• Ново
Hobbywing QUICRUN 10BL60 Sensored 60A 2-3S Lipo БЕК Брзина Контролер Brushless европската социјална повелба за 1/10 1/12 РК Автомобил F17874

Hobbywing QUICRUN 10BL60 Sensored 60A 2-3S Lipo БЕК Брзина Контролер Brushless европската социјална повелба за 1/10 1/12 РК Автомобил F17874

Оценка на клиентот:
DEN 1994.40

Износ
Залиха

Hobbywing QUICRUN 10 BL60 Sensored 60 A 2-3 S Lipo БЕК Брзина Контролер Brushless европската социјална повелба за 1/10 1/12 РК Автомобил F17874 Спецификации : Име : Hobbywing QUic RUN-10 BL60 Sensored Brushless ESC Погоден : 1/10 или 1/12 Електричен Автомобил Камион Соодветен Мотор : 3650 Sensored 10.5 Т KV3450 3650 Sensored 13.5 Т KV2760 3650 Sensored 17.5 Т KV2210 3650 Sensored 21.5 Т KV1760 Излез : 2-3 S Lipo БЕК : 6 V / 2 A Con. Струја : 60 A Во.Актуелни : 380 A

Карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Материјал:
Композитен Материјал
РК Делови и Accs:
Брзина Контролори
Бренд Име:
hobbywing

Производи во категоријата

Прозорецот Мрежа од Нерѓосувачки Челик Оградата Заштитна мрежа ЗА 1/10 TRAXXAS Trx - 4 TRX4 Land Rover Guard Рк Роботот Автомобил Надградба Делови

DEN 2361.60

Рк Роботот Автомобил Надградба на Делови од не ' Рѓосувачки Челик Оградата Windows Мрежа се Специјализирани ЗА 1 / 10 TRAXXAS Trx 4 TRX4 Land Rover GuardНЕ се вклучуваат со рк автомобил

алуминиум поставите линк за 12.3 (313mm) wheelbase Axial SCX10

6504.00 -8 % DEN 5984.00

Топла Трки факултативна надградба на алуминиум поставите линк за 12.3" (313mm) wheelbase Axial SCX10 возила Додадете трајност на вашиот SCX10 со надградба на вашиот акции пластични врски со Топла Трки алуминиум линк за полнење...

4S 14.8 V 6000mAh 60C Lipo Батеријата RC Хеликоптер Летало Авион Quadcopter Автомобил Литиум Батерија Далечински Управувач Играчки Li-ion Батерија

2983.68 -11 % DEN 2655.00

MOSEWORTH LIPO БАТЕРИЈАТА 4 S 14.8 V 6000 MAH 60 C Способен за максимален непрекинат празнење стапки до 60 C, ставањето на оваа батерија меѓу најмоќните LiPo батерија пакети во својата класа! Тој нуди одличен спој на тежина, моќ и перформанси...

Топла Трки Серво И Батеријата Напред Конверзија Комплет За 1/10 Traxxas TRX-4 TRX 4 Камиони Рк Качување Делови за Автомобили

DEN 4334.40

Топла Трки Серво и батеријата напред конверзија комплет за Traxxas TRX4 Камиони.КАРАКТЕРИСТИКИ : Ги конвертирате вашите Тежина дистрибуција Напред рок за индексирање операција CNC машински алуминиумски компоненти, црна елоксирани Алуминиум серво планината и отворениЌЕ ДОБИЕТЕ : Еден (1) Алуминиум Серво планината Еден (1) Алуминиум со Отворен тело планината Еден (1) Батерија Лента Инсталација на хардверУСЛОВИ : Инсталација

Hobbywing 2S и Моторни Комбинација Моторни Топлина Мијалник+Ц1 5V Вентилатор за EZRUN 3660 3665 3674 РК Тркачки Автомобил Brushless Мотор

244.32 -9 % DEN 222.00

Hobbywing 2 S и Моторни Комбинација Моторни Топлина Мијалник+Ц1 5 V Вентилатор за EZRUN 3660 3665 3674 РК Тркачки Автомобил Brushless МоторСпецификација : Текст : 45cells Ni Mh / Ni Cd или 2 клетки Li Po.Погоден за e Zrun 3660 3674 големина 1 / 8 brushless моторПакување Листа1x Hobbywing Фан Радијатор Комбо

10pcs/set 2.5 во сила Одговараат за bB рок на отплата Saxophone Sax Бамбус Трската Бамбус Инструмент Делови и Додатоци

