• Ново
Јапонски Аниме Љубов Живеат Персонал Hugging Телото Назад Перница Училиште Идол Проектот Lovelive Перница 2WAY Кадифен Ткаенина 35*55/45*70cm

Јапонски Аниме Љубов Живеат Персонал Hugging Телото Назад Перница Училиште Идол Проектот Lovelive Перница 2WAY Кадифен Ткаенина 35*55/45*70cm

Оценка на клиентот:
DEN 479.52

Износ
Залиха


Мин.-Na-Сан, Добредојдовте На Moeyu Аниме Дома!
Производ Вовед
Предмет : Аниме перница
Аниме : Љубов во живо/lovelive
Карактер : Kosaka Honoka, Minami Kotori, Sonoda Umi, Nishikino Маки, Hoshizora Rin, Koizumi Hanayo, Yazawa Нико, Ayase Eri, Tojo Nozomi
Ткаенини : 2 WAY (HD печати, кул, мазна, се чувствуваат добро)
Кадифен (мек, дебел, се задржи топло)
Големина : 2 WAY 35x55cm
Кадифен 45x70cm
Занает : Термички трансфер печатење занает, не избледуваат
Правење време : 3-4 дена откако плаќање
Превозот време : 4-7 дена по плаќање
Функција : Две различни страни, можете да изберете да се купи перница внатрешен (core) или не.
Употреба : За дома, троседот, канцеларија, автомобил, хотел, телото и назад
Бренд : Moeyu
Аниме Заговор
Honoka Kosaka е девојката која сака нејзиното училиште, Otonokizaka Академија. Кога на училиште се планира да бидат затворени поради недостаток на кандидатите, Honoka станува решени да го зачувате. Учењето дека училиштето идоли се популарни, Honoka и нејзините пријатели да започне училиште идол група наречена "μ е" (се изговара музата) со цел да се привлечат нови студенти. Откако тие успешно се спречи Otonokizaka Академија од затворање, девојките од μ целта за повисоко основа и да учествуваат во "Љубовта Живее", крајната училиште идол конкуренција со најдобрите групи во земјата. И покрај освојувањето на конкуренцијата, девојките од μ е распуштање веднаш по за свои лични причини. Љубовта Телевизија Сонце!! е поставена во друго училиште, океанот-страна Uranohoshi Девојки Академија, која се поминува со ист ризик како Otonokizaka Академија користи за да се, се додека Chika Takami, огромен фан на μ е, одлучи да го следат нивниот пример и да собира пријатели да се формира уште една група наречена "Aqours" (изговара аква) за доброто на нивното училиште, како и.
Производ Екранот
За Fabirc
2 WAY
2 WAY Tricot е нашироко се смета како најдобар dakimakura ткаенина толку далеку, заради својата голема текстура, издржливост и се чувствуваат, високо препорачливо.
Функција : многу мека, мазна, навремено слободни и еластична во природата.
Кадифен Ткаенина
Површинскиот слој на fuzz, се чувствуваат добро, многу топло за зимска употреба.
ПЕРЕЊЕ МЕТОД :
Се претвори во текот и измијте го со рака со netural шампон, температурата на водата под 40 целзиусови степени, избегнување на кафе за долго време. Не собори сува, се мијат одделно.
Совети :
Ако перница пополнување оди станот, pls постави под сонцето за околу половина час, а потоа тоа ќе се врати издува.
Вие Може Да Го Корист..
Нашата Лице Продавница
Ве молиме имајте во предвид :
Поради новиот правилник на Русија поштата , кога се направи oreder, Русија клиенти треба да го напише целото име и презиме (на sunname, име и средно име), или пакети ќе биде испратена назад. Не име и презиме, ние ќе одбие да биде испрати стоки надвор! Ви благодариме!
Превозот :
Вашата цел ќе бидат обработени во рок од 7 работни дена по уплатата. И ние ќе испратите следење на број за вас.
Кина пост воздух mail, Eub, EMS, DHL, Fedex се достапни.
Ние не сме одговорни за било одложување на налози по испраќаат надвор. Но, ние ќе песна најновите информации за вашата цел и да ви помогне на сите на пат.

