• Ново
Hydrograph Филм TSHY052 0.5 M * 20М Цвет Шема PVA Филм Вода Трансфер Печатење Филм

Hydrograph Филм TSHY052 0.5 M * 20М Цвет Шема PVA Филм Вода Трансфер Печатење Филм

Оценка на клиентот:
DEN 1344.00
DEN 1048.00 -22 %

Износ
Залиха

Hydrograph Филм TSHY052 0.5 M * 20М Цвет Шема PVA Филм Вода Трансфер Печатење Филм
Примена
Декорација на објекти кои се движат од целиот allterrain возила и автомобил dashboards за мали предмети, како велосипед шлемови или otherautomotive трим, Автомобил
Но, Xbox, Пиштоли, Чаши, Делови За Автомобили, Глувчето,Мотоцикл . Филмови може да се применува на сите видови на супстрати вклучувајќи пластика, fiberglass, дрво,
керамика и метал. За повеќето делови, ако објектот може да биде натопена во вода, хидро-графички процес може да се користи. Филм Ширина Последната буква на секоја шема име : -100 CM ; Б-50 CM Филм Модели на Карбонски Влакна, Череп, Маскирна ,Дрвени, Мермер& Камен, , Животинска Кожа,Цртан филм, член на кралското семејство Шема,Метал Предности 1. Висок Квалитет : Нашата Вода Трансфер Печатење Филмот доби 99% повисока позитивни повратните информации од клиентите во целиот свет. 2. Најдобра Цена : Конкурентна цена во мали цел, Голем попуст за големи цел. 3. Навремена Испорака : Ние ќе брод редоследот по плаќање во 2-3 дена) 4. Најдобра По-продажбата на услугата : ние ви обезбеди Вода Трансфер Печатење обука за вештини, Корисни совети. 5.Разни Вода Трансфер Печатење Филм Обрасци 6. Член на кралското семејство Популарни Вода Трансфер Печатење Филм : Ние развивме нашите сопствени модели, некои модели достапни само од нашата компанија.
7. Прилагодување : Ние, исто така, може да се печати на вашиот сопствен дизајн, ве молиме испратете ни дизајн слика во .AI формат. Ова ќе биде вашата член на кралското семејство шема,
ние никогаш нема да го продаде својот член на кралското семејство шема на трети страни.

Карактеристики

Тип На Објект:
Decals & Налепници
Објектот Висина:
1m
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Должина:
20m
Специјални Функции:
вода трансфер печатење филм
is_customized:
Yes
Материјал Тип:
pva филм
Бренд Име:
iTAATOP
Објектот Ширина:
0.5m
Вода Трансфер Печатење Филм Дебелина:
0.03 мм-0.04 mm
Функција:
Вода Растворлив Отпорност На Триење
Примена:
печатачи, глувчето, автомобил врата/тркало на автомобилот/автомобил хауба
Име на производ:
Вода Трансфер Печатење Филм, Хидрографски Филм
Во Однос Производи:
Брзина Форма,потопување Резервоарот, Машина за Перење
Обрасци:
Карбонски Влакна, Череп, Пламен, Кавер -, Дрво, Мермер
Вода Операција Температура:
25℃~35℃
Хидрографски Филм Празен Филм на Потекло:
Јапонија

Производи во категоријата

cnHGarts 50cm ширина 2000cm должина вода трансфер печатење филм hydrographics печатење филм WTP880-2

1536.00 -35 % DEN 998.00

Опис На ПроизводотУвезени буквар филмови од Јапонија;Увезени еко мастила од Јапонија;Увезени 8 бои за печатачи;3 D кубни печатење, хидро потопување, хидро потопување,хидро слики,3d крива печатење,hydrographics печатењеОписВода Трансфер Печатење Филм, Хидрографски Печатење Филм , Вода Растворлив Печатење Филм , ХидрографскиФилмови , 3 D Кубни Печатење Филм, Течни Слика, Потопни грејачи АпликацијаДекорација на објекти кои се движат од целиот сите теренски возила и автомобил dashboards за мали предмети, како велосипедшлемови или otherautomotive трим, Автомобил Ентериери, Xbox, Пиштоли, Чаши, Делови за Автомобили, Глувчето, Мотоцикл.Филмови може да се применува на сите видови на супстрати вклучувајќи пластика, fiberglass, дрво, керамика,и метал.За повеќето делови, ако објектот може да биде натопена во вода, хидрографички процес може да се користи...

