• Ново
10PC Ротари Датотека Електрични Полирање Мелење Главата Гравирање Машина Дрво Постави Алатка

10PC Ротари Датотека Електрични Полирање Мелење Главата Гравирање Машина Дрво Постави Алатка

Оценка на клиентот:
DEN 186.24
DEN 164.00 -12 %

Износ
Залиха


10 PC Ротари Датотека Електрични Полирање Мелење Главата Гравирање Машина Дрво Постави Алатка
Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : крупни сечење волфрам челик тешко легура може да се користи за Ротари Датотека, Електрични мелење полирање на главата, Гравирање машина. Гравирање машина, Сечење на главата не е лесно да се џем, пилинг алатка. Висока цврстина, супер крупни заби,одговара за за Обработка на дрво, алуминиум, пластика, итн. Мелење голема брзина, Е индустриски лични DIY материјали! Се применува за дрво, пластика и други меки материјали, врежан, превртено, chamfering, slotting, reaming, шупливи и други скулптури операции Големина : месо тело со Дијаметар : 3мм, Вкупната Должина : 40mm(приближно) Количина : 1 сет(10 pc) ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме овозможи 1-2mm се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ве молиме да се разбере, ви Благодариме! Пакетот вклучува : 1 Сет(10pc) X Ротари Датотека Електрични Мелење Полирање Главата Гравирање Машина DIY Дрво Алатка со случајот

Карактеристики

Тип:
Ротари Датотеки
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
1A10272
Бренд Име:
OOTDTY
Забите тип:
Крупни-заби
is_customized:
Yes
Датотека Намалување Тип:
Еден намали
Материјал:
крупни сечење волфрам челик тешко легура
Месо тело дијаметар:
3мм
вкупна должина:
40mm(приближно)
Количина:
1 сет(10 pc)

Производи во категоријата

Нови 10Pcs 5.5 140mm Дијамант Мини Игла Датотеки Поставите Практични Алатки за Керамичка Чаша Камен Jewelers резби во Дрво Хоби Занает

500.64 -25 % DEN 375.00

Нови 10 Pcs 5.5" 140mm Дијамант Мини Игла Датотеки Поставите Практични Алатки за Керамичка Чаша Камен Jewelers резби во Дрво Хоби ЗанаетОбјектот Специфични : Сосема нов и hight квалитет.Издржлив и лесен за употреба.Мини игла датотека во собата за фини детали работа во 10 уникатни форми.Лесен за контрола,rubberized се справува обезбеди подобра контрола.Одлично за промени, поправки, зголемувајќи дупки, и фино доработка...

5 групи на дрво посебен облик на ротари датотека дрво, резба нож дрво датотека мелење главата втиснување ротари датотека

DEN 532.80

5 парче сет на дрво ротари датотека дрво, резба нож дрво датотека мелење глава рачка : 6mmЕ едноставен и лесен за користење, безбедна и сигурна, може да го намали трудот интензитет и да се подобри работата на животната средина...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.