• Ново
далечински управувач погоден за AIWA тв AV СИСТЕМ Аудио засилувач моќ РК-CD6 КОНТРОЛЕР DVD ПЛЕЕР за ЦД

далечински управувач погоден за AIWA тв AV СИСТЕМ Аудио засилувач моќ РК-CD6 КОНТРОЛЕР DVD ПЛЕЕР за ЦД

Оценка на клиентот:
DEN 912.00

Износ
Залиха


Ве молиме имајте во предвид : цената на овие експрес испорака е многу поволна, но не може да се обезбеди следење на информации. (Correos Економија Кралската Пошта Економија Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус) ако треба да имаат следење на информации, ве молиме да одберете други изрази, како што се : Ali Express Стандард на Превозот.Кина пост воздух mail и повеќе. Ова е оригиналниот далечински управувач, површината ќе имаат мали гребнатини или недостатоци, не влијае на користењето на. Ако не можете да ја прифати оваа ситуација, ве молиме да не купи, ви благодариме
ЗА AIWA
пакет листа
1package*1pcs далечински управувач ( не батеријата] употреба на моделот :

Карактеристики

Бренд Име:
hononjo
Употреба:
Аудио / Видео Играчи
Безжична Комуникација:
IR
Број На Модел На:
РК-CD6
Пакет:
No
Канал:
1
Фреквенција:
IR

Производи во категоријата

Далечински Управувач За Panasonic N2QAJC000018 DMP-B100 DMP-B200 DMP-B100EB-S DMP-B200EB-К Преносни Blu-ray DVD, BD Плеер

DEN 518.40

Опис 1 Бренд Newcompatible далечински управувач користете CR2025 батеријата,батерии не се вклучени.2 Бидат погодни за наведениот модел и толку многу други,како што се N2 QAKB000015 DMPБ15 DMPB15 K DMPB15 PP DMPB15 EBК3...

A/C controllerair далечински управувач погоден за hitachi ВЕСТЕЛ KTRL003 клима уред Fernbedineung Бесплатен превозот

335.52 -28 % DEN 241.00

A / C controllerair далечински управувач погоден за hitachi ВЕСТЕЛ KTRL003 клима уред Fernbedineung Ние на тест пред породувањето за да бидете сигурни дека тоа е работа совршен! СликаИспорака : 1.Ние Брод на Сите Објекти во Светот во Рок од 36 часа (Освен Одмор), Ќе Избере Еден Од Нив Според Различни Земји ...

(2 парчиња/многу)Нов далечински управувач За SONY ДОМА THEATE AV СИСТЕМ на РМ-ANP109 РМ-ANP084 РМ-ANP105 одговара за ХТ-CT260 SA-CT260 ХТ-CT260HP

864.00 -13 % DEN 752.00

Нов далечински управувач За SONY ДОМА THEATE AV СИСТЕМ на РМANP109 РМANP084 РМANP105 одговара за ХТCT260 SACT260 ХТCT260 HP Слободни Ние брод на светот...

Далечински Управувач За ВОЗДУХ-ЕДИН A22EM4H4R09 A20EM4H4R12 A18EM4H4R18 A18EM4H4R24 A16EM4H4R36 и Превозникот 51AKP09H AC клима уред

DEN 657.12

Опис 1 Нов Висок квалитет Универзален далечински управувач , користете AAA батерија,батерии не се вклучени.2 Бидат погодни за наведениот модел и толку многу други,како што се​3...