WDF196 20 МИЛИОНИ должина хидрографски филм Ширина 50cm вода трансфер печатење филм галакси

1248.00 -5 % DEN 1186.00

вода трансфер печатење филмвода / Hydrographies Трансфер Печатење Применливи за различни материјали, вклучувајќи пластика, метал, керамика, дрво, камен, смола, исто така, може да се реализира трансферот на нерамни површини,нејзината спаси моделот школарина споредуваат со други печатење технологија и лесно да се работи,тоа се направи печатење на повеќе фенси...

Топла 9 Бои Мотоцикл Тркала Гуми Рефлексивни Rim Налепници и Decals Декорација Налепници одговара на повеќето 17/18inch тркала

47.52 -5 % DEN 45.00

Опис на производот : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Пластични Fitment : ЗА 17 / 18 инчен нов пламен рефлексивни rim лента тркала ленти налепнициЗа Јамаха За Yamaha YZF R1 R6 FZ1 FJR1300 FZ6 FZ8 FZ1 XJ6 R1 R6 FZR250 XJR400 / 1200 YZFR1 / R6 FZ1 FZ6 За Yamaha YZFR1 19982008 За Yamaha YZFR6 20002008 Г...

KODASKIN Заштита Гас fueltank капа Резервоарот Подлога налепница Tankgrip Decals за KAWASAKI Z800

619.20 -5 % DEN 588.00

Моден Дизајн со Висок квалитет и нејзиниот одличен изглед вреди вашиот плаќаат Бренд придружба обезбедување на квалитет по класа Направени во Кина има свои предности на квалитетот и цената На површина мора да биде чиста и сува

За Веспа Клубот шлем мотоцикл Налепници мото Decals Водоотпорен 10

DEN 129.12

Водоотпорен налепница за мотор decals автомобил stricker Лесно Да се Примени Внатрешноста Или Надворешноста се Отстрани Без да ја Напушти која и да Означите Или Оштетување На Површината Нема Остатоци остане...

Аква Трансфер Печатење Цртан филм TSCY707 0.5 M * 20М Хидрографски Потопување Филм Вода Трансфер Печатење Филм

1344.00 -22 % DEN 1048.00

Аква Трансфер Печатење Цртан филм TSCY707 0.5 M * 20М Хидрографски Потопување Филм Вода Трансфер Печатење ФилмПрименаДекорација на објекти кои се движат од целиот allterrain возила и автомобил dashboards за мали предмети, како велосипед шлемови или otherautomotive трим, АвтомобилНо, Xbox, Пиштоли, Чаши, Делови За Автомобили, Глувчето,Мотоцикл ...

CSKD137-1 1m широк вода трансфер 10m должина hydrographics вода трансфер

1440.00 -30 % DEN 1008.00

CSKD1371 1m широк вода трансфер 10m должина hydrographics вода трансферПрименаДекорација на објекти кои се движат од целиот allterrain возила и автомобил dashboards дамали предмети, како велосипед шлемови или otherautomotive трим, Автомобил Ентериери, Xbox, Пиштоли,Чаши, Делови За Автомобили, Глувчето,Мотоцикл ...

Хидро Печатење Филм Цртани TSCY708 0.5 M * 20М Хидрографски Потопување Филм Вода Трансфер Печатење Филм

1344.00 -22 % DEN 1048.00

Хидро Печатење Филм Цртани TSCY708 0.5 M * 20М Хидрографски Потопување Филм Вода Трансфер Печатење ФилмПрименаДекорација на објекти кои се движат од целиот allterrain возила и автомобил dashboards за мали предмети, како велосипед шлемови или otherautomotive трим, АвтомобилНо, Xbox, Пиштоли, Чаши, Делови За Автомобили, Глувчето,Мотоцикл ...

