• Ново
WDF9025-1 10 квадратни Метри Ширина 1M Маскирна шема вода трансфер печатење филм

WDF9025-1 10 квадратни Метри Ширина 1M Маскирна шема вода трансфер печатење филм

Оценка на клиентот:
DEN 1344.00
DEN 1210.00 -10 %

Износ
Залиха


вода трансфер печатење филм
вода / Hydrographies Трансфер Печатење Применливи за различни материјали, вклучувајќи пластика, метал, керамика, дрво, камен, смола, исто така, може да се реализира трансферот на нерамни површини,
нејзината спаси моделот школарина споредуваат со други печатење технологија и лесно да се работи,тоа се направи печатење на повеќе фенси.
Опис Вода Трансфер Печатење Филм, Хидрографски Печатење Филм , Вода Растворлив Печатење Филм , Хидрографски Филмови , 3 D Кубни Печатење Филм, Течни Трансфер Печатење Филм Примена Декорација на објекти кои се движат од целиот сите теренски возила и автомобил dashboards за мали предмети, како велосипед шлемови или otherautomotive трим, Автомобил Ентериери, X-box, Пиштоли, Чаши, Делови за Автомобили, Глувчето,Мотоцикл . Филмови може да се применува на сите видови на супстрати вклучувајќи пластика, fiberglass, дрво, керамика и метал. За повеќето делови, ако објектот може да биде натопена во вода, хидро-графички процес може да се користи. Филм Ширина Последната буква на секоја шема име : -100 CM ; Б-50 CM Филм Модели на Карбонски Влакна, Череп, Маскирна ,Дрвени, Мермер& Камен, , Животинска Кожа,Цртан филм, член на кралското семејство Шема,Метал Предности 1. Висок Квалитет : Нашата Вода Трансфер Печатење Филмот доби 99% повисока позитивни повратните информации од клиентите во целиот свет. 2. Најдобра Цена : Конкурентна цена во мали цел, Голем попуст за големи цел. 3. Навремена Испорака : Ние ќе брод редоследот по плаќање во 2-3 дена) 4. Најдобра По-продажбата на услугата : ние ви обезбеди Вода Трансфер Печатење обука за вештини, Корисни совети. 5.Разни Вода Трансфер Печатење Филм Обрасци 6. Член на кралското семејство Популарни Вода Трансфер Печатење Филм : Ние развивме нашите сопствени модели, некои модели достапни само од нашата компанија.
7. Прилагодување : Ние, исто така, може да се печати на вашиот сопствен дизајн, ве молиме испратете ни дизајн слика во .AI формат. Ова ќе биде вашата член на кралското семејство шема, ние никогаш нема да го продаде својот член на кралското семејство шема на трети страни.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Q1. Дали имате MOQ?
Да, за сите нарачки во странство,MOQ е 50 метар Квадратен или 3 ролни од квантитетот.
Q2. Како за вашиот бесплатни примероци?
Да, како еден од најголемите инкџет медиумски производи производители во Кина копното, ние сме во можност да ви послужи нашите бесплатни примероци за испитот! И листови
и ролни се достапни!
·А4 големина : 5sheets на едно време во слободни. 5 листови спакувана во пластична кеса со налепница,
·4 R/А6 големина или други големина (3Р,13 X18" итн) се исто така достапни,
·Примерок количини повеќе од 20 листови треба да се плати , нашите продажни ќе ви кажам однапред,
·Товарни собрани, можете да побарате вашиот продажен да нерешено назад, товарни додека ќе се одржи редот.
Се тркалаат големина : 1 квадратен метар на едно време во слободни. една ролна спакувани во картонска со налепница,
Други големина како 17", 24" итн, исто така на располагање, за да се спаси товарни ние не препорачуваме оваа големина за испраќање во странство,
Вие треба да се обрне нас како должина повеќе од 10m, нашите продажни ќе ви кажам однапред,
Товарни собрани, можете да побарате вашиот продажен да нерешено назад, товарни додека ќе се одржи редот.

