• Ново
KINGKONG 10 Пара 5045 зелена /портокал /црна /сива боја, Г.С. CCW Пластични Пропелер За Quadcopter Multicopter

KINGKONG 10 Пара 5045 зелена /портокал /црна /сива боја, Г.С. CCW Пластични Пропелер За Quadcopter Multicopter

Оценка на клиентот:
DEN 412.80
DEN 372.00 -10 %

Износ
Залиха

Пакет Содржина : 10 пара *5045 Пластични реквизити(зелени/orangelack /сива) 1pc * боја кутија

Карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Хеликоптери
Бренд Име:
GARTT
Алатка Материјали:
Сечење
Материјал:
Пластични
РК Делови и Accs:
Пропелери
Пластични Тип:
PC
Број На Модел На:
5045
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
10pairs 5045 пропелер
Надградба На Делови/Додатоци:
ПРОПЕЛЕР

Производи во категоријата

2.4 G 300meter далечински управувач и примачот за фиксно крило едрилица авиони SU27 DIY модел

DEN 624.00

2.4 G 300meter далечински управувач и примачот за фиксно крило едрилица авиони SU27 DIY моделДалечинскиот управувач може да се контролира две моторни еден начин моќ диференцијални волан...

Ewellsold 2 парчиња/многу 4.8 V 700mAh Ni-CD АА батерија за РК автомобил

547.20 -5 % DEN 520.00

Карактеристики : Производ Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Фабрички Делови 100% Гаранција за Квалитет од Овој Резервен Дел е одговара за РК автомобил Пакет Вклучуваат : Резервен дел (како на сликата покажува) Клиент Известувања : ве Молам не понуда, ако вие не се случува да се направи исплата...

2 парчиња Ocday Пагоди 2 пагоди-2 5.8 GHz FPV Антена SMA & RP-SMA Приклучок Конектор за РК FPV Трки Летало Quadcopter

479.52 -6 % DEN 451.00

5.8 Ghz Omnidirectional Антената е совршен натпревар за вашата FPV Трки copter.Новиот дизајн е многу издржлив и специјално дизајнирани да издржат тешко се урна и заштита на антената.Crimped коренот на антената овозможува без паузи од поврзување на крајот на антената.Заштитни случај е направен од речиси нераскинливо материјал за да се задржи оригиналната форма на антена, без деформација.Светла боја го прави лесно да се место на copter во настаните на несреќа, посебно во високи треви, или во дрвото!Погоден за EMAX Пагоди 2 FPV Трки QuadcopterСпецификација : Центар фреквенција : 5.8 GHzПропусниот Опсег : 500 MHz (5.556.05 GHz)Појавување На : S11

30pcs 1.5*13mm tamiya гумени тркала пластични Тркала жешки тркала играчка тркала Играчка Додатоци Технологија Модел Делови/рк/бебе играчки 131.5 АХ

112.32 -5 % DEN 107.00

Материјал : гума+пластика Надворешниот дијаметар : 13.3 mm; вратило дупка : 1.45 mm(тесни одговара 1.5 mm вратило) дебелина : за 4.4 mm максимална дебелина : 5.8 mm(inclube вратило колона висина) Забелешка : *Прирачник за мерење,ве молиме овозможи 03мм грешка...

легура предниот браник планината за рк хоби модел на автомобил 1/10 Axial SCX10 роботот

624.00 -44 % DEN 349.00

Добредојдовте На RCAWD Име на Производ : предниот браник планината Бренд Име : RCAWD За Возило Тип : Автомобил е Применливо РК Автомобили : Роботот Скала : 1 / 10 Материјал : Алуминиум Легура За : AXIAL SCX10 Извор на Гориво : Електрични РК Делови : Надгради Хопup Делови Пакет Листата : Едно ПарчеОпис : ЦПУ машински легура на алуминиум 6061T6 предниот браник планината

Mxfans 4 x RC1:10 На Патот Автомобил Бела 6 Краци Тркала Rim &Зелена Стрелка Шема Гума Пневматик

527.04 -27 % DEN 385.00

Mxfans 4 x RC1 : 10 На Патот Автомобил Бела 6 Краци Тркала Rim &Зелена Стрелка Шема Гума ПневматикГума пневматик и Тркала Rim RC1 : 10 Гума пневматик На Патот Тркало на Автомобилот Rim 6 Краци Тркало Пречник на Стрелката Шема ПневматикКомпанијата има джантите,Пневматици,Воланот Хексадецимален Центар,Dogbone Заеднички,Компактен Радио Послужавник,РК Челик Назабена Опрема,Разл Првенство,Шок кула,Шок Апсорбер,Моторни Вода Јакна,Истражувачки Центар Превозникот,Телото Пост Месеци,Воланот Хексадецимален,Воланот Хексадецимален Завртки,Сјај Plug Igniter,РК Крило Престој,РК Серво Линк,РК Вентилаторот за Ладење,РК C Центар,РК Weel Оска,со Голема Брзина Електричен Мотор Мотор,РК Гуми Носителот и РК Спојки Опрема и др...

