• Ново
Mxfans 4 x RC1:10 На Патот Автомобил Пурпурна Легура Y Форма Тркала Rim & Зелена Стрелка Шема Пневматик

Mxfans 4 x RC1:10 На Патот Автомобил Пурпурна Легура Y Форма Тркала Rim & Зелена Стрелка Шема Пневматик

Оценка на клиентот:
DEN 1106.88
DEN 808.00 -27 %

Износ
Залиха


Компанијата има джантите,Пневматици,Воланот Хексадецимален Центар,Dogbone Заеднички,Компактен Радио Послужавник,РК Челик Назабена Опрема,Разл Првенство,Шок кула,Шок Апсорбер,Моторни Вода Јакна,Истражувачки Центар Превозникот,Телото Пост Месеци,Воланот Хексадецимален,Воланот Хексадецимален Завртки,Сјај Plug Igniter,РК Крило Престој,РК Серво Линк,РК Вентилаторот за Ладење,РК C Центар,РК Weel Оска,со Голема Брзина Електричен Мотор Мотор,РК Гуми Носителот и РК Спојки Опрема и др. Тие се за HSP,TAMIYA,TRAXXAS,WL,FS,HIMOTO,AXIAL,HPI РК 1 : 8,РК 1 : 10 Автомобил.Имате широк избор во боја,модел одберете. Ако не го најдете она што го сакате во нашата продавница,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе им обезбеди specical дизајн за вас. Карактеристики : 1.Алуминиум Легура Y Форма на Тркалото на Rim, Надградба на делови за вашиот РК автомобил. 2.Гумени тркала пневматици, Стрелка шема дизајн, Изгледа одлично. 3.Со сунѓер во внатрешноста на пневматик, заштита и вашиот тркала пневматик и тркалото на rim. 4.Погоден за RC1 : 10 На Патот Тркачки Автомобил. 5.Секој производ е единствен Производство Дел Број етикета на внатрешниот пакет кој докажува тоа е квалификуван,кои вклучуваат Дел Број,Број на Моделот и инспекција датум информации; 6.Ако имате било какви прашања во врска со објектот, ве молиме да ни обезбеди Производство Дел Број за проверка, профитот ќе биде загарантирана. Answer : ___________________________ Note : пневматиците и джантите се одделени, ќе треба да се соберат и лепак нив заедно со себе. Спецификации : Боја : Виолетова(Тркала Rim) + Зелена(Пневматик) Бренд Име : Mxfans Материјал : Алуминиум Легура(Тркала Rim) + Гума(Пневматик) Пневматик Надворешниот дијаметар : 65mm/2.56 инчен Пневматик Внатрешен дијаметар : 52mm/2.05 инчен Пневматик Ширина : 26mm/1.02 инчен Тркала Дијаметар : 52mm/2.05 инчен Тркала Drieve Хексадецимален : 12mm/0.47 инчен Вкупната Тежина : 183g Packge вклучуваат : 4x джантите 4x Гума Пневматици

Карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
РК Делови и Accs:
Радио Системи
За Возило Тип:
Автомобили
Бренд Име:
Mxfans
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Далечински Контролер
Надградба На Делови/Додатоци:
Гуми
Материјал:
Гума

Производи во категоријата

Mxfans 4 x RC1:10 На Патот Автомобил Бела 6 Краци Тркала Rim &Зелена Стрелка Шема Гума Пневматик

527.04 -27 % DEN 385.00

Mxfans 4 x RC1 : 10 На Патот Автомобил Бела 6 Краци Тркала Rim &Зелена Стрелка Шема Гума ПневматикГума пневматик и Тркала Rim RC1 : 10 Гума пневматик На Патот Тркало на Автомобилот Rim 6 Краци Тркало Пречник на Стрелката Шема ПневматикКомпанијата има джантите,Пневматици,Воланот Хексадецимален Центар,Dogbone Заеднички,Компактен Радио Послужавник,РК Челик Назабена Опрема,Разл Првенство,Шок кула,Шок Апсорбер,Моторни Вода Јакна,Истражувачки Центар Превозникот,Телото Пост Месеци,Воланот Хексадецимален,Воланот Хексадецимален Завртки,Сјај Plug Igniter,РК Крило Престој,РК Серво Линк,РК Вентилаторот за Ладење,РК C Центар,РК Weel Оска,со Голема Брзина Електричен Мотор Мотор,РК Гуми Носителот и РК Спојки Опрема и др...

