• Ново
3D КУПОЛА КРУГ 1 инчен круг јасно епоксидна налепница за DIY Шише капаче налепница, Само Лепило Смола Точки налепници

3D КУПОЛА КРУГ 1 инчен круг јасно епоксидна налепница за DIY Шише капаче налепница, Само Лепило Смола Точки налепници

Оценка на клиентот:
DEN 4704.00
DEN 3763.00 -20 %

Износ
Залиха

КРУГ НАЛЕПНИЦИ 1 инчен круг јасно епоксидна налепница за DIY Шише капаче налепница, Само Лепило Смола Точки налепници
производ детали : 1 инч =2.54 см ЕПОКСИДНА 3 D КУПОЛА КРУГ НАЛЕПНИЦИ Одговара совршено на bottlecaps! Самолепливи. 3 D ефект. Водоотпорен, отпорен на гребење. Инстант печатите слики. Лесен за употреба. Одличен квалитет. Одлично за scrapbooking идеи, накит одлуки, приврзоци одлуки. ДОБАР КВАЛИТЕТ НА ЈАСНИ НАЗАД ,20 ТОЧКА НА ЕДЕН ЛИСТ : Посветеност на Квалитетот
Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас. Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги исполнуваат следниве општи стандарди за квалитет : Точни Информации и Описи
Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и спецификации во согласност со описи и пакување.
Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик.
Стандарди За Усогласеност
Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување, безбедност и други стандарди. Испорака : 1.Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 24-48 часа откако вашата уплата е завршен. 2.Испорака обично трае помеѓу 4-7 работни дена за DHL,UPS-от. 10-25 работни денови за пост превозот. но може да потрае и повеќе (во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта одложувања и сл.). 3.Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. 4.Во зависност од телесната тежина и волумен и со цел да се избегне доцнење од царинската ревизии, производи може да биде splitted во повеќе од еден пакет. Затоа повеќе од еден следење на број ќе се обезбедува, по една за секој пакет. Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Карактеристики

Функција:
Самолепливи
Тип:
епоксидна налепница
Материјал:
епоксидна налепница
Површински Третман:
епоксидна налепница
Материјал:
Смола

Производи во категоријата

Најдобар квалитет на Статички електрицитет Останат без лепак лепило прозорец филмови домаќинство Декоративни налепници нема боја чиста matte

432.00 -25 % DEN 324.00

Answer : ___________________________ Note : Производи може да покаже различни бои со различна светлина и различни graphoscope ,на пример,со светлина на боја ќе биде полесна,а со потемна светлината на бојата ќе биде подлабоко.Топло Совети : прозорецот филм што сте ја примиле, изгледа како целосно транспарентни, само кога ќе го испуштите на стакло може мат ефекти шоу...

45*200cm Полигон Форма Нетранспарентно Статични Стакло на Прозорец за Филмот Приватност Декоративни самолепливи Стаклена Врата Прозорец Филм Налепница Дома -45

871.68 -45 % DEN 480.00

45*200cm Полигон Форма Нетранспарентно Статични Стакло на Прозорец за Филмот Приватност Декоративни самолепливи Стаклена Врата Прозорец Филм Налепница ДомаSKU : KAA00126Пакетот Вклучува : 1 х Статични Стакло на Прозорец за Диоптрија ФилмОпис : Може да биде брзо отстранети и повторно да се користи без оштетување или остатоци на вашиот windowsШема се повторува, што ќе ви овозможи да се намали овој филм да било облик и големина ти требаМатеријал : Еколошко ПВЦ Статични Диоптрија ФилмДебелина : 0.18 mmШирина : 45смАнти УВ : над 99%Применливост : Стакло прозорци и врати, Керамички површина, ѕид мазни површината.Функција : Електростатско технологија, Декорација, Антиексплозија, Анти УВ, заштита на Приватноста.Големина : 45см*2МКако да го користите : 1...

Прозорецот Филмови Струже Матирано Приватност Мраз Дома Спални Бања Стакло самолепливи Прозорец Филм Налепница 60*200cm

479.04 -14 % DEN 412.00

Прозорецот Филмови Струже Матирано Приватност Мраз Дома Спални Бања Стакло самолепливи Прозорец Филм Налепница 60*200cm Карактеристики на Производот : 100% Сосема нов и висок квалитет на Замрзнатото Приватност Прозорец Филм Матирано филмови ви обезбеди со украсување или маркетинг можност како и приватноста, намалување на трошоците за енергија и заштита од УВ зраците со блокирање на сончевата енергија...

Круна жито електростатско гел без пластика матирано стакло филм прозорец хартија проѕирен нетранспарентно едноставна модерна атмосфера

191.52 -6 % DEN 180.00

Име : лепак слободни електростатско стакло филм Големина : Цена должината е 1 метар Ширина 30 / 40 / 50 / 60см Материјал; безбедност на ПВЦ материјал Карактеристики : Електростатско лепакслободни материјали, оставајќи нема форумот може да бидат испратени постојано блокирање на сонцето, за да се избегне изложување, заштита на приватноста, стоп УВ зраци...