WDF1089 20 Метри Должина, Ширина 0.5 M вода трансфер печатење филм Насилство кловн шема

1344.00 -10 % DEN 1210.00

вода трансфер печатење филмвода / Hydrographies Трансфер Печатење Применливи за различни материјали, вклучувајќи пластика, метал, керамика, дрво, камен, смола, исто така, може да се реализира трансферот на нерамни површини,нејзината спаси моделот школарина споредуваат со други печатење технологија и лесно да се работи,тоа се направи печатење на повеќе фенси.Опис Вода Трансфер Печатење Филм, Хидрографски Печатење Филм , Вода Растворлив Печатење Филм , Хидрографски Филмови , 3 D Кубни Печатење Филм, Течни Трансфер Печатење Филм Примена Декорација на објекти кои се движат од целиот сите теренски возила и автомобил dashboards за мали предмети, како велосипед шлемови или otherautomotive трим, Автомобил Ентериери, Xbox, Пиштоли, Чаши, Делови за Автомобили, Глувчето,Мотоцикл ...

1m 50Sq TSPD161-1 Командите Хидро Течни Слика Вода Трансфер Хидро Трансфер Печатење Вода Трансфер Печатење Филм

6240.00 -5 % DEN 5928.00

TSAUTOP 1m 50 Sq TSPD1611 Командите Хидро Течни Слика Вода Трансфер Хидро Трансфер Печатење Вода Трансфер Печатење ФилмTSAUTOP 1m 50 Sq TSWTK0843 Јаглерод Трансфер Печатење Филм Филмот Течни Печати Филм Вода Трансфер Печатење ФилмПрименаДекорација на објекти кои се движат од целиот allterrain возила и автомобил dashboards за мали предмети, како велосипед шлемови или otherautomotive трим, АвтомобилНо, Xbox, Пиштоли, Чаши, Делови За Автомобили, Глувчето,Мотоцикл ...

Хидрографски филм 0.5mX2m CSCW1092 фудбал со пламен wtp

527.52 -40 % DEN 316.00

Хидрографски филм 0.5m X2m CSCW1092 фудбал со пламен wtpПрименаДекорација на објекти кои се движат од целиот allterrain возила и автомобил dashboards дамали предмети, како велосипед шлемови или otherautomotive трим, Автомобил Ентериери, Xbox, Пиштоли,Чаши, Делови За Автомобили, Глувчето,Мотоцикл ...

Нови Пристигнување 10 квадратни метри 0.5 m широк Цртан филм дизајн гроздобер 1m ширина хидрографски филм вода трансфер печатење филм TSCW1043

1536.00 -31 % DEN 1060.00

Опис На ПроизводотУвезени буквар филмови од Јапонија;Увезени еко мастила од Јапонија;Увезени 8 бои за печатачи;3 D кубни печатење, хидро потопување, хидро потопување,хидро слики,3d крива печатење,hydrographics печатењеОписВода Трансфер Печатење Филм, Хидрографски Печатење Филм , Вода Растворлив Печатење Филм , ХидрографскиФилмови , 3 D Кубни Печатење Филм, Течни Слика, Потопни грејачи АпликацијаДекорација на објекти кои се движат од целиот сите теренски возила и автомобил dashboards за мали предмети, како велосипедшлемови или otherautomotive трим, Автомобил Ентериери, Xbox, Пиштоли, Чаши, Делови за Автомобили, Глувчето, Мотоцикл.Филмови може да се применува на сите видови на супстрати вклучувајќи пластика, fiberglass, дрво, керамика,и метал.За повеќето делови, ако објектот може да биде натопена во вода, хидрографички процес може да се користи...

