• Ново
Mxfans 4 x RC1:10 На Патот Автомобил Бела 6 Краци Тркала Rim &Зелена Стрелка Шема Гума Пневматик

Mxfans 4 x RC1:10 На Патот Автомобил Бела 6 Краци Тркала Rim &Зелена Стрелка Шема Гума Пневматик

Оценка на клиентот:
DEN 527.04
DEN 385.00 -27 %

Износ
Залиха


Mxfans 4 x RC1 : 10 На Патот Автомобил Бела 6 Краци Тркала Rim &Зелена Стрелка Шема Гума Пневматик
Гума пневматик и Тркала Rim RC1 : 10 Гума пневматик На Патот Тркало на Автомобилот Rim 6 Краци Тркало Пречник на Стрелката Шема Пневматик
Компанијата има джантите,Пневматици,Воланот Хексадецимален Центар,Dogbone Заеднички,Компактен Радио Послужавник,РК Челик Назабена Опрема,Разл Првенство,Шок кула,Шок Апсорбер,Моторни Вода Јакна,Истражувачки Центар Превозникот,Телото Пост Месеци,Воланот Хексадецимален,Воланот Хексадецимален Завртки,Сјај Plug Igniter,РК Крило Престој,РК Серво Линк,РК Вентилаторот за Ладење,РК C Центар,РК Weel Оска,со Голема Брзина Електричен Мотор Мотор,РК Гуми Носителот и РК Спојки Опрема и др. Тие се за HSP,TAMIYA,TRAXXAS,WL,FS,HIMOTO,AXIAL,HPI РК 1 : 8,РК 1 : 10 Автомобил.Имате широк избор во боја,модел одберете. Ако не го најдете она што го сакате во нашата продавница,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе им обезбеди specical дизајн за вас. Карактеристики : 1.6 Краци Пластични Воланот на Rim, добар изглед и мала тежина. 2.Со сунѓер во внатрешноста на пневматик, заштита и вашиот тркала пневматик и тркалото на rim. 3.Гумени тркала пневматиците, Со Стрелката шема дизајн, Изгледа одлично. 4.Погоден за RC1 : 10 На Патот Тркачки Автомобил. 5.Секој производ е единствен Производство Дел Број етикета на внатрешниот пакет кој докажува тоа е квалификуван,кои вклучуваат Дел Број,Број на Моделот и инспекција датум информации; 6.Ако имате било какви прашања во врска со објектот, ве молиме да ни обезбеди Производство Дел Број за проверка, профитот ќе биде загарантирана. Answer : ___________________________ Note : пневматиците и джантите се одделени, ќе треба да се соберат и лепак нив заедно со себе. Спецификации : Боја : Бела(Тркала Rim) + Зелена(Пневматик) Бренд Име : Mxfans Материјал : Пластични(Тркала Rim) + Гума(Пневматик) Пневматик Надворешниот дијаметар : 65mm/2.56 инчен Пневматик Внатрешен дијаметар : 52mm/2.05 инчен Пневматик Ширина : 26mm/1.02 инчен Тркала Дијаметар : 52mm/2.05 инчен Тркала Drieve Хексадецимален : 12mm/0.47 инчен Вкупната Тежина : 116g Packge вклучуваат : 4x джантите 4x Гума Пневматици

Карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
РК Делови и Accs:
Радио Системи
За Возило Тип:
Автомобили
Бренд Име:
Mxfans
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Далечински Контролер
Алатка Материјали:
Сечење
Четири тркала Атрибути:
Гуми
Надградба На Делови/Додатоци:
Гуми
Технички параметри:
Вредност 2
Број На Модел На:
Гума пневматик и Тркала Rim
Материјал:
Гума
Обликот:
Гума пневматик и Тркала Rim
Објектот:
RC1
Тип:
На Патот Тркало На Автомобилот Rim
Други име:
6 Краци Тркало Пречник На
Име:
Стрелките На Моделот Пневматик

Производи во категоријата

Matek 5.8 G 40CH 25mW 200mW 500mW Вклучен Видео Предавателот VTX-ХВ 5V/1А БЕК Излез За РК Multirotor Играчки Модели Пренос

DEN 1343.52

Спецификации и Карактеристики Влезен напон : 7~27 V(2~6 S Li Po) 40 стандард, канали, A / B / E / F / R Бенд Излезна Моќ : 25, 200, 500m W switchable БЕК Излез : 5 V / 1А за Камера или ВО странска валута Традиционалните копчето+LED контрола на фреквенција и енергија BFCMS (BFOSD & LUA Скрипта) контрола преку ВАЛУТНА UART _TX Фирмверот upgradeable Потрошувачка на Енергија : 3.1 W Max...