Карактеристики

Големина:
Only Pillowcase, Full Pillow
Ткаенина Count:
80
Употреба:
Декоративни,Постелнина,Телото
Бренд Име:
Moeyu
Пополнување:
Полиестер / Памук
Обликот:
правоаголник
тема count:
≥600TC
одделение:
одделение А
Функција:
Гумени
Број На Модел На:
KZ1500
Тежина:
0.5-1 kg
Дел:
тело/назад
Материјал:
Кадифен/2WAY
Објектот:
Јапонски аниме перница/перница
Големина:
35x55cm/45x70cm
Аниме:
Љубов live/lovelive
карактер 1 :
Kosaka Honoka Minami Kotori Sonoda Umi Nishikino Маки Hoshizora Rin
карактер 2 :
Koizumi Hanayo Yazawa Нико Ayase Eri Tojo Nozomi
Употреба:
За дома,троседот,канцеларија,автомобили и хотел,телото и назад

Производи во категоријата

Кориснички перница перница назад масажа памук, лен перници, анти-статички постелнина декоративни перница тело удобност подарок

DEN 758.40

Кориснички перница троседот перница назад масажа памук, лен перници, антистатички постелнина декоративни перница тело удобност подарокголемина 45x45cmМатеријал : памук, лен + шупливи влакнаоваа содржина е прилагодена со клиенти слика или лого,ве молиме да ни нудат сликата што сакате да се стави на перница.Времето за производство е околу 23 денаако ви требаат посебни логото, и квантитетот е голем, ве молиме контактирајте со нас.

Јапонски Аниме Љубов Живеат Hugging Перница Телото Назад Анимација Lovelive Плоштадот Перница 45x45cm Кадифен Ткаенина

DEN 623.52

Мин.NaСан, Добредојдовте На Moeyu Продавница!Производ ВоведПредмет : Аниме перницаАниме : Љубов во живо / loveliveКарактер : Kosaka Honoka, Minami Kotori, Sonoda Umi, Nishikino Маки, Hoshizora Rin, Koizumi Hanayo, Yazawa Нико, Yazawa Kokoa, Ayase Eri, NozomiМатеријал : праскакожа ( HD печати, кул, мазна, се чувствуваат добро)кадифен (мек, дебел, се задржи топло)Големина : 45x45cm(4 верзии)Занает : Термички трансфер печатење занает, не избледуваатПравење време : 34 дена откако плаќањеПревозот време : 47 дена по плаќањеФункција : Две различни страни, можете да изберете да се купи перница јадро (внатрешно) или неБренд : MoeyuЗа FabircПраска КожатаМека, мазна и се чувствуваат добро, HD печати, навремено слободни& трајни.Кадифен ТкаенинаПовршинскиот слој на fuzz, се чувствуваат добро, многу топло за зимска употреба.ПЕРЕЊЕ МЕТОД : Се претвори во текот и измијте го со рака со netural шампон, температурата на водата под 40 целзиусови степени, избегнување на кафе за долго време...

Октомври. Новиот Дом Текстилни Атентатот Училница Аниме Korosensei 15.7 Инчи Микро-велур Ткаенина Круг Мека Перница Топла Продажба 41167

815.52 -5 % DEN 775.00

Детали За ПроизводотВистински ФотоСостојба : Новиот Код : 41167 Опис : Големина на : 15.7*15.7*3.9 инчи (40*40*10см)Бидејќи различни мерни методи, може да се 13cm грешка.Материјал : Микровелур ТкаенинаПерница Пополни Материјал : ПП се Водат ПамукСлика : двостраниПакет : OPP ВреќаЗабелешка : Содржи перница внатрешниот.Сите перница поклопецот е термички трансфер печатење процес, боја сјајни никогаш не исчезнат, може да се мијат.Постојат боја аберации помеѓу производи " слики и материјални предмети, ве молиме да ги материјал објект како.Пакувањето на производот ќе се менува редовно, ве молиме да се примени преовладуваат во вид.На сандак може да го оштети за време на превозот, ако треба добро сандак,ве Молиме да не го земе.Ви благодариме за разбирањето!ПлаќањеTemp прифати ALIPAY САМО!Плаќање ве молиме да се направи во рок од 3 ДЕНА по аукцијата заврши, акции не се гаранцијаПревозотПревозот Објектот ќе се испраќаат во СВЕТОТ преку Хонг Конг Пост или Кина Пост Воздухопловната со нормален воздухопловната...

