• Ново
Далечински Управувач За LG 55SL5B AKB73715622 19MN43D 22MN43D 24MN33D 26LN450B AKB73715637 AKB73715669 27MT93S-PZ LCD LED TV Monitor

Далечински Управувач За LG 55SL5B AKB73715622 19MN43D 22MN43D 24MN33D 26LN450B AKB73715637 AKB73715669 27MT93S-PZ LCD LED TV Monitor

Оценка на клиентот:
DEN 667.68

Износ
Залиха

Опис 1.Сосема Нов компатибилен далечински управувач.
2.пакување детали : стандарден пакет со мали картон за секое парче.
3.количина попуст е достапен.
4.користете AAA батерии,батерии не се вклучени
Превозот
1.Објектот ќе биде од кина во светот.
2.Во главно превозот начин е DHL,EMS и Сингапур пост.Ќе добиете вашиот објект во околу 3-5 дена од DHL, Или ќе го добие во околу 5-7 работни дена од EMS,17-22business дена од Сингапур Пост.
3.На следење на број ќе им бидат дадени на интернет во рок од 2 работни дена, така што на купувачот може да го најдете објект онлајн, купувачите се одговорни за царинските тарифи.
4.Ние би сакале да испорака на објектот со други средства,но купувачот треба да се одговорни за дополнителните такси превозот.
5.Купувачи се одговорни за дополнителните ТРЕСКА давачки, ДДВ, Царински такси и Должност за увоз (ако ги има). Ние САМО се справи со превозот.
Се враќа и размена
1.Нашиот производ е внимателно прегледани од нас. Па ние сме да понудиме на нашите купувачи Задоволство Гаранција или Вашите Пари Назад.
2.Оваа содржина е добиена од 90 дена гаранција од купување, со исклучок на човечките штети и штетите предизвикани од неуспехот или неисправност на проектор.
3.Купувачи се одговорни за исплата на превозот и ракувањето со обвиненија за размена.
Контактирајте со нас
1.Ако имате какви било прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас онлајн или да ни оставите порака.
2.Ние трговија на големо оригиналната ТВ Светилки /светилки/modle,компатибилен ТВ светилки/светилки/modle, проектор remotes...

Карактеристики

Пакет:
Yes
Бренд Име:
UNICELAI
Употреба:
TV
Фреквенција:
433 MHz
Безжична Комуникација:
IR

Производи во категоријата

433Mhz Универзален Безжичен Далечински Управувач Switch AC 85V ~ 250V 110V 220V 2CH Реле Приемник Модул и RF 433 Mhz Далечински Контроли

DEN 360.00

433 Mhz Универзален Безжичен Далечински Управувач Switch AC 85 V~250 V 110 V 220 V " 2 CH Реле Приемник Модул и RF 433 Mhz Далечински КонтролиПакет се Вклучени : 1 BUC * Приемник модул (KR22024 ) ( вклучуваат Школка ) 1 BUC * Далечински Управувач (вклучува батерија )Технички Податоци : Текст Напојување : AC 85 V250 V Режим на Струја : RF Фреквенција : 433 M ЗА работа на владата : superheterodyne Добиваат чувствителност : > 97 dbm Емитува растојание : Повеќе од 15 метри Декодирање на владата : MCU софтвер декодирање Learnable Предаватели : 116 предаватели Поддршка далечински тип : Учење код (1527) Префрлување Начини : И Еден & Toggle Жици тип на : фиксен терминал Switch Излез : нормално отворен & нормално затворени...

Далечински Управувач За Samsung B2330HD LN22C450E1H LN26C450E1D LN32C450E1D LN32C450E1DXZX LN32C450E1V B2230HD Плазма LCD HDTV ТВ

DEN 664.80

Опис 1.Сосема Нова универзална замена на далечинскиот управувач.2.пакување детали : стандарден пакет со мали картон за секое парче.3.количина попуст е достапен.4.користете АА батерија,батерии не се вклучени.Превозот1.Објектот ќе биде од Кина во светот.2.Во главно превозот начин е DHL,EMS и Сингапур пост.Ќе добиете вашиот објект во околу 35 дена од DHL, Или ќе го добие во околу 57 работни дена од EMS,1722business дена од Сингапур Пост.3.На следење на број ќе им бидат дадени на интернет во рок од 2 работни дена, така што на купувачот може да го најдете објект онлајн, купувачите се одговорни за царинските тарифи.4.Ние би сакале да испорака на објектот со други средства,но купувачот треба да се одговорни за дополнителните такси превозот.5.Купувачи се одговорни за дополнителните ТРЕСКА давачки, ДДВ, Царински такси и Должност за увоз (ако ги има)...

