• Ново
F00428 12V5A AC 100-240V Конвертор Адаптер 12V 5A Напојување Полначот Трансформатор Приклучок за Кабелот за 3528 5050 LED Лента видео надзор Б6

F00428 12V5A AC 100-240V Конвертор Адаптер 12V 5A Напојување Полначот Трансформатор Приклучок за Кабелот за 3528 5050 LED Лента видео надзор Б6

Оценка на клиентот:
DEN 588.00
DEN 541.00 -8 %

Износ
Залиха


Сите производи на нашата компанија се прифати продажба на мало, трговија на големо, обичај, етикетирање, ако има било какви барања,ве молиме контактирајте со нас слободно. Ако било какви прашања, ве Молиме порака за нас, но не се отвори расправа, или остави негативни повратни информации.Ви благодариме !
12 V5 A AC 100-240 V Конвертор Адаптер 12 V 5 A Напојување Полначот Трансформатор Приклучок за Кабелот за 3528 5050 LED Лента видео надзор B6 РК Батеријата Рамнотежа полнач
1 x 12v 5 A Адаптер
1 x Моќ Кабел (Различни Plug опционално)
ЕУ/САД/велика БРИТАНИЈА/AU Plug опција,Било бараат во врска со тоа,ве молиме порака нас заедно со нарачката.
Ако не побараат,ние ќе брод на приклучокот според пописот.Благодарение се разбере
Ова можете да го користите AC адаптер за полнач за LED лента на Светлина.
Карактеристики :
Ова можете да го користите AC адаптер за полнач за LED лента Светлина / видео надзор LCD Монитор / Биланс на Полначот.
Обезбедува вашиот LED светло со моќ во согласност со овој пренослив AC адаптер.
Поддржува 100-240 V.
Спецификации :
Боја : Црна
Приклучок тип : НИ приклучокот, ЕУ приклучокот ,велика БРИТАНИЈА Приклучокот , АУ Приклучок (опција)
Текст : AC 100-240 V 50/60 Hz 1.6 На
Излез : 12 VDC 5 A

Карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Материјал:
Пластични

Производи во категоријата

1PCS HS1177 600TVL 2.8 mm Објектив 1/3 СУПЕР ИМАШЕ II CCD Камера IR Чувствителни за FPV Трки Quadcopter QAV250 PAL/NTSC

912.48 -0 % DEN 912.00

1 PCS HS1177 600 TVL 2.8 mm Објектив 1 / 3" СУПЕР ИМАШЕ II CCD Камера IR Чувствителни за FPV Трки Quadcopter QAV250 PAL / NTSC Ова е мини верзија на класичниот CC1333 600 TVL Sony Super Had II CCD одбор FPV камера...

60A Brushless Вода за Ладење Електрични Брзина Контролер ESC & БЕК РК Брод X5I6

DEN 810.24

Овие серии на вода за ладење ESC наменета за РК брод Не само што нудат одлични перформанси тие се, исто така, изградена е со највисок квалитет на компоненти за да се обезбеди точнонаоценка тековната ракување и висока ефикасност на работата...

Водоотпорен Свирка Торба Кутија за Западен Концерт Flute со Прилагодливи Еден Рамо, Рака Џеб Памук Поместена

DEN 743.52

100% новиБоја : ЦрнаПроизвод големина : Прибл.39 * 10.5 * 7cm / 15.4 * 4.1 * 2.8 воПакет тежина : 321g / 11.3 озПакетот Вклучува : 1 x Flute ТорбаAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

Промоција! RadioLink AT10 II 2.4 Ghz 10CH РК Предавателот +R12DS Приемник PRM-01 Напон се Врати Модул+11.1 v 2200mah батеријата+Рака