Карактеристики

Тип На Објект:
Decals & Налепници
Објектот Ширина:
1m
Објектот Висина:
5cm
Бренд Име:
iWDF
Објектот Должина:
10m
Објектот Тежина:
0.5kg
Специјални Функции:
PVA
is_customized:
Yes
Должина:
10m
Широк:
1m
Тежина:
За 0,7 кг
Пакување големина:
60x15x10cm
Бразил,Аргентина,Оставајќи Германија:
CPF/CPNJ/EORI број
Име 1:
hydrographics филм
Име 2:
вода трансфер печатење филм
is_customized:
Yes

Производи во категоријата

Аква Трансфер Печатење Цртан филм TSCY707 0.5 M * 20М Хидрографски Потопување Филм Вода Трансфер Печатење Филм

1344.00 -22 % DEN 1048.00

Аква Трансфер Печатење Цртан филм TSCY707 0.5 M * 20М Хидрографски Потопување Филм Вода Трансфер Печатење ФилмПрименаДекорација на објекти кои се движат од целиот allterrain возила и автомобил dashboards за мали предмети, како велосипед шлемови или otherautomotive трим, АвтомобилНо, Xbox, Пиштоли, Чаши, Делови За Автомобили, Глувчето,Мотоцикл ...

KODASKIN Мотор Подигне 3D Налепница Decal амблем Италија за ducati Verspa чудовиште 696 796 821 1200 848evo 1098 1198 1199 1299 959

667.20 -5 % DEN 634.00

75mm*50mm Моден Дизајн со Висок квалитет и нејзиниот одличен изглед вреди вашиот плаќаат Бренд придружба обезбедување на квалитет по класа На површина мора да биде чиста и сува Направени во Кина има свои предности на квалитет и цена

WDF311 20 МИЛИОНИ должина хидрографски филм Ширина 50cm вода трансфер печатење филмот Star Wars

1248.00 -5 % DEN 1186.00

вода трансфер печатење филмвода / Hydrographies Трансфер Печатење Применливи за различни материјали, вклучувајќи пластика, метал, керамика, дрво, камен, смола, исто така, може да се реализира трансферот на нерамни површини,нејзината спаси моделот школарина споредуваат со други печатење технологија и лесно да се работи,тоа се направи печатење на повеќе фенси...

За Kia K5 К2 К3/Verna/Fcrte/Sportage R Клуч Прстен покрие Прозрачна декорација Сјај откопчување Налепница

DEN 153.60

Име на производ : клучот покрие декорација прстенМатеријал : алуминиум легураПакет : 1pcsЦел : Декорација заштита на поклопецот,спречување на триење се лизгаСамо костим за N / issan К / ai C / кога Г / 50 s / unny T70ве молиме осигурајте се дека вашиот автомобил е клучот Дупка е иста како што е прикажано,овој производ беше сопствени направени за автомобил!Инсталација Настава : Чистење на автомобил површина, чувајте го сув производ со Двоен страна лепило и Лесно за Инсталација Без Дупчење Штета.Во ладно време, што би подобро топлина на селотејп со фен да Зголемена вискозност...

FL001 Декоративни Материјали 50 квадратни Ширина 1m пламен шема вода трансфер печатење филм

7008.00 -16 % DEN 5887.00

карбонски влакна вода трансфер печатење филмвода / Hydrographies Трансфер Печатење Применливи за различни материјали, вклучувајќи пластика, метал, керамика, дрво, камен, смола, исто така, може да се реализира трансферот на нерамни површини,нејзината спаси моделот школарина споредуваат со други печатење технологија и лесно да се работи,тоа се направи печатење на повеќе фенси...