2 ПАРЧИЊА Бесплатен Превозот Нови Оригинални Fuser Спојки Сунѓерот Feed Roller 005K 06960 за DC4110 4112 4127 DC1100 D95 D110 D125

DEN 4252.80

Производи : 2 ПАРЧИЊА Бесплатен Превозот Нови Оригинални Fuser Спојки Сунѓерот Feed Roller 005 K 06960 за DC4110 4112 4127 DC1100 D95 D110 D125Висок квалитет100% оригинални, 100% новиСлики : Плаќање : 1.Ние го прифаќаме само Алиплати тука.2.Ако ви треба друг начин, ве молиме контактирајте со нас3.Ако треба да нарачате голема количина, ве молиме контактирајте со насПревозот : 1.За брзо и безбедно испорака причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам.Ве молиме внесете точна адреса & контакт телефонски број.2.Нашите превозот метод е бесплатен превозот од Кина пост воздух mail.Тоа треба за 1560 дена.Некои далеку земји треба повеќе од 60days.Продавачот не е одговорен за време на испорака...

60A Brushless Вода за Ладење Електрични Брзина Контролер ESC & БЕК РК Брод X5I6

DEN 810.24

Овие серии на вода за ладење ESC наменета за РК брод Не само што нудат одлични перформанси тие се, исто така, изградена е со највисок квалитет на компоненти за да се обезбеди точнонаоценка тековната ракување и висока ефикасност на работата...

Vandoren SM601B A35 Џамбо JAVA Алто Saxophone Отворот / Alto Sax Mib-Ио Отворот

DEN 6177.12

започнетекрајотVandoren SM601 B A35 Џамбо JAVA Алто Saxophone Отворот / Alto Sax MibИо ОтворотАвтентични и Овластени за продажба, Сите направени во Франција.Повеќето тешко удирање отворот на Vandoren Џез отворот линија...

Ewellsold 3.7 V 500mAh Li-полимер за X15 X15C X15W X5HC X5HW РК Quadcopter РК летало 4pcs/многу бесплатен превозот

779.52 -5 % DEN 741.00

Карактеристики : Производ Состојба : 100% Сосема Нов.Материјал : Фабрички Делови 100% Гаранција За Квалитет .Оваа Резервен Дел е одговара за X15 X15 C X15 W X5 HC X5 HW РК леталоПакетот Вклучува : Резервен дел (како на сликата покажува)Клиентите Известувања : Ние ќе го означи објектот како "подарок со мала Вредност' ' до вас...

4PCS Земјоделски заштита на растенијата машина летало медицина барел кутија одредување дел 16mm 20mm цевка tripod кутија случај носителот заградата

DEN 1055.52

4 PCS Земјоделски заштита на растенијата машина летало медицина буриња одредување делови 16mm 20mm цевка tripod медицина кутија случај монтажа носителот заградатаИме на производ : Земјоделски заштита на растенијата машина медицина кутија одредување деловиГолемина : Погоден за надворешен дијаметар 16mm 20mm јаглерод цевкаКоличина : 4 парчиња

F00428 12V5A AC 100-240V Конвертор Адаптер 12V 5A Напојување Полначот Трансформатор Приклучок за Кабелот за 3528 5050 LED Лента видео надзор Б6

588.00 -8 % DEN 541.00

Сите производи на нашата компанија се прифати продажба на мало, трговија на големо, обичај, етикетирање, ако има било какви барања,ве молиме контактирајте со нас слободно...

Оригиналниот Wltoys V950 Батеријата RC Хеликоптер резервен дел 11.1 V 1500mah батеријата (Во парк )

DEN 959.52

Оригиналниот Wltoys V950 RC Хеликоптер резервен дел 11.1 V 1500mah батеријата (Во парк )Карактеристики : 1.Висок qaulity материјал и изработка на таписерии2.Издржливи, стабилна и безбедна3.Лесно полнење таа и снабдување со енергија за РК МоделВовед : 1...