7632.00 -5 % DEN 7250.00

Radio Link AT10 II 2.4 Ghz 10 CH РК Предавателот со R12 DS ПриемникТопла Продажба Промоција!!! испрати TX батеријата и Вратот Рака за Подарок.Стандардно : режим 2 (лево гас),ако треба mode 1,слободно да ме контактирате,почит~!Повеќе функционира далечинскиот управувач систем,вклучувајќи хеликоптер,авион и лизгачот за три тип на летање и пет модели,се покрие речиси секој популарен модел,може да се лета секој модел од страна на ова радио.3.5 инчен шарени екран 320×480 резолуција,јасно се прикаже менито и графикони.Голема контрола од далечина : 1.1 км на теренот,2 км во небото.Проширување повратни информации модул,корисниците може да добијат авион детали во реално време.Бидете многу поставување на јасни и точно излезниот резултат.Брз одговор време само 3ms за работата,побрзо, а потоа на други предавателот 20ms,дури и десет канали, исто така, овозможи да се чувствуваат тоа.Висок канал резолуција достигне 4096,0.25 нас по резолуцијата нека сите servos задржи спокоен.Силна антискокање,DSSS(Директна секвенца се шири spectrum) технологија.Неверојатна цена, со висок квалитет како вечера со благи, и поточно, побрз одговор, повисока резолуција,еден и единствен antiскокање DSSS технологија.навистина достојни да го имаат.Технички Параметар : 1...

ПОДПОРА CNC легура диск кочница подебели за Losi 5ive-т 5t 1/5 гас рк автомобил

DEN 1440.00

ПОДПОРА произведени LOSI 5 IVEТ 6061T6 дебел диск кочница диск 1 : ПОДПОРА 5 T дебел диск сопирачки со националниот стандард 6061T6 материјал, средната позиција задебелување на третман, кочница диск вентилација диск дизајн 2 : Овој диск кочница е достапен во две модели на автомобили и е погодна за сите исти модели како LOSI 5 T следново е производ вистински шут слики :

2 парчиња Ocday Пагоди 2 пагоди-2 5.8 GHz FPV Антена SMA & RP-SMA Приклучок Конектор за РК FPV Трки Летало Quadcopter

479.52 -6 % DEN 451.00

5.8 Ghz Omnidirectional Антената е совршен натпревар за вашата FPV Трки copter.Новиот дизајн е многу издржлив и специјално дизајнирани да издржат тешко се урна и заштита на антената.Crimped коренот на антената овозможува без паузи од поврзување на крајот на антената.Заштитни случај е направен од речиси нераскинливо материјал за да се задржи оригиналната форма на антена, без деформација.Светла боја го прави лесно да се место на copter во настаните на несреќа, посебно во високи треви, или во дрвото!Погоден за EMAX Пагоди 2 FPV Трки QuadcopterСпецификација : Центар фреквенција : 5.8 GHzПропусниот Опсег : 500 MHz (5.556.05 GHz)Појавување На : S11

Hobbywing EzRun MAX10 120A SCT Водоотпорен Brushless европската социјална повелба за 1/10 РК Автомобил Камион

4079.52 -5 % DEN 3876.00

Hobbywing Ez Run MAX10 120 A SCT ESCКарактеристики : Висока Сигурност & Издржливост : Изграден со повеќето солиден и висококвалитетни компоненти и заедно со врвни фирмверот, на Ez Run MAX10 SCT е во можност да испорача неспоредлив моќ и перформанси за дури и најпознатите хардкор на дербито applicatinos, но исто така е подготвен доволно да се заштити од оштетување поради преоптоварување се должи на физичка злоупотреба, прекумерна употреба или дури и човечка грешка...

Hobbywing 2S и Моторни Комбинација Моторни Топлина Мијалник+Ц1 5V Вентилатор за EZRUN 3660 3665 3674 РК Тркачки Автомобил Brushless Мотор

244.32 -9 % DEN 222.00

Hobbywing 2 S и Моторни Комбинација Моторни Топлина Мијалник+Ц1 5 V Вентилатор за EZRUN 3660 3665 3674 РК Тркачки Автомобил Brushless МоторСпецификација : Текст : 45cells Ni Mh / Ni Cd или 2 клетки Li Po.Погоден за e Zrun 3660 3674 големина 1 / 8 brushless моторПакување Листа1x Hobbywing Фан Радијатор Комбо

2 ПАРЧИЊА Легура Задна Осовина Превозникот Stub Оска Превозникот За Рк Хоби Модел на Автомобил 1/14 Lc Трки Целосна Серија Тркала Центар Исправена Поставите BE6040

570.24 -30 % DEN 399.00

2 ПАРЧИЊА Легура Задна Осовина Превозникот Stub Оска Превозникот За Рк Хоби Модел на Автомобил 1 / 14 Lc Трки Целосна Серија Тркала Центар Исправена Поставите BE6040Пакет Количество:2 парчињаТежина(г): 13Реден Број : BE6040Опис : Елоксирани,Цпу Машински Алуминиумски 6061T6, Задна Осовина Превозникот,За 1 : 14 Lc Кабриолет Трки / Truggy / Пустината Камион / големата чекор / Митинг / Краток, Emb1 H, EmbTgh, EmbDth, EmbMth,EmbWrch, EmbSchПовеќето Делови Се Меѓусебно Помеѓу Модели, Но Ако Се Двоумите Ве Молиме Да Го Проверите Вашиот Прирачник Или Прашајте Нè За Повеќе Конкретни ИнформацииTraxxas Коса Црта 5807Сега за сега,ќе може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер...