325-1 Декоративни Материјали 50 квадратни Ширина 1m черепот хидро графички филм вода трансфер филм

6960.00 -16 % DEN 5846.00

карбонски влакна вода трансфер печатење филмвода / Hydrographies Трансфер Печатење Применливи за различни материјали, вклучувајќи пластика, метал, керамика, дрво, камен, смола, исто така, може да се реализира трансферот на нерамни површини,нејзината спаси моделот школарина споредуваат со други печатење технологија и лесно да се работи,тоа се направи печатење на повеќе фенси.Опис Вода Трансфер Печатење Филм, Хидрографски Печатење Филм , Вода Растворлив Печатење Филм , Хидрографски Филмови , 3 D Кубни Печатење Филм, Течни Трансфер Печатење Филм Примена Декорација на објекти кои се движат од целиот сите теренски возила и автомобил dashboards за мали предмети, како велосипед шлемови или otherautomotive трим, Автомобил Ентериери, Xbox, Пиштоли, Чаши, Делови за Автомобили, Глувчето,Мотоцикл ...

Хидрографски филм 0.5mX2m CSCW1092 фудбал со пламен wtp

527.52 -40 % DEN 316.00

Хидрографски филм 0.5m X2m CSCW1092 фудбал со пламен wtpПрименаДекорација на објекти кои се движат од целиот allterrain возила и автомобил dashboards дамали предмети, како велосипед шлемови или otherautomotive трим, Автомобил Ентериери, Xbox, Пиштоли,Чаши, Делови За Автомобили, Глувчето,Мотоцикл ...

Декоративни Материјали 50 квадратни Ширина 1m вода трансфер филм јаглерод влакна вода трансфер печатење филм

5760.00 -5 % DEN 5472.00

карбонски влакна вода трансфер печатење филмвода / Hydrographies Трансфер Печатење Применливи за различни материјали, вклучувајќи пластика, метал, керамика, дрво, камен, смола, исто така, може да се реализира трансферот на нерамни површини,нејзината спаси моделот школарина споредуваат со други печатење технологија и лесно да се работи,тоа се направи печатење на повеќе фенси...

За Веспа Клубот шлем мотоцикл Налепници мото Decals Водоотпорен 10

DEN 129.12

Водоотпорен налепница за мотор decals автомобил stricker Лесно Да се Примени Внатрешноста Или Надворешноста се Отстрани Без да ја Напушти која и да Означите Или Оштетување На Површината Нема Остатоци остане...

филм KODASKIN Мотоцикл Налепница Decal Јаглерод одговара за ХОНДА CBR1000RR firebird Бесплатен Превозот

475.20 -20 % DEN 380.00

големина : 202 MM*40 MMПратката Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот слободни...

Хидро Печатење Филм Цртани TSCY708 0.5 M * 20М Хидрографски Потопување Филм Вода Трансфер Печатење Филм

1344.00 -22 % DEN 1048.00

Хидро Печатење Филм Цртани TSCY708 0.5 M * 20М Хидрографски Потопување Филм Вода Трансфер Печатење ФилмПрименаДекорација на објекти кои се движат од целиот allterrain возила и автомобил dashboards за мали предмети, како велосипед шлемови или otherautomotive трим, АвтомобилНо, Xbox, Пиштоли, Чаши, Делови За Автомобили, Глувчето,Мотоцикл ...

Бесплатен превозот cnHGarts 100ml activator Б за вода трансфер печатење хидрографски филм aquaprint филм

DEN 715.20

Опис На ПроизводотУвезени буквар филмови од Јапонија;Увезени еко мастила од Јапонија;Увезени 8 бои за печатачи;3 D кубни печатење, хидро потопување, хидро потопување,хидро слики,3d крива печатење,hydrographics печатењеОписВода Трансфер Печатење Филм, Хидрографски Печатење Филм , Вода Растворлив Печатење Филм , ХидрографскиФилмови , 3 D Кубни Печатење Филм, Течни Слика, Потопни грејачи АпликацијаДекорација на објекти кои се движат од целиот сите теренски возила и автомобил dashboards за мали предмети, како велосипедшлемови или otherautomotive трим, Автомобил Ентериери, Xbox, Пиштоли, Чаши, Делови за Автомобили, Глувчето, Мотоцикл.Филмови може да се применува на сите видови на супстрати вклучувајќи пластика, fiberglass, дрво, керамика,и метал.За повеќето делови, ако објектот може да биде натопена во вода, хидрографички процес може да се користи...

