• Ново
Нови оригиналниот далечински управувач за vivitek D510 D861 MW1301F D538W-3D D54HA далечинска контрола

Нови оригиналниот далечински управувач за vivitek D510 D861 MW1301F D538W-3D D54HA далечинска контрола

Оценка на клиентот:
DEN 720.00

Износ
Залиха


Нови оригиналниот далечински управувач ffor vivitek D510 D861 MW1301 F D538 W-3 D D54 HA далечинска контрола
Плаќање
1 .Можете да платите цел на Aliexpress
2.И ако сакате тоа да се плати преку други начини, како на Запад Унија, TT,Pape I и така натаму, се разбира, ние исто така може да
прифати.Ве молиме слободно контактирајте со нас
Испорака
1 Ние нудиме да испратите објекти на целиот страна на курирската служба DHL/UPS/EMS/ Aramex/ТНТ КИНА Пост Воздух Mail, и така натаму
2.Пред превозот,предмети ќе бидат внимателно селектирани од страна на инженери.
3 Општо Земено,7 дена за DHL/UPS/Федекс испорака.15 -25 daysfor ЕМС испорака. 20 - 39 Кина Пост Воздух достава на Пошта
но транзит време може да се разликува, бидејќи на викендите, многу зависи од курир company We не може да
контрола на лошо
временските ако тоа влијае пакет испорака.Ве молиме почекајте трпение. TKS
Важно
1 за Да ги избегнете високите даночни обично ние шоу "ПОДАРОК" и пониска цена на царинење на состојба.
Исто така, може да укажуваат на тоа Што е најдобра цена за прогласување вредност на фактура
2.Како што знаеме,Франција, Бразил и Турција имаат строги увоз политика.Па може да ни укажуваат на тоа што треба да правиме.
Ако не можете да добиете пакет поради политиката во вашата земја ,ние ќе не носат на изгубени. Ви благодариме за соработката.
Повратни информации
1.Ве молиме НЕ остави негативни повратни информации или отворен спор пред да контактирате со нас , тоа е најдобар начин да се реши било каков
проблем. Ви благодариме
Ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас прво да се реши тоа.
2.За вашиот 5 ѕвезди повратни информации, ние ќе биде многу ценета и ќе ви даде разумен попуст за
вашата следна цел.
Одличен! Одличен! Одличен! Одличен! Одличен!

Карактеристики

Пакет:
Yes
Употреба:
Проектори
Фреквенција:
433 MHz
Безжична Комуникација:
IR
Канал:
1
Број На Модел На:
D510 D861 MW1301F D538W-3D D54HA

Производи во категоријата

Безжична 4 Клучни 433MHZ Авто Далечински Управувач Duplicator Клон Клонирање Портата Код Скенер Гаража Motorcyle Автомобил

234.72 -10 % DEN 211.00

Карактеристики : Боја : Црна Тип : Авто Далечински Управувач Duplicator Тежина : 40g Материјал : Метални+Пластика Спецификации : Работен напон : DC12 V (27 A батеријата на, вклучувајќи) Оперативни Струја : ≤ 8m A Работна фреквенција : 433 MHz Модулација Режимот : ПРАШАЈ (СУМ) преносот на моќ : ≤ 100m W Емисија Растојание : од 50 до 100 m (доказ) кодирање тип : само Копија На работна температура : 10 °C до +50 °C Работи со следниве далечински управувач IC модули (ве молиме проверете ја вашата оригиналниот далечински управувач пред да нарачате),и вашиот remotes, исто така, треба да биде Фиксна шифра или Учење код...

Далечински Управувач За LG M4714CB-АП M4714CBA-СТР M5201CB M5201CB-А M5201CB-AE M6503CB M6503CB-А M6503CB-AG LCD Монитор LED TV

DEN 704.16

Опис 1.Сосема нова универзална замена на далечинскиот управувач.2.пакување детали : стандарден пакет со мали картон за секое парче.3.количина попуст е достапен.4.користете АА батерии,батерии не се вклучениПревозот1.Објектот ќе биде од кина во светот.2.Во главно превозот начин е DHL,EMS и Сингапур пост.Ќе добиете вашиот објект во околу 35 дена од DHL, Или ќе го добие во околу 57 работни дена од EMS,1722business дена од Сингапур Пост.3.На следење на број ќе им бидат дадени на интернет во рок од 2 работни дена, така што на купувачот може да го најдете објект онлајн, купувачите се одговорни за царинските тарифи.4.Ние би сакале да испорака на објектот со други средства,но купувачот треба да се одговорни за дополнителните такси превозот.5.Купувачи се одговорни за дополнителните ТРЕСКА давачки, ДДВ, Царински такси и Должност за увоз (ако ги има)...

