• Ново
Рачно изработени везана diy дијамант сликарство комплет дијамант везови растенијата кристал Розова орхидеи крстот бод дијамант сликарство

Рачно изработени везана diy дијамант сликарство комплет дијамант везови растенијата кристал Розова орхидеи крстот бод дијамант сликарство

Оценка на клиентот:
DEN 194.40
DEN 156.00 -20 %

Износ
Залиха


ѕвезда
Вашата поддршка е нашата секогаш нашата мотивација!
Ве молиме да ни испратите порака ако имаш било истрага,ви благодариме!
Она што е DIY дијамант сликарство
Дијамант сликарство е нов популарни производи. тоа се повеќе убави она што ќе го видите на сликата, многу светол и неверојатни.Тоа е на висока дефиниција шема, добра текстура и естетското чувство, кој секогаш се доведе во врска со силна визуелна жалба за вас. Уживање и скитници околу тоа истовремено, ќе имате чувство како airplay. Со тоа, ќе добиете и двете, декоративен ефект и DIY забава забава. Едноставно обесени тоа на ѕид, што ќе ја направи вашата соба и вашиот свет неверојатни
Забелешка
Платно големина : 30*30cm
На големина на слика : 25*25cm
Сите димензии се мери со рака ,па ве молиме да се овозможи 1-3 см разликуваат
Подетални информации :
1)Камен : Нетранспарентно смола камен
2)Вежба камен област : Делумно
Вез смола камен

Карактеристики

Платно Пакување Метод:
Навива
Стил:
Пастирски
Употреба:
Слики
Материјал:
Смола
Форма:
три-димензионални
Бренд Име:
eTya
Дијамант форма:
Круг
Pasting Област:
Делумно
Број на Бои:
1-30
Шаблон Тип:
Флорални
Рамка:
No
Надворешното Пакување:
Пластични

Производи во категоријата

5pcs Целосна дијамант 5D DIY дијамант сликарство Боја paintin дијамант везови крстот бод сликарство дневна соба свадба декорација

1113.60 -20 % DEN 891.00

големина : 15x35x2 15x45x2 15x55Porduct име : Нова генерација DIY дијамант paiting Рубикова Коцка дијамант Сликарство Функција : Плоштадот дијамант ; Дијамант покривање на платно заврши , тоа е полна дијамант вез Материјал : Нова генерација Круг Смола Дијамант со 447 DMC Бои Пакување : Боја Кутија / Торба Повеќенаменски : Може да се користи во Спалната соба, Dinning Соба, Бања, Бања, Кујна, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан и Бар Процес : Нова технологија , со Различни плоштадот дијаманти и други дијамант ...

Полн плоштад дијамант 5D DIY дијамант везови девојка е тајна дијамант сликарство Крстот Бод Кристал мозаик дома декорација CX

336.00 -35 % DEN 218.00

добредојдовте на нашата продавница Сите производи се направени директно од нашата фабрика Ние се обезбеди дијамант сликарство,ако треба,ве молиме договорот нас да Изберете шаблон Тип: / / / / / За слика Porduct име : Нова генерација DIY дијамант сликарство Дијамант type : Full вежба дијамант Пакување : Боја Кутија / Кеса Димензии : ако сакате други големини,ве молиме контактирајте со нас,ние може да го прилагодите За нашите дијамант Ние избрани животната срединапријателски смола материјали, производство во согласност со DMC меѓународната стандардна боја картичка, дијаманти за вкупно 447 видови, може точно да покаже сликата на бои шема за филтрирањеНашите смола дијаманти со брилијантен боја, 447 бои , употреба на еколошки смола материјал, нетоксични и невкусна предслужи за долго време, Не е лесно да исчезнат, да се обезбеди слика aestheticism и реални.База на материјали се направени на HD oilcloth и боја , секој соодветните боја блок се претставени преку писмо, Пост во дупчење процес може да се издвои од страна на соодветните вежба боја и писмо...

целосна вежба 5D DIY Дијамант Везови сценографијата есен зајдисонце езеро Везана дијамант сликарство Крстот Бод За статистика оркестарот евтини

384.00 -22 % DEN 300.00

целосна вежба 5 D DIY Дијамант Везови сценографијата есен зајдисонце езеро Везана дијамант сликарство Крстот Бод За статистика оркестарот евтиниЗа Ефектот На поголема на големината, подобар ефект! Секој дијамант големина : 2.5x2.5мм...

дијамант сликарство афион 5d дијамант сликарство продажба целосна дијамант мозаик 3d слика на rhinestones крст-бод божиќ дома декор

3004.32 -32 % DEN 2043.00

дијамант сликарство афион 5d дијамант сликарство продажба целосна дијамант мозаик 3d слика на rhinestones крстбод божиќ дома декорГолемина 1 : 2 0x35cmx2pcs+20x45cmx2pcs+20x55cmx1pcsГолемина на 2 : 25x48cmx2pcs+25x60cmx2pcs+25x75cmx1pcsГолемина 3 : 30x53cmx2pcs+30x65cmx2pcs+30x85cmx1pcsако сакате други големини,ве молиме контактирајте со нас,ние може да го прилагодитеDiy дијамант сликарствоМатеријалПамук и смола дијамантСтавки вклучени1...