Надградба на Дел Покривот Светилка Врвот светлина 32 ПРЕДВОДЕНА за 1/10 TRAXXAS TRX4 роботот автомобил SCX10 90046 D90 90027

1996.80 -8 % DEN 1837.00

TRX4 LED купола светлинаСпецификации : напон 4.8 V до 7.2 V, 32 LED, двоен приклучок (JST, 1.5 терминали)Применливи модели : 90046, TRX4, 1 : 10, 1 : 8 роботот автомобил, симулација на возило, offroad возило, Baja

2 ПАРЧИЊА Бесплатен Превозот Нови Оригинални Fuser Спојки Сунѓерот Feed Roller 005K 06960 за DC4110 4112 4127 DC1100 D95 D110 D125

DEN 4252.80

Производи : 2 ПАРЧИЊА Бесплатен Превозот Нови Оригинални Fuser Спојки Сунѓерот Feed Roller 005 K 06960 за DC4110 4112 4127 DC1100 D95 D110 D125Висок квалитет100% оригинални, 100% новиСлики : Плаќање : 1.Ние го прифаќаме само Алиплати тука.2.Ако ви треба друг начин, ве молиме контактирајте со нас3.Ако треба да нарачате голема количина, ве молиме контактирајте со насПревозот : 1.За брзо и безбедно испорака причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам.Ве молиме внесете точна адреса & контакт телефонски број.2.Нашите превозот метод е бесплатен превозот од Кина пост воздух mail.Тоа треба за 1560 дена.Некои далеку земји треба повеќе од 60days.Продавачот не е одговорен за време на испорака...

4PCS Земјоделски заштита на растенијата машина летало медицина барел кутија одредување дел 16mm 20mm цевка tripod кутија случај носителот заградата

DEN 1055.52

4 PCS Земјоделски заштита на растенијата машина летало медицина буриња одредување делови 16mm 20mm цевка tripod медицина кутија случај монтажа носителот заградатаИме на производ : Земјоделски заштита на растенијата машина медицина кутија одредување деловиГолемина : Погоден за надворешен дијаметар 16mm 20mm јаглерод цевкаКоличина : 4 парчиња

1pcs Ултра Моќ UP300AC Екран на Допир за Полначот 300Watt 20.0 Amp AC/DC трговија на Големо

DEN 6675.36

Ултра Моќ UP300 AC Екран на Допир за Полначот 300 Watt 20.0 Amp AC / DCНа UP300 AC екран на Допир за полначот е 300 Watt 20amp AC / DC конектор.Тоа доаѓа со машки Т приклучокот , Traxxas адаптер за полнење и XH рамнотежа одбор.Тоа има 2.1 amp USB порт кој ви овозможува да ја полните вашиот телефон, таблет или друг уред кој може да се полни преку USB.Овој апарат ќе се наплаќа 2 S Lipo во 20 засилувачи , 3 S во 20 засилувачи и 4 S во 17.85 засилувачи.UP300 AC Екран на Допир за ПолначТерминал напон контрола во 4.18 V до 4.30 VДелтаврв на осетливост (Ni MH / Ni Cd)Индивидуалните клетки балансирање полнење & празнењеБатеријата метар функцијаЕден копче за контрола фабрика поставувањеСкладирање на податоци (Продавница до 6 пакети во меморијата)USB Порта(5v 2.1 A, Излез) за PC Контрола & Надградба на FirmwareСпецификации : Влезен напон : AC 100240 V доаѓа со 110 V кабелот за напојувањеDC 11.018.0 VПолнење моќност : Макс...

1PC 540 Бранеа Мотор За Рк Хоби Модел на Автомобил 1-12 Wltoys 12428 12423 Off-Road Пустината BuggyMonster Камион Краток Hopup Делови

288.00 -24 % DEN 219.00

1 PC RCAWD 540 Бранеа Мотор За Рк Хоби Модел на Автомобил 112 Wltoys 12428 12423 Monster Камион Краток sсе Разбира, OffRoad Пустината Кабриолет Цпу Машински Hopup Делови Надгради Делови 12428 12423Пакет Количество:1pcТежина(г): 172Опис : 540 Бранеа МоторПовеќето Делови Се Меѓусебно Помеѓу Модели, Но Ако Се Двоумите Ве Молиме Да Го Проверите Вашиот Прирачник Или Прашајте Нè За Повеќе Конкретни ИнформацииСега за сега,ќе може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер...