Далечински Управувач За Samsung PS63B680T6W UE46B8000XPXXC UE46B8000XPXXC UE46B8000XPXXN BN59-00886A LE22B541 ПЛАЗМА LCD HDTV ТВ

DEN 651.84

Опис 1.Сосема Нова универзална замена на далечинскиот управувач.2.пакување детали : стандарден пакет со мали картон за секое парче.3.количина попуст е достапен.4.користете АА батерија,батерии не се вклучени.Превозот1.Објектот ќе биде од Кина во светот.2.Во главно превозот начин е DHL,EMS и Сингапур пост.Ќе добиете вашиот објект во околу 35 дена од DHL, Или ќе го добие во околу 57 работни дена од EMS,1722business дена од Сингапур Пост.3.На следење на број ќе им бидат дадени на интернет во рок од 2 работни дена, така што на купувачот може да го најдете објект онлајн, купувачите се одговорни за царинските тарифи.4.Ние би сакале да испорака на објектот со други средства,но купувачот треба да се одговорни за дополнителните такси превозот.5.Купувачи се одговорни за дополнителните ТРЕСКА давачки, ДДВ, Царински такси и Должност за увоз (ако ги има)...

i8 Плус Рачен Шарени Светлото 2.4 GHz RF Мини Безжична Тастатура, TouchPad За Андроид ТВ Кутија Игри Воздух Глувчето за Далечинска Контрола

892.32 -25 % DEN 669.00

i8 Плус Рачен Шарени Светлото 2.4 GHz RF Мини Безжична Тастатура, Touch Pad За Андроид ТВ Кутија Игри Воздух Глувчето за Далечинска КонтролаVIBOTON i8 Плус Рачен Безжична Тастатура Светлото ВерзијаVIBOTON i8 Плус ажурирани мини безжична тастатура со multitouch pad и глувчето на ТВ кутија, компјутер, таблет, лаптоп, Ми кутија, проектор, Tmall кутија, нето кутија, биро компјутер...

433MHZ Автомобил Алармот Паркинг за заклучување ЗА Далечински Управувач Duplicator Клон Код Скенер Предавателот Безбедност Аларм Електронски Порти

232.32 -10 % DEN 209.00

Карактеристики : Тип : Авто Далечински Управувач Duplicator Тежина : 35g Материјал : Метални+Пластика Спецификации : Работен напон : DC12 V (27 A батеријата на, вклучувајќи) Оперативни Струја : ≤ 8m A Работна фреквенција : 433 MHz Модулација Режимот : ПРАШАЈ (СУМ) преносот на моќ : ≤ 100m W Емисија Растојание : од 50 до 100 m (доказ) кодирање тип : само Копија На работна температура : 10 ° C до +50 ° C Работи со следниве далечински управувач IC модули (ве молиме проверете ја вашата оригиналниот далечински управувач пред да нарачате),и вашиот remotes, исто така, треба да биде Фиксна шифра или Учење код...

4 Канал 433MHz RF Далечински Управувач Копирате Кодот Електрични Клонирање Клон Duplicator 433 MHz Копче Фоб Учење гаражни врати Контролер

234.72 -5 % DEN 223.00

Карактеристики : Боја : Црна+Sliver Тип : Авто Далечински Управувач Duplicator Тежина : 30g Материјал : Метални+Пластика Спецификации : Работен напон : DC12 V (27 A батеријата на, вклучувајќи) Оперативни Струја : ≤ 8m A Работна фреквенција : 433 MHz Модулација Режимот : ПРАШАЈ (СУМ) преносот на моќ : ≤ 100m W Емисија Растојание : од 50 до 100 m (доказ) кодирање тип : само Копија На работна температура : 10 ° C до +50 ° C Работи со следниве далечински управувач IC модули (ве молиме проверете ја вашата оригиналниот далечински управувач пред да нарачате),и вашиот remotes, исто така, треба да биде Фиксна шифра или Учење код...

НОВ далечински управувач За LG LCD LED ТВ AKB72914209 AKB72914296 AKB74115502

432.00 -20 % DEN 346.00

НОВ далечински управувач За LG LCD LED ТВ AKB72914209 AKB72914296 AKB74115502 Слободни Ние брод на светот Ве молиме погледнете нашите превозот калкулатор за да се утврди превозот цена...