5D Diy дијамант сликарство крстот бод религии икони Ксенија Петербург Сценско Дијамант везови Дијамант мозаик Дома декорација

288.00 -24 % DEN 219.00

Бренд име : KAMY YI Porduct име : Нова генерација DIY дијамант сликарство Дијамант type : Full вежба дијамант Пакување : Боја Кутија / Кеса Димензии : ако сакате други големини,ве молиме контактирајте со нас,ние може да го прилагодите1 : Поради ограничувањето на мерење, вистинската големина сигурно ќе имате некои мали грешки (помалку од 2cm).2 : Сите големина во нашата продавница обично значи Големина на Слика .База на HD платноПредметите вклучуваат : вежба,платно,фах,точка дијамант вежба пенкало,лепак,А4,кутија / хартија пакет Совети : ве молиме проверете внимателно откако ќе ја прими стоката,ако имате проблем,ве молиме договорот нас1 : Отворете го вашиот парцела,проверете колекции дали сите делови се целосно или не...

5D Diy Дијамант Сликарство Крстот Бод Коњ Пилешко Куче Лав Мачка Папагал Дијамант Мозаик Животинско Везови Целосна Rhinestones Подарок

528.00 -40 % DEN 317.00

Дијамант везови дијамант мозаик везови крстбод чај rhinestones Првенство Ѕид налепници кошница Колекции за везови предиво слика на платно дијамант мозаик foamiran дијамант сликарство слика на rhinestones слики rhinestones5 D Diy Дијамант Сликарство Крстот Бод Коњ Пилешко Куче Лав Мачка Папагал Дијамант Мозаик Животинско Везови Целосна Rhinestones Подарок (Z501 J557)Совети : Ние ви Препорачуваме Да Избор Големи Димензии Да се Направи Ред, Како и Големината На Дијаманти Е Околу 2,5 мм, Па Фото Големина на Повеќе Големи, Ефектот Ќе Биде многу Подобро достапни Големини : ве Молиме изберете Материјал : Памук и Квадрат дијамант употреба : diy дијамант слика ; дијамант везови слика; Ставки вклучени : 1...

3d DIY Дијамант Везови Пејзаж Цвеќиња 5D Кристал Пејст Дијамант Сликарство сценографијата Везана Слики Целосна rhinestones

671.04 -49 % DEN 342.00

Име На Производ : Дијамант Везови / Дијамант Мозаик / Дијамант Сликарство Употреба : Почетна / Хотел / Office / Свадба Deocration / Луксузни Подароци...

diy дијамант сликарство целосна целата смола вежба плоштадот кристал пејст крстот бод везови цртан филм јагода куќа деца подарок

326.40 -22 % DEN 254.00

diy дијамант сликарство целосна целата смола вежба плоштадот кристал пејст крстот бод везови цртан филм јагода куќа деца подарокЗа Ефектот На поголема на големината, подобар ефект! Секој дијамант големина : 2.5x2.5мм...

Топла продажба diy Дијамант Сликарство Крстот Бод Сина Цвет Целосна Дијамант Везови Шема Мозаик Смола Дома декорација слика

1374.24 -30 % DEN 962.00

Дијамант сликарство крстот бод е нова DIY рачно изработени везови проект со повеќе креативност од крстот бод...

Пеперутка Цвет DIY 5D Дијамант Сликарство Дијамант Везови Крстот Бод Кристал Мозаик Дијамант Сликарство Дома Декор подароци

373.44 -20 % DEN 299.00

Почитувани, се обрне внимание! Ние се продава дијамант слики се полуготовиот производ не содржи рамка!Ние се продава дијамант сликарство материјал е смола, целиот мозаик модели се drilled надвор со смола дијамант, база на мапата со лепило фото хартија...

Моден Пејзажи 5D DIY Дијаманти Везови Дијамант Сликарство Крстот Бод за Полнење

608.64 -21 % DEN 481.00

Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Wish List" Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продавница,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Продавница Листа".Ние нудиме на Голема Цел од Голем Попуст ,Ако Имате Било какви прашања ве Молиме Контактирајте со Нас ви Благодарам многу!!!100% Сосема Нов и висок квалитетСпецифики : Стил : 5 D Дијамант СликарствоБоја : Како на сликата прикажаниМодел : Пејзажи Гарден ЛоџMaterail : Bling Смола ДијамантСоба : Дневната Соба / Спалната Соба / Студија Соба / ВлезГолемини : 2 Големина за изборДимензии Дијамант Количина90*50cm / 35.4"*19.7" 15112 Компјутери115*58cm / 45.3"*22.8" 67680 КомпјутериАлатки Вклучени : точка вежба пенкало / кутија / плоча / лепак / мултибоја кристал / ПлатноПакет се Вклучени : 1 Сет Дијамант Сликарство (Не се вклучени рамка)DIY Дијамант сликарство производството чекори : 1...