Мотоцикл Брзинометар Екран Заштитник Налепница за BMW R1200GS Tachometer Леќа со Заштитен Филм

287.52 -14 % DEN 247.00

Опис Состојба : 100% Нов Кол : 1 ПОСТАВИ Боја : Јасно Материјал : Кристално Јасна премиум TPU филм Карактеристики : 1.Штити кластер екран од гребење, прашина, остатоци, топлина и УВ 2.Печати на постојните гребнатини под и го прави кластер екран, како нов повторно 3.Лесно да се чисти и да ги нечистотија од без страв да гребење на табла екран 4.Остави без остатоци кога отстранети 5.Доаѓа со комплет за Чистење и Squeegee Ако имате било какви проблеми или прашања за време на купувањето, ве молиме да се чувствуваат слободни да побарате на онлајн служат на персоналот ,исто така, Можете да оставите порака за нас, ако никој не тука со оглед на временската разлика .Во моментов, Ние го прифаќаме плаќање со користење на Visa, Master Card, Маестро дебитна картичка, QIWI, Web Money, Boleto, Western Union, и Банкарски трансфер.Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Aliexpress подоцна.1...

Мотор Гориво Гас Резервоар за Нафта Подлога Заштитник Decal Налепница Велосипед За Kawasaki Ninja 250R Ninja300 Ninja650 ЕКС ZX-6R ZX-10R ZX-12R

DEN 345.12

информации за производотConditon : 100% Сосема НовМатеријал : ABSБоја : како на сл прикажаниПакет се вклучуваат : 1 паригран : лесно за да инсталиратеfitment : За сите Kawasaki јас моделпроизводот покажува

Автомобил Стил Бебе Во Автомобил Мавтајќи Бебе на Одборот за Безбедност Знак Симпатична Автомобил Decal / Винил

41.76 -16 % DEN 35.00

Опис на Материјалот : Отворено Винил Водоотпорен, Бледнеатотпорни, самолепливи Лесно да се користи Силно визуелно влијание Лесно чистење & одржување DIY свој личен автомобил Големина : 16*13cm / 6.29*0.5" Боја : Бела Употреба : се Чисти вашиот автомобил површината каде ќе се залепи и да пресуши откине gule хартија, и залепете ја налепницата на вашиот автомобил...

WDF9077 10 Метри Должина, Ширина 1M вода трансфер печатење филм Насилство автомобил

1344.00 -10 % DEN 1210.00

вода трансфер печатење филмвода / Hydrographies Трансфер Печатење Применливи за различни материјали, вклучувајќи пластика, метал, керамика, дрво, камен, смола, исто така, може да се реализира трансферот на нерамни површини,нејзината спаси моделот школарина споредуваат со други печатење технологија и лесно да се работи,тоа се направи печатење на повеќе фенси.Опис Вода Трансфер Печатење Филм, Хидрографски Печатење Филм , Вода Растворлив Печатење Филм , Хидрографски Филмови , 3 D Кубни Печатење Филм, Течни Трансфер Печатење Филм Примена Декорација на објекти кои се движат од целиот сите теренски возила и автомобил dashboards за мали предмети, како велосипед шлемови или otherautomotive трим, Автомобил Ентериери, Xbox, Пиштоли, Чаши, Делови за Автомобили, Глувчето,Мотоцикл ...

