• Ново
Гроздобер Чипка Strapless Монтажни Метал Појас Декорирани Плажа Свадба Деверуша Фустан/Сива Дипломирањето Се Облекуваат 770

Гроздобер Чипка Strapless Монтажни Метал Појас Декорирани Плажа Свадба Деверуша Фустан/Сива Дипломирањето Се Облекуваат 770

Оценка на клиентот:
DEN 2160.00
DEN 1296.00 -40 %

Износ
Залиха


Добар квалитет ; Конкурентна цена ; Брза испорака; Најдобри и Навремена Услуга;
100% Задоволство!
Pls контактирате ако имате било какви прашања во врска со нашите достапни големини.
Начин На Плаќање
1.Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел .
2.Прифаќаме само Зачувам/Visa/Master
3.Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.
Превозот
1. Услови за Испорака
Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Предмети се испраќаат само по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам.
2. Превозот Компании
Ако ние брод предмети од Кина пост, тоа е бесплатен превозот, но тоа ќе потрае 14-28 работни дена да повеќето земји.
Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен шпедиција,ние, исто така, поддршка на превозот со ЕМС/DHL/ТНТ/UPS-от,но ќе може да плаќаат делумно превозот цена, ве молиме контактирајте со нас директни и ние ќе се потрудиме да ви помогне.
Враќање & Размена политика
1.Ако не сте задоволни со вашата нарачка,можете да разменувате на објектот.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
2.Купувачот мора да ги контактирате во рок од 3 дена од денот на врачувањето, ако тие сакаат да го размена на неисправни или погрешно се испраќаат предмети
Повратни информации
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.
Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас .
Уживајте во вашата шопинг.

Карактеристики

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, Custom Size
Тип На Објект:
Деверуша Фустани
Бренд Име:
doubleround
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Силуета:
А-Линија
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Моден Елемент:
Гроздобер
Декорација:
Beading,Везови,Чипка,Sashes
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Возрасна Група:
Возрасни
Ткаенина Тип:
Палачинка
Деколте:
Душо
Фустани Должина:
Кат Должина
Половината:
Природни

Производи во категоријата

Бесплатен Превозот Strapless Империја Формално Свадба Партија Облечи Краток Бургундија Сатенски Фустан Деверуша

3792.00 -20 % DEN 3034.00

КАКО ДА СЕ ИЗМЕРИ : Големина На Табелата : Боја Палета : Answer : ___________________________ NOTE : О : Ова се облекуваат не се некои додатоци како што се ракавици, свадбен превез и crinoline petticoat ( емисија за слики)...

Gardlilac Нови Долго Пром Фустан на Едно Рамо Тебе Црно-Црвено, долга Деверуша Фустан Chiffon Кристали Свадба Партија Облечи

3792.00 -16 % DEN 3185.00

Ве молиме имајте на ум ми кој стил ќе го изберете .Мојот вебсајт : Можеби Ви Се Допаѓа2014 Душо Коленото должина Краток Chiffon Чипка Деверуша Фустани Секси Кристал Beaded Пратилки Свадба Партија CE038 парче2014 Висок Квалитет Голи Назад Chiffon Lace Долго Праска Боја Свадба Партија се Облекуваат Деверуша Фустани Формално Фустан Gown CE035 парчеЕвтини Злато Sequin Деверуша Фустани со Ракави 2015 Stright Капа Ракав Долго Свадба Партија се Облекуваат Одела де demoiselle d'honneur парчеНајновите рачно изработени Чипка Долго Sliver Деверуша Фустан Елегантен Формално Свадба Партија Фустани 2014 Vestidos Де Fiesta CE039 парчеЕдноставна Долго Сирена Деверуша Фустан 2014 Sequins Свадба Партија Gown vestido де долго madrinha fiesta Евтини Под $100 CE032 парчеСива Еден Рамо Pleats Долго Деверуша Фустан Евтини Свадба Партија Фустани 2014 Vestidos Де Fiesta CE041 парче2014 Нова Мода Сина Лажичка Чипка Chiffon Долго Свадба Партија се Облекуваат Пратилки Формално Фустан Сопствени Направени Големина CE033 парчеСекси Исклучување Рамо Цвеќиња деколте Розова Деверуша Фустан 2015 Долго Vestidos феста Облека demoiselle d'honneur Brautjungfer kleider парчеБоја шемаАко сакате да Нарачана ми Даде големина вака е подобро : 1...