Оригиналниот DOIT Со Сала Сензор Мотори Резервоарот Автомобил Шасија/следи за DIY/Робот Smart Автомобил Дел за Далечинска Контрола,Бесплатен превозот

DEN 3376.80

Роман и elegantappearance;Алуминиум;Цврст структура;Моќна сила;Брзо, стабилност, флексибилност;Силна енергија;Производ големина : 185 * 190 *80mm (должина * ширина * висина)Работен напон : 7 V~12 VПовеќе детали, ве молиме посетете : https : / / github.com / Smart Arduino / SZDOITWi Ki / wikiШасија stent : 1 парчеГасеница : 1 парВозење тркала : 2 парчињаУправувано круг тркала : 4 парчињаDC мотор : 1 пар (Јаглерод четка, со Сала сензор...

YUKALA 4pcs 3.6 V 400mAh Ni-CD АА батерија за РК играчки автомобил Играчки резервоарот Играчки брод

796.80 -5 % DEN 757.00

start173817277823339 end173817277823339Резервни делови колекции3.6 V 400m Ah NiCDbattery Карактеристики : Производ Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Фабрички Делови...

60A Brushless Вода за Ладење Електрични Брзина Контролер ESC & БЕК РК Брод X5I6

DEN 810.24

Овие серии на вода за ладење ESC наменета за РК брод Не само што нудат одлични перформанси тие се, исто така, изградена е со највисок квалитет на компоненти за да се обезбеди точнонаоценка тековната ракување и висока ефикасност на работата...

10pcs/set 2.5 во сила Одговараат за bB рок на отплата Saxophone Sax Бамбус Трската Бамбус Инструмент Делови и Додатоци

227.52 -19 % DEN 184.00

10pcs / set 2.5 во сила Одговараат за b B рок на отплата Saxophone Sax Бамбус Трската Бамбус Инструмент Делови и ДодатоциКарактеристики : Десет парчиња во еден сет, 2.5 во сила.Направен од висок квалитет на бамбус.Излезе со прилично добар звук.Доаѓаат со кутија за лесни за складирање.Одговараат за Алто се Saxophone.Спецификации : Материјал : БамбусКоличина : 10 парчињаПакет големина : 9.5 * 7.8 * 1.2 cm / 3.7 * 3.1 * 0.5 воПакет тежина : 44g / 1.55 озПакет Листата : 10 * Полињата за

1PCS HS1177 600TVL 2.8 mm Објектив 1/3 СУПЕР ИМАШЕ II CCD Камера IR Чувствителни за FPV Трки Quadcopter QAV250 PAL/NTSC

912.48 -0 % DEN 912.00

1 PCS HS1177 600 TVL 2.8 mm Објектив 1 / 3" СУПЕР ИМАШЕ II CCD Камера IR Чувствителни за FPV Трки Quadcopter QAV250 PAL / NTSC Ова е мини верзија на класичниот CC1333 600 TVL Sony Super Had II CCD одбор FPV камера...

2 ПАРЧИЊА Легура Задна Осовина Превозникот Stub Оска Превозникот За Рк Хоби Модел на Автомобил 1/14 Lc Трки Целосна Серија Тркала Центар Исправена Поставите BE6040

570.24 -30 % DEN 399.00

2 ПАРЧИЊА Легура Задна Осовина Превозникот Stub Оска Превозникот За Рк Хоби Модел на Автомобил 1 / 14 Lc Трки Целосна Серија Тркала Центар Исправена Поставите BE6040Пакет Количество:2 парчињаТежина(г): 13Реден Број : BE6040Опис : Елоксирани,Цпу Машински Алуминиумски 6061T6, Задна Осовина Превозникот,За 1 : 14 Lc Кабриолет Трки / Truggy / Пустината Камион / големата чекор / Митинг / Краток, Emb1 H, EmbTgh, EmbDth, EmbMth,EmbWrch, EmbSchПовеќето Делови Се Меѓусебно Помеѓу Модели, Но Ако Се Двоумите Ве Молиме Да Го Проверите Вашиот Прирачник Или Прашајте Нè За Повеќе Конкретни ИнформацииTraxxas Коса Црта 5807Сега за сега,ќе може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер...

ПОДПОРА CNC легура диск кочница подебели за Losi 5ive-т 5t 1/5 гас рк автомобил

DEN 1440.00

ПОДПОРА произведени LOSI 5 IVEТ 6061T6 дебел диск кочница диск 1 : ПОДПОРА 5 T дебел диск сопирачки со националниот стандард 6061T6 материјал, средната позиција задебелување на третман, кочница диск вентилација диск дизајн 2 : Овој диск кочница е достапен во две модели на автомобили и е погодна за сите исти модели како LOSI 5 T следново е производ вистински шут слики :

1PC 540 Бранеа Мотор За Рк Хоби Модел на Автомобил 1-12 Wltoys 12428 12423 Off-Road Пустината BuggyMonster Камион Краток Hopup Делови

288.00 -24 % DEN 219.00

1 PC RCAWD 540 Бранеа Мотор За Рк Хоби Модел на Автомобил 112 Wltoys 12428 12423 Monster Камион Краток sсе Разбира, OffRoad Пустината Кабриолет Цпу Машински Hopup Делови Надгради Делови 12428 12423Пакет Количество:1pcТежина(г): 172Опис : 540 Бранеа МоторПовеќето Делови Се Меѓусебно Помеѓу Модели, Но Ако Се Двоумите Ве Молиме Да Го Проверите Вашиот Прирачник Или Прашајте Нè За Повеќе Конкретни ИнформацииСега за сега,ќе може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер...