легура предниот браник планината за рк хоби модел на автомобил 1/10 Axial SCX10 роботот

624.00 -44 % DEN 349.00

Добредојдовте На RCAWD Име на Производ : предниот браник планината Бренд Име : RCAWD За Возило Тип : Автомобил е Применливо РК Автомобили : Роботот Скала : 1 / 10 Материјал : Алуминиум Легура За : AXIAL SCX10 Извор на Гориво : Електрични РК Делови : Надгради Хопup Делови Пакет Листата : Едно ПарчеОпис : ЦПУ машински легура на алуминиум 6061T6 предниот браник планината

959-07/08/09 F/R Истражувачки Центар Превозникот За РК 1/12 WLtoys L969 L979 L202 L212 L222 K959 L959 WL играчки Трки

1098.24 -10 % DEN 988.00

Карактеристики : 100% Сосема Нов Делови Број : 95907 95908 95909 Делови Име : Пред Задните Истражувачки Центар Превозникот (Set)Материјал : АлуминиумОдговара : 1 / 12 WLtoys L969 L979 L202 L212 L222 K959 L959Пакет КОЛИЧИНА : 1 Сет (6 парчиња) Содржини : КАКО СЛИКИВе молиме не негативни директно ако ништо друго ,pls контактирајте со нас прво ,ние ќе ви помогнат да се реши тоа ,ви благодариме !Ние прифаќаме ALIPAY СМЕТКА САМООбјектот ќе биде со брод до alipay сметка на превозот адреса ако нема посебни белешки од купувачот.ако нема плаќање пристигне во 7 дена по објект завршен.Ние брод во светот со рамна стапка на превозот од China Post Воздух mail.Ние ќе го користите вашиот превозот адреса поднесена на ALIEXPRESS како превозот адреса за стока.Ако би сакале да се промени на адресата, ве молиме контактирајте со нас ВЕДНАШ по уплатата.Сите предмети се испраќаат во рок од 48 часа од добивањето на плаќање(не вклучувајќи и викенди и државни празници)Време на испорака околу 825 работни дена да повеќето земји : 1045 дена да Обединетото Кралство645 дена да Австралија825 дена за САД1045 дена да повеќето земји во Европа35 недели во Италија / Канада Како врв на превозот, времето за испорака е зголемен во некои областиСите се врати ставки мора да се врати во 3 дневна смета од денот на доставувањето и Известување нас преку aliexpress порака во 2days смета од денот на доставувањето.Било доцна известување на враќање, и ние не ќе се обезбеди враќање и наплата на услуги.Сите предмети МОРА да се вратат во првобитната состојба, со сите кутија и додатоци.Купувачот мора да ги сноси сите предмети се врати превозот такси, данок, царина, итн.За пари гаранција за враќање : такси превозот и осигурување надоместоци се неповратни, и таму е 10% restocking надоместоци кои се применуваат за сите пари гаранција за враќање во било која причина.Без побарувања на сите штета на објектот outerbox предизвика од страна на превозот couriers.Сите врати непотребни предмети, ние ќе ги провери и да ги испита неисправни.Ако неисправни предизвика со Човечки оштетувања, оштетувања од вода, заспивам штета и во correctable користење, сите поправка цена го носат на купувачот.Ние автоматски ќе остави позитивни повратни информации за секој купувач кој заврши трансакцијата и ни остави позитивен фидбек...