WDF311 2M должина хидрографски филм Ширина 50cm вода трансфер печатење филмот Star Wars

432.00 -5 % DEN 410.00

карбонски влакна вода трансфер печатење филмвода / Hydrographies Трансфер Печатење Применливи за различни материјали, вклучувајќи пластика, метал, керамика, дрво, камен, смола, исто така, може да се реализира трансферот на нерамни површини,нејзината спаси моделот школарина споредуваат со други печатење технологија и лесно да се работи,тоа се направи печатење на повеќе фенси.Опис Вода Трансфер Печатење Филм, Хидрографски Печатење Филм , Вода Растворлив Печатење Филм , Хидрографски Филмови , 3 D Кубни Печатење Филм, Течни Трансфер Печатење Филм Примена Декорација на објекти кои се движат од целиот сите теренски возила и автомобил dashboards за мали предмети, како велосипед шлемови или otherautomotive трим, Автомобил Ентериери, Xbox, Пиштоли, Чаши, Делови за Автомобили, Глувчето,Мотоцикл ...

325-1 Декоративни Материјали 50 квадратни Ширина 1m черепот хидро графички филм вода трансфер филм

6960.00 -16 % DEN 5846.00

карбонски влакна вода трансфер печатење филмвода / Hydrographies Трансфер Печатење Применливи за различни материјали, вклучувајќи пластика, метал, керамика, дрво, камен, смола, исто така, може да се реализира трансферот на нерамни површини,нејзината спаси моделот школарина споредуваат со други печатење технологија и лесно да се работи,тоа се направи печатење на повеќе фенси.Опис Вода Трансфер Печатење Филм, Хидрографски Печатење Филм , Вода Растворлив Печатење Филм , Хидрографски Филмови , 3 D Кубни Печатење Филм, Течни Трансфер Печатење Филм Примена Декорација на објекти кои се движат од целиот сите теренски возила и автомобил dashboards за мали предмети, како велосипед шлемови или otherautomotive трим, Автомобил Ентериери, Xbox, Пиштоли, Чаши, Делови за Автомобили, Глувчето,Мотоцикл ...

50cmcm ширина од 10 квадратни метри Вода Трансфер Печатење Филм Течни Слика Хидрографски Филм трансфер WTP241

DEN 1536.00

Опис На ПроизводотУвезени буквар филмови од Јапонија;Увезени еко мастила од Јапонија;Увезени 8 бои за печатачи;3 D кубни печатење, хидро потопување, хидро потопување,хидро слики,3d крива печатење,hydrographics печатењеОписВода Трансфер Печатење Филм, Хидрографски Печатење Филм , Вода Растворлив Печатење Филм , ХидрографскиФилмови , 3 D Кубни Печатење Филм, Течни Слика, Потопни грејачи АпликацијаДекорација на објекти кои се движат од целиот сите теренски возила и автомобил dashboards за мали предмети, како велосипедшлемови или otherautomotive трим, Автомобил Ентериери, Xbox, Пиштоли, Чаши, Делови за Автомобили, Глувчето, Мотоцикл.Филмови може да се применува на сите видови на супстрати вклучувајќи пластика, fiberglass, дрво, керамика,и метал.За повеќето делови, ако објектот може да биде натопена во вода, хидрографички процес може да се користи...

iTAATOP хидро натопи TSTQG008T 1M * 10M PVA Сина Јаглерод Филм Вода Трансфер Печатење Филм

1680.00 -22 % DEN 1310.00

i TAATOP хидро натопи TSTQG008 T 1 M * 10 M PVA Сина Јаглерод Филм Вода Трансфер Печатење ФилмПрименаДекорација на објекти кои се движат од целиот allterrain возила и автомобил dashboards за мали предмети, како велосипед шлемови или otherautomotive трим, АвтомобилНо, Xbox, Пиштоли, Чаши, Делови За Автомобили, Глувчето,Мотоцикл ...

Бесплатен превозот cnHGarts 100ml activator Б за вода трансфер печатење хидрографски филм aquaprint филм

DEN 715.20

Опис На ПроизводотУвезени буквар филмови од Јапонија;Увезени еко мастила од Јапонија;Увезени 8 бои за печатачи;3 D кубни печатење, хидро потопување, хидро потопување,хидро слики,3d крива печатење,hydrographics печатењеОписВода Трансфер Печатење Филм, Хидрографски Печатење Филм , Вода Растворлив Печатење Филм , ХидрографскиФилмови , 3 D Кубни Печатење Филм, Течни Слика, Потопни грејачи АпликацијаДекорација на објекти кои се движат од целиот сите теренски возила и автомобил dashboards за мали предмети, како велосипедшлемови или otherautomotive трим, Автомобил Ентериери, Xbox, Пиштоли, Чаши, Делови за Автомобили, Глувчето, Мотоцикл.Филмови може да се применува на сите видови на супстрати вклучувајќи пластика, fiberglass, дрво, керамика,и метал.За повеќето делови, ако објектот може да биде натопена во вода, хидрографички процес може да се користи...

