• Ново
RuiZe канцелариски материјали кожа папка организатор padfolio меко покритие 4 прстен врзивно големи А4 датотека папка со калкулаторот и notepad

RuiZe канцелариски материјали кожа папка организатор padfolio меко покритие 4 прстен врзивно големи А4 датотека папка со калкулаторот и notepad

Оценка на клиентот:
DEN 1435.20

Износ
Залиха

опис : Бои : црна,кафеава >>>Спецификација : A4 335x255mm материјал : СТП Кожна Галантерија : 1 X Калкулатор,1 X A4 бележник . 10 x A4 хартиени кеси
Превозот
1. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-5 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
2. Ве молиме проверете ги вашите податоци по вашата исплата,; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
3. Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Нормално, тоа трае 15-60 работни дена за пристигнување со авион Mail, и трае 3-10 дена од Express. ќе направи се за вас.Ви благодариме за сите
4. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа.
Политика На Враќање
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза.
Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
Забелешка
1.Ве молиме оставете малку големина грешка поради прирачник за мерење.
2.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness/contrast settings итн, на тон на боја на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков.
Повратни информации
1. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.
2. Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни.
3. Ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.
Ви благодариме за вашето време! Добредојдовте да ја посетите повторно!

Карактеристики

боја:
црна, Кафеава
Материјал:
кожа
Тип:
Документ Торба
Обликот:
Торба
Бренд Име:
RuiZe
Големина:
335x255mm
Број На Модел На:
a4 папка
боја:
браун . црна
папка за документи:
папка за трудови
Производ вклучува:
1 x калкулатор . 1 x бележник . 10 x A4 ПП вреќи
Дизајнер:
4 прстен врзивно
Примена:
бизнис подарок . канцелариски материјали
одговараат за луѓето:
Канцеларија на персоналот, продажен персонал
квалитет:
Висок
Големина:
A4
кожа padfolio:
Yes
Менаџерот Папка:
Yes

Производи во категоријата

A4 СТП Кожа Датотека Папка Мулти-функција Бизнис Датотека Папка Организатор на Документи Канцеларија Menu (мени) Носителот Врзивно Студент Фабрика

1488.00 -5 % DEN 1414.00

4 Тежина : 0.8 kgмојот епошта е 247532776atqq.com мојот whatsapp е 008615618797675 можете да ме викаат било време ако парцела има проблем, ве молиме да веруваат во нас, и ние може да ви даде добро решение, ви благодаримеЗа клиенти од Русија / USA / Велика Британија / Канада / Франција / Израел / Саудиска Арабија во австралија / Австралија / Норвешка, можеме да испратите Epacket(ако пратката тежина е во рамките на 2kg), тоа е брзо, редовна испорака време е за 15 дена, но некогаш и не се контролира, па ако не ја прими пратката во рок од 15 дена, ве молиме да бидете трпеливи, ви благодариме за вашето вниманиеПовеќе производи, ве молиме проверете ја нашата веб страница на aliexpress1...

Chuangyi A4 Датотека Папка 13 Индекс Џебови Слоеви Документ Студија Работи Металик боја Проширување Паричникот Организатор Училиште Торба

715.20 -25 % DEN 537.00

Име : Chuangyi проширување паричникот Количина : 1pcs Материјал : ПП Тежина : 380g / 470g Боја / шаблон : Како што е прикажано на сликата Големина : 328x245x38mm / 328x250x30mm Топло прашува: ве Молиме да се осигурате дека превозот адреса е завршена...

10 Лист Панел Транспарентен Menu (Мени) Носителот Со Пластични Џебови

DEN 993.12

Задржете A4 мени хартија (A4=210x297mm), тоа исто така може да се одржи 8" x 11.5" хартијаСребро агол заштитник.10 Листови / оставаКлиентите може да се добие 1 / 2 / 3 / 4 / 6 / 8 / 10 листови на пластична менито од нашата продавница.Секој пакет тегови : 0.748 килограмиПочитувани клиенти, кога ви треба повеќе, само слободно контактирајте со нас, ние ќе го ревидира превозот цена за вас...

10pcs/многу Датотека Папка Симпатична цртан филм животни А4 торба Kawaii проѕирен документ торба за бизнис и училиште Канцелариски Материјали

445.92 -5 % DEN 424.00

Карактеристики : fild папка е направен од високо квалитетни ПВЦ материјал, екопријателски, без мирис, нетоксичен...

DL Креативни смешно цртан филм текст не сакаат да пораснат скала молив молив кутија, торба пектин канцелариски торба Исклучителна

DEN 36.48

100% Сосема Нов Боја : Случајни Пакет се вклучени : 1pcs ×торба Забелешка : комбинации на бои се повеќе или помалку исто како и сликите, но понекогаш може да се разликува малку од група на група...

Мулти-функционални Преносни Голем Капацитет Flamingos Документ Торба поднесување производи Студент датотека папка Водоотпорен & козметички Складирање

DEN 297.60

Име : Мултифункционални Преносни Голем Капацитет Flamingos Документ ТорбаМатеријал : Водоотпорен Оксфорд ТкаенинаГолемина : 23.5*19*12 CMКористете:Складирање File丶Cosmetics丶 Изолација Храна*************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

DL Нови идеи обичен guard ротквица нула чанта желе лепак мали свежи цртан филм рака со нула Чанта Исклучителна канцелариски материјали

DEN 39.84

100% Сосема Нов Боја : Случајни Пакет се вклучени : 1pcs ×торба Забелешка : комбинации на бои се повеќе или помалку исто како и сликите, но понекогаш може да се разликува малку од група на група...

Евтини прекрасна фенси бебе складирање преносни хартија чантата со рачка

DEN 21600.00

Хартиени кеси / шопинг кеси / рекламирање торби / kraft хартија за вреќи : 32x26x10cm,1000pcs,( Море товарен испорака ) 40x30x12cm,1000pcs,( море товарен испорака ) 49x33x14cm,1000pcs,( море товарен испорака ) MOQ : 1000pcs, сребрена / gold / сина / виолетова / црвена фолија една страна само или бела боја, логото и двете страни.

СТП кожа ресторан бил носител, келнер паричник, магнетни клип проверете книгата на благајната папка

DEN 383.52

Најчесто поставувани ПРАШАЊА 1 П : По плаќање јасно,кога ќе предмети дојде? A : Нормално објектот ќе биде предаден во рок од 48 часа кога плаќање во готово...

DL Компир зајакот нула паричникот Мини монета торба корејски цртан филм симпатична децата џеб пари торба Исклучителна канцелариски материјали мал подарок

DEN 24.96

100% Сосема Нов Боја : Случајни Пакет се вклучени : 1pcs ×торба Забелешка : комбинации на бои се повеќе или помалку исто како и сликите, но понекогаш може да се разликува малку од група на група...

10 Компјутери за Статистика Транспарентен ПВЦ Мрежа Документи Торба A4 Подносителот Со Патент е Поднесување Производи За Бизнис Достав 5654

DEN 911.52

Поднесување производиДокументи торба со патентМатеријал : транспарентен ПВЦГолемина : A4Пакување : 5pcs / многуБоја : случајни боја

Cobee A4 Јасно ПВЦ Пластика Zip Датотека Перници за Складирање Водоотпорен Документ Папка Ракав Џеб на Студентите Канцелариски Материјали

62.40 -15 % DEN 53.00

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет направениМатеријал : пвцБоја : случајни испоракаГолемина : 33.5*24cmПакет : 1 x A4 Пластични Zip Датотека КесиМолиме Забележете : Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.