Јапонски Аниме Idolmaster Shibuya Rin Hugging Телото Назад Перница Симпатична Цртан Филм Перница За Хотел Канцеларија

DEN 479.52

Мин.NaСан, Добредојдовте На Moeyu Аниме Дома!Производ ВоведПредмет : Аниме перницаАниме : IdolmasterКарактер : Shibuya RinМатеријал : 2 WAY (HD печати, кул, мазна, се чувствуваат добро)Кадифен (мек, дебел, се задржи топло)Големина : 2 WAY 35x55cmКадифен 45x70cmЗанает : Термички трансфер печатење занает, не избледуваатПравење време : 34 дена откако плаќањеПревозот време : 47days по плаќањеФункција : Две различни страни, можете да изберете да се купи перница внатрешен (core) или не.Употреба : За дома, троседот, канцеларија, автомобил, телото и назадБренд : MoeyuПроизвод ЕкранотЗа Fabirc2 WAY2way Tricot е нашироко се смета како најдобар dakimakura ткаенина толку далеку, заради својата голема текстура, издржливост и се чувствуваат, високо препорачливо.Функција : многу мека, мазна, навремено слободни и еластична во природата.Кадифен ТкаенинаПовршинскиот слој на fuzz, се чувствуваат добро, многу топло за зимска употреба.ПЕРЕЊЕ МЕТОД : Се претвори во текот и измијте го со рака со netural шампон, температурата на водата под 40 целзиусови степени, избегнување на кафе за долго време...

Јапонски Аниме Ниедна Игра Не е Живот Shiro Sora Hugging Тело Перница Симпатична Цртан филм Слугинката Перница 2WAY Кадифен Платно Ткаенина 55*70cm

DEN 863.52

ОKyaSama, Добредојдовте На Moeyu Аниме Дома!Производ ВоведПредмет : Аниме перницаАниме : Нема игра, нема животКарактер : Shiro, SoraМатеријал : 2 WAY / Кадифен / ПлатноГолемина : 2 WAY 35x55cm Кадифен 45x70cm Платно 55x70cmЗанает : Термички трансфер печатење занает, не избледуваатПравење време : 35 дена по плаќањеПревозот време : 47days по плаќањеФункција : Две различни страни, можете да изберете да се купи перница јадро или неУпотреба : За дома, троседот, канцеларија, автомобил, хотел, телото и назадБренд : MoeyuПроизвод ЕкранотVer1Ver2Ver3 (Платно 55x70cm)За FabircПраска КожатаМека, мазна и се чувствуваат добро, HD печати, навремено слободни& трајни.Кадифен ТкаенинаПовршинскиот слој на fuzz, се чувствуваат добро, многу топло за зимска употреба.ПЕРЕЊЕ МЕТОД : Се претвори во текот и измијте го со рака со netural шампон, температурата на водата под 40 целзиусови степени, избегнување на кафе за долго време...

Аниме Одг:Живот во еден Поинаков Свет Од Нула Рем Свадба Hugging Тело Перница Краток Перница 2WAY Кадифен Ткаенина 35*55/45*70cm

DEN 479.52

ОKyaSama, Добредојдовте На Moeyu Аниме Дома!Производ ВоведПредмет : Аниме перницаАниме : Одг : Живот во еден Поинаков Свет од НулаКарактер : РемМатеријал : 2 WAY (HD печати, кул, мазна, се чувствуваат добро)Кадифен (мек, дебел, се задржи топло)Големина : 2 WAY 35x55cmКадифен 45x70cmЗанает : Термички трансфер печатење занает, не избледуваатПравење време : 34 дена откако плаќањеПревозот време : 47days по плаќањеФункција : Две различни страни, можете да изберете да се купи перница core / внатрешен или не.Употреба : За дома, троседот, канцеларија, автомобил, хотел, телото и назадБренд : MoeyuВо Врска Со РемЕден од близнак демони кои работат на Roswaal е замок како слугинки, Rem е Ram меморија е помлада сестра...