Badgley Mischka Sequin Качулка Назад Деверуша Фустани Обвивка Шампањ Розово Злато Свадба Слугинката на Честа Фабрика Сопствени Направени

DEN 5520.00

Badgley Mischka Sequin Качулка Назад Деверуша Фустани Обвивка Шампањ Розово Злато Свадба Слугинката на Честа Фабрика Сопствени НаправениSequin Боја шема ...

евтини лаванда јоргованот mariage слатка 16 деверуша облечи невестата слугинката фустани tulle со чипка за свадби 2017 под 50 H2172

DEN 1128.00

1.Од компјутерските екрани имаат хроматските аберации, особено меѓу CRT екранот и LCD екран, ние не може да гарантира дека бојата на нашите производи ќе биде иста со фотографии што го видов.2...

коленото должина tulle деверуша капа ракави невести слугинката краток скромни фустан зелени пратилки девојки фустани девојка бал H4023

1147.20 -0 % DEN 1147.00

1.Од компјутерските екрани имаат хроматските аберации, особено меѓу CRT екранот и LCD екран, ние не може да гарантира дека бојата на нашите производи ќе биде иста со фотографии што го видов.2...

Нов оглас Шарени кристал монистра сирена деверуша фустани секси види-преку скенирање воз шупливи прекрасни без ракави

8159.52 -5 % DEN 7752.00

Добредојдовте во мојата продавницаКупување Белешки , производот не содржи никакви додатоци, како што се : ракавици, превези и така натамуАко имате потреба да контактирате со мене , јас ќе ги задоволи вашите потребиВи посакувам среќен шопингПроизведени филмови шоуГолемина ВодичиМерни методиБоја УпатствоStorefrontСопствени Направени : Нашите казанџии ќе го направи фустан сите врз основа на вашите барања, како големина, боја и други барање...

Нови Пристигнување Chiffon Долго Деверуша Фустани 2018 Облека demoiselle d'honneur Vestidos madrinha де casamento Деверуша фустан

5664.00 -20 % DEN 4531.00

Ако сакате сопствени направени, ве молиме изберете било стандардна големина кога наредил, а потоа напишете го вашиот мерења детали во полето за пораки кога се врши плаќање.Пост на Бразил...

долга црна црвено топла розова капа ракав vestido деверуша жените паѓаат партија се облекуваат плус големина на невестата пратилки фустани H2258

DEN 2140.80

1.Од компјутерските екрани имаат хроматските аберации, особено меѓу CRT екранот и LCD екран, ние не може да гарантира дека бојата на нашите производи ќе биде иста со фотографии што го видов.2...

Нови Пристигнување феста де casamento Плус големина деверуша фустани 2018 vestido долго Партија деверуша фустани облечи vestido де noiva

5616.00 -20 % DEN 4493.00

Ако сакате сопствени направени, ве молиме изберете било стандардна големина кога наредил, а потоа напишете го вашиот мерења детали во полето за пораки кога се врши плаќање.Пост на Бразил...

Прилично Краток Браун Chiffon Деверуша Фустани Евтини vestido madrinha долго Кратко Sleeve Слугинката на Честа се Облекуваат за Партијата Gown

4795.20 -25 % DEN 3597.00

Љубезно Потсетување : На ред е само за еден дел од фустанот Тоа нема да дојде, заедно со сите додатоци,како што се шапка,tulle ракавици,превез,Petticoats,Јакни / Shawl / Обвива итн...

