• Ново
100pcs 2 сатен Лента лак headwear headdress / облека / Свадбена / подарок DIY додатоци(не клипови)

100pcs 2 сатен Лента лак headwear headdress / облека / Свадбена / подарок DIY додатоци(не клипови)

Оценка на клиентот:
DEN 1200.00

Износ
Залиха


Сонцето цвет рака работилница
Производи :
Лак Големина : 2 инчи
Количина : 100 компјутери/многу
Материјал : 1.5" широк Сатен Панделки
Боја : Изберете 10 бои,со Цел Забелешка Боја
Сите лакови се направени од 1,5" широк висок квалитет сатен лента. Тие се соодветни за секојдневно носење, исто така, совршен за да го прикачите на шапка/headband и други DIY проект.

Карактеристики

Посебни Употреба:
Носии
Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Девојки
is_customized:
Yes

Производи во категоријата

Трговија на големо 15mm пластични headbands со заби, коса додатоци -100pcs

DEN 2376.00

Сонцето цвет рака работилницаДобредојдовте на Сонцето цвет рака работилница,ќе се фокусира на рачно изработени накит, кога ви се потребни, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања.Превозот : Ние како начин да Бесплатен превозот, ако треба, исто така може да се избере EMS, се разбира, тоа ќе направи да се плати дополнителни трошоци на логистика.Повратни информации : секоја Ваша сугестија е нашиот напредок, предизвика нас да се подобри служи, им се заблагодарам сугерира купувачи секој, ви благодарамСонцето цвет рака работилницаПроизводи : Големина : 15mm широкБоја : Црна / белаКоличина : 100 Pcs / Многу.Материјал : Пластични, Акции , Полуготови производиDiy шоу

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.