Фабрика цена печатени налепница со висок квалитет Прилагоден waterpoof етикета ниска цена Печатени прилагодено сериски број баркод етикета

14400.00 -20 % DEN 11520.00

Имаме децении искуство во производство на професионални производители Ако ви треба обичај / OEM, ве молиме контактирајте со нас...

80pcs/многу 2colors птица благодарам печат налепница купот на подарок кутија налепница печење пакет торта кутија декорација пакување налепница

110.40 -8 % DEN 102.00

Функција : Материјал : висок квалитет на хартијаГолемина : 3.2x4.5cmПакет се вклучени : 80pcs / многуПревозот : Ние брод објектот преку Кина, Воздухот Пошта во 17 работни дена, ако се сретна со викенд, ние ќе го организира превозот прв и испрати веднаш на работа на време.Превозот време : САД 1020 работни денаЕУ coutries и Азија countries1525 работни денаРуската земја и земјите во близина 2555 работни денаЈужна Америка земји 2545 работни дена.Други земји : со 2535 работни дена.Ве молам, разберете дека ние не може да се контролира транзит време, особено за време на празник, лет задоцнување или временските услови.Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директни и ние ќе ви ги даде нашите најдобри предлог.Се враќа : Ние обезбедуваме бесплатен 7 ДЕН ГАРАНЦИЈА за оваа точка и ние нудиме една замена или враќање на парите, но сите се врати превозот на трошоците се на одговорност на купувачот.Ве Молиме Имајте Во Предвид : 1...

0.6x3m Боја декоративни стакло филм изолација сончање доказ мембрана црвено bi-боја транспарентен прозорец налепници Промоции

DEN 1034.40

0.6x3m Боја декоративни стакло филм изолација сончање доказ мембрана црвено biбоја транспарентен прозорец налепници Промоции​Ако ви треба други големина или боја,ве молиме контактирајте со нас

2 парчиња 500mmx400mm+2 парчиња 600mmx400mm + 1set автомобили инвертер+превозот на Прозорецот Филм / Smart Филм со Себе Лепило

DEN 11664.00

Ние може да го прилагодите било која големина да се прилагодува на вашата прозорецот, ве молиме, контактирајте не и дозволете ни да знам вашата потреба големина.Големина на примерок : прилагодено големинаПакување Листа : 1...

Евтини Фабрика цена налепница на сопствени високо квалитетни Обичај decal налепница ниска цена сад знаме винил налепница

18240.00 -20 % DEN 14592.00

Имаме децении искуство во производство на професионални производители Ако ви треба обичај / OEM, ве молиме контактирајте со нас...

wholesales сребро козметика печат лепило налепници 4x0.6cm/етерични масла шише капаче печат налепници/жица за цртање 340 компјутери многу

902.40 -6 % DEN 848.00

козметика сребро печат лепило налепници / етерично масло шише капаче печат налепници / жица за цртање 340 компјутери многуГолемина : околу 0.6x4cm Боја : сребренаЕден лист = 34 компјутери

Фабрика цена налепница хартија висок квалитет Обичај винил рефлексивни налепница ниска цена Прилагодена пвц налепници

13440.00 -20 % DEN 10752.00

Имаме децении искуство во производство на професионални производители Ако ви треба обичај / OEM, ве молиме контактирајте со нас...

4 ПАРЧИЊА хартија лента автомобилската боја маскирање декоративни канцеларија може да го напишете не остатоци Секој 50 метри и широк 2 cm

DEN 201.12

Хартиена трака големина : широк 2cm, вкупна должина од 50 метриШирината може да се прилагоди .Ако треба, ве молиме оставете порака за да не контактирате,ќе добиете одговор во рок од 12 работни часа.Главните податоци : 100% сосема нов, 100% проверка пред пакување,висок квалитет на стоките,Тип на производ : хартија лентаШколка Материјал : хартијаИспорака : (1) Хонгконг Пост воздух mail на светот : околу 1525 работни дена...

2018 статични филм, magnolia цвет матирано прозорец налепница cellophane ниско ниво нетранспарентно бања креативни декоративни стакло на прозорец за филмот

521.76 -50 % DEN 261.00

2018 статични magnolia цвет матирано прозорец налепница cellophane ниско ниво нетранспарентно бања креативни декоративни стакло на прозорец за филмот 100cm должинаЗдраво драги,Без разлика колку долго ќе цел,филмот ќе биде предаден во вид на ролна без сечење.Здраво драги,ако треба други големина или стил,ве молиме контактирајте со нас19.79 / метар метар

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.