Универзална ТВ Далечински Управувач Замена Телевизија Далечинска Единица за Контрола на Сите Функции за Philips AA59-00741A LCD ТЕЛЕВИЗОР Црна

212.16 -11 % DEN 189.00

Карактеристики : 100% Сосема Нов!TV на далечинскиот управувач за Philips може да компатибилен со поголемиот дел од своите LCD / Телевизори.Не програмирање или поставување на потребни,и тоа ќе го задржи кодови при менување на батерии.Посветен мени копчиња за навигација, директен канал пристап за дигитални ТВ.Подалеку пренесување на далечина, стабилни перформанси.Ова е посветен на замена на далечински управувач и на тој ги опфаќа сите функции на оригиналниот далечински.Спецификации : Transmision растојание : прибл...

Далечински Управувач За EIKI LC-Х5 LC-X4A LC-X4LA LC-X4LI LC-XNB2UW LC-XNB2W LC-SVGA870U LC-SM2 LC-XM1 LC-XGA980P 3LCD Проектор

DEN 842.40

Опис 1.Сосема Нов компатибилен далечински управувач.2.пакување детали : стандарден пакет со мали картон за секое парче.3.количина попуст е достапен.4.користете АА батерија,батерии не се вклучени5.Ако модел што ви треба не е на листата,pls порака до нас,ние имаме повеќе од 1000 различни remotes во парк.Превозот1.Објектот ќе биде од кина во светот.2.Во главно превозот начин е DHL,EMS и Сингапур пост.Ќе добиете вашиот објект во околу 35 дена од DHL, Или ќе го добие во околу 57 работни дена од EMS,1722business дена од Сингапур Пост.3.На следење на број ќе им бидат дадени на интернет во рок од 2 работни дена, така што на купувачот може да го најдете објект онлајн, купувачите се одговорни за царинските тарифи.4.Ние би сакале да испорака на објектот со други средства,но купувачот треба да се одговорни за дополнителните такси превозот.5.Купувачи се одговорни за дополнителните ТРЕСКА давачки, ДДВ, Царински такси и Должност за увоз (ако ги има)...

2.4 G Лета во Воздух Глувчето Тастатура Мини Безжични Тастатури & Touchpad Далечински Управувач за SmartTV Андроид ТВ Кутија PC Xgimi H1 Проектор

DEN 1128.00

2.4 G Лета во Воздух Глувчето Мини Безжична Тастатура & Touchpad Далечински Управувач за Smart TV Андроид ТВ Кутија PC Xgimi H1 ПроекторПозадинско осветлување верзија со бела светлина : Шарени Верзија :

Универзална ТВ Далечински Управувач Замена Црна Телевизија Далечински Управувач Со прилагодувањето на функцијата за ТВ ДИГИТАЛНА-T2

159.84 -11 % DEN 142.00

Карактеристики : Моќен универзален далечински управувач замена за ДИГИТАЛНА ТВT2, еден одговара на сите.Со поставување на функцијата, најдете го вашиот модел под настава.Спецификација : Боја : ЦрнаМоќност : 2 X AAA Батерии (НЕ се вклучени)Големина : прибл...

Нови оригиналниот далечински управувач за vivitek D510 D861 MW1301F D538W-3D D54HA далечинска контрола

DEN 720.00

Нови оригиналниот далечински управувач ffor vivitek D510 D861 MW1301 F D538 W3 D D54 HA далечинска контролаПлаќање1 .Можете да платите цел на Aliexpress2.И ако сакате тоа да се плати преку други начини, како на Запад Унија, TT,Pape I и така натаму, се разбира, ние исто така може даприфати.Ве молиме слободно контактирајте со насИспорака1 Ние нудиме да испратите објекти на целиот страна на курирската служба DHL / UPS / EMS / Aramex / ТНТ КИНА Пост Воздух Mail, и така натаму2.Пред превозот,предмети ќе бидат внимателно селектирани од страна на инженери.3 Општо Земено,7 дена за DHL / UPS / Федекс испорака.15 25 daysfor ЕМС испорака...