AC220V 2CH Безжичниот Далечински Управувач Switch Моторни Позитивни &негативно 1*Приемник + 3 *Предаватели за Апарати Портата гаражни врати

1296.00 -12 % DEN 1140.00

AC220 V " 2 CH Безжичниот Далечински Управувач Switch Моторни Позитивни &негативно 1*Приемник + 3 *Предаватели за Апарати Портата гаражни вратиАпликацијата полеДалечински лифт контролер е многу широко се користи безжична управувач, може да се користи во гаражни врати контрола и проекција на екранот контрола, далечински управувач завеса, и други области, има предности на лесен за инсталација со користење на едноставни безбеден и сигурен.Систем состав : 1 три клучни далечински управувач (функција : до stop надолу)2 далечински контролер лифтГлавниот технички индикатори : 1 работна фреквенција : 315 MHZ / 433 MHZ2 предавателот погонски напон : од 12 v23a (батеријата)3 приемник работен напон : AC 220 v4 номинална моќност : 1000 wМетод на код : Задржете го копчето за учење две секунди, светла одзумирате, притиснете на било кое копче, далечински управувач светла блескави, успехот на учењето.Забелешка1 обрне внимание на изборот на работниот напон, во спротивно може да го оштети уредот, дури и опасни по живот2 оптоварување моќ контакт капацитет, правилно пристап треба да биде помалку од 70% на контакт капацитет.3 Ако најде далечински растојание промени да бидат пократки, ве молиме вратете го далечински управувач( батерија 12 v 23 A)4 Кога инсталацијата, ве молиме отстранете го внесување моќ!!!!!!Фреквенција 315 MHZ или 433 MHZ може да се избере ...

висок квалитет duplicator ДЕА 433-1, ДЕА 433-2,ДЕА 433-4 далечински contorl за гаражни врати

456.00 -5 % DEN 433.00

Информација за производот : Висока стабилност : Усвојување на увезени SMT компонента ВИДОВ и супер висока фреквенција audion(6.5 G)Дупликат на Вашиот Постоечки Далечински Контролори така ќе имате секогаш резервна копија : 1...

HFES Нови 4 копче на далечинскиот управувач клуч синџир за BENINCA NOVOFERM

158.40 -15 % DEN 135.00

Тенок дизајн, компактен џеб големина LED индикаторПодобрување на опсегБоја : ЦрнаМатеријал : пластика и металГолемина на : 55 x 30 x 14 mm / 2.16 "х 1.18"x 0.55 "(L x W x H)Компатибилност : BENINCA T2 WV E T4 WVBENINCA ДА ОДАТ 2 WV E 4 WVNOVOFERM Novotron 502 MAX432NOVOFERM Novotron 504 MAX434GIBIDI AU1600 AU1680GIBIDI ДОМИНОAPRIMATIC TR2 e TR4APRIMATIC TM2 e TM4КЛУЧНИ TXB42 RFAAC Fix2BELLE SM2 SMILOBELLE SM4 SMILOBELLE SMILO SM2 ГОТВАЧДЕА MIO TD2ДЕА MIO TD4Пакет : 1 x далечински управувач клуч на носителот (со копчето прстен)Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

i8 Плус Рачен Шарени Светлото 2.4 GHz RF Мини Безжична Тастатура, TouchPad За Андроид ТВ Кутија Игри Воздух Глувчето за Далечинска Контрола

892.32 -25 % DEN 669.00

i8 Плус Рачен Шарени Светлото 2.4 GHz RF Мини Безжична Тастатура, Touch Pad За Андроид ТВ Кутија Игри Воздух Глувчето за Далечинска КонтролаVIBOTON i8 Плус Рачен Безжична Тастатура Светлото ВерзијаVIBOTON i8 Плус ажурирани мини безжична тастатура со multitouch pad и глувчето на ТВ кутија, компјутер, таблет, лаптоп, Ми кутија, проектор, Tmall кутија, нето кутија, биро компјутер...

далечински управувач за philips SoundStage dvd Аудио приемникот на звук играч Bluetooth звучник далечински управувач DS8500/37 LM1046

DEN 671.52

Ве молиме имајте во предвид : цената на овие експрес испорака е многу поволна, но не може да се обезбеди следење на информации...

4 Канал 433MHz RF Далечински Управувач Копирате Кодот Електрични Клонирање Клон Duplicator 433 MHz Копче Фоб Учење гаражни врати Контролер

234.72 -5 % DEN 223.00

Карактеристики : Боја : Црна+Sliver Тип : Авто Далечински Управувач Duplicator Тежина : 30g Материјал : Метални+Пластика Спецификации : Работен напон : DC12 V (27 A батеријата на, вклучувајќи) Оперативни Струја : ≤ 8m A Работна фреквенција : 433 MHz Модулација Режимот : ПРАШАЈ (СУМ) преносот на моќ : ≤ 100m W Емисија Растојание : од 50 до 100 m (доказ) кодирање тип : само Копија На работна температура : 10 ° C до +50 ° C Работи со следниве далечински управувач IC модули (ве молиме проверете ја вашата оригиналниот далечински управувач пред да нарачате),и вашиот remotes, исто така, треба да биде Фиксна шифра или Учење код...