2.4 G 300meter далечински управувач и примачот за фиксно крило едрилица авиони SU27 DIY модел

DEN 624.00

2.4 G 300meter далечински управувач и примачот за фиксно крило едрилица авиони SU27 DIY моделДалечинскиот управувач може да се контролира две моторни еден начин моќ диференцијални волан...

2 ПАРЧИЊА Легура Задна Осовина Превозникот Stub Оска Превозникот За Рк Хоби Модел на Автомобил 1/14 Lc Трки Целосна Серија Тркала Центар Исправена Поставите BE6040

570.24 -30 % DEN 399.00

2 ПАРЧИЊА Легура Задна Осовина Превозникот Stub Оска Превозникот За Рк Хоби Модел на Автомобил 1 / 14 Lc Трки Целосна Серија Тркала Центар Исправена Поставите BE6040Пакет Количество:2 парчињаТежина(г): 13Реден Број : BE6040Опис : Елоксирани,Цпу Машински Алуминиумски 6061T6, Задна Осовина Превозникот,За 1 : 14 Lc Кабриолет Трки / Truggy / Пустината Камион / големата чекор / Митинг / Краток, Emb1 H, EmbTgh, EmbDth, EmbMth,EmbWrch, EmbSchПовеќето Делови Се Меѓусебно Помеѓу Модели, Но Ако Се Двоумите Ве Молиме Да Го Проверите Вашиот Прирачник Или Прашајте Нè За Повеќе Конкретни ИнформацииTraxxas Коса Црта 5807Сега за сега,ќе може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер...

YUKALA 4pcs 3.6 V 400mAh Ni-CD АА батерија за РК играчки автомобил Играчки резервоарот Играчки брод

796.80 -5 % DEN 757.00

start173817277823339 end173817277823339Резервни делови колекции3.6 V 400m Ah NiCDbattery Карактеристики : Производ Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Фабрички Делови...

Топла Трки Серво И Батеријата Напред Конверзија Комплет За 1/10 Traxxas TRX-4 TRX 4 Камиони Рк Качување Делови за Автомобили

DEN 4334.40

Топла Трки Серво и батеријата напред конверзија комплет за Traxxas TRX4 Камиони.КАРАКТЕРИСТИКИ : Ги конвертирате вашите Тежина дистрибуција Напред рок за индексирање операција CNC машински алуминиумски компоненти, црна елоксирани Алуминиум серво планината и отворениЌЕ ДОБИЕТЕ : Еден (1) Алуминиум Серво планината Еден (1) Алуминиум со Отворен тело планината Еден (1) Батерија Лента Инсталација на хардверУСЛОВИ : Инсталација

10pcs Собираат 4mm Банана Приклучок Панел Штекер ABS Изолација Никел-Позлатен Приклучок

DEN 253.92

10pcs Собираат 4mm Банана Приклучок Панел Штекер ABS Изолација НикелПозлатен Приклучок Име на Производ : 4mm Безбедност Панел штекер Производ модел : 24.332 Производ во боја : Црвена, црна, жолта, зелена, сина Метал Материјал : Бакар Површински Третман : Никел Позлата Пластична обвивка материјал : ABS Електрични параметри : catii 600v / max...

Hobbywing QUICRUN 10BL60 Sensored 60A 2-3S Lipo БЕК Брзина Контролер Brushless европската социјална повелба за 1/10 1/12 РК Автомобил F17874

DEN 1994.40

Hobbywing QUICRUN 10 BL60 Sensored 60 A 23 S Lipo БЕК Брзина Контролер Brushless европската социјална повелба за 1 / 10 1 / 12 РК Автомобил F17874 Спецификации : Име : Hobbywing QUic RUN10 BL60 Sensored Brushless ESC Погоден : 1 / 10 или 1 / 12 Електричен Автомобил Камион Соодветен Мотор : 3650 Sensored 10.5 Т KV3450 3650 Sensored 13.5 Т KV2760 3650 Sensored 17.5 Т KV2210 3650 Sensored 21.5 Т KV1760 Излез : 23 S Lipo БЕК : 6 V / 2 A Con...

