• Ново
За ZEC За ETH BTC се ВКЛУЧИЈА Рудар Плоча PCB Измислица&PCBA Коло Собранието+БУМ Листа Купување PCB PCBA Демо Одбор

За ZEC За ETH BTC се ВКЛУЧИЈА Рудар Плоча PCB Измислица&PCBA Коло Собранието+БУМ Листа Купување PCB PCBA Демо Одбор

Оценка на клиентот:
DEN 1824.00
DEN 1678.00 -8 %

Износ
Залиха


*** Добредојдовте на More Suns ***
Повеќе квантитет, ве молиме контактирајте за најдобри попуст и поштенски
Ние нудиме Електронски Компоненти Извори,Мембрана Прекинувач,PCB Одбор Произведуваат/PCBA Собранието и Сопствени делови услуга за Клиентите
Ако имате било истрага ,pls се чувствуваат слободни да ни ги испратите вашите потреби ,ние ќе ја направи нашата најдобра понуда за вас,,ви благодарам : )
Белешки : T тој линк е плаќаат алатка ,pls не ставајте нарачка до вас ни испратите гербер датотека и БУМ листа за котација,ви благодарам !!!
Плаќање & Касата
Ние прифаќаме Alipay,Запад Унија, TT. Плаќаат пал Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
ЗАЧУВАМ ќе се одржи на плаќање, се додека не добиете вашата цел со задоволство.
Превозот
1.Ние брод вашата нарачка во рок од 2-7 дена по расчисти исплата.
2.Во повеќето пати објектот ќе стигне до најголемиот број на земји во рок од 8 до 15 работни дена. Некои оддалечени области може да трае подолго од 20 работни дена.
3.Ако не примите објект по истекот на 30 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се реши испорака проблем. Превозот Метод на Следење на Превозникот Проценува Испорака Забелешка Економија Превозот Кина Пост/ Сингапур Пост на Yes 8~20 работни дена Понекогаш може да трае повеќе денови за да стигнат до поради неизвесна причина. Препорачана Превозот на курирската служба DHL, Fedex, UPS-от, ТНТ.. Yes 3~5 работни дена ЕМС Yes 5~10 работни дена Понекогаш може да трае повеќе денови за да стигнат до поради неизвесна причина.
Обичај
1. Цената што ја платиле за објектот исклучува било царина. Нашата продавница не рамо било давачки во земјата на дестинација.
2. Ние обично знак на стоката како вашата потреба на profomal/комерцијална фактура и ние се обидува да им помогне да се намали или избегне било GST или V. А Т или други Увозни даноци, но ние не може да гарантира нема даночни давачки, како што е, зависи од вашата Земја на Увоз Политика.
3. Ако вашиот детали адреса припаѓа на далечинскиот управувач област регионот, се изразуваат трошоците ќе бидат повеќе од висок стандард.
4. Може да се применат тарифи ако испораката е одбиено и испрати назад до нашата Канцеларија.
Враќање & Наплата
1.Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза.
2.Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог.
3.Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Се врати превозот ќе биде платен од страна на Купувачот.Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање
4. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
5. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Повратни информации
1.

Карактеристики

Капацитетот На Меморијата:
1GB
Intergrated Функција:
10/100/1000Mbps
ROM Капацитет:
8GB
Број На Модел На:
PCB PCBA Демо Одбор
Демо Одбор Тип:
рака
Бренд Име:
MoreSunsDIY
Интерфејс:
USB OTG

Производи во категоријата

Брз Слободен Брод Безжичен пренос стапки до 1MBPS.2.4-2.4835 GHz Bluetooth 4.0 РАНЛИВИТЕ USB DONGLE Трагачи протокол аналитичар

1104.00 -8 % DEN 1016.00

*** Добредојдовте на More Suns *** Повеќе квантитет, ве молиме контактирајте за најдобри попуст и поштенскиБрз Слободен Брод Безжичен пренос стапки до 1 MBPS.2.42.4835 GHz Bluetooth 4.0 РАНЛИВИТЕ USB DONGLE Трагачи протокол аналитичар (Поддршка најголемиот дел наредби и Обичај услуга наредби ) Примање на тековнатаПлаќање & КасатаНие прифаќаме Alipay,Запад Унија, TT...