НОВАТА Замена за Далечинска Контрола за LG AKB73575421 ЗА NB2420A NB3520A NB3532A NB3540 NB4530B Звук бар Систем Fernbedienung

431.52 -28 % DEN 311.00

НОВАТА Замена за Далечинска Контрола за LG AKB73575421 ЗА NB2420 A NB3520 A NB3532 A NB3540 NB4530 B Звук бар Систем Fernbedienung Компатибилен за : LG NB2420 A NB3520 A NB3532 A NB3540 NB4530 B Звук бар Систем, Ние на тест пред породувањето за да бидете сигурни дека тоа е работа совршен! СликаИспорака : 1.Ние Брод на Сите Објекти во Светот во Рок од 36 часа (Освен Одмор), Ќе Избере Еден Од Нив Според Различни Земји ...

Далечински Управувач За LG W18UHMNB61 W13UHM-NB61 6711A20034J W09THM-CB60 W09UHM-CB61 6711A90023C ASH0966KA2 AC A/C клима уред

DEN 720.00

Опис 1.Сосема нов компатибилен далечински управувач.2.пакување детали : стандарден пакет со мали картон за секое парче.3.количина попуст е достапен.Превозот1.Објектот ќе биде од кина во светот.2.Во главно превозот начин е DHL,EMS и Сингапур пост.Youwillget вашиот објект во околу 35 дена од DHL, Или ќе го добие во околу 57 работни дена од EMS,1722business дена од Сингапур Пост.3.На следење на број ќе им бидат дадени на интернет во рок од 2 работни дена, така што на купувачот може да го најдете објект онлајн, купувачите се одговорни за царинските тарифи.4.Ние би сакале да испорака на објектот со други средства,но купувачот треба да се одговорни за дополнителните такси превозот.5.Купувачи се одговорни за дополнителните ТРЕСКА давачки, ДДВ, Царински такси и Должност за увоз (ако ги има)...

НОВИ AC220V 2CH 10A Радио Контролер на Моторот Позитивни &негативни RF Безжичниот Далечински Управувач Switch 2 Предавателот +1 Приемник

912.00 -12 % DEN 803.00

НОВИ AC220 V " 2 CH 10 A Радио Контролер на Моторот Позитивни &негативни RF Безжичниот Далечински Управувач Switch 2 Предавателот +1 ПриемникАпликацијата полеДалечински лифт контролер е многу широко се користи безжична управувач, може да се користи во гаражни врати контрола и проекција на екранот контрола, далечински управувач завеса, и други области, има предности на лесен за инсталација со користење на едноставни безбеден и сигурен.Систем состав : 1 три клучни далечински управувач (функција : до stop надолу)2 далечински контролер лифтГлавниот технички индикатори : 1 работна фреквенција : 315 MHZ / 433 MHZ2 предавателот погонски напон : од 12 v23a (батеријата)3 приемник работен напон : AC 220 v4 номинална моќност : 1000 wМетод на код : Задржете го копчето за учење две секунди, светла одзумирате, притиснете на било кое копче, далечински управувач светла блескави, успехот на учењето.Забелешка1 обрне внимание на изборот на работниот напон, во спротивно може да го оштети уредот, дури и опасни по живот2 оптоварување моќ контакт капацитет, правилно пристап треба да биде помалку од 70% на контакт капацитет.3 Ако најде далечински растојание промени да бидат пократки, ве молиме вратете го далечински управувач( батерија 12 v 23 A)4 Кога инсталацијата, ве молиме отстранете го внесување моќ!!!!!!Фреквенција 315 MHZ или 433 MHZ може да се избере ...

Далечински Управувач За Panasonic CS-E10KB4EA CS-E15HB4EA CS-E15HD3EA CS-E18HB4EA CS-E18HD3EA CS-E21HB4EAS A/C клима уред

DEN 715.20

Опис 1.Сосема нов компатибилен далечински управувач.2.пакување детали : стандарден пакет со мали картон за секое парче.3.количина попуст е достапен.4.користете AAA батерии,батерии не се вклучениПревозот1.Објектот ќе биде од кина во светот.2.Во главно превозот начин е DHL,EMS и Сингапур пост.Ќе добиете вашиот објект во околу 35 дена од DHL, Или ќе го добие во околу 57 работни дена од EMS,1722business дена од Сингапур Пост.3.На следење на број ќе им бидат дадени на интернет во рок од 2 работни дена, така што на купувачот може да го најдете објект онлајн, купувачите се одговорни за царинските тарифи.4.Ние би сакале да испорака на објектот со други средства,но купувачот треба да се одговорни за дополнителните такси превозот.5.Купувачи се одговорни за дополнителните ТРЕСКА давачки, ДДВ, Царински такси и Должност за увоз (ако ги има)...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.