5400mah батеријата за Hubsan H7000 предавателот на Висока верзија Hubsan x4 про h109s далечински контролер батеријата Резервен дел додатоци

DEN 2064.00

5400mah батеријата за Hubsan H7000 предавателот на Висока верзија Hubsan x4 про h109s далечински контролер батеријата Резервен дел додатоци H109 S40 Вовед : 1...

BX100 1-8S Lipo Батеријата Напон Тестер/ Низок Напон Ѕвончето Аларм/ Батеријата Напон Тајна со Двојна Јазик F18255-5

518.40 -0 % DEN 518.00

Ние прифаќаме OEM наредби, ако имате посебни барање за објектот или други предмети што треба да се произведе,ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде најдобра понуда, а служи~~~BX100 18 S Lipo Батеријата Напон Тестер / Низок Напон Ѕвончето Аларм / Батеријата Напон Тајна со Двојна ЈазикСе користи за 18s Lipl / Liion / Li Mn / Живот Напон, детекција pricision : 0.01 V Количина : 5 компјутери ИЛИ 10 КОМПЈУТЕРИ

Надградба на Делови Алуминиум Орев М4 102049 122049 за 1:10 RC Модел на Автомобил Резервни Делови 4PCS/многу

191.52 -5 % DEN 182.00

modname=ckeditorПредмет : Алуминиум М4 НутПакет : 4pcs / многуСе применува за HSP Himoto Redcat 1 / 10 Електричен Автомобил : 94101 / 94102 / 94103 / 94103 Pro / 94105 / 94106 / 94107 / 94107 Pro / 94108 / 94109 / 94110 / 94111 / 94111 Pro / 94112 / 94115 / 941231 : 10 скала Општи делови modname=images&cols=1&colspace=10&rowspace=10&align=center

959-07/08/09 F/R Истражувачки Центар Превозникот За РК 1/12 WLtoys L969 L979 L202 L212 L222 K959 L959 WL играчки Трки

1098.24 -10 % DEN 988.00

Карактеристики : 100% Сосема Нов Делови Број : 95907 95908 95909 Делови Име : Пред Задните Истражувачки Центар Превозникот (Set)Материјал : АлуминиумОдговара : 1 / 12 WLtoys L969 L979 L202 L212 L222 K959 L959Пакет КОЛИЧИНА : 1 Сет (6 парчиња) Содржини : КАКО СЛИКИВе молиме не негативни директно ако ништо друго ,pls контактирајте со нас прво ,ние ќе ви помогнат да се реши тоа ,ви благодариме !Ние прифаќаме ALIPAY СМЕТКА САМООбјектот ќе биде со брод до alipay сметка на превозот адреса ако нема посебни белешки од купувачот.ако нема плаќање пристигне во 7 дена по објект завршен.Ние брод во светот со рамна стапка на превозот од China Post Воздух mail.Ние ќе го користите вашиот превозот адреса поднесена на ALIEXPRESS како превозот адреса за стока.Ако би сакале да се промени на адресата, ве молиме контактирајте со нас ВЕДНАШ по уплатата.Сите предмети се испраќаат во рок од 48 часа од добивањето на плаќање(не вклучувајќи и викенди и државни празници)Време на испорака околу 825 работни дена да повеќето земји : 1045 дена да Обединетото Кралство645 дена да Австралија825 дена за САД1045 дена да повеќето земји во Европа35 недели во Италија / Канада Како врв на превозот, времето за испорака е зголемен во некои областиСите се врати ставки мора да се врати во 3 дневна смета од денот на доставувањето и Известување нас преку aliexpress порака во 2days смета од денот на доставувањето.Било доцна известување на враќање, и ние не ќе се обезбеди враќање и наплата на услуги.Сите предмети МОРА да се вратат во првобитната состојба, со сите кутија и додатоци.Купувачот мора да ги сноси сите предмети се врати превозот такси, данок, царина, итн.За пари гаранција за враќање : такси превозот и осигурување надоместоци се неповратни, и таму е 10% restocking надоместоци кои се применуваат за сите пари гаранција за враќање во било која причина.Без побарувања на сите штета на објектот outerbox предизвика од страна на превозот couriers.Сите врати непотребни предмети, ние ќе ги провери и да ги испита неисправни.Ако неисправни предизвика со Човечки оштетувања, оштетувања од вода, заспивам штета и во correctable користење, сите поправка цена го носат на купувачот.Ние автоматски ќе остави позитивни повратни информации за секој купувач кој заврши трансакцијата и ни остави позитивен фидбек...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.