Светлината шарени музика Тактика Мечка Кадифен Играчки Вљубените Подарок Led Мека Перница Кадифен Перница Перница Препарирани Животни Кукла Деца Играчки

1180.32 -0 % DEN 1180.00

Шема На : Нормален мечка кукла , без дополнителни функцијаМодел Б : Б уво кукла со светлина + емитува музика функцијаМоделот C : B уво кукла со светлина + MP3 Емитува функцијаПрименливи возраст : 4 години, 5 години, 7 години, 8 години, 9 години, 10 години стари 11 години стари, 12 години 13 години 14 години стар 14 години и постари од 14 години Цртан филм : Мечка Тип : играчка кукла Боја класификација : Мечка Кукла Шарени светлина + емитува музикафункцијата на музика +MP3 Верзија тип : оригинални вистински материјал : Кадифен баласт : PP памук Висина : седи на висина од 30 см *23 см 0.5 кгНашето ветување : 1...

Јапонски Аниме Kantai Колекција Hugging Тело Перница Kancolle Симпатична Цртан Филм Перници Кадифен Бесплатен Превозот

DEN 863.52

Мин.NaСан, Добредојдовте На Moeyu Продавница!Производ ВоведПредмет : Аниме перницаАниме : Kantai КолекцијаКарактер : Shoukaku, Zuikaku, Fubuki, Yudachi, Akizuki, Kingo, U511, Akagi, Shimakaze, Yi 19, Hibiki, Inazuma, Akatsuki, Ikazuchi, AmatsukazeМатеријал : 2 WAY / кадифен / платноГолемина : 2 WAY 35x55cmКадифен 45x70cmПлатно 55x70cmЗанает : Термички трансфер печатење занает, не избледуваатПравење време : 34 дена откако плаќањеПревозот време : 47days по плаќањеФункција : Две различни страни, Перница core / внатрешна се вклучениУпотреба : За дома, троседот, канцеларија, автомобил, хотел, телото и назадБренд : MoeyuПроизвод Екранот5 kantai девојки ВерKongo ВерShimakaze n Amatsuka ВерYudachi ВерAkagi n Shoukaku ВерU511 Вер ( Платно 55x70cm)За Fabirc2 WAY2way Tricot е нашироко се смета како најдобар dakimakura ткаенина толку далеку, заради својата голема текстура, издржливост и се чувствуваат, високо препорачливо.Функција : многу мека, мазна, навремено слободни и еластична во природата.Кадифен ТкаенинаПовршинскиот слој на fuzz, се чувствуваат добро, многу топло за зимска употреба.ПЕРЕЊЕ МЕТОД : Се претвори во текот и измијте го со рака со netural шампон, температурата на водата под 40 целзиусови степени, избегнување на кафе за долго време...

Јапонски Аниме Љубов Живеат Tojo Nozomi Hugging Телото Назад Перница Lovelive Симпатична Цртан Филм Перница Ткаенина Кадифен

DEN 479.52

Мин.NaСан, Добредојдовте На Moeyu Аниме Дома!Производ ВоведПредмет : Аниме перницаАниме : Lovelive / Љубов во живоКарактер : Tojo NozomiМатеријал : 2 WAY (HD печати, кул, мазна, се чувствуваат добро)Кадифен (мек, дебел, се задржи топло)Големина : 2 WAY 35x55cmКадифен 45x70cmЗанает : Термички трансфер печатење занает, не избледуваатИзработка на време : 3 4 дена по плаќањеПревозот време : 47days по плаќањеФункција : Две различни страни, можете да изберете да се купи перница внатрешен (core) или не.Употреба : За дома, троседот, канцеларија, автомобил, хотел, телото и назадБренд : MoeyuЗа NozomiNozomi е на трета година студентот советот и за заменикпретседател, а најстариот од групата...