CSKY751 1m широк хидрографски вода трансфер печатење филм 10m должина пајажина wtp

1440.00 -30 % DEN 1008.00

CSKY751 1m широк хидрографски вода трансфер печатење филм 10m должина пајажина wtpПрименаДекорација на објекти кои се движат од целиот allterrain возила и автомобил dashboards дамали предмети, како велосипед шлемови или otherautomotive трим, Автомобил Ентериери, Xbox, Пиштоли,Чаши, Делови За Автомобили, Глувчето,Мотоцикл ...

Коленото Резервоарот Влошки За Јамаха МТ-07 MT07 2014-2015 Мотоцикл Резервоарот Подлога Заштитник Налепница Decals Гас Коленото Контрола на Резервоар за Влечење Подлога Стр

1110.72 -6 % DEN 1044.00

Коленото Резервоарот Влошки За Јамаха МТ07 MT07 20142015 Мотоцикл Резервоарот Подлога Заштитник Налепница Decals Гас Коленото Контрола на Резервоар за Влечење Подлога Страна

CSKD137-1 1m широк вода трансфер 10m должина hydrographics вода трансфер

1440.00 -30 % DEN 1008.00

CSKD1371 1m широк вода трансфер 10m должина hydrographics вода трансферПрименаДекорација на објекти кои се движат од целиот allterrain возила и автомобил dashboards дамали предмети, како велосипед шлемови или otherautomotive трим, Автомобил Ентериери, Xbox, Пиштоли,Чаши, Делови За Автомобили, Глувчето,Мотоцикл ...

Бесплатен превозот TSAUTOP Ширина 0.5 m хидро печатење филм pva хидрографски филм трансфер пламен хидро WDF1192

438.24 -5 % DEN 416.00

Топла продажба на карбонски влакнакликнете на слик да се купи вода / Hydrographies Трансфер Печатење Применливи за различни материјали, вклучувајќи пластика, метал, керамика, дрво, камен, смола, исто така, може да се реализира трансферот на нерамни површини,нејзината спаси моделот школарина споредуваат со други печатење технологија и лесно да се работи,тоа се направи печатење на повеќе фенси...

50cmcm ширина од 10 квадратни метри Вода Трансфер Печатење Филм Течни Слика Хидрографски Филм трансфер WTP241

DEN 1536.00

Опис На ПроизводотУвезени буквар филмови од Јапонија;Увезени еко мастила од Јапонија;Увезени 8 бои за печатачи;3 D кубни печатење, хидро потопување, хидро потопување,хидро слики,3d крива печатење,hydrographics печатењеОписВода Трансфер Печатење Филм, Хидрографски Печатење Филм , Вода Растворлив Печатење Филм , ХидрографскиФилмови , 3 D Кубни Печатење Филм, Течни Слика, Потопни грејачи АпликацијаДекорација на објекти кои се движат од целиот сите теренски возила и автомобил dashboards за мали предмети, како велосипедшлемови или otherautomotive трим, Автомобил Ентериери, Xbox, Пиштоли, Чаши, Делови за Автомобили, Глувчето, Мотоцикл.Филмови може да се применува на сите видови на супстрати вклучувајќи пластика, fiberglass, дрво, керамика,и метал.За повеќето делови, ако објектот може да биде натопена во вода, хидрографички процес може да се користи...

WDF1730 5square метар Ширина 0.5 M Американското знаме шема вода трансфер печатење филм

1680.00 -48 % DEN 874.00

вода трансфер печатење филмвода / Hydrographies Трансфер Печатење Применливи за различни материјали, вклучувајќи пластика, метал, керамика, дрво, камен, смола, исто така, може да се реализира трансферот на нерамни површини,нејзината спаси моделот школарина споредуваат со други печатење технологија и лесно да се работи,тоа се направи печатење на повеќе фенси.Опис Вода Трансфер Печатење Филм, Хидрографски Печатење Филм , Вода Растворлив Печатење Филм , Хидрографски Филмови , 3 D Кубни Печатење Филм, Течни Трансфер Печатење Филм Примена Декорација на објекти кои се движат од целиот сите теренски возила и автомобил dashboards за мали предмети, како велосипед шлемови или otherautomotive трим, Автомобил Ентериери, Xbox, Пиштоли, Чаши, Делови за Автомобили, Глувчето,Мотоцикл ...