ABWE Најдобри Продажба 02107 16T Спојки Бел Еден Опрема за 1/10 HSP 94188 Nitro Камион РК Автомобил

125.76 -8 % DEN 116.00

Модел : 02107Заби : 16 Tдолжина : 20mmДел : Спојки бел (еден опрема)Одговараат за 1 / 10 HSP 94188 Nitro Камион РК АвтомобилБоја : Метал бојаМатеријал : МеталПакет Листа : 1 * 02107 Спојки Бел Еден Степен На ПреносAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

1pcs Оригинални Hitec HSR-5980SG Дигитални HMI Висок вртежен момент Робот Серво HSR5980SG/5980

DEN 5162.40

Hitec HSR5980 SG Дигитални HMI Висок вртежен момент Робот Серво HSR5980 SGПроизводи Опис : Answer : ___________________________ NOTE : а.Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се купувачот 's одговорност.б.Ве молиме проверете со вашиот земјата 's царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување.Пакување Содржина : 100% Сосема Нов1 X Hitec HSR5980 SG серво

Ewellsold 2 парчиња/многу 4.8 V 700mAh Ni-CD АА батерија за РК автомобил

547.20 -5 % DEN 520.00

Карактеристики : Производ Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Фабрички Делови 100% Гаранција за Квалитет од Овој Резервен Дел е одговара за РК автомобил Пакет Вклучуваат : Резервен дел (како на сликата покажува) Клиент Известувања : ве Молам не понуда, ако вие не се случува да се направи исплата...

2 парчиња Ocday Пагоди 2 пагоди-2 5.8 GHz FPV Антена SMA & RP-SMA Приклучок Конектор за РК FPV Трки Летало Quadcopter

479.52 -6 % DEN 451.00

5.8 Ghz Omnidirectional Антената е совршен натпревар за вашата FPV Трки copter.Новиот дизајн е многу издржлив и специјално дизајнирани да издржат тешко се урна и заштита на антената.Crimped коренот на антената овозможува без паузи од поврзување на крајот на антената.Заштитни случај е направен од речиси нераскинливо материјал за да се задржи оригиналната форма на антена, без деформација.Светла боја го прави лесно да се место на copter во настаните на несреќа, посебно во високи треви, или во дрвото!Погоден за EMAX Пагоди 2 FPV Трки QuadcopterСпецификација : Центар фреквенција : 5.8 GHzПропусниот Опсег : 500 MHz (5.556.05 GHz)Појавување На : S11

Промоција! RadioLink AT10 II 2.4 Ghz 10CH РК Предавателот +R12DS Приемник PRM-01 Напон се Врати Модул+11.1 v 2200mah батеријата+Рака

7632.00 -5 % DEN 7250.00

Radio Link AT10 II 2.4 Ghz 10 CH РК Предавателот со R12 DS ПриемникТопла Продажба Промоција!!! испрати TX батеријата и Вратот Рака за Подарок.Стандардно : режим 2 (лево гас),ако треба mode 1,слободно да ме контактирате,почит~!Повеќе функционира далечинскиот управувач систем,вклучувајќи хеликоптер,авион и лизгачот за три тип на летање и пет модели,се покрие речиси секој популарен модел,може да се лета секој модел од страна на ова радио.3.5 инчен шарени екран 320×480 резолуција,јасно се прикаже менито и графикони.Голема контрола од далечина : 1.1 км на теренот,2 км во небото.Проширување повратни информации модул,корисниците може да добијат авион детали во реално време.Бидете многу поставување на јасни и точно излезниот резултат.Брз одговор време само 3ms за работата,побрзо, а потоа на други предавателот 20ms,дури и десет канали, исто така, овозможи да се чувствуваат тоа.Висок канал резолуција достигне 4096,0.25 нас по резолуцијата нека сите servos задржи спокоен.Силна антискокање,DSSS(Директна секвенца се шири spectrum) технологија.Неверојатна цена, со висок квалитет како вечера со благи, и поточно, побрз одговор, повисока резолуција,еден и единствен antiскокање DSSS технологија.навистина достојни да го имаат.Технички Параметар : 1...

МАЈКО 5.8 G 14DBI Рамни Панел Позлатен Антена SMA/RP-SMA FPV Антена за Видео Приемник FPV Трки РК Летало

DEN 1050.72

МАЈКО 5.8 G 14 DBI Рамни Панел Позлатен Антена SMA / RPSMA FPV Антена за Видео Приемник FPV Трки РК ЛеталоСпецификација : Точка Име : МАЈКО 14 DBI RX АнтенаУпотреба : Резервен Дел за Трки Летало QuadcopterСтекнат : 14 DBIДобиете агол : Хоризонтална : 90°;Вертикална : 45°Големина : 80 MM*82 MMТежина : 37gТест : 600 MW пренос на далечина тестирани е до 40 KMПакет Се Вклучени : 1 x МАЈКО 14 DBI Антена

Топла Трки Серво И Батеријата Напред Конверзија Комплет За 1/10 Traxxas TRX-4 TRX 4 Камиони Рк Качување Делови за Автомобили

DEN 4334.40

Топла Трки Серво и батеријата напред конверзија комплет за Traxxas TRX4 Камиони.КАРАКТЕРИСТИКИ : Ги конвертирате вашите Тежина дистрибуција Напред рок за индексирање операција CNC машински алуминиумски компоненти, црна елоксирани Алуминиум серво планината и отворениЌЕ ДОБИЕТЕ : Еден (1) Алуминиум Серво планината Еден (1) Алуминиум со Отворен тело планината Еден (1) Батерија Лента Инсталација на хардверУСЛОВИ : Инсталација