IC ТЕСТ SOP16 тест приклучок SOIC16 Тела 150mil 170mil 200mil 208mil SOP8/SOP14/SOP16 socket

DEN 912.00

Добредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас.(^o^) / ~Ако вашата област товарни дефиниција не е прикажана На, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе барањето за вас и да ви даде одговор, ви благодариме! ^_^^_^Посакуваме среќен шопинг! ^_^Купи адаптер блокови и бидете сигурни дека моделот и пакување спецификации, полнач блокови и потрошни материјали, не ја прифати гаранцијата и да се врати услуга...

220-4 GBU мост куп тест седиште/тест приклучок за хоризонтална стил мост rectifier стареење тест приклучок

DEN 864.00

Добредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас.(^o^) / ~Ако вашата област товарни дефиниција не е прикажана На, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе барањето за вас и да ви даде одговор, ви благодариме! ^_^^_^Посакуваме среќен шопинг! ^_^Купи адаптер блокови и бидете сигурни дека моделот и пакување спецификации, полнач блокови и потрошни материјали, не ја прифати гаранцијата и да се врати услуга...

Слободен брод од страна на DHL 10pcs/многу Најновите SIM808 Модул GSM, GPRS GPS развој одбор

12096.00 -8 % DEN 11128.00

*** Добредојдовте на More Suns *** Повеќе квантитет, ве молиме контактирајте за најдобри попуст и поштенскиБесплатен превозот од DHL 10pcs / многу Најновите SIM808 Модул GSM, GPRS GPS развој одбор Pls се напомене : во Овој модул се 's цената не вклучува антена Ако сакате да се купи со GPS антена ,pls проверите следниве линкови ,ви благодариме SIM808 Модул 5 V18v напојувањеПреку USBTTL модул модул може да биде остварена комуникација со компјутерСодржи сет на мобилни телефони литиум батерија за напојување интерфејсСодржи три LED индикатор за светло, погодно за дебагирањеСодржи МИКРО SIM картичката касетаСодржи сет на TTL сериски интерфејс, компатибилен со 2.85 V 3.3 v 5v системПоддршка за да испраќате и примате текстуални пораки, телефонски, GPS, GPRS податоци, поддршка на HTTP протокол, поддршка DTMF декодирање, поддршка MMS, поддршка за снимање функција, итн.;Поради модул функција е премногу силен, ве молиме да не го прават на тракерот, грешки, итн.Плаќање & КасатаНие прифаќаме Alipay,Запад Унија, TT...

300mil SOP16/SOIC16 socket HEAD-SEEP-SOP16 Програмер адаптер за БАНДА-08 Програмер

DEN 2640.00

Добредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас.(^o^) / ~Ако вашата област товарни дефиниција не е прикажана На, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе барањето за вас и да ви даде одговор, ви благодариме! ^_^^_^Посакуваме среќен шопинг! ^_^Купи адаптер блокови и бидете сигурни дека моделот и пакување спецификации, полнач блокови и потрошни материјали, не ја прифати гаранцијата и да се врати услуга...

Слободен Брод 10set За Леонардо Р3 развој одбор Одбор + USB Кабел компатибилен forarduino

3024.00 -8 % DEN 2782.00

*** Добредојдовте на More Suns ***Повеќе квантитет, ве молиме контактирајте за најдобри попуст и поштенскиСлободен Брод 10set за Леонардо Р3 развој одбор Одбор + USB Кабел компатибилен forarduinoСпецификации1...

5*6mm QFN8 да SOP8 тест приклучок DFN8 WSON8 MLF8 да SOP8 штекер Теренот=1.27 mm(QFN8 5x6mm да SOP8 150mil)

DEN 2712.00

Добредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас.(^o^) / ~Ако вашата област товарни дефиниција не е прикажана На, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе барањето за вас и да ви даде одговор, ви благодариме! ^_^^_^Посакуваме среќен шопинг! ^_^Купи адаптер блокови и бидете сигурни дека моделот и пакување спецификации, полнач блокови и потрошни материјали, не ја прифати гаранцијата и да се врати услуга...

QFN8 5*6mm DFN8 MLF8 WSON8 ГЛАВА-SEEP-QFN8 адаптер за БАНДА-08 програмер

DEN 3888.00

Добредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас.(^o^) / ~Ако вашата област товарни дефиниција не е прикажана На, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе барањето за вас и да ви даде одговор, ви благодариме! ^_^^_^Посакуваме среќен шопинг! ^_^Купи адаптер блокови и бидете сигурни дека моделот и пакување спецификации, полнач блокови и потрошни материјали, не ја прифати гаранцијата и да се врати услуга...