227.52 -19 % DEN 184.00

10pcs / set 2.5 во сила Одговараат за b B рок на отплата Saxophone Sax Бамбус Трската Бамбус Инструмент Делови и ДодатоциКарактеристики : Десет парчиња во еден сет, 2.5 во сила.Направен од висок квалитет на бамбус.Излезе со прилично добар звук.Доаѓаат со кутија за лесни за складирање.Одговараат за Алто се Saxophone.Спецификации : Материјал : БамбусКоличина : 10 парчињаПакет големина : 9.5 * 7.8 * 1.2 cm / 3.7 * 3.1 * 0.5 воПакет тежина : 44g / 1.55 озПакет Листата : 10 * Полињата за

10pcs Собираат 4mm Банана Приклучок Панел Штекер ABS Изолација Никел-Позлатен Приклучок

DEN 253.92

10pcs Собираат 4mm Банана Приклучок Панел Штекер ABS Изолација НикелПозлатен Приклучок Име на Производ : 4mm Безбедност Панел штекер Производ модел : 24.332 Производ во боја : Црвена, црна, жолта, зелена, сина Метал Материјал : Бакар Површински Третман : Никел Позлата Пластична обвивка материјал : ABS Електрични параметри : catii 600v / max...

10Pcs Алуминиум Легура Шарени М3 Подлошки Изолација Заптивка Прстени за Завртки За РК Играчка Модел Додатоци Accs

DEN 124.32

ОписИме : M3 ПодлошкиQuantiy : 10pcsМатеријал : 6061 Алуминиум ЛегураБоја : Виолетова Зелена ЦрнаТежина : 7g(10pcs)Големина : 3.7(диа)x 2.9(диа)Пакет10x М3 ПодлошкиВраќање : Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување),Купувачите Можат да се врати во 14 Дена,Ние ќе го замениме со Нов објект по добиеме DOA објект.Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назадГаранција : Сите точка Доаѓа со Основни 3 Месец Продавачот Гаранција,ако објектот неисправни во 3 Месец,Ние ќе ви понуди замена withour екстра Полначот(вклучувајќи го и превозот надомест)Откако ќе го Прими Неговиот објект.Ако објектот Неисправни после 3 Месец,Купувачи уште можете да ги испратите назад,Ние ќе контактирајте со добавувачите или Manufactory за Гаранција.Купувачите можат да имаат Потреба од плати Превозот надомест За испраќање на заменува точка.

ABWE Најдобри Продажба 02107 16T Спојки Бел Еден Опрема за 1/10 HSP 94188 Nitro Камион РК Автомобил

125.76 -8 % DEN 116.00

Модел : 02107Заби : 16 Tдолжина : 20mmДел : Спојки бел (еден опрема)Одговараат за 1 / 10 HSP 94188 Nitro Камион РК АвтомобилБоја : Метал бојаМатеријал : МеталПакет Листа : 1 * 02107 Спојки Бел Еден Степен На ПреносAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

YUKALA 4pcs 3.6 V 400mAh Ni-CD АА батерија за РК играчки автомобил Играчки резервоарот Играчки брод

796.80 -5 % DEN 757.00

start173817277823339 end173817277823339Резервни делови колекции3.6 V 400m Ah NiCDbattery Карактеристики : Производ Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Фабрички Делови...

Надградба на Делови Алуминиум Орев М4 102049 122049 за 1:10 RC Модел на Автомобил Резервни Делови 4PCS/многу

191.52 -5 % DEN 182.00

modname=ckeditorПредмет : Алуминиум М4 НутПакет : 4pcs / многуСе применува за HSP Himoto Redcat 1 / 10 Електричен Автомобил : 94101 / 94102 / 94103 / 94103 Pro / 94105 / 94106 / 94107 / 94107 Pro / 94108 / 94109 / 94110 / 94111 / 94111 Pro / 94112 / 94115 / 941231 : 10 скала Општи делови modname=images&cols=1&colspace=10&rowspace=10&align=center

2 ПАРЧИЊА Легура Задна Осовина Превозникот Stub Оска Превозникот За Рк Хоби Модел на Автомобил 1/14 Lc Трки Целосна Серија Тркала Центар Исправена Поставите BE6040

570.24 -30 % DEN 399.00

2 ПАРЧИЊА Легура Задна Осовина Превозникот Stub Оска Превозникот За Рк Хоби Модел на Автомобил 1 / 14 Lc Трки Целосна Серија Тркала Центар Исправена Поставите BE6040Пакет Количество:2 парчињаТежина(г): 13Реден Број : BE6040Опис : Елоксирани,Цпу Машински Алуминиумски 6061T6, Задна Осовина Превозникот,За 1 : 14 Lc Кабриолет Трки / Truggy / Пустината Камион / големата чекор / Митинг / Краток, Emb1 H, EmbTgh, EmbDth, EmbMth,EmbWrch, EmbSchПовеќето Делови Се Меѓусебно Помеѓу Модели, Но Ако Се Двоумите Ве Молиме Да Го Проверите Вашиот Прирачник Или Прашајте Нè За Повеќе Конкретни ИнформацииTraxxas Коса Црта 5807Сега за сега,ќе може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер...