легура предниот браник планината за рк хоби модел на автомобил 1/10 Axial SCX10 роботот

624.00 -44 % DEN 349.00

Добредојдовте На RCAWD Име на Производ : предниот браник планината Бренд Име : RCAWD За Возило Тип : Автомобил е Применливо РК Автомобили : Роботот Скала : 1 / 10 Материјал : Алуминиум Легура За : AXIAL SCX10 Извор на Гориво : Електрични РК Делови : Надгради Хопup Делови Пакет Листата : Едно ПарчеОпис : ЦПУ машински легура на алуминиум 6061T6 предниот браник планината

BX100 1-8S Lipo Батеријата Напон Тестер/ Низок Напон Ѕвончето Аларм/ Батеријата Напон Тајна со Двојна Јазик F18255-5

518.40 -0 % DEN 518.00

Ние прифаќаме OEM наредби, ако имате посебни барање за објектот или други предмети што треба да се произведе,ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде најдобра понуда, а служи~~~BX100 18 S Lipo Батеријата Напон Тестер / Низок Напон Ѕвончето Аларм / Батеријата Напон Тајна со Двојна ЈазикСе користи за 18s Lipl / Liion / Li Mn / Живот Напон, детекција pricision : 0.01 V Количина : 5 компјутери ИЛИ 10 КОМПЈУТЕРИ

Оригиналниот Wltoys V950 Батеријата RC Хеликоптер резервен дел 11.1 V 1500mah батеријата (Во парк )

DEN 959.52

Оригиналниот Wltoys V950 RC Хеликоптер резервен дел 11.1 V 1500mah батеријата (Во парк )Карактеристики : 1.Висок qaulity материјал и изработка на таписерии2.Издржливи, стабилна и безбедна3.Лесно полнење таа и снабдување со енергија за РК МоделВовед : 1...

1 Buc XT60 Паралелно Адаптер Конвертор Конектор Кабел Lipo Батеријата се Подигнат Plug Жици

66.72 -10 % DEN 60.00

1 Buc XT60 Паралелно Адаптер Конвертор Конектор Кабел Lipo Батеријата се Подигнат Plug ЖициОпис : Овој производ е еден женски и две машки plug дека може да се користи кога треба да се зголеми напонот...

60A Brushless Вода за Ладење Електрични Брзина Контролер ESC & БЕК РК Брод X5I6

DEN 810.24

Овие серии на вода за ладење ESC наменета за РК брод Не само што нудат одлични перформанси тие се, исто така, изградена е со највисок квалитет на компоненти за да се обезбеди точнонаоценка тековната ракување и висока ефикасност на работата...

Стипса. Серво Планината AX10 Wraith Ridgecrest

1370.40 -8 % DEN 1261.00

Ова е CNC 6061 Алуминиум Серво Планината за AX10 Wraith, Righecrestшасија колекции.КАРАКТЕРИСТИКИ : CNC Изградени од алуминиум, елоксирани во Зелена бојаОбезбедува силна безбедна серво прилог ЌЕ ДОБИЕТЕ : Две секции Топла Трки Алуминиум Серво ПланинатаЧетири 3x8 рамна глава серво планината заврткаЧетири 3ММ Countersunk за Миење ЗеленаУСЛОВИ : Отстранување на акции серво планината

2 ПАРЧИЊА Легура Задна Осовина Превозникот Stub Оска Превозникот За Рк Хоби Модел на Автомобил 1/14 Lc Трки Целосна Серија Тркала Центар Исправена Поставите BE6040

570.24 -30 % DEN 399.00

2 ПАРЧИЊА Легура Задна Осовина Превозникот Stub Оска Превозникот За Рк Хоби Модел на Автомобил 1 / 14 Lc Трки Целосна Серија Тркала Центар Исправена Поставите BE6040Пакет Количество:2 парчињаТежина(г): 13Реден Број : BE6040Опис : Елоксирани,Цпу Машински Алуминиумски 6061T6, Задна Осовина Превозникот,За 1 : 14 Lc Кабриолет Трки / Truggy / Пустината Камион / големата чекор / Митинг / Краток, Emb1 H, EmbTgh, EmbDth, EmbMth,EmbWrch, EmbSchПовеќето Делови Се Меѓусебно Помеѓу Модели, Но Ако Се Двоумите Ве Молиме Да Го Проверите Вашиот Прирачник Или Прашајте Нè За Повеќе Конкретни ИнформацииTraxxas Коса Црта 5807Сега за сега,ќе може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер...

YUKALA 4pcs 3.6 V 400mAh Ni-CD АА батерија за РК играчки автомобил Играчки резервоарот Играчки брод

796.80 -5 % DEN 757.00

start173817277823339 end173817277823339Резервни делови колекции3.6 V 400m Ah NiCDbattery Карактеристики : Производ Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Фабрички Делови...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.