6*8мм QFN8 WSON8 MLF8 DFN8 socket HEAD-SEEP-QFN8 Програмер Адаптер за БАНДА-08 Програмер

DEN 3888.00

Добредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас.(^o^) / ~Ако вашата област товарни дефиниција не е прикажана На, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе барањето за вас и да ви даде одговор, ви благодариме! ^_^^_^Посакуваме среќен шопинг! ^_^Купи адаптер блокови и бидете сигурни дека моделот и пакување спецификации, полнач блокови и потрошни материјали, не ја прифати гаранцијата и да се врати услуга...

SOT23-3/SOT23-5/SOT23-6 тест приклучок за ГЛАВА-SEEP-SOT23 Програмер Адаптер за БАНДА-08 Програмер

DEN 3888.00

Добредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас.(^o^) / ~Ако вашата област товарни дефиниција не е прикажана На, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе барањето за вас и да ви даде одговор, ви благодариме! ^_^^_^Посакуваме среќен шопинг! ^_^Купи адаптер блокови и бидете сигурни дека моделот и пакување спецификации, полнач блокови и потрошни материјали, не ја прифати гаранцијата и да се врати услуга...

5pcs/многу FT232RL Модул FT232 USB 3.3 V 5V да TTL Сериски Адаптер Модул FT232RL USB Мини Пристаниште Бесплатен Превозот

1583.52 -10 % DEN 1425.00

5pcs / многу FT232 RL Модул FT232 USB 3.3 V 5 V да TTL Сериски Адаптер Модул FT232 RL за Мини USB Порт Бесплатен ПревозотUSBза ДА UART решение со USB Тип На конектор ВНИМАНИЕ : Овој производ е заштитен со патент, секој правење копии / knockoffs ТРЕБА да биде одговорен во согласност со закон...

6*8мм WSON8 да SOP8 тест приклучок DFN8 QFN8 MLF8 тест приклучок Теренот=1.27 mm(6x8mm QFN8 да 208mil SOP8)

DEN 2712.00

Добредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас.(^o^) / ~Ако вашата област товарни дефиниција не е прикажана На, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе барањето за вас и да ви даде одговор, ви благодариме! ^_^^_^Посакуваме среќен шопинг! ^_^Купи адаптер блокови и бидете сигурни дека моделот и пакување спецификации, полнач блокови и потрошни материјали, не ја прифати гаранцијата и да се врати услуга...

Cubieboard2 A20 Dual-Core ARM MiniPC Cortex-A7 1GB DDR3 со linux/андроид/помоќен pcduino/Малина пи/Smartfly тим

DEN 3312.00

Напомена : Freeshipping од Кина пост воздух mail е многу бавно ,просечното време на испорака е за 30 дена, но понекогаш мора да почека за 4550days.Ако cann дочекам.Ве молиме да изберете друг превозот methord како што курирската служба DHL,хонг конг Пост,Fedex или ЕМС итн.ќе повеќе, побрзо И ние обезбеди соодветна поштенски попусти!Answer : ___________________________ Note : на овој линк е 8 GB e MMC верзија ,тоа е постабилна отколку Nand Флеш верзија.Cubieboard2 е врз основа на Allwinner A20 Спц(РАКА® Кортекс™О7 DualCore) дека има повисоки перформанси,мала големина(10x6cm), хакерски пријателски, со можност да биде продолжен и многу ниска цена...

1.8 V адаптер за Iphone или матичната плоча 1.8 V SPI Флеш QFN8 2X3mm 0.5 mm W25 MX25 може да се користи на програмерите како што CH2015

DEN 2568.00

Добредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас.(^o^) / ~Ако вашата област товарни дефиниција не е прикажана На, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе барањето за вас и да ви даде одговор, ви благодариме! ^_^^_^Посакуваме среќен шопинг! ^_^Купи адаптер блокови и бидете сигурни дека моделот и пакување спецификации, полнач блокови и потрошни материјали, не ја прифати гаранцијата и да се врати услуга...

SOP32 да SOP32 тест приклучок SOP32 FP32 SOIC32 ic штекер width=14.2 mm

DEN 1968.00

Добредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас.(^o^) / ~Ако вашата област товарни дефиниција не е прикажана На, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе барањето за вас и да ви даде одговор, ви благодариме! ^_^^_^Посакуваме среќен шопинг! ^_^Купи адаптер блокови и бидете сигурни дека моделот и пакување спецификации, полнач блокови и потрошни материјали, не ја прифати гаранцијата и да се врати услуга...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.