Универзална RF 433mhz Duplicator Клон Клонирање Далечински Управувач за Автомобил Алармот Портата гаражни врати Предавателот

232.32 -10 % DEN 209.00

Карактеристики : Тип : Авто Далечински Управувач Duplicator Тежина : 30g Материјал : Метални+Пластика Спецификации : Работен напон : DC12 V (27 A батеријата на, вклучувајќи) Оперативни Струја : ≤ 8m A Работна фреквенција : 433 MHz Модулација Режимот : ПРАШАЈ (СУМ) преносот на моќ : ≤ 100m W Емисија Растојание : од 50 до 100 m (доказ) кодирање тип : само Копија На работна температура : 10 ° C до +50 ° C Работи со следниве далечински управувач IC модули (ве молиме проверете ја вашата оригиналниот далечински управувач пред да нарачате),и вашиот remotes, исто така, треба да биде Фиксна шифра или Учење код...

Универзална 6 Копче за Учење Далечинско Учење Копирате Кодот Од Инфраред IR-Далечински Управувач за ТВ СТ DVD ДИГИТАЛНА HIFI Засилувач

170.88 -16 % DEN 144.00

Опис : За да дознаете од кој било инфрацрвениот далечински управувач, а потоа имаат иста функција како и досега...

1pc DC12V 2Ch Про Приемник Предавателот Совршен за Учење Код Реле Приемник+Безжичниот Далечински Управувач Предавателот 2 Каналот Mayitr

290.88 -15 % DEN 247.00

EA0002758Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетМали димензии, лесно и практично да работатСтабилни перформанси, висока чувствителност приемникЕнергијазаштеда на дизајн, ви овозможува долг животен векМоже да се користи во гаражни врати, ролери shutter врата или windows, далечински управувач вратата се заклучува, итнБезжичниот реле модул е главно се користи во областа на индустриската контрола и безбедност на надзорСпецификација : 1) Реле Приемник Модул : Работен напон : DC 12 VОперативен фреквенција : 433 MHzСтатична струја : 8m AОсетливост : 103d BmТемпературата на работа : 15℃~+70℃Модулација метод : ПРАШАМКодирање тип : Учење кодотГолемина : прибл...

1 Компјутер Универзална Замена ТВ Далечински Управувач BN59-00676A Погоден за Samsung PS42A410C1XXC Без Батерија

191.52 -7 % DEN 178.00

Карактеристики : 100% Сосема Нов! Ова е TV на далечинскиот управувач за Samsung Не програмирање или поставување на потребни,а тоа ќе го задржува кодови при менување на батерии...

Безжична 4 Клучни 433MHZ Авто Далечински Управувач Duplicator Клон Клонирање Портата Код Скенер Гаража Motorcyle Автомобил

234.72 -10 % DEN 211.00

Карактеристики : Боја : Црна Тип : Авто Далечински Управувач Duplicator Тежина : 40g Материјал : Метални+Пластика Спецификации : Работен напон : DC12 V (27 A батеријата на, вклучувајќи) Оперативни Струја : ≤ 8m A Работна фреквенција : 433 MHz Модулација Режимот : ПРАШАЈ (СУМ) преносот на моќ : ≤ 100m W Емисија Растојание : од 50 до 100 m (доказ) кодирање тип : само Копија На работна температура : 10 °C до +50 °C Работи со следниве далечински управувач IC модули (ве молиме проверете ја вашата оригиналниот далечински управувач пред да нарачате),и вашиот remotes, исто така, треба да биде Фиксна шифра или Учење код...

Далечински Управувач За Општата Клима GCGU-F06HRN1 GC GU-F06HRN1 и Dantex РК-12SVG РК-18SVGI РК-09SVGI РК-24SVGI клима уред

DEN 657.12

Опис 1 Нов Висок квалитет Универзален далечински управувач , користете AAA батерија,батерии не се вклучени.2 Бидат погодни за наведениот модел и толку многу други,како што се​3...

климатизација клима уред далечински управувач погоден за прв РМ-8016y сите модел може да се користи KT-TL

DEN 191.52

Ве молиме имајте во предвид : цената на овие експрес испорака е многу поволна, но не може да се обезбеди следење на информации...