40Ch 5.8 G 600mw 5км Безжична AV Предавателот TS832 Приемник RC832 за FPV Multicopter РК Авиони Quadcopter трговија на Големо Dropship

956.16 -0 % DEN 956.00

40 Ch 5.8 G 600mw 5км Безжична AV Предавателот TS832 Приемник RC832 за FPVОВА Е НОВИОТ 40КАНАЛ ИЗДАНИЕ НА 5.8 G 600m W A / V БЕЗЖИЧНИОТ СИСТЕМ.40 канали : Покрие A, B, E бендови и С бенд (Airwave бенд), 4 бендови и сите фреквенции compactable;Две префрлување копчиња : CH копчето за фреквенции канали, префрлување, FR копчето за фреквенции бендови кутии;Две цифри дисплеј : една за CH и други за FR, во реалновреме за позиционирање кои фреквенциски опсег и кој канал примени;Исклучете меморија : Реприза последен фреквенциски опсег и каналНезависна видео и аудио сигнал излезиДетали За ПроизводотFPV 5.8 G 600m W A / V Емитува / Примање Систем TS832 + RC832 32 CH Издание | RPSMA видео формат поддржан од : NTSC / PALАнтена врска : RPSMA, џек (модул страна, и TX и RX)TX TS832 спецификации : Моќност : 7.416 V (3 S Lipo предложи)Пренесување на моќ : 600m AАнтена стекнат : 2dbРаботна струја : 220m A во 12 VВидео проток : 8 MАудио проток : 6.5 МТежина : 22gДимензија : 54x 32x 10мм(со исклучок на антената)RX RC832 Спецификации : Моќност : 12 VРаботат на струјата : max 200m AАнтена отпорност : 50Антена стекнат : 2dbВидео отпорност : 75Видео формат : NTSC / PAL автоДимензија : 80x 65 x15mmТежина : 85gAnswer : ___________________________ Note : TX антената мора да биде инсталиран правилно пред да е вклучен, моќ без инсталирате антена, или несоодветна антена беше се користи лесно може да се запали TX, и таква штета не е покриено со гаранцијата. 1 x емитува единица (TX) 1 x приемник (RX) 2 x антени (2db) 1 x Моќ кабел за rc832 1 x моќ кабел за tx832 1 x упатство

BX100 1-8S Lipo Батеријата Напон Тестер/ Низок Напон Ѕвончето Аларм/ Батеријата Напон Тајна со Двојна Јазик F18255-5

518.40 -0 % DEN 518.00

Ние прифаќаме OEM наредби, ако имате посебни барање за објектот или други предмети што треба да се произведе,ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде најдобра понуда, а служи~~~BX100 18 S Lipo Батеријата Напон Тестер / Низок Напон Ѕвончето Аларм / Батеријата Напон Тајна со Двојна ЈазикСе користи за 18s Lipl / Liion / Li Mn / Живот Напон, детекција pricision : 0.01 V Количина : 5 компјутери ИЛИ 10 КОМПЈУТЕРИ

10pcs/set 2.5 во сила Одговараат за bB рок на отплата Saxophone Sax Бамбус Трската Бамбус Инструмент Делови и Додатоци

227.52 -19 % DEN 184.00

10pcs / set 2.5 во сила Одговараат за b B рок на отплата Saxophone Sax Бамбус Трската Бамбус Инструмент Делови и ДодатоциКарактеристики : Десет парчиња во еден сет, 2.5 во сила.Направен од висок квалитет на бамбус.Излезе со прилично добар звук.Доаѓаат со кутија за лесни за складирање.Одговараат за Алто се Saxophone.Спецификации : Материјал : БамбусКоличина : 10 парчињаПакет големина : 9.5 * 7.8 * 1.2 cm / 3.7 * 3.1 * 0.5 воПакет тежина : 44g / 1.55 озПакет Листата : 10 * Полињата за

Надградба на Делови Алуминиум Орев М4 102049 122049 за 1:10 RC Модел на Автомобил Резервни Делови 4PCS/многу

191.52 -5 % DEN 182.00

modname=ckeditorПредмет : Алуминиум М4 НутПакет : 4pcs / многуСе применува за HSP Himoto Redcat 1 / 10 Електричен Автомобил : 94101 / 94102 / 94103 / 94103 Pro / 94105 / 94106 / 94107 / 94107 Pro / 94108 / 94109 / 94110 / 94111 / 94111 Pro / 94112 / 94115 / 941231 : 10 скала Општи делови modname=images&cols=1&colspace=10&rowspace=10&align=center

1pcs Оригинални Hitec HSR-5980SG Дигитални HMI Висок вртежен момент Робот Серво HSR5980SG/5980

DEN 5162.40

Hitec HSR5980 SG Дигитални HMI Висок вртежен момент Робот Серво HSR5980 SGПроизводи Опис : Answer : ___________________________ NOTE : а.Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се купувачот 's одговорност.б.Ве молиме проверете со вашиот земјата 's царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување.Пакување Содржина : 100% Сосема Нов1 X Hitec HSR5980 SG серво

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.