WDF1052 10 квадратни Метри Вода Трансфер Печатење Филм Ширина 0.5 M Хидрографски Филм

1344.00 -40 % DEN 806.00

вода трансфер печатење филмвода / Hydrographies Трансфер Печатење Применливи за различни материјали, вклучувајќи пластика, метал, керамика, дрво, камен, смола, исто така, може да се реализира трансферот на нерамни површини,нејзината спаси моделот школарина споредуваат со други печатење технологија и лесно да се работи,тоа се направи печатење на повеќе фенси.Опис Вода Трансфер Печатење Филм, Хидрографски Печатење Филм , Вода Растворлив Печатење Филм , Хидрографски Филмови , 3 D Кубни Печатење Филм, Течни Трансфер Печатење Филм Примена Декорација на објекти кои се движат од целиот сите теренски возила и автомобил dashboards за мали предмети, како велосипед шлемови или otherautomotive трим, Автомобил Ентериери, Xbox, Пиштоли, Чаши, Делови за Автомобили, Глувчето,Мотоцикл ...

Бесплатен превозот 0.5mX2m карбонски влакна филм хидрографски CSTY666 вода трансфер печатење за во автомобил

527.52 -36 % DEN 337.00

Бесплатен превозот 0.5m X2m карбонски влакна филм хидрографски CSTY666 вода трансфер печатење за во автомобил АпликацијаДекорација на објекти кои се движат од целиот allterrain возила и автомобил dashboards дамали предмети, како велосипед шлемови или otherautomotive трим, Автомобил Ентериери, Xbox, Пиштоли,Чаши, Делови За Автомобили, Глувчето,Мотоцикл ...

FL001 Декоративни Материјали 50 квадратни Ширина 1m пламен шема вода трансфер печатење филм

7008.00 -16 % DEN 5887.00

карбонски влакна вода трансфер печатење филмвода / Hydrographies Трансфер Печатење Применливи за различни материјали, вклучувајќи пластика, метал, керамика, дрво, камен, смола, исто така, може да се реализира трансферот на нерамни површини,нејзината спаси моделот школарина споредуваат со други печатење технологија и лесно да се работи,тоа се направи печатење на повеќе фенси...

CSKY751 1m широк хидрографски вода трансфер печатење филм 10m должина пајажина wtp

1440.00 -30 % DEN 1008.00

CSKY751 1m широк хидрографски вода трансфер печатење филм 10m должина пајажина wtpПрименаДекорација на објекти кои се движат од целиот allterrain возила и автомобил dashboards дамали предмети, како велосипед шлемови или otherautomotive трим, Автомобил Ентериери, Xbox, Пиштоли,Чаши, Делови За Автомобили, Глувчето,Мотоцикл ...

STARPAD За Kawasaki резервоарот капак applique ZZR400 ZXR400 ZRX400 ZXR250 ZR400 Универзална резервоарот капа налепници бесплатен превозот

DEN 576.00

Пакување Референца : Во однос на хроматските аберации и димензија грешка : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере...

Хидрографски Печатени Филм TSHY716 0.5 M * 20М Рози Цвет Шема PVA Филм Вода Трансфер Печатење Филм

1344.00 -22 % DEN 1048.00

Хидрографски Печатени Филм TSHY716 0.5 M * 20М Рози Цвет Шема PVA Филм Вода Трансфер Печатење ФилмПрименаДекорација на објекти кои се движат од целиот allterrain возила и автомобил dashboards за мали предмети, како велосипед шлемови или otherautomotive трим, АвтомобилНо, Xbox, Пиштоли, Чаши, Делови За Автомобили, Глувчето,Мотоцикл ...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.