Далечински Управувач За LG LSH126RNA2 LSH186TNA2 LSNH126RNA2 AMNH096QA0 AMNH246LTA0 FMN096O2RR LSQ090H-2 A/C клима уред

DEN 750.24

Опис 1.Сосема нов компатибилен далечински управувач.2.пакување детали : стандарден пакет со мали картон за секое парче.3.количина попуст е достапен.4.користете AAA батерии,батерии не се вклучениПревозот1.Објектот ќе биде од кина во светот.2.Во главно превозот начин е DHL,EMS и Сингапур пост.Ќе добиете вашиот објект во околу 35 дена од DHL, Или ќе го добие во околу 57 работни дена од EMS,1722business дена од Сингапур Пост.3.На следење на број ќе им бидат дадени на интернет во рок од 2 работни дена, така што на купувачот може да го најдете објект онлајн, купувачите се одговорни за царинските тарифи.4.Ние би сакале да испорака на објектот со други средства,но купувачот треба да се одговорни за дополнителните такси превозот.5.Купувачи се одговорни за дополнителните ТРЕСКА давачки, ДДВ, Царински такси и Должност за увоз (ако ги има)...

Бесплатен Превозот Нови Замена за Далечинска Контрола РК-253 За DENON RC253 CD Remoto Контролер Fernbedienung

378.72 -15 % DEN 322.00

Новата Замена за Далечинска Контрола РК253 За DENON RC253 CD Remoto Контролер FernbedienungСостојба : КОРИСТЕНО! Ние на тест пред породувањето за да бидете сигурни дека тоа е работа совршен! Пакет Содржина : 1 X далечински управувач (Батерии не се Вклучени.)Ве молиме бидете сигурни дека производот е соодветен за вашата опрема пред ставање на ред .1...

A/C controllerair далечински управувач погоден за hitachi ВЕСТЕЛ KTRL003 клима уред Fernbedineung Бесплатен превозот

335.52 -28 % DEN 241.00

A / C controllerair далечински управувач погоден за hitachi ВЕСТЕЛ KTRL003 клима уред Fernbedineung Ние на тест пред породувањето за да бидете сигурни дека тоа е работа совршен! СликаИспорака : 1.Ние Брод на Сите Објекти во Светот во Рок од 36 часа (Освен Одмор), Ќе Избере Еден Од Нив Според Различни Земји ...

CN-KESI ОДГОВАРА проектор BenQ замена оригиналниот далечински управувач RCX022 за 5-, 6-Серија, GP1

DEN 789.12

Ова е со Висок Квалитет проектор за Далечинска КонтролаУслов : Ние на тест пред породувањето за да бидете сигурни дека тоа е работа совршен!Далечински modle : ОДГОВАРА BENQ Замена за далечинска контролаОвој производ е вистински но истата функција со : CP270 / GP1 / MP510 / MP511 / MP511+ / MP512 / MP512 ST / MP513 / MP514 / MP515 / MP522 / MP522 ST / MP523 / MP525 / MP525 P / MP525V / MP525 ST / MP575 / MP611 / MP611 C / MP612 / MP612 C / MP615 P / MP622 / MP622 C / MP623 / MP624 / MP625 P / MP626 / MP670 / MS510 / MS612 ST / MW512 / MX511 / MX613 ST / MS614 / MX615 / MX660 / MX660 P / MS500 / MS500V / MX501 / MX501V / TX501 / MW814 ST / MX813 ST / MX501 / MS500+ / MW712 / MS513 / MX514 / MW516 / MS502 / MX503 / TX762 / MX701 / MS500 H / TS513 P / MX815 ST / MX816 ST / MW817 ST / MP727 / MP782 ST / MP722 / MP723 / MP730 / MP776 / MP770 / MP771 / MP772 ST / MP776 ST / MP777 / MP782 ST / SP920 P / SP870 / SP830 / SP831 / SP890 / SP891 / SH910 / W1100 / W1200 / W20000 / W5000 / MX616 ST / MX703 / MW817 ST / MX818 ST / MX819 ST / MW820 ST / MW821 ST / MX520 / MX662 / MW663 / MX618 ST / MS517 / MX518 / MW519 / MS617 / MX661 / MX805 ST / BX8730 ST / MS504 / MX505 / MS619 ST / MX620 ST / MX666 / MW665 / LX20 / LW21 / MS521 / MX522 / MW523 / MH680 / MS521 P / MX522 P / TW523 / TH680 / TS537 / TX538 / MS504 P / TH681 / MS512 H / TS521 P / TW523 P / TW539 / MH680 / TH681..2 Месеци ГаранцијаПакет Содржина : 1 X далечински управувач (Батерии не се Вклучени)1 Месеци ГаранцијаПакет Содржина : 1 X далечински управувач (Батерии не се Вклучени.)ShippingingНие брод на светот...