WDF9083 10 Метри Должина, Ширина 1M вода трансфер печатење филм сребро Три-димензионални дијамант

1344.00 -40 % DEN 806.00

вода трансфер печатење филмвода / Hydrographies Трансфер Печатење Применливи за различни материјали, вклучувајќи пластика, метал, керамика, дрво, камен, смола, исто така, може да се реализира трансферот на нерамни површини,нејзината спаси моделот школарина споредуваат со други печатење технологија и лесно да се работи,тоа се направи печатење на повеќе фенси.Опис Вода Трансфер Печатење Филм, Хидрографски Печатење Филм , Вода Растворлив Печатење Филм , Хидрографски Филмови , 3 D Кубни Печатење Филм, Течни Трансфер Печатење Филм Примена Декорација на објекти кои се движат од целиот сите теренски возила и автомобил dashboards за мали предмети, како велосипед шлемови или otherautomotive трим, Автомобил Ентериери, Xbox, Пиштоли, Чаши, Делови за Автомобили, Глувчето,Мотоцикл ...

Нови Пристигнување 10 квадратни метри 0.5 m широк Цртан филм дизајн гроздобер 1m ширина хидрографски филм вода трансфер печатење филм TSCW1043

1536.00 -31 % DEN 1060.00

Опис На ПроизводотУвезени буквар филмови од Јапонија;Увезени еко мастила од Јапонија;Увезени 8 бои за печатачи;3 D кубни печатење, хидро потопување, хидро потопување,хидро слики,3d крива печатење,hydrographics печатењеОписВода Трансфер Печатење Филм, Хидрографски Печатење Филм , Вода Растворлив Печатење Филм , ХидрографскиФилмови , 3 D Кубни Печатење Филм, Течни Слика, Потопни грејачи АпликацијаДекорација на објекти кои се движат од целиот сите теренски возила и автомобил dashboards за мали предмети, како велосипедшлемови или otherautomotive трим, Автомобил Ентериери, Xbox, Пиштоли, Чаши, Делови за Автомобили, Глувчето, Мотоцикл.Филмови може да се применува на сите видови на супстрати вклучувајќи пластика, fiberglass, дрво, керамика,и метал.За повеќето делови, ако објектот може да биде натопена во вода, хидрографички процес може да се користи...

11-19 Декоративни Материјали 50 квадратни Ширина 1m хидро графички модели на карбонски влакна хидрографски трансфер печатење филм

5760.00 -5 % DEN 5472.00

карбонски влакна вода трансфер печатење филмвода / Hydrographies Трансфер Печатење Применливи за различни материјали, вклучувајќи пластика, метал, керамика, дрво, камен, смола, исто така, може да се реализира трансферот на нерамни површини,нејзината спаси моделот школарина споредуваат со други печатење технологија и лесно да се работи,тоа се направи печатење на повеќе фенси...

Аква Печати Филм TSHY718H 0.5 M * 20М Цвет Шема Вода Трансфер Печатење Филм Hydrograph Филм

1344.00 -22 % DEN 1048.00

Аква Печати Филм TSHY718 H 0.5 M * 20М Цвет Шема Вода Трансфер Печатење Филм Hydrograph ФилмПрименаДекорација на објекти кои се движат од целиот allterrain возила и автомобил dashboards за мали предмети, како велосипед шлемови или otherautomotive трим, АвтомобилНо, Xbox, Пиштоли, Чаши, Делови За Автомобили, Глувчето,Мотоцикл ...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.