малезија 5326 330mhz dip прекинувач автоматски портата далечинска контрола

537.60 -30 % DEN 376.00

Спецификации : Копчиња : 2 копчињаРаботен напон : DC12 VРаботат на струјата : ≤8m AФреквенција : 330 MHZ.Модулација режимот : ПРАШАЈ (амплитудата модулација)Пренос на моќ : ≤100m WЕмисија Растојание : од 50 до 100 mРаботна температура : 10℃~+50℃Примена : далечински управувач електричен врата, прозорец, switch, безбедност итн.Производ Големина : 55x35x15mmПакет Се Вклучени : 1 x 330mhz Далечинскиот1 x англиски јазик прирачник Watchout! Ако не сте сигурни Дали тоа може да се користи, ве Молиме испратете го вашето внатре PCB одбор фотографија за да ја проверите фреквенција пред цел.Како да се Програма A...

Нови оригиналниот далечински управувач за јамаха AV засилувач YHT-150 YHT-160 YHT-550 YHT-560 HTR-5635 HTR-5835 HTR-5930 HTR-5935

864.00 -5 % DEN 821.00

Одржување инструкции на далечинскиот управувач : 1 Не користите сиромашните батеријата две за да се спречи поплавување, падот три, ако е можно да се купи далечински управувач јакна со употреба на, ве Молиме купувачите во набавка на стоки, бидете сигурни да се комуницира со продавачот, за да се спречи загуба предизвикана од страна на погрешен модел Напишани пред предностите на оригиналниот далечински управувач : 1 издржлив во однос на пазарот за имитација на далечинскиот управувач е поотпорен на шок и отпор 2 функционална погодност некои луѓе купуваат универзален далечински управувач, но во автобус, скрши на ТВ губење надминува стекнат...

Далечински Управувач За LG HB965TXW HLX55W HX995TZW AKB72976021 HB966TZW HLX56S AKB73275501 HB906TAW LHB755W DVD Систем за домашно Кино

DEN 719.52

Опис 1.Сосема нова универзална замена на далечинскиот управувач.2.пакување детали : стандарден пакет со мали картон за секое парче.3.количина попуст е достапен.4.користете AAA батерии,батерии не се вклучениПревозот1.Објектот ќе биде од кина во светот.2.Во главно превозот начин е DHL,EMS и Сингапур пост.Ќе добиете вашиот објект во околу 35 дена од DHL, Или ќе го добие во околу 57 работни дена од EMS,1722business дена од Сингапур Пост.3.На следење на број ќе им бидат дадени на интернет во рок од 2 работни дена, така што на купувачот може да го најдете објект онлајн, купувачите се одговорни за царинските тарифи.4.Ние би сакале да испорака на објектот со други средства,но купувачот треба да се одговорни за дополнителните такси превозот.5.Купувачи се одговорни за дополнителните ТРЕСКА давачки, ДДВ, Царински такси и Должност за увоз (ако ги има)...

AC220V 2CH Безжичниот Далечински Управувач Switch Моторни Позитивни &негативно 1*Приемник + 3 *Предаватели за Апарати Портата гаражни врати

1296.00 -12 % DEN 1140.00

AC220 V " 2 CH Безжичниот Далечински Управувач Switch Моторни Позитивни &негативно 1*Приемник + 3 *Предаватели за Апарати Портата гаражни вратиАпликацијата полеДалечински лифт контролер е многу широко се користи безжична управувач, може да се користи во гаражни врати контрола и проекција на екранот контрола, далечински управувач завеса, и други области, има предности на лесен за инсталација со користење на едноставни безбеден и сигурен.Систем состав : 1 три клучни далечински управувач (функција : до stop надолу)2 далечински контролер лифтГлавниот технички индикатори : 1 работна фреквенција : 315 MHZ / 433 MHZ2 предавателот погонски напон : од 12 v23a (батеријата)3 приемник работен напон : AC 220 v4 номинална моќност : 1000 wМетод на код : Задржете го копчето за учење две секунди, светла одзумирате, притиснете на било кое копче, далечински управувач светла блескави, успехот на учењето.Забелешка1 обрне внимание на изборот на работниот напон, во спротивно може да го оштети уредот, дури и опасни по живот2 оптоварување моќ контакт капацитет, правилно пристап треба да биде помалку од 70% на контакт капацитет.3 Ако најде далечински растојание промени да бидат пократки, ве молиме вратете го далечински управувач( батерија 12 v 23 A)4 Кога инсталацијата, ве молиме отстранете го внесување моќ!!!!!!Фреквенција 315 MHZ или 433 MHZ може да се избере ...