Дијамант Извезени Слики Пејст Вежба Сина Буда Diy Дијамант Сликарство Крстот Бод Колекции Мозаик Дома Decortion

463.68 -38 % DEN 288.00

Дијамант Извезени Слики Пејст Вежба Сина Буда Diy Дијамант Сликарство Крстот Бод Колекции Мозаик Дома Decortion Големина на Слика : 20x25,20x30,25x30,30x40,35x45,40x50cm,50 x60cm ,55 x70cm ,60 x80cm Porduct име : Нова генерација DIY дијамант paiting emborideryРубикова Коцка дијамант Сликарство Функција ; Дијамант покривање на платно заврши , тоа е полн Плоштад дијамант вез Материјал : Нова генерација Смола Дијамант со 477 DMC Бои Пакување : Боја Кутија / Торба Повеќенаменски : Може да се користи во Спалната соба, Dinning Соба, Бања, Бања, Кујна, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан и БарDIY Дијамант сликарство производството чекори a...

Дијамант Сликарство Крстот Бод Diy 5D Дијамант Мозаик рачно изработени Колекции Дијамант Везови Пејзажот, Моделот Rhinestones Слики

671.04 -49 % DEN 342.00

Име На Производ : Дијамант Везови / Дијамант Мозаик / Дијамант Сликарство Употреба : Почетна / Хотел / Office / Свадба Deocration / Луксузни Подароци...

DIY дијамант сликарство цвеќиња rhinestones везови дијамант слика мозаик цвеќиња дијамант везови дијамант сликарство bloemen

DEN 239.52

5 D дијамант сликарство цвеќиња rhinestones везови дијамант слика мозаик цвеќиња дијамант везови дијамант сликарство bloemen Напомена : Ова е DIY дијамант сликарство,не заврши слика,што треба да заврши со себе.Сите големини се мерат со рака,па ве молиме да се овозможи 12cm разлика.Име на производ : DIY Дијамант Сликарство Diamond Материјал : Смола Дијамант За Дијамант : Коцка Круг Дијамант Ударна Точка : Делумно дијамант сликарство, не е целосна слика На Canva Големина : 25cm*30cm На Големина на Слика : 20cm*25cm Тежина : Околу 56g / пакет За рамка : Без Рамка,По завршена,ќе треба да се купи рамка со себе Пакет вклучуваат : дијаманти, печатен текстил, алатки Платно Пакет : Навивам , Избегне Набори Употреба : почетна / Хотел / Канцеларија Декорација, Уникатен Подарок DIY Дијамант Сликарство Комплет 1.Доволно смола дијаманти...

H019 дијамант везови шарени був,дијамант сликарство животинско цртан филм,diamand сликарство,дијамант сликарство був

393.60 -52 % DEN 189.00

H019 дијамант везови шарени був,дијамант сликарство животинско цртан филм,diamand сликарство,дијамант сликарство бувДраги пријатели, ви благодариме за купување дијамант вез во нашата продавница,ние ќе ги пакет и во меур торба и ја стави во убава подароци ,а потоа ги достави до брзо!!! Ние сме професионални фабрика и да се фокусира на висок квалитет на DIY дијамант сликарство крстот бод за 8 години,не си многу убава кристал слики во нашата продавница и цените се евтини,ве молиме кликнете во нашата продавница да се избере дијамант мозаик ви се допаѓа најдобро...

Дијамант везови пејзаж море Дијамант сликарство полн плоштад rhinestones Мозаик цртежи Дома декорација Хоби занаети вежби

559.20 -41 % DEN 330.00

Име На Производ : Дијамант Везови / Дијамант Мозаик / Дијамант Сликарство Употреба : Почетна / Хотел / Office / Свадба Deocration / Луксузни Подароци...

5D Diy Дијамант Сликарство rhinestones Дома декор Дијамант везТигар PatterДијамант мозаик

399.84 -24 % DEN 304.00

Бренд име : KAMY YI Porduct име : Нова генерација DIY дијамант сликарство Дијамант type : Full вежба дијамант Пакување : Боја Кутија / Кеса Димензии : ако сакате други големини,ве молиме контактирајте со нас,ние може да го прилагодите1 : Поради ограничувањето на мерење, вистинската големина сигурно ќе имате некои мали грешки (помалку од 2cm).2 : Сите големина во нашата продавница обично значи Големина на Слика .База на HD платноПредметите вклучуваат : вежба,платно,фах,точка дијамант вежба пенкало,лепак,А4,кутија / хартија пакет Совети : ве молиме проверете внимателно откако ќе ја прими стоката,ако имате проблем,ве молиме договорот нас1 : Отворете го вашиот парцела,проверете колекции дали сите делови се целосно или не...

дома декор Diy 3D дијамант сликарство Дедо Мраз подароци крстот бод колекции плоштадот вежба целосна поставени дијамант везови Божиќ u3

479.04 -45 % DEN 264.00

Драги пријатели, добредојдовте во мојата продавница, ако треба различен стил, ве молиме проверете тука ве Молиме да ни испратите порака ако имаш било истрага,ви благодариме! Она што е DIY дијамант сликарство? Дијамант сликарство е нов популарни производи...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.