм јагода куќа деца подарок

326.40 -22 % DEN 254.00

diy дијамант сликарство целосна целата смола вежба плоштадот кристал пејст крстот бод везови цртан филм јагода куќа деца подарокЗа Ефектот На поголема на големината, подобар ефект! Секој дијамант големина : 2.5x2.5мм...

година дијамант везови дијамант мозаик сликарство цвеќиња икона 5D diy дијамант сликарство крстот бод везана peony цвет

288.00 -20 % DEN 230.00

Почитувани, се обрне внимание! Ние се продава дијамант слики се полуготовиот производ не содржи рамка!Ние се продава дијамант сликарство материјал е смола, целиот мозаик модели се drilled надвор со смола дијамант, база на мапата со лепило фото хартија...

5D DIY Дијамант Сликарство Верски Кристал Дијамант Сликарство Крстот Бод Долг Нос Слон Везана Дома Декоративни BJ869

364.80 -32 % DEN 248.00

Бод Везови Везана Алатка Пинцети Игла Слика Сликарство Комплет Крстот Бод Дијамант Кристал Поставен Плоштадот Пинцети Слободни shippingСоветиДраги пријатели, кога ќе го купите дијаманти цртежи во нашата продавница или во други продавачот 's продавница , ве молиме имајте го на ум следново : 1...

Апстракт Танчерка Diy 5D Дијамант Сликарство Полн Плоштад Мозаик Маслото Дијамант 3D Крстот Бод Колекции рачно изработени Везови Занаети

432.00 -32 % DEN 294.00

Апстракт Танчерка Diy 5 D Дијамант Сликарство Полн Плоштад Мозаик Маслото Дијамант 3 D Крстот Бод Колекции рачно изработени Везови Занаети ТОПЛА ПРОДАЖБАЗа ЕфектотПоголем големина, подобар ефект! Секој дијамант големина : 2.5x2.5мм...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.