Marsnaska DC 12V Volt Црна Безжична 50FT Далечински Управувач за Полнење за АТВ Крик Најновите Индикатор Светлото Универзална Вклучите Слушалките НОВИ

556.32 -15 % DEN 473.00

Опис : Сосема нов и висок квалитет.Најновите тешки долга низа на моделот.Со индикатор светлина.Лесно да се инсталира.Работа со било Tuff Работи или Recon Обновување крик, како и повеќето Предупредуваат, Ramsey, Superwinch, Smittybilt, Горила, Булдог и многу други брендови на автообнова winches.2 далечински вклучени (1 x рачни далечински управувач, 1 x копче фоб keychain remote).Опсег : за 50ft.Далечински големина : околу 45 x 105 мм.Контролор големина : околу 45 x 60 mm.Конекција напон : 12 V.Батеријата вклучена за далечински.Доаѓаат со упатство.Пакетот Вклучува : 1 x Безжичниот далечински управувач.1 x Копче фоб keychain далечинското.1 x Контролер.1 x англиски корисникот manaul

Новиот универзален Далечински управувач ПАН-918 За Panasonic ТВ Со NETFLIX 3D За N2QAYB000485 N2QAYB000100 N2QAYB000221 Fernbedienung

527.52 -20 % DEN 422.00

4355302996589600 Нешто ви се допаѓа парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парчеНовиот универзален Далечински управувач ПАН918 За Panasonic ТВ Со NETFLIX 3 D За N2 QAYB000485 N2 QAYB000100 N2 QAYB000221 FernbedienungСостојба : КОРИСТЕНО ( 90% НОВИ ) ! Ние на тест пред породувањето за да бидете сигурни дека тоа е работа совршен!Ова е со Висок Квалитет remotes Контролер1 Месеци ГаранцијаПакет Содржина : 1 X далечински управувач (Батерии не се Вклучени.)1...

климатизација клима уред далечински управувач погоден за прв РМ-8016y сите модел може да се користи KT-TL

DEN 191.52

Ве молиме имајте во предвид : цената на овие експрес испорака е многу поволна, но не може да се обезбеди следење на информации...

Далечински Управувач За LG M4714CB-АП M4714CBA-СТР M5201CB M5201CB-А M5201CB-AE M6503CB M6503CB-А M6503CB-AG LCD Монитор LED TV

DEN 704.16

Опис 1.Сосема нова универзална замена на далечинскиот управувач.2.пакување детали : стандарден пакет со мали картон за секое парче.3.количина попуст е достапен.4.користете АА батерии,батерии не се вклучениПревозот1.Објектот ќе биде од кина во светот.2.Во главно превозот начин е DHL,EMS и Сингапур пост.Ќе добиете вашиот објект во околу 35 дена од DHL, Или ќе го добие во околу 57 работни дена од EMS,1722business дена од Сингапур Пост.3.На следење на број ќе им бидат дадени на интернет во рок од 2 работни дена, така што на купувачот може да го најдете објект онлајн, купувачите се одговорни за царинските тарифи.4.Ние би сакале да испорака на објектот со други средства,но купувачот треба да се одговорни за дополнителните такси превозот.5.Купувачи се одговорни за дополнителните ТРЕСКА давачки, ДДВ, Царински такси и Должност за увоз (ако ги има)...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.