1pcs Оригинални Hitec HSR-5980SG Дигитални HMI Висок вртежен момент Робот Серво HSR5980SG/5980

DEN 5162.40

Hitec HSR5980 SG Дигитални HMI Висок вртежен момент Робот Серво HSR5980 SGПроизводи Опис : Answer : ___________________________ NOTE : а.Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се купувачот 's одговорност.б.Ве молиме проверете со вашиот земјата 's царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување.Пакување Содржина : 100% Сосема Нов1 X Hitec HSR5980 SG серво

Водоотпорен Свирка Торба Кутија за Западен Концерт Flute со Прилагодливи Еден Рамо, Рака Џеб Памук Поместена

DEN 743.52

100% новиБоја : ЦрнаПроизвод големина : Прибл.39 * 10.5 * 7cm / 15.4 * 4.1 * 2.8 воПакет тежина : 321g / 11.3 озПакетот Вклучува : 1 x Flute ТорбаAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

Hobbywing EzRun MAX10 120A SCT Водоотпорен Brushless европската социјална повелба за 1/10 РК Автомобил Камион

4079.52 -5 % DEN 3876.00

Hobbywing Ez Run MAX10 120 A SCT ESCКарактеристики : Висока Сигурност & Издржливост : Изграден со повеќето солиден и висококвалитетни компоненти и заедно со врвни фирмверот, на Ez Run MAX10 SCT е во можност да испорача неспоредлив моќ и перформанси за дури и најпознатите хардкор на дербито applicatinos, но исто така е подготвен доволно да се заштити од оштетување поради преоптоварување се должи на физичка злоупотреба, прекумерна употреба или дури и човечка грешка...

Hobbywing 2S и Моторни Комбинација Моторни Топлина Мијалник+Ц1 5V Вентилатор за EZRUN 3660 3665 3674 РК Тркачки Автомобил Brushless Мотор

244.32 -9 % DEN 222.00

Hobbywing 2 S и Моторни Комбинација Моторни Топлина Мијалник+Ц1 5 V Вентилатор за EZRUN 3660 3665 3674 РК Тркачки Автомобил Brushless МоторСпецификација : Текст : 45cells Ni Mh / Ni Cd или 2 клетки Li Po.Погоден за e Zrun 3660 3674 големина 1 / 8 brushless моторПакување Листа1x Hobbywing Фан Радијатор Комбо

2 парчиња Ocday Пагоди 2 пагоди-2 5.8 GHz FPV Антена SMA & RP-SMA Приклучок Конектор за РК FPV Трки Летало Quadcopter

479.52 -6 % DEN 451.00

5.8 Ghz Omnidirectional Антената е совршен натпревар за вашата FPV Трки copter.Новиот дизајн е многу издржлив и специјално дизајнирани да издржат тешко се урна и заштита на антената.Crimped коренот на антената овозможува без паузи од поврзување на крајот на антената.Заштитни случај е направен од речиси нераскинливо материјал за да се задржи оригиналната форма на антена, без деформација.Светла боја го прави лесно да се место на copter во настаните на несреќа, посебно во високи треви, или во дрвото!Погоден за EMAX Пагоди 2 FPV Трки QuadcopterСпецификација : Центар фреквенција : 5.8 GHzПропусниот Опсег : 500 MHz (5.556.05 GHz)Појавување На : S11

5400mah батеријата за Hubsan H7000 предавателот на Висока верзија Hubsan x4 про h109s далечински контролер батеријата Резервен дел додатоци

DEN 2064.00

5400mah батеријата за Hubsan H7000 предавателот на Висока верзија Hubsan x4 про h109s далечински контролер батеријата Резервен дел додатоци H109 S40 Вовед : 1...

1 Buc XT60 Паралелно Адаптер Конвертор Конектор Кабел Lipo Батеријата се Подигнат Plug Жици

66.72 -10 % DEN 60.00

1 Buc XT60 Паралелно Адаптер Конвертор Конектор Кабел Lipo Батеријата се Подигнат Plug ЖициОпис : Овој производ е еден женски и две машки plug дека може да се користи кога треба да се зголеми напонот...

1PCS HS1177 600TVL 2.8 mm Објектив 1/3 СУПЕР ИМАШЕ II CCD Камера IR Чувствителни за FPV Трки Quadcopter QAV250 PAL/NTSC

912.48 -0 % DEN 912.00

1 PCS HS1177 600 TVL 2.8 mm Објектив 1 / 3" СУПЕР ИМАШЕ II CCD Камера IR Чувствителни за FPV Трки Quadcopter QAV250 PAL / NTSC Ова е мини верзија на класичниот CC1333 600 TVL Sony Super Had II CCD одбор FPV камера...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.