Нови оригиналниот далечински управувач за vivitek D510 D861 MW1301F D538W-3D D54HA далечинска контрола

DEN 720.00

Нови оригиналниот далечински управувач ffor vivitek D510 D861 MW1301 F D538 W3 D D54 HA далечинска контролаПлаќање1 .Можете да платите цел на Aliexpress2.И ако сакате тоа да се плати преку други начини, како на Запад Унија, TT,Pape I и така натаму, се разбира, ние исто така може даприфати.Ве молиме слободно контактирајте со насИспорака1 Ние нудиме да испратите објекти на целиот страна на курирската служба DHL / UPS / EMS / Aramex / ТНТ КИНА Пост Воздух Mail, и така натаму2.Пред превозот,предмети ќе бидат внимателно селектирани од страна на инженери.3 Општо Земено,7 дена за DHL / UPS / Федекс испорака.15 25 daysfor ЕМС испорака...

Метал Мини Telecomando 433MHZ RF Аларм гаражни врати Далечински Управувач Duplicator Клон Код Скенер Предавателот

232.32 -10 % DEN 209.00

Карактеристики : Боја : Црна+Sliver Тип : Авто Далечински Управувач Duplicator Тежина : 30g Материјал : Метални+Пластика Спецификации : Работен напон : DC12 V (27 A батеријата на, вклучувајќи) Оперативни Струја : ≤ 8m A Работна фреквенција : 433 MHz Модулација Режимот : ПРАШАЈ (СУМ) преносот на моќ : ≤ 100m W Емисија Растојание : од 50 до 100 m (доказ) кодирање тип : само Копија На работна температура : 10 ° C до +50 ° C Работи со следниве далечински управувач IC модули (ве молиме проверете ја вашата оригиналниот далечински управувач пред да нарачате),и вашиот remotes, исто така, треба да биде Фиксна шифра или Учење код...

2.4 G Лета во Воздух Глувчето Тастатура Мини Безжични Тастатури & Touchpad Далечински Управувач за SmartTV Андроид ТВ Кутија PC Xgimi H1 Проектор

DEN 1128.00

2.4 G Лета во Воздух Глувчето Мини Безжична Тастатура & Touchpad Далечински Управувач за Smart TV Андроид ТВ Кутија PC Xgimi H1 ПроекторПозадинско осветлување верзија со бела светлина : Шарени Верзија :

Нови оригиналниот далечински управувач за јамаха AV засилувач YHT-150 YHT-160 YHT-550 YHT-560 HTR-5635 HTR-5835 HTR-5930 HTR-5935

864.00 -5 % DEN 821.00

Одржување инструкции на далечинскиот управувач : 1 Не користите сиромашните батеријата две за да се спречи поплавување, падот три, ако е можно да се купи далечински управувач јакна со употреба на, ве Молиме купувачите во набавка на стоки, бидете сигурни да се комуницира со продавачот, за да се спречи загуба предизвикана од страна на погрешен модел Напишани пред предностите на оригиналниот далечински управувач : 1 издржлив во однос на пазарот за имитација на далечинскиот управувач е поотпорен на шок и отпор 2 функционална погодност некои луѓе купуваат универзален далечински управувач, но во автобус, скрши на ТВ губење надминува стекнат...

Новиот универзален Далечински управувач ПАН-918 За Panasonic ТВ Со NETFLIX 3D За N2QAYB000485 N2QAYB000100 N2QAYB000221 Fernbedienung

527.52 -20 % DEN 422.00

4355302996589600 Нешто ви се допаѓа парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парчеНовиот универзален Далечински управувач ПАН918 За Panasonic ТВ Со NETFLIX 3 D За N2 QAYB000485 N2 QAYB000100 N2 QAYB000221 FernbedienungСостојба : КОРИСТЕНО ( 90% НОВИ ) ! Ние на тест пред породувањето за да бидете сигурни дека тоа е работа совршен!Ова е со Висок Квалитет remotes Контролер1 Месеци ГаранцијаПакет Содржина : 1 X далечински управувач (Батерии не се Вклучени.)1...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.