Сирена Бургундија Долго Деверуша Фустан Наметка Де Соаре со Појас Чипка Appliqued Beaded Формално се Облекуваат

DEN 5712.00

EMS : Околу 15 дена стигнат до Русија & Украина.Околу 2530 дена стигнат до Аргентина & Бразил.DHL : Околу 37 дена да повеќето Земјата.Околу 7 дена стигнат до Бразил, но треба CPF Број и може да чини обичај такса.За Повеќе други форма стил Свадба се облекуваат , ве молиме кликнете на линкот подолу копчиња :

црна оглавник braidsmaid 2017 нови пристигнување фустани, елегантен жени кат должина фустан долг свадба наметки за свадба партија H3918

DEN 2539.20

1.Од компјутерските екрани имаат хроматските аберации, особено меѓу CRT екранот и LCD екран, ние не може да гарантира дека бојата на нашите производи ќе биде иста со фотографии што го видов.2...

дами домот деверуша розова слугинката модерна еден рамо сестра на невестата слугинката ден фустани јуниори за свадби B3822

DEN 1104.00

1.Од компјутерските екрани имаат хроматските аберации, особено меѓу CRT екранот и LCD екран, ние не може да гарантира дека бојата на нашите производи ќе биде иста со фотографии што го видов.2...

Tanpell обвивка долго деверуша фустан розова ракави кат должина gown жените чипка свадба партија формално обичај деверуша фустани

9197.28 -40 % DEN 5519.00

Tanpell обвивка долго деверуша фустан розова ракави кат должина gown жените чипка свадба партија формално обичај деверуша фустани

Tanpell strapless долго деверуша фустани темно кафеава боја ракави кат должина обвивка gown жените свадба партија деверуша фустан

9264.48 -48 % DEN 4818.00

Tanpell strapless долго деверуша фустани темно кафеава боја ракави кат должина обвивка gown жените свадба партија деверуша фустан

Нови 2017 Деверуша Фустани Долго Исклучување на Рамо Секси Сирена Чипка Beaded Свадба Партија се Облекуваат Vestido де Dama де Чест ASABM1

6072.00 -20 % DEN 4858.00

12408401036334422 Нов Моден Дизајн парче парче парче парче парче парче парче парче парче парчеВнимание Ве Молиме : 1.Ако имате било какви сомнежи или треба било каква помош,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас...

скромни пурпурна v вратот beaded pleats а-линија chiffon деверуша кат-должина фустани со капа ракавите се облекуваат за слугинката на невестата H2004

2443.20 -0 % DEN 2443.00

1.Од компјутерските екрани имаат хроматските аберации, особено меѓу CRT екранот и LCD екран, ние не може да гарантира дека бојата на нашите производи ќе биде иста со фотографии што го видов.2...

Вистински Фото Шампањ Деверуша Фустани, Кратки Резервоарот Цвеќиња V Вратот Назад Сатен Евтини Свадба Гостин Фустан Vestido де Феста Curto

4752.00 -20 % DEN 3802.00

Опис на производот Вистински Фото Шампањ Деверуша Фустани, Кратки Резервоарот Цвеќиња V Вратот Назад Сатен Евтини Свадба Гостин Фустан Vestido де Феста CurtoСтандардна Големина Графикони : Ако големината е начин на исклучување стандардна големина , можете да ве молиме изберете било стандардна големина кога наредил, а потоа напишете го вашиот мерења детали во полето за пораки кога се врши плаќање.Мерење е многу важно за изработка на облека,па затоа треба да се провери вашиот мерење (вклучувајќи биста ,половината,колковите,рамо до подот,heigth на чевли ect)јасно .Исто така, можете да го напуштите вашиот сопствен мерење од страна на email пораки или да разговарате со нашите продавач онлајн.Големина На Топ ЛиститеПроверете Боја на топ Листите , изберете боја што ви се допаѓа , а потоа ја напушти боја бројПревозот ВремеЗадоволството на клиентите ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.