959-07/08/09 F/R Истражувачки Центар Превозникот За РК 1/12 WLtoys L969 L979 L202 L212 L222 K959 L959 WL играчки Трки

1098.24 -10 % DEN 988.00

Карактеристики : 100% Сосема Нов Делови Број : 95907 95908 95909 Делови Име : Пред Задните Истражувачки Центар Превозникот (Set)Материјал : АлуминиумОдговара : 1 / 12 WLtoys L969 L979 L202 L212 L222 K959 L959Пакет КОЛИЧИНА : 1 Сет (6 парчиња) Содржини : КАКО СЛИКИВе молиме не негативни директно ако ништо друго ,pls контактирајте со нас прво ,ние ќе ви помогнат да се реши тоа ,ви благодариме !Ние прифаќаме ALIPAY СМЕТКА САМООбјектот ќе биде со брод до alipay сметка на превозот адреса ако нема посебни белешки од купувачот.ако нема плаќање пристигне во 7 дена по објект завршен.Ние брод во светот со рамна стапка на превозот од China Post Воздух mail.Ние ќе го користите вашиот превозот адреса поднесена на ALIEXPRESS како превозот адреса за стока.Ако би сакале да се промени на адресата, ве молиме контактирајте со нас ВЕДНАШ по уплатата.Сите предмети се испраќаат во рок од 48 часа од добивањето на плаќање(не вклучувајќи и викенди и државни празници)Време на испорака околу 825 работни дена да повеќето земји : 1045 дена да Обединетото Кралство645 дена да Австралија825 дена за САД1045 дена да повеќето земји во Европа35 недели во Италија / Канада Како врв на превозот, времето за испорака е зголемен во некои областиСите се врати ставки мора да се врати во 3 дневна смета од денот на доставувањето и Известување нас преку aliexpress порака во 2days смета од денот на доставувањето.Било доцна известување на враќање, и ние не ќе се обезбеди враќање и наплата на услуги.Сите предмети МОРА да се вратат во првобитната состојба, со сите кутија и додатоци.Купувачот мора да ги сноси сите предмети се врати превозот такси, данок, царина, итн.За пари гаранција за враќање : такси превозот и осигурување надоместоци се неповратни, и таму е 10% restocking надоместоци кои се применуваат за сите пари гаранција за враќање во било која причина.Без побарувања на сите штета на објектот outerbox предизвика од страна на превозот couriers.Сите врати непотребни предмети, ние ќе ги провери и да ги испита неисправни.Ако неисправни предизвика со Човечки оштетувања, оштетувања од вода, заспивам штета и во correctable користење, сите поправка цена го носат на купувачот.Ние автоматски ќе остави позитивни повратни информации за секој купувач кој заврши трансакцијата и ни остави позитивен фидбек...

Ewellsold 2 парчиња/многу 4.8 V 700mAh Ni-CD АА батерија за РК автомобил

547.20 -5 % DEN 520.00

Карактеристики : Производ Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Фабрички Делови 100% Гаранција за Квалитет од Овој Резервен Дел е одговара за РК автомобил Пакет Вклучуваат : Резервен дел (како на сликата покажува) Клиент Известувања : ве Молам не понуда, ако вие не се случува да се направи исплата...

Ewellsold 3.7 V 500mAh Li-полимер за X15 X15C X15W X5HC X5HW РК Quadcopter РК летало 4pcs/многу бесплатен превозот

779.52 -5 % DEN 741.00

Карактеристики : Производ Состојба : 100% Сосема Нов.Материјал : Фабрички Делови 100% Гаранција За Квалитет .Оваа Резервен Дел е одговара за X15 X15 C X15 W X5 HC X5 HW РК леталоПакетот Вклучува : Резервен дел (како на сликата покажува)Клиентите Известувања : Ние ќе го означи објектот како "подарок со мала Вредност' ' до вас...

RCAidong РК Рок Роботот 1/10 Автомобил Школка за Axial SCX10 RC4WD D90 D110 Тешко Пластични wheelbase 313 mm

8016.00 -47 % DEN 4248.00

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет на Jeep Wrangler Рубикон Автомобил Школка, издржливи во употреба Одговараат за 1 / 10 РК Рок Роботот Axial SCX10 RC4 WD D90 D110 Спецификации : Материјал : Тешко Пластични Боја : Жолта & ЦРВЕНА Должина : 450 мм / 17.7 Ширина : 210mm / 8.2 inc Wheelbase : 313mm / 12.3 inc Тежина : 783g / 29oz.т Забелешка : Автомобил школка мора да биде refitted за инсталација на Пакетот Листа : 1 * РК Автомобил Школка

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.