Јапонски Аниме Amagi Брилијантен Парк Latifa Hugging Телото Назад Перница Секси Otaku Перница 35x55cm/45x70cm 2WAY Кадифен Ткаенина

DEN 479.52

Мин.NaСан, Добредојдовте На Moeyu Продавница!Производ ВоведПредмет : Аниме перницаАниме : Amagi Брилијантен ПаркКарактер : LatifaМатеријал : 2 WAY (HD печати, кул, мазна, се чувствуваат добро)Кадифен (мек, дебел, се задржи топло)Големина : 2 WAY 35x55cmКадифен 45x70cmЗанает : Термички трансфер печатење занает, не избледуваатПравење време : 34 дена откако плаќањеПревозот време : 47days по плаќањеФункција : Две различни страни, можете да изберете да се купи перница внатрешен (core) или не.Бренд : MoeyuПроизвод ЕкранотЗа Fabirc2 WAY2way Tricot е нашироко се смета како најдобар dakimakura ткаенина толку далеку, заради својата голема текстура, издржливост и се чувствуваат, високо препорачливо.Функција : многу мека, мазна, навремено слободни и еластична во природата.Кадифен ТкаенинаПовршинскиот слој на fuzz, се чувствуваат добро, многу топло за зимска употреба.ПЕРЕЊЕ МЕТОД : Се претвори во текот и измијте го со рака со netural шампон, температурата на водата под 40 целзиусови степени, избегнување на кафе за долго време...

Половината поддршка У Облик Вратот перница ленти Бавно се Враќа на Мемориска Пена Патување Перница потпирачи за глава Канцеларија Автомобил перница travesseiro almohada

605.76 -5 % DEN 576.00

Половината поддршка У Облик на перница ленти Бавно се Враќа на Мемориска Пена Патување Вратот Назад Перница на Здравствена Заштита потпирачи за глава за Статистика Лет Автомобил Патување travesseiro almohada

Децата перница 16*24 инчи бела полни 17 оз Пополни моќ 800 cuin 90/10 бела goose надолу бесплатен превозот медиум

DEN 3456.00

Децата перница 16*24 инчи бела полни 17 оз Пополни моќ 800 cuin90 / 10 бела goose надолу бесплатен превозот медиумПроизвод детали параметри : Име на производ : 90% бела goose надолу перница(еден возрасен перница)САД стандардна големина : 16" * 24" (41*61cm)Додатен : 90% бела goose надолу 800 пополни моќДодатен тежина : 17 оз (485g)Ткаенини : 80тите бела надолудоказ 100% памукБоја : белаПерница функција : медиум мекаПроизвод слики : 90% бела goose надолу 800 пополни моќ : На купувачот : Добредојдовте на Nanyang Zhongrui eider надолу производи Co., Ltd.Сите предмети се сите во акции,ако е потребно,Pls купат сами .а...

Јапонски Аниме Е Цел Зајакот Kafu Chino Hugging Телото Назад Перница Симпатична Цртан филм Перници Otaku Перница 2WAY Кадифен Ткаенина

DEN 479.52

Мин.NaСан, Добредојдовте На Moeyu Продавница!Производ ВоведПредмет : Аниме перницаКајгана : што Е цел зајакот?Карактер : Kafu ChinoМатеријал : 2 WAY (HD печати, кул, мазна, се чувствуваат добро)Кадифен (мек, дебел, се задржи топло)Големина : 2 WAY 35x55cmКадифен 45x70cmЗанает : Термички трансфер печатење занает, не избледуваатПравење време : 34 дена откако плаќањеПревозот време : 47days по плаќањеФункција : двострани, можете да изберете да се купи перница внатрешен (core) или не.Употреба : За дома, троседот, канцеларија, автомобил, хотел, телото и назадБренд : MoeyuПроизвод ЕкранотЗа Fabirc2 WAY2way Tricot е нашироко се смета како најдобар dakimakura ткаенина толку далеку, заради својата голема текстура, издржливост и се чувствуваат, високо препорачливо.Функција : многу мека, мазна, навремено слободни и еластична во природата.Кадифен ТкаенинаПовршинскиот слој на fuzz, се чувствуваат добро, многу топло за зимска употреба.ПЕРЕЊЕ МЕТОД : Се претвори во текот и измијте го со рака со netural шампон, температурата на водата под 40 целзиусови степени, избегнување на кафе за долго време...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.